|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJČICE
25.4.2006 13:24:47   
MarijaPo
Ohoj Bejbe,

cist sem razocarana - moja mala lepa Eva kar noce in noce na glavo. Tisci tisto glavo v rebra in se ne da. user posted image  Pa tko smo ji prigovarjali, jo bozali, Igor ji je celo pel pesmico, ki si jo je sam zmislil v cast obracanju, ona pa nic. Zdaj se nameravam prijavit v Postojno za zunaji obrat, upam, da ne bomo cesa polomili bogi Evici.

Mali otrocicek od sestrice je fasal zlatenico in ker tudi nic noce pit mleka, mu grozi infuzija, ker je za na kriticni tezi.

Od mene danes nic dobrih novic.

< Sporočilo je popravil MarijaPo -- 25.4.2006 13:25:15 >

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1601
   RE: MAJČICE
25.4.2006 14:09:15   
mojca75
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs
"poskrbite za kvalitetno spanje in počitek"... a se prav norca delajo al kaj


Pa kaj nas res zajuser posted image ... kako naj kvalitetno spim, če pa se lahk podpišem pod vse vaše jamrajoče poste, saj kar se noči tiče, ... in za nameček se je moj dragi zdele po kosilu mal "ulegu" ...sej veste "spanje pravičnega" ... ma kaj bi dala da bi mal kinknila, sam ne morem, zato pa raje vse vaše poste preberem, danes ste ble spet pridne.

jaz sem pa dopoldan opravila 2x kofetkanje (1x res kava, 1x sok), pa trgovina sam malo kruha in mal sprehoda ... zdej pa mal počivam, pol bi še polikala mal rada....

MarijaPo skoda,... sam sej mal imaš še časa, kdo ti bo pa delal obrat (Likar?).

Drgač je pa puncica prov dobr napisala, tečke nosečke, ker pomoje nam res že psiha dela, vsaj men,... tk kot Barbs pravi, sem tud jast ful dobre volje in vse sam tega trebuha in tegob sem pa že noro sita, tud jest mam jutr pregled pa da vidimo kaj bodo rekli,...

veselo hodim okol upam da se tud kaj odpiram....

mojca

< Sporočilo je popravil puncica -- 25.4.2006 14:13:26 >

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1602
   RE: MAJČICE
25.4.2006 14:10:25   
mojca75
Kako mi je pa tu zdej glupo prilimal... mah....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 1603
   RE: MAJČICE
25.4.2006 14:20:11   
maya2
Evo še mene prihajam s ctg - še vedno nič! sem bila ful razočarana, bomo šli očitno kar preko roka... jaz bi pa tkoooo rada že rodila! Dobra novica je, da se otročiček očitno dobro počuti, je ful brcal/a... je G opazil moj veeeelik trebušček, je šel delat UZ, ker se mu je zazdelo, da leži počezuser posted image  ampak je baje ok, teža: 3400g (je rekel nekaj v stilu: ja glede na velikost trebuščka kar pričakovanouser posted image user posted image ) kaj bodo tele majčki/majčice vsi taki velikani??
Slaba novica pa je, da so zdaj prazniki, naslednji teden pa moj G ne dela, ker je na seminarju, tako da bom morala na preglede (ctg čez en teden) hodit v porodnišnico h G, ki jih ne poznamuser posted image .. no ja bomo že...
imamo za te praznike napovednih kar nekaj piknikov, pa se bom malo zamotila... (upam)

LP

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 1604
   RE: MAJČICE
25.4.2006 14:22:14   
puncica
Evo mojca sem popravla, vidiš dobr da majo majčice svojo moderatorko user posted image
No sicer sem pa jst kr boljše volje zdjle sem šla mal na sprehod, res da sem komii prisopihala do hribčka kjer potem mal počivam in mal ležim pa ptičke poslušam in sem mal Kerensine osnutke brala pa mal dremala, skratka super, pa tako si na nogah zaviham hlače in gledam moje dlakce, si mislim joj podepilirat se bo treba, pa gledam še te lepotne pikice in se mi je zdel da imam nekam velik čist majhnih pikc, pa pogledam bol od blizu in kaj vidim čisto male KLOPE!!!!!!!user posted image user posted image , me je skor kap trofla začnem skakat jih dol pucat, pa bilo jih je tam okol 50, pa po supergah, pa po hlačah, pa povsod, sem se kr spokala domov, cote dala prat in se urnk stuširala upam da se kak ta bejbi klopek ni prijel moje kože, ker zdejle se mi pa res ne da še s klopi ubadat. Pa mater aprila smo, pa so že klopi, res da so bili veliki ene 2 mm a vseeno me je ful panika zagrabila.

Zdejle pa grem še mal cote na teraso peglat, ko je tak lep sonček, pa kaj a niso napovedal dežja user posted image , no sej men je bolj všeč tako a vseeno, da ne bo pol za prvega, pa drugega dež user posted image ko se glih spravljamo v živalski vrt.

Barbs a ti maš pa kr trakce gor zdej narisane user posted image JAZ BI TUD SLADOLED!!!!!!!! mater si mi lušte naredila, čakam do treh pa grem v naš lokalni center, mogoče pa bo imela eno lučko zame razen če bo začela ja da je ta pa ta glih kar kupila user posted image , ker ta lastnica nabavlja vsako stvar po 1 al pa 2 izvoda user posted image

MarijaPo nič sekirat, sej nekaterim so se zadnji teden preobrnili na glavo, mogoče se bo pa evica sama spomnla da bi pa le lahko šla na glavico, držim pesti. Kaj pa neko ležanje na boku al neki, da se ga spodbudi, se mi zdi da sem nekje brala da jih lahko to spodbudi da se preobrnejo, dej probi mal z iskalnikom pobrskat tle na RR al pa na MONU. Ja za vašega nečakca pa upam da se čim prej porajta in da bo lučka pomagala.

mojsonček ti pa kr čvekce udarjaš, fajn to, men se pa nikamor ne da, pa še avta nimam, ko mi ga je moj odpeljal, ker je brat vzel njegovga, ker ima svojga neregistriranga, ja cela kolobocija user posted image

Ja nič uživajte in kotalite se še naprej. user posted image








_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 1605
   RE: MAJČICE
25.4.2006 15:13:27   
mojca75
Hvala puncica....user posted image

Ha jaz sem si pa že šla po sladoled.... so se mi tolk sline pocedile, kle čez cesto pa je taka fina mala štacuna......

celo nosečnost me ni sladkoba potegnila, ..zdej na konc pa....user posted image user posted image user posted image ... včeraj kremšnita (je na njej pisalo, zate zate - vzemi me!!!user posted image ), danes pa sladoled.... sam kle sem bila sprovocirana!!!! Pol mi je oproščeno.... ha ha user posted image

mojca

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1606
   RE: MAJČICE
25.4.2006 16:01:51   
MarijaPo
Hvala puncica in mojca za vzpodbudne besede. Zlati sta. user posted image

Sem se prijavila v postojno in delal mi bo Likar, ali ga katera pozna? Mojca?

Tudi jaz sem jedla sladoled - magnum white, mnjam, mnjam. user posted image

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 1607
   RE: MAJČICE
25.4.2006 16:13:21   
mojca75
MarijaPo - ja poznam Likarja, eden boljših... ni tolk znan k Pušenjak, ampak je pa tud dečko na mestu! Tam boš v varnih rokah... če nam jest glih rojevala takat... ha ha... user posted image user posted image user posted image  upam da mi rata tajming da bo prisoten pri porodu!!!!!

Jaz sem bila na enem pogovoru pri njemu (sem že mal paničarla, zarad moje dioptrije in še enih drugih težav) pa me je totalno pomiril, strokoven, jasen in glasen in pove realno!

Lej to so moji občutki, me zanima kaj boš povedala, kdaj si pa dogovorjena, sporoči prosim!

Tud po forumih ga precej hvalijo... tiste iz Postojne. V bistvu razmišljam da bi ga zbrala za osebnega ginekologa, LJ - PO tud ni taka razdalja, ...
ker sistem v Leonišču mi malo prebija, čeprav je tud moja dohtarca fejst!

Mojca

Aja glihkar stresla še tadruzga "ježka" moj najljubši sladoled... sam mal majhna doza... pa je padel še tadrugi "za svobodo"

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 1608
   RE: MAJČICE
25.4.2006 19:45:13   
MarijaPo
Hvala Mojca, ful si lepo vse razlozila.

V sredo 5.5. zjutraj ob pol osmih. Bom porocala kako je slo, upam, da ne bomo znervirali maternice in sprozili porod.


(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 1609
   RE: MAJČICE
25.4.2006 20:13:45   
mojca75
MarijPo, neki si pobrkala, al sredo 3.5 al pa petek 5.5. (po moje sredo, ker ma takat ambulanto, a?). No kakorkoli držim pesti, naj mu rata, če pa boste rodili boš pa v dobrih rokah!

Ha ha ... no če na bomo mi ta petek rodili (glede na horoskop user posted image user posted image user posted image ) potem pa pridem takat dol,... ah šalo na stran,
A ti si iz Postojne? al se boš tud od kje pripeljala?

No ja, dobro spite majčice pa jutri dalje,... moj user posted image  me že heca da postajam odvisna od teh forumov. Nikol ni dobro, če počivam in čitam ni, če se potepam ni....user posted image user posted image user posted image

Mojca

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 1610
   RE: MAJČICE
25.4.2006 21:57:00   
cofek
ojla tečke!

vidim, da ste vse bolj ali manj imele "čveka" dan - upam, da veste kolk sem vam fouš.
Tale moja nesamostojnost mi že malo preseda, pa še ni en dan od tega. Res me panika daje -  seuser posted image  prav nesramno norčuje iz mene - pa saj po svoje ime kar prav (user posted image  ne bo kar naenkrat ven padu, ali pač?user posted image user posted image ). Se bom mogla mal k sebi spravit in pozabit kako nizko je že (pa se še kar naprej odriva od reber in se steguje - vam povem, da mora biti tole en majhen firbec - ga zeloo zanima kaj se dogaja tam zunajuser posted image ).

Drugače sem pa ravnokar iz Celja - sva šla v šoping.user posted image Moram povedat, da sem v 1 tednu dobila ful veliko rit user posted image user posted image (še dobro, da sem delala skoraj do konca - kakšna bi šele bila, če bi bila celo nosečnost doma) - sem bila tolk šokirana, da si hlač sploh kupila nisem (sem vzela (zdaj) premajhno št. za pomerit in pol mi je vse dol padl), sem pa zapustila H&M z eno tuniko (tudi to bo prav prišlo), pol sva šla pa še v BC in sem kupila blazino za dojit in nastavke za dojenje (če bi se mi kaj bradavice vnele).

MarijaPo nikar ne paničari, nekateri user posted image  se obrnejo tik pred porodom (ko so že popadki), nekateri pa se rodijo z ritko naprej, pa tudi ni nobenih problemov. Se bo Evica sama odločila kako bo prišla na svet - jo pa čisto zastopim - ali si predstavljaš kako je bit ene par mesecev na glavi.user posted image user posted image

nočko, upam da boste danes spale celo noč, brez izletov na wc (sanja svinja,ne?)user posted image user posted image

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 1611
   RE: MAJČICE
25.4.2006 23:03:07   
petka
Jest se sploh ne upam it spat... bom še kar pokonci, ko ležim me itak celo noč boli glava, zdej sem pa še eno kuser posted image  na nogi fasala, mam ful rdeč flek k peče k user posted image . Očitno me en tam gor že prav zajuser posted image .

Sem bila pa danes še pri frizerju, britje nog pa očitno zarad alergije odpade user posted image .

MarijaPo, ne se preveč sekirat, bodo že zrihtal Evico tko, da bo vse lepo in prav user posted image .



_____________________________





(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 1612
   RE: MAJČICE
26.4.2006 7:20:46   
majamo
Ojla ,  en jutranji pozdrav

En dan me ni zraven, pa že ena user posted image  več.   Čestitam!  Jaz bi tut bla najbolj vesela če bi že lahko javla veselo novico.

Danes sem neverjetno hitra.  Zanimiva noč, brez spanca seveda.   Do zdaj se mi še ni zgodilo, da ne bi niti očesa zatisnila,   evo danes mi je uspelo.  Groza je s tem srbenjem, pa lulanjem (ene 15 x), pa noge mi kar same plešejo tako so nemirne, pa ene 2x sem šla jest vmes,  v glavnem user posted image user posted image  Isusove muke, so tele noči.  Noro!  Ob 3 zjutraj sem si noge brila, pa ene 2 x sem si jih pol mogla mazat, ker sem mela tako suho kožo, da mi je vse zategovalo.    Zdaj sem pa mojga v službo spakirala,  sma kafco spila in se lepo najedla.  Bom pa šla zdaj verjetno malo ležat in malo poskusit zaspati.    Verjetno!

lahko noč, pa eno bolho za pomoč! 

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 1613
   RE: MAJČICE
26.4.2006 8:16:33   
Barbs
Lahko noč, majamouser posted image , ostalim pa dobro jutro...dobro?user posted image

ne bom spet začenjala, v glavnem, zaspala sem okrog polnoči, vstala pa petnajst do enih in tako dalje... do petih zjutraj, ko mi je spet prebilo.user posted image Zdaj na hitro naškrabam tole, potem pa v Leonišče. Noge imam  ŽE ZDAJ zatečene, tako, da me bo Stanko neizmerno vesel verjetno. Bomo videli, kaj bo povedal ctg in kakšne bodo ugotovitve vaginalnega pregleda.
Glede nog - nočem zganjati panike, sem se pa ravno včeraj zvečer, ko sem težila dragemu za depilacijo, spomnila, kakšne muke sem preživljala pri tamali... imela sem depilirane noge en dan pred porodom, potem pa sem morala ležati na tistih bolnišničnih rjuhah - vse me je pikalo, srbelo, pa rdeča sem bila po stegnih, povsod - valda, spalna srajca mi je gor zlezla, pa še bolj občutljiva koža. Ne vem, a naj grem tokrat kar kosmata al kaj?user posted image user posted image  

Danes ponoči se mi je sanjalo, da smo šli na ladjo za več mesecev. Kapitan je bil en star možakar iz vasi - točno sem ga videla v brado in lase, cel siv. Jaz sem hodila po krovu, na desnem jošku sem imela user posted image  , moj user posted image  pa je s kapitanom igral šah - figurice so bile take kot pri človek ne jezi se, le da črno bele.user posted image   Hčerk nisem videla nikjer in sem zato hodila naokrog. Jokala sem, da ne morem v trgovino, potem pa mi je kapitan dal cel šop bankovcev, ki jih nisem imela kje porabitiuser posted image ... Mislim -halo!!!! Šetiste pol ure ko zatisnem oči sem moram matratuser posted image ---
Zdaj si grem bolj hladen tuš na glavo spustit, če bo kaj učinka... pazite nase, se beremo...user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu majamo)
Neposredna povezava do sporočila: 1614
   RE: MAJČICE
26.4.2006 8:44:43   
maya2
Pozdravljene!

ja tile izleti ponoči na wc... vsak dan je kakšen več! kot bi postavljala osebne rekorde!user posted image  Kljub temu pa sploh nisem utrujena ali zaspana, tudi če spim samo nekaj uric, kar me čudi saj sem drugače prava zaspankauser posted image ... no ja tudi tega bo najbrž zdaj konec..

Imam pa eno vprašanje za vas: kako bodo vaši partnerji koristili očetovski dopust? jaz sem sicer včeraj skor popadke dobila, ko je moj user posted image  prijavil, da zdaj mu je pa šef kar naenkrat rekel, da ne bo šlouser posted image ... je dopust že decembra napovedal (3 tedne v maju!), pa je blo kao vse ok, so uvedli zamenjavo, zdaj se je pa g. Zamenjava spomnil da gre maja na dopust, pa so mu odobrili 14 dni dopusta, moj pa ne more koristiti očetovskega v celoti, ker so dobili nek pomemben projektuser posted image user posted image ! Zdaj pa ne vem kako naj sploh vlogo izpolniva, ker se šef še vedno ni izjasnil koliko in kdaj bi ga pa lahko koristil... neumno se mi pa zdi, da bi koristil dopust, pa vmes vseeno hodil v službo (po nekaj uric na dan, kot je šef predlagal)... v glavnem user posted image  ga naj vzame!!

Se grem mal zrelaksirat, pa kaj dobrega pojest...

LP
Romana

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1615
   RE: MAJČICE
26.4.2006 9:01:10   
lenika
Dobro jutro majčice.

Majamo lahko noč.

Barbs dobro opravi na pregledu in javi kako je bilo.
 
Maya2 mož ima pravico do izrabe dopusta, zato naj se šef izjasni kdaj ga bo lahko koristil, tako, da bo lahko cele dneve doma. Nima smisla, da koristi dopust vmes pa hodi v službo. Ja moj ga bo koristil 15 dni v celoti takoj po rojstvu, razen, če bi rodila sedaj pred prazniki, potem bi se pa splačalo koristit 11 dni po dnevih. Ampak zaenkrat še nič ne kaže, da bi bilo še pred prazniki kaj, saj gre v bistvu delat poleg danes seveda, samo še v petek. user posted image

Jaz sem šla danes ponoči samo dvakrat na wc, ob enih in pol petih. Takrat ob enih sem šla še donat pit zaradi zgage. Drugače sem se pa kar zbujala nekaj danes. Bilo mi je vroče, Maticu pa je bilo tudi očitno že vsega dovolj, ker je kar naprej nekaj "rinil".
Danes imam ob 10.30 CTG in verjetno tudi vaginalni pregled in resnično upam, da se bo počasi začelo kaj dogajat.

Lepo preživite dan in javite se kaj.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1616
   RE: MAJČICE
26.4.2006 9:09:38   
MarijaPo
Ohoj Bejbe,

mojca - ja, imam v sredo, ne v petek. :) Vedno vse zamesam. Jaz sem iz Ljubljane in se bom vozila v Postojno. Sem tok nevroticna, da bi tezko prenesla ljubljansko sceno, zato je Postojna kar pravilna resitev zame. A ti si tudi iz Lj?

petka in cofek - hvala, da navijata za mojo malo glisto Evico, upam, da si ne bo drznila vaju ne poslusat in se ne obrnit na glavo. :)

Barbs - kako pa to, da si tako zatecena? A si omejila sol in a spijes 2.5 l na dan? No, saj ti bo Stanko zatezil s to soljo in vodo, tko da bos potem imela neslano zivljenje in mu takoj lahko zabrusis kaksno neslano salo.

Ko berem, kako ne morete spat, sem kar zadovoljna, da meni lepo uspeva spanje. Pa tudi lulat grem samo 1x in se to kako uro po tem, ko zaspim, tako da prespim vecji del noci.

Danes bom spet sama cel dan, ker gre moj lepi in hrabri Igor na neko konferenco. Je pa fino, ker vsaj zvecer pride ob neki smiselni uri domov, vceraj so imeli elitno vecerjo v grand hotelu union in se je gotovo ful prevec najedel. Mi je prinesel jedilnik pokazat (kot da bi me nalasc hotel zivcirat). No, prisel je ob polnoci in glih takrat sem jaz sla lulat in se prej sem odprla okno, ker je vse ful smrdelo (odkar sem noseca imam morilske prdce, cudno, da roze sploh se rastejo) in je glih igor prihajal in mi je mahal. Zgledalo je pa tako, kot da ga ze od 19h cakam na oknu, da bo prisel. Vedno se mi zgodi kaj trapastega.

Pridne bodite. user posted image

P.S.
A ste videle, kako sem lepo uprabljala mastni tisk? Lahko bi bila  tekstopiska.


(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1617
   RE: MAJČICE
26.4.2006 9:46:17   
mojsoncek
Oj! Pridne ste pridne s pisanjem, ni kaj...

Tudi za mano je ena res obupna noc. Sicer nisem niti enkrat vstala za wc (kar me res malo preseneca), sem se pa celo noc prestavljala iz levega na desnega. In to s takimi mukami, ker me nepopisno bolijo kolki ko lezim. So mi kar solze tekle od bolecine user posted image . Mogoce je pa kriv vcerajsnji sportni dan user posted image .

Vse, ki imate danes pregled, dobro opravite in ne pozabite napisati, ce ste ze kaj spodbudnega izvedele user posted image .
 
MarijaPo jaz ti ful privoscim, da vama z Evico uspe na zunanjem obratu. Zame je bilo za zunanji obrat na zalost ze prepozno, tako da mi ostane samo se upanje, da se dete samo od sebe obrne. Sem pa drugace slisala, da so za zunanje obrate pravi mojstri v Kranju. Ce jim kje uspe, je to tam.

maya2 tale rec s koriscenjem ocetovskega dopusta pa res ni postena. G. Zamenjava dobi dva tedna dopusta, tvoj user posted image  pa ne bo mogel koristiti ocetovskega. HALO!!! Zamenjava pa taka! Naj se sefe v rit ugrizne, saj tvojemu pripada ta dopust.

No, jaz moram se danes preziveti cel dan sama, potem bova pa z mozekom 6 dni lahko skupaj uzivala... se zadnje samske...
Imam pa se eno "slabo" novicko user posted image . S selitvijo med prazniki ne bo nic. Pride v postev sele po praznikih. Sedaj me pa res zanima kako bomo izvedli celo zadevo??? Moji predragi mami je pa tako ali tako najbolj vsec ideja, da bi selitev potekala takrat, ko bi bila jaz v porodnisnici. No ja, bomo ze kako...

Lep dan... pa pa

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 1618
   RE: MAJČICE
26.4.2006 10:58:56   
mojca75
Ojla punce,

Prisla iz pregleda - no ja cele odisejade med Leoniščem in porodnišnico, ne bom izgubljala besed o sistemu, ampak sam rezultate povem.

CTG tokrat prazen, vaginalni pregled - nič odprta sam mal zmehčan MV!
Očitno bom še dolgo "tečka nosečka" ker nič ne kaže da bi dete rado pokukalo v širni svet!

ja ja MarijaPo jaz sem iz Lj in bom šla če bo le vse po planu v postojno, kot rečeno v upanju da dol Likarja najdem, sicer pa so tud drugi OK, ker sistem v LJ po videnem danes zna bit "zanimiv".
Če dete do roka ne pride ven, grem tud na rok že dol na pregled!

Vglavnem tud o noči ne bi zgubljala besed, vroče, WC, lačna, tišči, obračanje po postelji ....zato sem že ob 6h vstala... ja ja rana ura - no ja ene niste niti očesa zatisnile, jaz sem vsaj ene 3 ure odspala!

Maya2 - tole z dopustom je čista svinjarija, upam da vama rata se dogovorit tko kot je treba, da ti je možiček takat v pomoč in oporo. Moj na srečo nima težav, je pa čist zmeden in me je že 3x prašal, kdaj mora na socialno, pa itak bom pol še iz porodnišnice napotke dajala!

Kaj čmo...

Se danes še kaj beremo, ta čas pa uživajte!

Mojca

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 1619
   RE: MAJČICE
26.4.2006 11:16:55   
cofek
Halo!

ste pa res zgodnje...očitno je s spanjem res problemuser posted image ...(vsaj tu mi je večinoma prizanešeno - današnjo noč sem namreč prespala in imela 1x izlet na wc; če slabo spim eno noč, pol naslednjo ni problema - že trkam po glavi..)

danes sem bila že na pedikuriuser posted image , tko da zdaj lahko tudi jaz tlačim noge v sandale user posted image  (čeprav so mi najbrž vsi pretesni - imam noge zatečene že ko vstanem).

maya2 tole z dopustom je pa res user posted image user posted image !!!! takele zadeve mi grejo pa res na živce - pa se ti zdi da je šef res pozabil al v čem je finta? za popuser posted image !user posted image  Držim pesti, da bosta zadevo uredila!

jutri pa so že prazniki - in ja, user posted image  bo spet delaluser posted image . Da sploh ne omenim da ni bil navdušen nad podatkom da zna user posted image  pred PDP privekat na Svet - ker ima glih zdaj fuuuuul dela v službi. Dejstvo pa je, da če bi čakala kdaj bi si on privoščil očetovski dopust, bi user posted image  nosila kot slonica (kake 7-10 let).user posted image user posted image user posted image
No, pa saj vem, da ko bo dan D, si bo že nekako utrgal čas (in vmes za "kako urco" skočil v službouser posted image )

Upam, da vse uspešno opravite preglede in da boste o njih tudi kaj poročale. Do takrat pa uživajte na sončku (pri nas je sicer bolj švoh), ker bo baje popoldan dež.

lp, t

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 1620
   RE: MAJČICE
26.4.2006 11:39:00   
puncica
Ojla punce
No evo še mene, ja itak zadnja kaj pa user posted image , ja kaj ko je pa treba prej tolk stvari opravt. No pri nas vse po starem, tud jaz sem spala na obroke, pa poslušala če tamala kej javka, pa se je ponoč začela ful dret au, au, au, pa jo ati sprašuje ja kaj je kaj buba, pa reče prstek pa ful joka, pa jo ati vpraša zakaj pa prstek, pa reče INČEK KEMPAL (petelinček ukrempal) user posted image sva se režala ko mutava, očitno se ji je spet neki sanjal in je ful jokala ker jo je petelinček po prstku ukrempal, potem se je mal pomirila ko smo rekl da je petelinček zdej šel, mah tej naši punčici se ponoč očitn ful dogaja user posted image Pa je še zjutri razlagala kje jo je petelinček ukrempal, midva sva pa crkvala od smeha, ona pa itak čist resna, ja itak če ne loči stvarnosti od sanj.

Ja spanje tud pri men ni blo glih super truper, itak moram kr naprej na wc laufat, pa tud sam za eno kaplico, pa me zgaga peče, pa me kašel posili, pa me kolki bolijo da si tlačim pouštre med noge, pa se premetavam, pa mojga rukam da naj neha smrčat, no to bol mal, ker grem raj drugam spat, ja pa poslušam kak speljujejo zunaj, zjutri ob šesti pa je še eden v vasi si zmislil da bo začel mal skale razbijat mah potem se vseen zaspala za 1 urco a vseeno.

Barbs dobro opravi

maya2 tole je pa res svinsko tud od G. zamenjave, da si kr privošči dopust, če je bilo že vse zmenjeno. Moj dragi tud sam dela trenutno še jutri bo delal kljub prazniku, ker je njegov sodelavc na porodniškem dopustu pa je hotel nadrejen že klicat, pa je spet moja dobra dušica rekla ja da ne, da nej mu pusti še teh nekaj dni. Sem si misla ja ko boš pa ti na porodniškem te bodo pa za vsak kuser posted image klical ziheruser posted image Mah sem jezna na take reči. Upam da porihtate.

Ja nč uživajte pa se pišemo user posted image user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 1621
   RE: MAJČICE
26.4.2006 13:33:34   
TiaSara
Ja hudo je to, ko še ponoči nimaš miru pred hudimi petelinčki user posted image . Vsak ima svoje muke in težave. Ene kolki bolijo, druge pa petelinčki napadajo.

No, jaz se lahko pohvalim, da zadnje čase prav ugodno spim (že trkam). Dobro pustimo lulanje pa obračanje... Tako da imam čez dan kar precej energije, pa potem urejam stanovanje, pa pucam, pa user posted image  ven vozim. Samo za user posted image  še bolj malo urejam, ker mora najprej user posted image  zavese poštimat.  Sem že kar malo nestrpna.

MarijaPo - držim pesti, da jim bo uspelo Evico lepo obrniti. Res grdo od nje, da se še ni sama, če ste ji še celo pesmico tako prepevali - samo da se ne bo potem, ko se rodi preveč na glavo postavljalauser posted image .

Maya - saj nimam besed. Res grdo od šefa in od zamenjave. Verjamem, da si čisto besna, jaz bi bila tudi!

Barbs - ja glede čebrička niso nič zares obetavnega povedali. Je babca rekla, da je sicer fajn, samo da mora user posted image  že glavco sam gor držat, a še potem je bolj za namakanje kot kopanje, ker menda v njem težo zares umiješ user posted image .  Ne vem, pa, če bi kaj težili, če bi imel samo čebriček.
Aja, pa dobro opravi na pregledu.

Lepo se imejte vse in eno mirno noč vam želim! (Saj vem, da je do noči še daleč, ampak glede na vaše poste domnevam, da je za večino to najbolj travmatičen del dneva)





(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1622
   RE: MAJČICE
26.4.2006 14:48:33   
pikicaa
Dober dan

Da se vam še malo javim preden grem na MORJE!!!user posted image user posted image user posted image

Bodite pridne in ne preveč prehitevat, da ne bom po enem tednu imela preveč dela s čestitkami.

MarijaPo držim pesti za Evico, da se bo obrnila na glavo. dajmo Evica ubogaj nas.

maya2 tole z zamenjavo pa res ni pošteno. Tvoj user posted image  kar naj koristi dopust saj mu po zakonu pripada.

Barbs dobro opravi na pregledu.

Zdaj pa res grem. Lepo se imejte. Pozdravčki vsem majčicam.

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 1623
   RE: MAJČICE
26.4.2006 15:26:32   
lenika
Pozdravljene.

Jaz sem nazaj iz pregleda, trgovine in kavice. Na pregledu je bilo vse OK, našemu Maticu se še nič kaj ne mudi ven, no pa saj bo že, notri ni še nobeden ostal.
Imam pa eno vprašanje: A ve imate spodnje hlačke za enkratno uporabo za v porodnišnico? Če jih imate, kje se jih lahko kupi?
 
Sedaj pa grem malo pospravit in kakšen narezek pripravit, ker se je sestrična najavila za obisk ob 17h.

Lepo se imejte še naprej.

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1624
   RE: MAJČICE
26.4.2006 15:53:09   
petka
Lenika, kakor vem dobiš hlačke za enkratno uporabo v porodnišnici, sicer pa mislim, da sem nekje slišala, da se jih da kupiti v Sanolaborju - jaz jih ne bom kupovala.

Maya2, res se same svinjarije dogajajo okol teh očetovskih dopustov, nosečnosti, odpuščanj bolnikov, joj zadnje cajte samo to poslušam jebuser posted image  a si res lahko vse prvoščjo??? user posted image user posted image
Potem pa človek v izogib slabim kolektivnim odnosom raje popusti in pridno dela in se še naprej boji za svojo službo. Da te kap user posted image
Moj user posted image  je itak brezposeln (tokrat na srečo, ker mi res veliko pomaga), tako, da vsaj z očetovskim dopustom nimava težav user posted image  - kar pa ne bi mogla trdit za količino denarja....
In še vedno nisem dobila denarja za paket user posted image user posted image

Jaz sem bila danes še zadnjič na akupunkturi. Zdej se moram pa resno s svojim user posted image  pogovorit, kdaj misli prit na plano, ker to je pa višek.

A ni z dons na jutr ena huda luna user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 1625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?