|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 190 [191] 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktober 2005
9.4.2009 15:08:39   
Udb
Nana, dogaja se pa bore malo! user posted image user posted image Normalno, če je pa zunaj tolk fajn!
Marcel ma pa neko virozo - brezveze. Saj zdaj je bil 2 meseca ok, tako da se zadeva izboljšuje!

Moj avatar je pa moja najnovejša prdidobitev - tattoo! user posted image

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: oktober 2005
20.4.2009 7:17:36   
MojcaG
hojla punce!!!
komaj sem vas našla! user posted image  kako ste kaj?

udb, svetoven tatoo! user posted image  kje se pa nahaja? a je bolelo? jaz imam dva srčka na boku, ampak iščem motiv (tak malo bolj resen, haha, da jih že enkrat prekrijem)user posted image .

mi smo tudi ogromno zunaj, sezono smo kar se tiče bolezni fajn odnesli (trkam), Liu ni bila nič bolana, Hana pa je imela nekaj prehladov, in so fiziološka, babyvac in inhalator laufali na polno!

povejte mi, a se vaši čmrli znajo rolat? in katere rolerje ste jim nabavile? Liu gre to zelo počasi od nog. Je pa res, da se ima rolat interes par minutk, pa nič več. Kaj pa kolo?

Nana, kako ste kaj? Pa kje je Nalin? in Felicity, Urbanček, Sonček in luna, Aja...?

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: oktober 2005
20.4.2009 7:18:19   
MojcaG
Uf, moj avatar je pa že precej star.. bo treba spremenit.user posted image

(odgovor članu MojcaG)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   [Brisano sporočilo]
21.5.2009 23:28:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MojcaG)
  Neposredna povezava do sporočila: 4754
   [Brisano sporočilo]
21.5.2009 23:31:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4755
   [Brisano sporočilo]
21.5.2009 23:33:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: oktober 2005
25.5.2009 21:23:42   
nana 27
user posted image  kako fletna fanta, Nalin!!!! Super! Meni uspe od časa do čas gor pogledat, za kaj več pa zmanjka user posted image  Delam, se učim za en hud izpit, pa vedno kaj vmes pride..dva tedna nazaj smo zaradi slinavke pristali na Infekcijski, pa je bila zdrava, no zdaj pa smo spet v prebolevanju viroze user posted image   Kako hitro rastejo. Nalin, sem prebrala vašo težavo. Jst sem bolj na komot narejena in ne vztrajam pri oblačenju. Mogoče delam napako. Vem, da zna, pa je lažje in hitreje, če sama gor ali pa dol dam in ker zmeraj kam šibamo, nimam časa se z njim kregat. Pri določenih zadevah, kjer je mus, pa ni pardona in vztrajam. Ima pa tudi on eno čudno fazo, ko mu kaj ni prav in se dere na vse grlo, takrat greva skupaj v sobo in ga umirim, potem se pogovoriva. To, da se dela, da ne sliši user posted image  je pa pri nas standard. In če je res hudo z dretjem, pomaga oponašanje (so ti že punce napisale) in to delava z mojim oba naenkrat he he pa še Maja zraven user posted image  Upam, da ti uspe najti službo in da se tole z Žanom poštima. Se mi zdi, da je to spet ena od "slavnih faz" user posted image , ki pridejo in minejo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: oktober 2005
26.5.2009 8:43:06   
soncek&luna
ojla punce.... mene tut dolg ni blo tle gor... se mi enostavno ni dalo prebirat vsega user posted image

nalin, mi2 sva tut v tej fazi... zgleda da je res tako obdobje.... je pa tezko poslusat skoz eno jokcanje.. men se tut vcasih strga in tulim nanj, pa vem da ni dobr... ampak vsi smo krvavi pod kozo...

je pa moj palcek prebolel vodenej kozice.... sva se jih prav sla nalezt k KBM...in so se na sreco prijele... ni blo pretirano hudo je prav pogumno prestal...

tolk zaenkrat..... grem zdej mal ven na soncka


_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: oktober 2005
26.5.2009 8:45:43   
MojcaG
hej ho!


nalin, lušna sta!! user posted image user posted image

tudi jaz sem prebrala vašo težavo, se pa tudi z vsakim mnenjem po malo strinjam. tak da kaj pametnega nimam za dodati. ji je zelo všeč, če ji pomagam pri slačenju ali sezuvanju ipd., čeprav zna sama in zato tudi ne vztrajam. pa smo vsi srečni.user posted image

nana, joj... slinavka? o tem sem že brala, je res tako hudo, kot pravijo?

mi smo zdravi (trkam), v petek se je micena poškodovala v vrtcu, kjer bi jo naj zbila večja punčka na gungalci, pa je zdaj okej.

bom še pripopala kakšno fotko ob priliki.

kje ste ostale??

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: oktober 2005
26.5.2009 16:42:33   
KBM
Pozdravljeni!!


Dolgo se nisem nič oglasila, enostavno ni časa!
Nalin - luštna sončka imaš user posted image

Karin je končno spoznala Nodija user posted image  , bila je čist presenečena in vesela, da je tko velik user posted image

user posted image


Več slikc je v albumu user posted image

< Sporočilo je popravil KBM -- 26.5.2009 16:44:08 >


_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu MojcaG)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: oktober 2005
27.5.2009 14:07:17   
Aja32
Zdravo,

po dolgem času se vam oglašam.

Pri nas nič posebno novega. Oba sta prava hudička, rada se imata sto na uro. En brez drugega ne moreta. Bog ne daj, da sta narazen pol ure. Že začneta spraševati drug po drugemu.

Vmes smo preboleli norice - oba naenkrat. Naja z levo roko, Luka pa je bil zelo bogi. Največ pikic je imel okoli lulčka, revčka je pošteno srbelo.

Drugače imamo tudi mi izpade trme - zdaj pri obeh, tako da je prav zabavno. Poskušamo se čim več pogovarjati, včasih nam uspe, včasih ne. Je pa res, da bi se včasih rada kar zaprla v sobo in poskušala vse skupaj preslišati.

Tukaj imate dve fotografiji - sicer izpred dveh mesecev.

user posted image

user posted image

Toliko na kratko, pa se še kaj mailamo... Čau, A

< Sporočilo je popravil Aja32 -- 27.5.2009 14:08:43 >

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: oktober 2005
5.6.2009 9:29:37   
MojcaG
hej ho!!!

lepo je bilo spet kaj prebrati in videt naše čmrle!
kbm, sam tale nodi je pa res ogromen! user posted image in kako je Karin že velika punca!user posted image
aja32, tudi tvoja sta že velika!user posted image pri nas je podobno - ena brez druge ne moreta. In Hana lahko dobesedno hodi po Liu, pa se ji bo samo smejala. Vse ji pusti, tako jo obožuje. In oponaša. salto v posteljo znata obe perfektno naredit - Hana samo opazuje, potem pa posnema Liu.

imejte lep, čeprav skisan vikend.user posted image

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: oktober 2005
16.6.2009 15:34:34   
urbancek
oj hoj - kar malo sem pozabila na ta forum priznam user posted image . Tudi pri nas smo preboleli norice, rola se ne, ker nima interesa, s kolesom voziti se noče - ga niti ne silim več - moram pa od deklet skiroje poiskat, ker to mu je pa všeč.

nalin - kaj pa če bi za določen čas poskusila biti manj dosledna. Ne vem no, mogoče je to butast nasvet, ampak jaz ne vztrajam za vsako ceno pri nečem, kar vem, da bo samo celo popoldne dretje.  Saj lahko še vedno sam naredi, s tem, da mu ti malo pomagaš. Včasih so tile naši škratje enostavno preutrujeni za preoblačenje - vidim pri Nejcu. Praviloma ni problem, ampak kakšen dan se pa niti ne potrude - ampak ker vem, da sicer zna to narediti, mu pač tisti dan pomagam jaz. Je pa res, da nista v vrtcu in če je slabo vreme sta zaradi mene lahko celo dopoldne v pižami - vem da to ni prav, samo ne kompliciram čisto za vsako stvar. Pri dekletih sem veliko bolj komplicirala, samo je bilo tudi več upiranja dretja in podobnega sranja. Prav tako ne kompliciram, če me prosita, naj jima pomagam pri hranjenju - zakaj pa ne - saj večinoma jesta sama, zato vem, da znata in se mi zdi čisto brez veze stvari za mizo zaostrovati, če pa lahko pomagam dati tistih par žlic v usta.
Moje mnenje je - ne kompliciraj - vsako stvar poskusi doseči skozi igro, če pa ne gre, pa za nekaj časa popusti in potem nadaljuj - saj sta še majhna.

KBM - na nodiju smo bili pa tudi mi, samo imam le eno bolj slabo slikico.



(odgovor članu MojcaG)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: oktober 2005
17.6.2009 10:46:52   
KBM
urbancek, vas nismo nič videli na Nodiju :(
Drugače imamo pa mi tud sliko, ki so jo slikali tam in je tud slaba, še dobro da smo imeli seboj mobilca, ker smo pozabili fotkiča doma:)

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: oktober 2005
19.6.2009 8:14:12   
urbancek
Mi pa po sliko sploh nismo šli, sem pa nekaj slikala z mobijem, pa je vse bolj od daleč, tako da ravno za spomin imata.

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: oktober 2005
21.6.2009 23:15:33   
KBM
No, saj niste nič zamudili, ker so slike bile res poraz :(
Sam, da je spomin.....

Mi smo pa danes bili na izletu v Krmi in smo se res full sprostili, joj narava je res fantastična-----> v albumu je nekaj utrinkov  :)

Lp

< Sporočilo je popravil KBM -- 21.6.2009 23:29:55 >


_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   [Brisano sporočilo]
30.6.2009 13:01:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KBM)
  Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: oktober 2005
2.7.2009 7:39:18   
MojcaG
Jutro!


O fajn, Nalin, sem vesela, da se je umirilo drenje pri vas. user posted image

Jaz sem tudi mislila, da bo Hana dobila vodene koze, ker so jih pa mislim da vsi preboleli v njeni skupini, pa še z eno punčko se je igrala, ki jih je imela, tik pred izbruhom, ko bi naj bili najbolj kužni, pa nič..user posted image Drugače se pa tudi moji dve imata fejst radi, zavpije le Hana tu in tam, ker konstantno hoče imeti točno to, kar ima Liu v rokah.. In jo oponaša kot taka mala papiga. Kar naredi Liu, bo naredila Hana. Liu pa čist nič ne zatoži, pa bi mi kdaj "koristilo", če jo npr. vidi da leze po omari ali izvaja salte, kadar jaz ne opazim, ampak ne pisne.user posted image

A ste že vse na dopustih? Jaz še tri tedne delam, pa gasa.... Mal še vseeno cvikam, ker gremo na Hrvaško. Sicer so oni zdej v kupu težav, tak da upam, da se ne bojo imeli časa z nami obremenjevat.user posted image

Nalin (in Nana -btw kje si...?) vprašanje za vaju, Aja32 je že enkrat napisala, da njena sončka gresta skupaj spat in se to fajn obnese.. Kako je pa pri vama? Pri nas še vedno hodita spat ločeno, najprej Hana zaspi, potem gre spat Liu. Si kar nekak mislim, da bosta norele do treh zjutraj, če ju dam skupaj v postelje. In da ju bom našla povsod, vsako na svoji polici v omari ali na stropu ipd..user posted image

In kako ste ostale?
Udb, si si mogoče že kaj premislila?user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: oktober 2005
3.7.2009 9:11:05   
Aja32
IZVIRNO SPOROČILO: MojcaG


Nalin (in Nana -btw kje si...?) vprašanje za vaju, Aja32 je že enkrat napisala, da njena sončka gresta skupaj spat in se to fajn obnese.. Kako je pa pri vama? Pri nas še vedno hodita spat ločeno, najprej Hana zaspi, potem gre spat Liu. Si kar nekak mislim, da bosta norele do treh zjutraj, če ju dam skupaj v postelje. In da ju bom našla povsod, vsako na svoji polici v omari ali na stropu ipd..user posted image

In kako ste ostale?
Udb, si si mogoče že kaj premislila?user posted image


Pri nas gresta oba na enkrat... Ugasnemo lučko in se še kakšnih 10 minut pogovarjata in debatirata, potem pa zaspita.

(odgovor članu MojcaG)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: oktober 2005
5.7.2009 20:22:58   
Udb
Oj oktobrke!

Saj vsake toliko še mal pokukam na forum, ampak priznam, da kar bolj poredko.

Ne, nič si še nisem premislila! user posted image user posted image user posted image Nič ne kaže da se bom v bližnji prihodnosti. Čeprav moram reči, da je MArcel navdušen nad svojim malim bratracem. K sreči živijo v sosednji hiši, tako da sta kar naprej skupaj (micko je star 7 mesecev). Uglavnem nora sta drug na drugega, prav lepo ju je gledati.

Drugače pa pri nas vse po starem. Zaključilla s 1. letnikom študija (š 1,5 izpita za septembra), in trenutno sem čist na easy, ker imam samo službo na urniku. user posted image user posted image user posted image Marcel lepo hodi v vrtec in je zelo priden. Ima tudi temnejše trenutke, ko se strma in je tečen, ampak so zelo redki. Večinoma je pa sonček moj zlati. Dopust bomo videli šele avgusta. Ampak, saj gre čas tako hitro, da bo to zelo kmalu.

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   [Brisano sporočilo]
6.7.2009 23:00:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: oktober 2005
16.7.2009 21:15:38   
MojcaG
Udb čestitke user posted image user posted image  (za uspešen - itak -zaključek prvega letnika), zdaj pa gasa možgane na pašo.user posted image

Evo, pri nas zdaj tudi obe hodita istočasno spat, vendar ne brez nadzora. Kar pomeni, da sem v sobi in jih "pazim", da ležita. Lepo zaspita, vsaka v svoji postelji, relativno hitro, pa še to samo zato, ker sta utrujene do fula.

dejte no mal fotk gor, da vidimo, kako rastejo naši oktobrčki in oktoberke...!

In pa lep pozdravček vsem!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: oktober 2005
20.9.2009 20:38:02   
Udb
Ojjjj!

Kje ste se izgubile oktobrke?

Kaj kej dogaja?


(odgovor članu MojcaG)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: oktober 2005
8.5.2010 22:47:01   
malabiba30
ojla oktoberke 2005...kje ste? kaj novega? kako otročki? rastejo a ne?

(bivša AKŠ)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: oktober 2005
26.7.2010 20:49:23   
Udb
Smo se pa res čisto izgubile iz foruma! Naši pikci grejo drugo leto v šolo!!!!!!!! 

(odgovor članu malabiba30)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 190 [191] 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 190 [191] 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?