|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJČICE
24.4.2006 15:09:51   
petka
Danes ste pa tako zgovorne user posted image user posted image , komaj sledim.
Sem že čist na konc, sva šla zdele po pregledu z user posted image  v Bauhaus po lončke za rože in sem ves čas samo posedala na vrtnih garniturah, ki jih prodajajo user posted image . Skratka vse mi je začel zatekat in sem že resno sitna.

Na pregledu smo dali čez CTG, ki je bil brez popadkov, pa tudi user posted image  je bil čisto miren (seveda, po včerajšnji večerni akciji ni imel več moči user posted image ), pa so me sestre prec "strašile" da grem sigurno rodit in bla bla.....

No seveda s tem ni bilo nič, mi je dala dohtarca še do naslednje srede čas "da user posted image izstrelim", če ne ga bodo pa na PDP (naslednjo sredo)  ven izbezal. Evo, zdej pa resno čakamo user posted image .

Obiski: mislm, da bomo vsakemu sproti razlagal, nej pridejo kasnej, ker jest gotovo ne bom ravno pri volji celih delegacij sprejemat, ker se že zdej ne spomnim, kdaj sem se nazadnje malo naspala user posted image user posted image

Grem ležat pa nogice gor papa

_____________________________





(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 1576
   RE: MAJČICE
24.4.2006 15:50:22   
cofek
user posted image tt79 glede na to, kako mislite proslavit user posted image  pa mislim, da 150 jurjev ne bo glih dost user posted image user posted image . Pa če sem prav razumela, bodo tudi pri Barbs praznovali kar domauser posted image . No, lahko se gre tudi v gostilno, samo kakor poznam user posted image , bo rajši proslavljal doma, ker če bo treba bo šel spat, pa če bo še kak gost al pa nobenega več - če bi paznovali v gostilni, bi ga lahko zmerjali, da je škrtica in da se bo cofku kolcalo in bo jecljal, če bi šel prej domov user posted image . Sem mu pa rekla da naj bo faca in naj povabi še moje prijateljice na žur (pri nas je namreč navada, da se proslavlja rojstvo v MOŠKI družbi - ne vem v čem je fintauser posted image user posted image ). Čeprav sem se pravkar spomnila - kam bo kaj dal user posted image ? Upam, da naš čuvaj ne bo pretirano trpel!user posted image

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 1577
   RE: MAJČICE
24.4.2006 15:55:22   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: cofek
Čeprav sem se pravkar spomnila - kam bo kaj dal user posted image ? Upam, da naš čuvaj ne bo pretirano trpel!user posted image


En pir bo spil, pa bo...user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 1578
   RE: MAJČICE
24.4.2006 16:22:54   
petka
Pr nas se tut že veselo pripravla na pijanko - ja, v moški družbi seveda user posted image user posted image , ampak zgleda, da se bo vse skupaj premaknil v 100m oddaljeno gostilno kamor se gre lahko peške.
Vse skupaj pa zato, da mojemu dragemu ne bo treba preveč pucat in pospravljat za sotrpini pri pitju user posted image , da ne bo naju zuser posted image  kap, ko prideva domov user posted image .

Ampak tt79, tvoj si je pa ornk tole prvošu user posted image user posted image , pa res ne vem če bo dost user posted image

_____________________________





(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1579
   RE: MAJČICE
24.4.2006 22:05:36   
MiaSophia
Čau majčice!
Odprle so se nove teme, je treba mal pokomentirat...
Kar zadeva obiskov: ja pa menda so ljudje ja tolk prisebni, da se predhodno najavijo, al kakouser posted image Ni šans, da bom sprejemala folk, dokler ne "pridemo k sebi". Hvala bogu, obstajajo mobiji in se lahko najavimo, kajne?
O pijanki pa tole: ja, tudi midva opažava, da je velika dehidracija, mogoče zaradi lepega vremena? Kot je ena že omenila za svojega dragega, tudi moj bo povabil družbo v bližnjo gostilno (kot je v navadi tudi pri ostalih), sem pa sigurna da ne bojo spil za 150 jurjev user posted image user posted image
Jutri imam CTG, user posted image veselo miga in se razgibava, ponoči sem 2 x šla na minus, danes sem se spet celo dopoldne potepala in me pol moji ljubi kar peglajo, da naj bom doma in počivam (kar sem počela popoldne, no z izjemo likanja...) Počutim se fajn, sem pa tudi jaz v petek imela solzni izliv, me je kar nekaj prijelo...Slabo sem spala, mogoče je tudi to vplivalo name...
Lepo spančkajteuser posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa. (E. Store)

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 1580
   RE: MAJČICE
24.4.2006 22:37:28   
tt79
Ja sej vem da je mal velik...sam da bo zagonu manj je kar težko pričakovatuser posted image sem že razmišljala, da bi mu vse kreditne kartice zaplenlauser posted image user posted image sam vem da nima smisla.
Njemu je to najpomembnejši dogodek v življenjuuser posted image in mu pomen dost več kot poroka in prav da mora bit tko kot se šika...bomo že pozabl na dnaruser posted image sicer pa bo šel iz njegovga žepauser posted image

(odgovor članu MiaSophia)
Neposredna povezava do sporočila: 1581
   RE: MAJČICE
24.4.2006 23:54:32   
Panda.
Ojla, majčice!

Medtem ko moj dragi uspava Roka, ki se je ravnokar najedel, sem skočila pogledat maile in se na hitro ustavila še pri nas (vas?? user posted image ) Čeprav se mi oči že zapirajo in postelja vabi...

Hvala vsem za lepe želje in čestitke! user posted image

Puncica in ostali - a vam povem o birmi?? user posted image Sva bila z dragim na birmi, ja. Je bil boter. In sem zdržala obred birmovanja in do očenaša. Potem se je pa začelo user posted image . In menda sva še pred koncem maše že imela otroka user posted image .
Brez spokane torbe in čisto slučajno z dokumenti user posted image

Zdaj grem pa spat. Menda.

lp He


(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 1582
   RE: MAJČICE
25.4.2006 8:11:33   
MarijaPo
Hojla,

ocitno ni za hodit k birmi. user posted image

Kako gre kaj danes, nobena ni nic zgovorna, gotovo vse spite zasluzen spanec nas nosecniskih bork.

Ob 9.30 imam pregled, komaj cakam, da zvem, a je kaj napredka pri obracanju moje male Eve. Dajmo Eva, na glavo pa bo!

Uzivajte.

(odgovor članu Panda.)
Neposredna povezava do sporočila: 1583
   RE: MAJČICE
25.4.2006 8:22:04   
mojca75
MarijaPo upam da je Eva zarotirala, in je naredila stojo! Sporoči!

Ja res jaz sem danes potegnila, amapk sem pa pol noči zvezde al pa ovce štela, tko da skupaj ni bilo spet ne vem kolk spanca, pa tolk se trudim da grem pozno spat - no je blo mal pred povnočjo, amapk po 2 minusu pa ni ni bilo več spanca nazaj, pa moj dragi začne smrčat, pol mu pa povšer vlečem, ga rukam,...
Nkol nisem mislila da smrči, k sem jest vedno spala k zaklana, aaaaampak zdej pa vem!
Včasih se mi zdi da spim na letališču,.... user posted image user posted image user posted image

Mojca

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 1584
   RE: MAJČICE
25.4.2006 8:38:56   
Barbs
Jutro,

še jaz - sitnoba, v user posted image  podobi. Spanje spet brezvezno, pa ravno včeraj sem se nekaj hvalila. Hormoni - prav tako. Včeraj zvečer sem imela najprej neustavljivo željo po turistični pašteti!!!!!!user posted image ( pa sem mislila, da so ta nenormalna obdobja v zvezi s hrano mimo) in je user posted image  samo debelo požrl slino in ves utrujen in zmahan od službe, še enkrat oddivjal do najbližjega najboljšega soseda in mi prinesel pašteto-smrdljivko, kot jo je poimenovala (zaenkrat še) moja najmlajša. Posledično se mi je seveda po celi škatli namazani na poštenem kosu kruha dvigalo vse gor, pekla me je zgaga, nato sem lokala Donat, ker sem toliko pila, me je kar naprej lulat, zato sem vstajala in hodila na wc, zato so me tudi bolj boleli kolki in medenica, torej nisem preveč spala - user posted image  Okrog pol petih sem jokala kot dež.user posted image  Pa še nihče mi pravzaprav ne more kaj dosti pomagat. user posted image  se je čisto predramil, najprej prestrašil, kaj je narobe, potem je bil malo hud, ker "kar tako" jokam, nato pa se je omehčal in me crkljal in mi govoril " še par dni, še par dni..."user posted image
Skratka - koma strica toma. Jutri imam pregled in nameravam Stankotu jasno predočiti, da se, ne glede na moj karakter in pozitivno naravnanost , spreminjam v živčno razvalino in naj me nekak odpre, da grem rodit.user posted image

Panda, lepo da si se oglasila....user posted image  , vse ostale pa mal jamrajte, da bo tudi meni lažjeuser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 1585
   RE: MAJČICE
25.4.2006 9:11:59   
Barbs
Evo mene nazaj - pravkar sem od motorističnih kolegov izvedela, da je naša štajerka , majčica LINČA, ki je imela rok 7. maja, danes zjutraj rodila hčerkico, SARO.

Kaj več bo povedal očka, ko pride k sebi.user posted image
Bravo, Linčuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1586
   RE: MAJČICE
25.4.2006 9:19:10   
lenika
Pozdravvljene majčice!

Panda to dogajanje na birmi je pa moralo biti kar zanimivo. user posted image

MarijaPo dobro opravi na pregledu in javi kako je bilo.

Barbs no, da ti bo lažje bom pa še jaz malo pojamrala. Včeraj zvečer sem jedla makarone v smetanovi omaki, ki8 so ostali od kosila in sem jih jedla že za kosilo, nato pa še sladoled za posladek. Posledica je bila seveda pekoča zgaga ponoči in nalivanje z donatom. No in danes me že celo jutro šraufa. Pa saj ni čudno. Ja očitno me nikoli ne izuči.

Skratka jaz upam, da se bo naš Matic kmalu odločil za prihod, ker imam po pravici povedano že vsega dovolj. Jutri imam CTG vendar pa nič preveč ne upam, ker imam trebuh še zelo visoko in tudi nič ne kaže, da bi se kaj začelo. Moj user posted image  me heca, da bom jaz prva nosečnica na vsetu, ki bom nosila otroka 11 mesecev. Njemu se to zdi smešno, meni pa čisto nič. No saj drugače pa tudi on že komaj čaka. Ko ga pokličem v službo, se mi vsakič oglasi s tako prestrašenim glasom, ker misli, da ga kličem, da se začenja. user posted image

Lepo preživite ta lep sončen dan, meni je že sedaj vroče user posted image  in oglasite se kaj.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1587
   RE: MAJČICE
25.4.2006 9:20:10   
lenika
user posted image  Bravo Linča, jaz imam tudi rok 7. maja, jaz bi tudi.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 1588
   RE: MAJČICE
25.4.2006 9:38:57   
bajko
Čestitke vsem novopečenim mamicam! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Zgleda, da bo res kar nekaj majčic pristalo med aprilkami. No, jaz upam, da pri meni ostane 4.5., me je že ta datum malo presenetil. Jutri imam zadnji pregled pri G. in v petek še CTG, potem pa se počasi začne akcija... Hmmm, veste, da bom začela komaj danes prati stvari za user posted image , zato me res ne sme nič presenetiti user posted image .
Pozdravček vsem!

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 1589
   RE: MAJČICE
25.4.2006 9:48:20   
cofek
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

En pir bo spil, pa bo...user posted image


Barbs - pazi, da te ne dobi kdo iz DPMŽ v roke user posted image user posted image .

tudi jaz se pridružujem čestitkam za Linčouser posted image user posted image user posted image - še ena majčica, ki je postala aprilka user posted image .

Tudi jaz bom jamrala... moram priznat, da mi dejstvo, da je cofek že tako nizko ni niti malo všeč - se ne upam niti usedit, ker se mi zdi, da mu sedim na glavi (user posted image user posted image ). poleg tega ne upam nikamor več sama - sem danes prav tuhtala, če bi šla na tisti enourni sprehod ali ne (no, pol sem vseeno šla,ampak user posted image  povedala, naj si zapomni današnji datum, ker bo to nabrž najin zadnji tak sprehod (razen če bo šel user posted image  zraven) - mi ni tole pomanjkanje samozavesti ni prav nič všeč user posted image user posted image . Mi je bilo prej, ko nisem vedela kako stvari stojijo precej lažje, zdaj pa samo čakam in "poslušam" kaj se bo zgodilo. Poleg tega me je še panika, ker nimam še vseh stvari (mi je prijateljica sicer obljubila, ampak ni še nič pripravila), tko da me ful drži, da bi šla v Celje v šoping, pa blazino za dojit še rabim, pa tudi ene lanene hlače bi si kupila, ker se mi zdi, da jih bom rabila itak celo poletje (predno bom zgubila ta špeh z riti in bederuser posted image ),....
ja, očitno hormoni delajo na polno tudi pri meni...

se še kaj javim, lp t

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1590
   RE: MAJČICE
25.4.2006 9:51:34   
petka
Ja, jamranje... men se že kar meša, sploh se ne spomnim več kdaj sem spala več kot eno uro naenkrat. Vsak večer se bojim, ko moram it v posteljo in komaj čakam jutro, ko je konec tega user posted image  premetavanja in večnega lulanja user posted image . Čez dan mi pa tud nikakor ne rata vsaj malo zadremat...

Skratka, user posted image  pridi ven, čakamo te user posted image user posted image  - nič ne pomaga user posted image

Moj dragi možek ravno presaja rožice, jaz pa čakam pedikerko, da mi spedena nohtke na mojih kosmatih nogah user posted image  (ki, jih bo kasneje spedenal možek, ker jaz nisem sposobna ničesar več user posted image ).

Pa seveda ČESTITKE VSEM MAJČEVSKIM MAMICAM user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu bajko)
Neposredna povezava do sporočila: 1591
   RE: MAJČICE
25.4.2006 9:51:55   
lenika
Aja, pa še nekaj sem pozabila povedat. Včeraj sva se z možem pogovarjala na temo, kako "zapit" Matica, ko se bo rodil. Moj dragi se je odločil, da bo naredil piknik na našem vrtu z žarom in podobnimi zadevami. Me veseli, da bo doma in da so tudi ostali tako blizu, da gredo lahko kar peš domov, če bo potrebno. Saj veste kako je to, ob taki priložnosti soka gotovo ne bodo pili user posted image .

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 1592
   RE: MAJČICE
25.4.2006 10:22:51   
TiaSara
Čestitke Linči in mali SARI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Ja vedno več vas je, ki že imate štručke. Jaz sem bila včeraj v materinski, pa smo "kopali in previjali dojenčka". Sem si res zaželela, da bi imela svojega že zunaj. No pa kar naj še malo počaka. Pravzaprav imava še kar dosti za čakat!

Glede zapijanja pa se z mojim nisva nič pogovarjala ampak gotovo bo kaj. Pa naj bo, samo da bo pazil nase!

Imejte se!

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 1593
   RE: MAJČICE
25.4.2006 10:23:09   
Barbs
Tko.
Zdaj sem se pa stuširala, namazala povsod, našpricala s Celine Dion, oblekla, komplet mejkap naložila, obula sem si sandaleuser posted image  in GREM. Mal u lajf.
Dost mam. user posted image



_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 1594
   RE: MAJČICE
25.4.2006 10:33:38   
lenika
Prav imaš Barbs. Jaz grem tudi. Sem ob 12-ih zmenjena s sodelavkami na kavi. user posted image

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1595
   RE: MAJČICE
25.4.2006 10:36:17   
tt79
Dobro jutro!
Nc ne bom bluzila, sam prečekirala sem če ste vse še v enem kosuuser posted image
user posted image user posted image za vse, ki že pestujete!
Js pa se zdejle pridrtužujem barbs, grem na čvekeca!

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1596
   RE: MAJČICE
25.4.2006 11:00:46   
pikicaa
Dober dan

Pravkar sem prišla iz pregleda vse je OK. Sem še čistr zaprta, tako da grem jutri zvečer lahko na MORJEuser posted image user posted image user posted image . Komaj čakam, da malo spremenim okolje.
Drugače pa je moje spanje tudi minimalno. Vse me boli pa še na minuse hodim celo noč.
Glede zalivanja pa je moj rekel, da sosedi ne bojo imeli mira tri dni in tri noči.potem pa bo najel babica servis za čiščenje stanovanja.Me prav zanima kako bo v resnici.


MarijaPo javi kako je bilo na pregledu in če Evica že dela stojo.

Linča čestitke za malo Saro.

mojca75 moj tudi smrči. Včasih sem tako jezna zaradi tega da planem v jok. Sploh ga ne morem zbudit.Sem mu obljubila, da mu bom kupila vse kar prodajajo v lekarni proti smrčanju.


(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 1597
   RE: MAJČICE
25.4.2006 11:20:45   
puncica
Ojla punce
Evo mene, se še vedno kotalim, pa da še mal jaz pojamram, včeri sem cel dan mojga sekirala kako je moral ravno zdej zbolet, ko smo na koncu, mater včeri je imel 38,7 vročine, pa še kr lazi v službo, ker je tist njegov sodelavc na porodniški, mater sem tako žalostna, sem rekla da slučajn ne bi bil zraven mene v porodni ker te zadavim, pol pa še v četrtek in petek dela, tako da nič ne bo s praznikom user posted image , pa kr neki sem vpila, še čaja malinovga si nisem upala pit, pa enkrat me je tamal tako brcnil v mehur, da sem že misla da mi voda odteka, pa je bilo samo malo urina. Mah zdej me je res ful strah, da ga ne bi spustil v porodno, ko je bolan, pa mu skoz govorim, pa dej pejt ležt, pa se pozdrav, pij dalerone c, pa se že pozdrav no, ker te ne maram bolanga. Ja sem vem sem kr kruta. Pol pa še tamala teži, ko bi se skos neki igrala pa žogo brcala pa risala po terasi s kredo, pa mami ne more s tem ogromnim trebuhom, pa si kr ne da dopovedat, da ne morem skakat za njo pa jo nost, pa cartat pa ne vem kaj še vse.

Pa ponoč da ne govorim, smrčanje me že itak moti, zdej še bolj kot prej ko še spat ne morem, tako da spim v sobi kjer je računalnik že ohho časa, ker samo tako imam mir in vsaj mal spim al pa avte štejem, ki vozjo po cesti, zanimiv kolk prometa je ponoč user posted image Pa kolki me bolijo za ubit, pa scat kr naprej hodit, ja tudi jaz sem že sita vsega in bi že rada da se kej začne dogajat. Zdej pa grem na sončka malinov čaj pit, pa mogoče še na kakšen manjši sprehod.

Uživajte punce dokler je še sonček

Pa še naš popravljen seznamček:

ČESTITKE MAJČICAM MAMICAM
15.4. TAJA user posted image - žmož (PDP 21.5) user posted image user posted image
17.4. ROK user posted image - Panda1406 (PDP 14.5.) user posted image user posted image
25.4. SARA user posted image -
Linča (PDP 7.5.) user posted image user posted image

MAJČICE TEČKE NOSEČKE
01. maya2, Trbovlje
02. LARA, Jesenice
04. petka, Ljubljana
05. Mari71, Postojna user posted image
06. DeVilla, Ljubljana
07. lenika, Novo mesto (Maticuser posted image )
08. puncica, Ljubljana
08. Shesha, Ljubljana user posted image
10. Barbs, Ljubljana user posted image
10. mojca75, Postojna ali Ljubljana
10. mojsoncek, Ljubljana

12. bajko
12. lana, Trbovlje
13. MiaSophia
14. majamo, Maribor user posted image
15. auroraa, Trbovlje
16. cofek, Trbovlje
17. sonca, Maribor
22. mammika, Jesenice
22. MarijaPo, Postojna (Evauser posted image )
23. aljča, Trbovlje
23. tt79
25. Nataša31, Jesenice user posted image
29. pikicaa, Trbovlje user posted image
29. Lara28, Maribor
29. TiaSara, Ljubljana

Če sem še katero spustla naj pove.

< Sporočilo je popravil puncica -- 25.4.2006 14:25:24 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1598
   RE: MAJČICE
25.4.2006 12:52:53   
mojsoncek
Oj!

user posted image user posted image user posted image  najprej cestitke novi mamici Linci za malo pikico.

Tole prehitevanje po desni se je pa med majcicami ze kar lepo razpaslo user posted image ...

Tudi jaz sem imela danes ze navsezgodaj pregled. Na CTG-ju se je spet ujel en popadek, ki naj bi bil ze kar pravi, ceprav ga nisem nic kaj drugace kot ponavadi otrdevanje trebuha user posted image . Pol me je pa G se na mizo vrgla in pogledala, ce se slucajno ze kaj odpiram. NIC, tako da se se nic ne dogaja. Tudi dete zal se vedno ne dela stoje in kot kaze ne bo nic drugace. Imam pa pri G se dva CTG-ja (3. in 8. maja) in ce se ze prej ne bo zacelo kaj dogajati, me poslje na PDP v porodnisnico na CR.

Sem pa celo dopoldne okrog hodila in bila pri teti na kavi. Cez pol urce sem pa spet zmenjena. Ja zgleda, da imam danes sportni dan. Zakaj pa ne dokler lahko... 

Se bom pa se jaz malo pridruzila z jamranjem. Ze dve noci me tako kolki bolijo, da se komaj premaknem iz enega na drugi bok. Po moje porabim za izvedbo tega "projekta" kaksnih pet minut in cisto vso energijo. Pri tem se pa pocutim kot en hrosc, ki lahko samo nebogljeno maha s svojimi nogicami po luftu.

Grem se za deset minut malo pocivat, da bom zmogla se drugi del sportnega dneva. Uzivajte... Pa pa

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 1599
   RE: MAJČICE
25.4.2006 13:18:38   
Barbs
Sem že nazajuser posted image ... sandali niso bili ravno najboljša odločitev, ker imam zdaj napihnjene narte  z vzorci  treh trakcev na vsaki straniuser posted image  ... zgleda pa približno tako, kot kakšne stare nemke poleti na morju, ko si na otečene noge  s kratkimi prsti tlačijo kake fensi rdeče natikačeuser posted image ...
Pikicaa in mojsonček user posted image , sam da je vse ok; mojsonček, kako si lahko kar zaprta še, a ti ne veš, da bo 10. zdaj zdaj tuuser posted image  ... no ja, bomo videli pri meni jutriuser posted image  
Marije očitno še ni s pregleda, al je pa Evica ubrala kakšno novo pozouser posted image  
Punčica, saj bi ti rekla, da ne bit tako kisla, ampak, če pomislim, kakšne volje sem sama, še posebno proti večeru in ponoči, je boljše, da sem kar tiho... pupaj čajčka, pa ne se sekiratuser posted image  ...Prej sem na hitro prelistala iz ene stare revije Nosečnost ; zadnje trimesečje in pri 39. tednu piše prav na veliko : "poskrbite za kvalitetno spanje in počitek"... user posted image user posted image  a se prav norca delajo al kajuser posted image  
TiaSara, ti pa že user posted image  kopašuser posted image  - a so kaj rekli o čebričkih ? Mene mal skrbi, da bo kaka tečka prišla potem na dom in mi solila pamet v zvezi s čebrom...user posted image  Ehm, jo bom že politično prepričala....user posted image

Sladoleeeeeeeeeed biuser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 1600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?