|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pomen vaših nickov?
1.11.2005 12:49:36   
artista7
sem umetniška duša in veliko slikam, fotografiram, kiparim. Zato artista (italijansko). 7 je moja srečna številka in rojstna številka, rojena sem 7ga v mesecu
Daddy, ti si pa itak faca.Svaka čast!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Pomen vaših nickov?
1.11.2005 15:18:35   
Lianna
Lianna. Po barbiki. Oz mini barbiki. Na nekem obisku sem jo videla in mi je bilo ime zelo všeč.

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Pomen vaših nickov?
1.11.2005 15:55:07   
soncek&luna
jaz pa sem nick sestavila kar tako... ker sem atija mojega sina veckrat klicala soncek, luna pa me spominja na nekaj drugega... v bistvu pomeni nick on in jaz... oba sijeva, vendar nikoli skupaj user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Pomen vaših nickov?
1.11.2005 15:55:29   
soncece24
Odkrito povedano:nimam pojma, kak sem prišla na nick, vse ostalo je bio že zasedeno...

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Pomen vaših nickov?
1.11.2005 16:05:58   
Gina
Vsa imena, ki sem jih hotela dati in so v povezavi z mano ali kom od mojih, so bila zasedena, in to ne glede na to, kako sem velike in male črke spreminjala. Številk zraven nisem hotela. Potem sem pa rekla, da si moram kakšno bedarijo za nick izmislit, ki bo čisto nenavadna, pa čudna. Pa sem prvo stvar, ki mi je tisti hip na pamet prišla napisala: Gina. Zdaj mi je pa ime všeč ratalo, samo je tako hecno, ker ga nekateri preberejo z Gina (g=g), drugi pa z Đina. Ampak je vseeno, oboje je čist fajn.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Pomen vaših nickov?
1.11.2005 21:35:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: malika

Moje je priletelo iz neba-popolna izmišljotina, čeprav sem bila zadnjič zelo šokirana, ko sem nekje našla še eno maliko(sem skoraj 100%, da me kopira); in pa malik nekaj v zvezi s božanstvom; nisem verna in tako se na te stvari ne spoznam user posted image


malik pomeni tudi idol

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Pomen vaših nickov?
2.11.2005 10:11:10   
ninocka
Tko me klicejo najblizje kolegice (kao ljubkovalno). Sam da je tist C v bistvu sumnik, ampak ker na racunalniku nimam slovenske abecede, sem pac namest sumnika dala sicnik user posted image
Kok sem zakomplicirala, se sama sebe vec ne razumem user posted image  user posted image

(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Pomen vaših nickov?
2.11.2005 10:51:17   
Skorpija
Ja moj nick je zelo brez domisljije - kmalu bom imela rojstni dan... Šumnika pa nisem imela na razpolago, zato z S... user posted image

Je pa zanimivo, da nikol ne debatiramo o avatarjih, ki so meni bolj zanimivi kot nicki - po njih si tudi bolj zapomnim ljudi... Moj najljubsi avatar je od Tiki - vsaj mislim, da ima tak nick, na avatarju ima eno japončico...

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Pomen vaših nickov?
2.11.2005 15:14:00   
ur+sa
skorpija, dober predlog.. odpri temo, in zanimo? hahauser posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 59
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?