|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 2005
21.11.2007 20:41:09   
Nika v službi
Dober večer!

Kofetek je minil v intimnem razpoloženju, saj sva bili v dvoje...user posted image  Ja, Pia žal ni mogla do nas, Beniko dajejo trebušne težave (a je že kaj bolje?), tako sva ostali sami s teto beto. Pa je bil prav prijeten čvek, a ne, teta beta? Upam, da še letos ponovimo v večji zasedbi.

Sicer pa Ninočka, slaščičarna Zvezda v Hali 12 se odpira ob 8:00user posted image , pa vseeno hvala za opozorilo.

A-n-j-a, hvala za nasvet, Primigi sem včeraj videla v Hiši obutve, vendar sem potem vseeno vzela tiste, ki sem jih najprej ogledala v Massu... ker v Alpini nisem dobila želenega modela. Smo včeraj prečesali prav vse Alpinine trgovine v Ljubljani (v Diamantu, v Hiši obutve, v Hali A spodaj, podhoda Ajdovščina in Kompas), ampak čevlja, ki sem ga videla na netu (pri čemer jim še kaže zalogo!), nimajo nikjer. Vsaj ne št. 25. Za crknit. Pa še asortiman se od trgovine do trgovine razlikuje, čeprav gre za istega proizvajalca. Tako moraš res preletat več trgovin, da dobiš, kar želiš. Pa še to ni nujno. V našem primeru tudi to ni pomagalo.
Kupili smo torej Goretex od Super Fit, ki sem jih najprej videla v Massu, no, kupila pa sem jih dejansko pri Žilniku, ker so bili skoraj 10€ cenejši kot v Massu.

Pety, ker ni več skrivnost, ti še takole javno čestitam, čeprav sem ti enkrat že. Jaz pa molčim kot grob, pa me razjeda, ker bi rada novico sčvekala, ti pa takole po drugih forumih zavito poveš, da si v pričakovanju. Grrr! A veš, kakšne muke sem trpela, ker sem morala biti tiho?! No, sedaj ne bom več. Pety je noseča, Pety je noseča, Pety je noseča! Ha, pa sem te!user posted image

Tažana, še ena taka, ki krade dude!user posted image  Jaz tudi vsem malčkom dudice iz ust vlečem...user posted image  No, ti to delaš po službeni dolžnosti, tako da je še bolj opravičljivo.user posted image

Lepo počivajte, se tipkljamo spet jutri, takrat prav zares "v službi". NOČKO!

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: septembrke 2005
21.11.2007 21:05:46   
teta beta
Pety, čestitke!!!! user posted image user posted image user posted image  Kdaj pa imaš rok?

Na kavici je bilo prav luštno in sem za, da še ponovimo.

2ursae, VSE NAJBOLJŠE!!!!!!! Zdaj pa veselo in pogumno v četrto desetletje!

Lp, jutri pa poročam, kako bo šlo na UZ.

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   [Brisano sporočilo]
21.11.2007 21:16:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu teta beta)
  Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: septembrke 2005
21.11.2007 21:32:43   
2ursae
pety, super user posted image user posted image . Zdaj pa prosim, kar malo bolj konkretno o roku, počutju, pregledih ... user posted image

Ah, moj rd ... popoldne smo pojedli mal torte (ueee, 30 svečk gre komaj na torto, ful so se morale gužvat, pa kolk je dela vse gor nataknit, pa prižgat pa spet dol pobrat user posted image ), zdaj pa sva z mojim hotela še spit en šampanjc (2dcl flaško, da ne bo pomote) pa pojest še mal torte, pa Borči noče in noče zapat.

šibam mojmu pomagat pri uspavanju user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: septembrke 2005
21.11.2007 21:34:01   
benika
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: septembrke 2005
21.11.2007 22:51:16   
ninocka
Kaj Pety, a izdala si se? Jst se grem pa tazga skrivnega detektiva, pa uporabljam moje po-nosecniske slutnje...user posted image user posted image user posted image Čestitke še enkrat user posted image user posted image user posted image Seznam imen pa že delam user posted image

Zdej mam pa na sumu Vallo, da bo ona kaj naštimala...user posted image

2ursae čestitke še tukaj za tvojo 30ko...user posted image Borči ti pa spat, da bo lahko mami praznovala user posted image

Jst mam dons že cel dan sesalčka nase priklopljenega... Vsakič, ko potegne, se mi oči okrog obrnejo, tolk me že zizolendi bolijo... Pol me pa še moj ful razpizdi, ker mi je že ene 10x dons reku, naj mu dam dodatek...matr, jst se tolk matram, pa trpim, da bi se ja dojili, on bi pa kr dodatek ...user posted image

Drugač sem pa mal žalostna, dons mava 12 obletnico, pa se sploh ni spomnu user posted image user posted image user posted image user posted image Sej nisem mislila neki praznovat (razen če nazdravljam s sesalčkom na joški), sam lahko bi se pa spomnu, pa mi vsaj eno rožico kupu, a ne? Sem ful žalostna, pa mu niti rečt nočem user posted image user posted image user posted image

Evan je pa ful faca, dons sem se mu tolk narežala ... pa priden je tud tolk, sploh glede Rubna...si nisem mislila, da bo tko. Ful je potrpežljiv in razumevajoč, če jst dojim, pa ne morem z njim bit. Je pa res, da se zdej tud ful več Samo z njim igra, pa po moje je tud mal že navajen še ko sem bla noseča, ker se zadnji mesec praktično nisem mogla neki ful igrat z njim (pr njemu je zdej ful popularno igranje na tleh z avtočki in kockami in bagiji).
Dons zjutraj ga pa slišim, ko se je zbudil in ga grem iskat v sobico, pa sedi na sredi postelje, naslonjen na steno, pržgal si je lučko, v roki drži pa knjigico medo Jaka. In ko pridem not, me ful resno pogleda in reče Knjigo berem user posted image user posted image user posted image
Zvečer, ko sva se oblačla za spat, pa gleda na svojo omarico (tam ma naložene knjigice, pa pliškote, pa ene avtočke, pa vse kar prinese iz dnevne) in ful začne navdušeno govort in kazat Kaj je pa to, kje je pa uno, zakaj je pa... tko ene 100 stvari naenkrat in ga jst pogledam in rečem, Evan, no no no, bolj počasi! Tamal pa ful za mano No, no, no. No, no, no. No, no, no... user posted image user posted image user posted image user posted image S samotom sva se tolk začela smejat, on pa pol še bolj navdušeno No, no, no...
Pa še ena danšnja - prideta s Samotom iz vrtca, moj je šel še v Mullerja po plenice in ene par stvari in mi pozvoni, da mu pridem pomagat vse vrečke in Evana gor znosit. Jst Evana preobujem in slečem, pol pa pravim mojmu, kaj naj nesem, Evan me pa pogleda, mi da v roko ssvojga bagija in reče Bagija nes in gre flegma po štengah gor...user posted image user posted image user posted image user posted image Samo se kr ni mogu nehat smejat, jst sem pa stala tam na vhodu k en lolek user posted image

A ve že dajate rokavičke tamalim? Pa šale?
Ker pri nam v vrtcu so zdej že 2x opozorili, da naj jih damo zraven, samo jih jst za Evana nimam, zdej mu jih pa tud ne morem it kupit.
Kaj pa žabice (sej vem, da smo se to pogovarjale ene 3 tedne nazaj) a so že bolj aktualne? Jst mu jih še zmeri ne dajem, ker je v vrtcu ful toplo, samo ko grejo ven, je pa pol brez...ne vem pa, če mu jih dam zraven, a bi mu jih oblačle? Tažana, kako mate to pri vam porihtano?

IZVIRNO SPOROČILO: valla.
Sej je tolk simpatičen, k reče "O, lej jo, mufo!" al pa k mene oponaša in očija kliče "Mifaaa!"


Evan pa našmu mačku pravi Muhi (ime mu je pa Mufi) user posted image user posted image user posted image

Ko smo lih pri imenih - evan svojga imena noče in noče povedat. Sam sebi reče TI.
Če ga vprašaš, kako je ime mamici, očiju, bratcu, mačkam...vse lepo pove, pol pa rečeš kako je pa tebi ime, pa reče TI user posted image . Jst mu vedno pol pravim, ne tebi je ime Evan, on pa: Ne, Ti user posted image .
Pa ful mi je smešen, ko zdaj moje ime povezuje z mamico in pol gledamo kakšno risanko, kjer sta not mamica in dojenček in potem reče Lej to je mami Nina.user posted image

Benika, ful mi je žal za sestrico, ampak stiskam  pesti, da bo naslednjič ratalo. Pa ziher bo mela dvojčke user posted image
A si kupila za Jakoba kaj novih stvari? Jst sem ugotovila, da nisem Rubnu kupila čist nič novga, razen ene pižamice in 2 brisačk. Oblekic se mi ne zdi smiselno kupovat, ker jih mam tolk velik, da ne vem kam naj jih dam. Samo tetra majčk mam ene 6 kupov user posted image Edino kar je dobil novo, je pa posteljnina in obloga za posteljico, ampak mi je dala mami denar za to (no, sej od nje je dobil še ene par stvari).
Nika, super, da je tvoj oče tolk hitr dobil datum. Držim pesti! A Zvezda se pa že ob 8ih odpre? Evo, to pa nisem vedla, zdej vem za drugič user posted image

Še to da vam povem, kakšno nesrečo mava midva - crknla nama je skrinja (2 leti stara) - popravilo 130 EUR, pol je šla ena cevka pri avtu, popravilo 120 EUR, Evan je že en let nazaj pokvaru ojačevalc, so ga na servisu rihtal 5 mesecev, popravilo 130 EUR, pol pa še pokvarjen DVD player, cene popravila še ne vemo...mislim, vse naenkrat user posted image user posted image user posted image bi najraj kar vse na roke prala in pomivala, da ja še kaj ne crkne...

Lepo pančite bejbike, upam, da bomo mi tud!


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: septembrke 2005
22.11.2007 8:43:04   
Nika v službi
Ninočka, saj ne, da bi se norčevala iz tvoje nesreče in stroškov popravil, ampak ko sem tole nazadnje prebrala, si nisem mogla, da ne bi:

A ti jaz povem, koliko bo popravilo DVD? 130€!user posted image user posted image
Ker so očitno vsa vaša popravila 130€.....user posted image

Sorči, sorči, res ni mišljeno zlobno. Prisežem!!!!

Zdaj za kaj več nimam časa, se oglasim malce kasneje.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: septembrke 2005
22.11.2007 9:02:06   
pety78
user posted image user posted image user posted image Pa ste me zasačle. No, da vam povem, da sem se že enkrat izdala, pa me je A-N-J-A našla....user posted image user posted image user posted image user posted image
Včeraj sem pa tudi tako na hitrco vprašala za nasvet, ker smo v službi dobili mail, naj pošljemo skupine za bowling, pa nisem vedela, če lahko igram...No, prepričana, da bom anonimna.user posted image

Saj mi ni panika ker se ve, ampak na začetku novembra sem zakrvavela in sem imela rjave izcedke cca 2 dni, pa sem bla malo panična, če bo sploh kaj. Hvala beniki, ki sem jo takrat panična klicala za pojasnila in tolažbo. user posted image Res pa je , da še vedno nisem bila na prvem pregledu. Imam ga 28.11., takrat sem tudi mislila malo več povedat, čeprav v službi v moji pisarni vedo že vsi, doma tašča in tast tudi, ker nikakor ne morem zakamuflirat presnetih slabosti.user posted image user posted image user posted image Tako mi je slabo skozi cel dan, da bom enega lepega dne pošizila. Pa skoz moram jaz voziti v službo in domov, če ne se lahko kar ustrelim. Zadnjič mi je moj peljal, mi je na hitri cesti moral ustavit...user posted image user posted image user posted image Tako da, ja, borim se s slabostmi, sem pa slišala, da je to dober znak. Upam, da bo naslednji teden vse vredu. user posted image

Drugače pa naj bi imela rok okoli 10. julija.

2ursae, želim ti vse najboljše!user posted image user posted image user posted image user posted image

Ninočka, ti pa se ne sekiraj, ker je tvoj pozabil. Saj veš, kakšni so moški, pa datumi...user posted image user posted image user posted image

2ursae, Ninočka in benika, lahko mi pa date kakšne nasvete, opozorila, ....user posted image user posted image user posted image

Nika, tebe je pa jeziček srbel, al kako?user posted image user posted image user posted image





_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   [Brisano sporočilo]
22.11.2007 9:04:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4834
   [Brisano sporočilo]
22.11.2007 9:11:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: septembrke 2005
22.11.2007 10:47:54   
Nika v službi
Evo mene nazaj. Pa pojdimo lepo po vrsti:

2ursae, samo, da se ti ni torta vžgala! Kaj bo šele pri 40, 50!user posted image  In vse najboljše še enkrat!

Ninočka, jaz te pa razumem, tudi jaz bi bila precej nesrečna, če bi se mojemu zgodilo, da bi pozabil. No, do zdaj še ni.
Je pa tudi res, da nikakor ne bi bila tiho, ampak bi mu povedala, da sem žalostna, da me je prizadelo... Najbrž si zdaj še malce dodatno občutljiva, tako da te povsem razumem. Če kaj pomaga, čestitke z moje strani!user posted image  Pa kar povej mu, no. Saj si ja moramo vse zaupati, dobro in slabo, ni tako?!

Rokavičke že nosimo, ker je moja Nika (tako kot mamica) en hud zmrznjenček, ima čisto ledene rokice. Tudi jaz že nosim rokavice, tako da jih dajem tudi Niki. Pa še tako rada jih nosi, če slučajno pozabim, me hitro spomni - "rokavičke, je mrazek". Tudi v vrtcu jih kar imajo, sem videla, kako visijo z obešalničkov. A ti grem kakšne kupit, če ti ne moreš? V Leclercu sem jih jaz nazadnje videla in tudi kupila, imajo jih sigurno tudi v BC. Povej, če rabiš asistenco, res lahko skočim.

Žabice nosimo, ji pač oblečem malce tanjše hlače do vrtca, tam pa te hlače slečemo in ji oblečemo gor krilce, da ji ni prevroče. Lahko pa so tudi samo v žabicah oz. žabice pač slečejo in jih pustijo na obešalniku. Pri nas jih za ven preoblečejo, Niki slečejo krilce in oblečejo hlače oz. oblečejo tisto, kar visi na obešalniku, ker se razume, da je za ven.

TI je govorila sebi Nikina sestrična Sara. Je bila dolgo časa ti.user posted image  Nika sebi še vedno pravi "Nika", ne reče jaz ali ti. Če jo vprašaš za ime, pove svoje ime, če jo vprašaš za priimek oz. kako se piše, pove priimek.user posted image

Pety, mogoče je bila zgolj vgnezditvena krvavitev ali kaj takega. Jaz sem prve tedne tudi malce krvavela in bila zaradi tega na bolniški. Kasneje je ugotovila, da imam zgolj občutljiv maternični vrat, ker sem dejansko zakrvavela iz njega, praviloma po odnosih. Posledično smo med nosečnostjo bolj ali manj abstinirali oz. uporabljali alternativne tehnike.user posted image

Glede bowlanja pa bi jaz najprej preverila z G - šele po posvetu bi se odločila, če bi prakticirala to rekreacijo ali ne. Itak imaš pregled prihodnji teden, bowlanje bo pa najbrž decembra, a ne?

Valla, tudi Nika je imela nekaj časa reakcije po mandarinah in pomarančah, ne vem več, koliko je bila točno stara, ampak je sčasoma minilo. Sem se pa bala, da deli mojo usodo - jaz dobim pike po rokah, če lupim pomarančno. Če jo pojem ne, samo od olupkov dobim pike in vse me grize.
Takrat so Niki odvzeli samo kri pri P, kjer je pokazalo nekaj alergenih celic, vendar je na nadaljnje testiranje niso dali. Toliko ti lahko jaz povem. Ali ima to Nik že ves čas ali se je pojavilo šele sedaj?
Si pa predstavljam, da je hudo, če ima sadež rad..user posted image

Benika, si bolje?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: septembrke 2005
22.11.2007 11:15:40   
benika
Nika, mal bolš je, ampak se ni za hvalit. Ponoči sem bruhala ko vidra, kar se mi dogaja zadnje 3 dni.

Jaz odhajam na še zadnji UZ in držite pesti, da se ne ponovi zgodba izpred 2 let, ko so me obdržali v bolnici zaradi premajhnega obsega Benijevega trebuščka.

Rokavičke-pri nas jih že nosimo, ker ima tudi Beni ful ledene rokice in že sam vpije, da hoče imet kovičke gor.

Žabice so pri nas aktualne že en čas.

Ninočkauser posted image , evo od nas en lep šopek rož in čestitke za obletnico. A ne kolk si vesela, da nas imašuser posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: septembrke 2005
22.11.2007 11:17:29   
Nika v službi
Benika, srečno! In pridi nazaj!!!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: septembrke 2005
22.11.2007 11:21:31   
pety78
O, Benika, revica. user posted image

Le javi se nam, kako bo po pregledu.user posted image


_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: septembrke 2005
22.11.2007 11:26:33   
Pia67
2ursae, oprosti za zamudo. Vedno kaj pozabim, ko se javljam na RR.
Vse najboljše za 30 let in da v bodoče popihaš še in še svečic.



 
Če bi katera želela dobiti skenirano zgibanko o govoru otrok, naj mi javi na ZS svoj e-mail, ker reducirana varjanta jpg-ja pride nečitljiva in ne bo nikomur koristila. Drugače pa lahko prinesem tudi fotokopije, saj se bomo ziher še kaj dobile. Nom jaz sem že zamučkala in upam, da bom v "voznem"stanju še danes zvečer, ker sem dobila paket hitre pošte.
 
Rokavičke in žabice. Ste mi vzele besedo izpod tipkovnice, ker sem hotela mal jamrat. V Nininem vrtcu kurijo ko user posted image  in imajo 25 stopinj user posted image . Mimogrede, doma imava največ 20. Tako, da ko pridem v vrtec, se najprej slečem in potem začnem Nino "lupit", ker zakuham. Tako, da Nina še vedno hodi v dokolenkah, ker bi jo drugače morala slačit iz žab. Ne morem, pa tudi ne pričakujem, da bosta vzgojiteljici otroke preoblačili predno gredo ven (v ruzaku Nine sicer imam za vsak slučaj žabe). Vzgojiteljica sama me je opozorila, da Nino preveč oblačim (priznam, 14 dni sem jo že oblačila v žabe, ker greva v vrtec in iz njega peš). Rekla pa je tudi, da zunaj niso dlje od ure. Vseeno pa mi je mal bad, ker je Nina kar mrzla po stegencih, ko jo potipam, ko prideva domov. rešitev bi sicer bilo preoblačenje, sam se mi zdi, da bi moral mal pošlihtat v samem vrtcu, ker imajo tako vroče, da skoz zračjo, na radiatorjih ni regulacijskih ventilov in energijo praktično mečejo skozi okno, pa še zdravo ni, da zjutri pride otrok iz minusa na plus 25 !!!! V krilce je ne bom oblačila, ker ga nimava, dodatni strošek so bile že dokolenke, ki sem jih, mal daljše komaj zvrtala. Vzgojiteljica je predlagala najlonke, ki pa so mi popolnoma mim.
Ko bo hladneje, jo bom oblačila v žabe, zgoraj naj ma pa kratke rokave (sedaj ima spodnjo majčko brez rokavov in tanko majčko z dolgimi), če ne gre drugače in je baje skoz mokra, ko se igrajo.
Rokavičke nosi Nina občasno.
 
Damjana

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: septembrke 2005
22.11.2007 12:39:33   
benika
Punce moje, jaz sem sicer nazaj, vendar zelo user posted image . Spet se namreč pojavlja zgodba prve nosečnosti.

Na UZ mi je stvari nameril takole;
glavica je OK, je v glavični legi, plodovnice primerno, srček ok, dihanje lepo.
Ima pa za kar 2 tedna premajhen obseg trebuščka ter prekratke nogice. In potem mi je omenil, da je lahko prišlo do zastoja rasti in jaz sem se seveda totalno usrala od skrbi in strahu. V bolnico mi sicer ni treba it, imam pa čez 3 tedne spet UZ in če še tam ne bo vse Ok, pol pa ne vem kaj bomuser posted image . Tudi sama teža ploda je precej nizka in sicer 1862g +/- 272g.

Ne vem ženskice, kaj naj storim. user posted image  in ful me je strah kaj bo. Tolaži me edino to, da je s srčkom vse OK in da je precej živahen. 

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   [Brisano sporočilo]
22.11.2007 12:42:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pia67)
  Neposredna povezava do sporočila: 4842
   [Brisano sporočilo]
22.11.2007 12:44:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: septembrke 2005
22.11.2007 13:26:17   
ninocka
Punce, hvala za čestitke user posted image Ste me mal potolažle user posted image Sem mu učeri zvečer pol rekla, če ve ker dan je dons, pa reče sreda user posted image Sem mu pol rekla, da sva mela obletnico, pa je bil samo tih, dons pa tud nič ne omen. Sem še zmeri žalostna, ne da se mi pa kregat, ker se bom pol sam zjokala (itak že zdej jokam, ko vam tole pišem).

Benika, jst pa mislim, da je vse OK z Jakobom. Sej je blo pr Beniju isto (se še spomnem, ko si pisala takrat na čvekanju...), pa je pršu ven čist dost velik. PA pr 2ursae so tud zdej za Borčija rekli, da je premajhen, pa se men ni zdel, glede na mere, ko se je rodil. Sicer pa pri tebi tud tolk mutijo s tem PDPjem, da tud nič ne morjo za ziher rečt...lej men je tud moja G skoz govorila, da je Ruben mal večji (par dni) glede na gestacijsko starost, ko se je rodil, so pa rekli, da je 3 tedne prehiter - mater, če bi ga mela še 3 tedne v trebuhu bi ven velikana dobila (ziher čez 4 kg, pa tam okrog 55 cm) - tko da sej veš, da tud UZ niso čist točni.
Upam pa da je s tabo vse OK - a si omenila G kaj to tvoje bruhanje?

Pety, a kakšen nasvet rabiš? Upam, da te slabosti čim prej minejo - jst jih pri Eavnu nisem mela, pri Rubnu mi je blo pa kr tam do enga 16 tedna slabo...pomagal mi ni pa nič, sem pa shujšala user posted image user posted image user posted image tud to je lahko pozitivna stran user posted image aja, pa vsi so me bolj crkljali, pa kuhali so mi tisto kar sem si zaželela user posted image
Če ti pri Vidu ni blo slabo, pa ti je zdej, eni pravjo da bo potem drug spol otroka (pr men to ni držal) user posted image
Pa dober mesec si si zbrala za rodit - men je bil november čist adijo, sem skoz govorila, samo da ne zanosim tko, da bom mela novembra rok in evo ga user posted image
Nika, hvala za ponudbo, ampak bom kar samota poslala po rokavičke...v končni fazi bom pa počasi tud jst mogla začet ven hodit. Itak moram it slikat zobe (me eden ful boli, mi ga je že poleti zobarca popravljala, ampak bolj na blef), zdej me je pa spet matrat začel. Sam moram it najprej rentegnski posnetek narest, da vidi kje mam karies (mam bel karies, ki se drugače sploh ne vidi, razen na sliki).  Bi mogla it slikat že marca, pa sem lih ugotovila, da sem noseča user posted image
valla, a niso face tile naši štrumfi zdej user posted image Mene Evan skoz sprašuje, ko se preoblačva, kaj ma to in kaže na joškice (a se pr moških tud tko reče?). PA mu pravim zizike, on pa Mami ma tud user posted image iN potem mava debato, da mam jst tud in da je notri mlekec za Rubna. Ko ga pa vprašam, če bi on tud pil, pa ful začne odkimavat in se dret Neee, ne mleka pil user posted image user posted image user posted image Aja,  pa da ne komentiram kolk je tale naš škrat "čistunski" - sem si zadnjič enkrat mleko pumpala in sem valda mela obe joški zunaj (upam, da se ne zgražate preveč user posted image ) in nesem mleko v hladilnik in hočem it v koplanico si obrisat in posušit  bradavice (joške sta ble še zmeri zunaj). Na poti do kopalnice "srečam" Evana, ki me prime za srajčko in mi zakrije joške in reče Tko mela user posted image user posted image mislim....

Ma, dejte še ve napisat, kaj smešnega vaši počnejo, jst moram vam morit, ker nimam komu drugmu za povedat user posted image




_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: septembrke 2005
22.11.2007 13:33:15   
pety78
Joj, Benika, ne se preveč sekirat. Saj veš kolikokrat se zmotijo. Bi pa na tvojem mestu šla prej na UZ kot šele čez 3 tedne, če se da.

Držimo pesti, da bo vse ok, sicer pa poglej Benija, kak korenjak je user posted image , pa so tudi nekaj napovedovali, da je premajhen, a ne?


_____________________________



(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: septembrke 2005
22.11.2007 14:09:48   
ninocka
valla, sem ti hotla še to za teste napisat, pa sem pozabila - testirajo na alergološki na pediatrični, rabiš  napotnico P. tam mu najprej naredijo kožne teste (z iglicami mu v kožo dajo alergene snovi - upam, da ti je jasno kaj mislim) in potem po 15 min pogledajo reakcijo (če se potem naredi rdeč flek okrog tiste pikice). Drugače pa lahko vzamejo še kri in na podlagi krvi ugotavljajo alergijo, kako točno pa ne vem. evanu so jo takrat samo vzeli in potem rekli, da je vse OK, samo je pa neki časa trajalo preden je dobil rezultate nazaj (se mi zdi da kr kakšen teden user posted image ). najboljš, da pokličeš P in razložiš situacijo in prosiš da ti da napotnico in potem takoj kličeš, ker je kr čakalna doba za ta taestiranja. Se pa pripravi, da boš verjetno takrat tam cel dan.
Al pa če mu daš spet pomarančo za jest, da rata flekast in ga direkt na P odpelješ, pa bosta takoj na vrsti (sej vem, da se grozno sliši, sam na žalost je pač tko).


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: septembrke 2005
22.11.2007 14:29:43   
tažana
živjo. no evo jest čakam če bo naše dete še kaj zaspalo. sva prišle že ob 13:30 iz vrtca (jest samo do enih delam, ker zjutraj odpiram, Katarina pa se je zbudila ker je kašljala user posted image ) ko sva prišle domov je rekla da gre spat sedaj se pa v postelji igra user posted image .
pety: prav hudo mi je zate, ker ti je slabo. user posted image  vsakič, ko jaz pomislim, da bi bila noseča me kaj hitro mine ta misel prav zaradi slabosti.
ko sem bila s Katarino noseča sem zjutraj vstajala pol ure prej da sem popila eno skodelico čaja, da sem šla bruhat, da mi je bilo vsaj kakšno urico malo bolje. velikokrat sem v vrtcu hodila bruhat user posted image . enkrat se celo spomnim, da sem bila sama pri zajtrku (v vrtcu) in nisem mogla otrok pustiti samih sem šla bruhat v umivalnico v igralnici. otroci pa so med vrati spraševali: " Andreja kaj delaš??" user posted image user posted image
 
ja še dobro da je po 4 mesecih minilouser posted image .

za Katarino sem že kupila  darilo za miklavža: sestavljanko od ognjišča z motivom jaslic. so ful velike puzzle in zelo simpatična ilustracija
http://knjigarna.ognjisce.si/miklavzeva_ponudba.html      (veliki božični puzzli) 
 
a zdej pa šibam kosilo pripravit. lep pozdrav

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: septembrke 2005
22.11.2007 14:50:31   
Nika v službi
O, Benika, razumem in predstavljam si tvojo stisko, saj take novice bi vsako mamico puščale nemirno. Kaj pa vem, jaz bi sigurno šla še po drugo mnenje. Bi šla na en samoplačniški UZ recimo k Pušenjaku oz. tja v njihov center v Dravlje. Vsekakor najbrž ne bi čakala 3 tedne na novi UZ.

Žal ne vem podrobnosti iz tvoje prve nosečnosti (ker takrat še nisem toliko čvekala tu gor na RRuser posted image ), ampak očitno je bila podobna zgodba že pri Beniju. Poskušaj se čim bolj pomirit in zaupat, da bo vse dobro. Meritve so res konec nosečnosti ful netočne, zato je meni takrat G rekla, da izredno nerada daje komentarja in ocene teže, velikosti, ker je meritev izredno netočna. Ko mi je povedala predikcijo, je v isti sapi rekla, da naj ne vzamem tega preveč resno, ker so žal napake možne. Res pa je tudi, da je bila njena predikcija na koncu ful točna - Niko je namreč ocenila kot povsem povprečno, da ne bi smela preseči 3,5 kg in cca. 50 cm. Pa smo imeli 50 cm in 3.290 gr na koncu. Čista sredina.

Pojdi se še komu pokazat, no. Pa vsekakor omeni tole slabo počutje in bruhanje, saj verjetno nima direktne povezave z nosečnostjo, ampak takole za pomiritev živčkov bi bilo bolje. Moje mnenje pač.

Drži se!!!

Valla, očitno boš morala še zrast, kaj češ!user posted image

Ninočka, pri meni pa Nika precej pogosto pokaže na moje prsi in reče: "Nika tukaj amala" in se nasmeje. Ve tudi, da z nogicami ne sme mami klofat po "marjetkah" (tako jih mi imenujemo, moške in ženske), da pa očiju lahko topota s petkami po prsih med previjanjem.

Glede obletnice - ej, pa saj se ni treba kregat, povej mu, da si žalostna in prizadeta, ker se niti z besedo ni spomnil na vajino obletnico. Povej, da si pač pričakovala, da te bo vsaj objel, polupčkal, pač dal vedeti, da je ta dan za vaju nekaj posebnega. Saj ne pričakuješ posebnih daril (branimo se jih pa tudi ne, a ne?), le pozornost, nežnost, toplino. Po moje je pomembno, da se prav v takih in podobnih situacijah pogovarjamo, povemo, kaj čutimo. Moški res včasih določene stvari vidijo in doživljajo drugače, kot je lepo povedala Valla.

No, pa še jaz eno hecno: včeraj zvečer pridem v črnih čipkastih spodnjicah (in zgornjem delu pižame - kakšna ubitačna kombinacija!) v dnevno sobo, kjer se je Tomaž igral z Niko in seveda on reče: "O, kako je mami lepo napravljena" in mi mežika ter me z roko "požgečka" po hlačkah spredaj. Nika pa gleda kot sokol in prijavi: "Nika tudi mami žgačkala"!user posted image  


(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: septembrke 2005
22.11.2007 14:56:35   
pety78
No, pa še jaz eno hecno: včeraj zvečer pridem v črnih čipkastih spodnjicah (in zgornjem delu pižame - kakšna ubitačna kombinacija!) v dnevno sobo, kjer se je Tomaž igral z Niko in seveda on reče: "O, kako je mami lepo napravljena" in mi mežika ter me z roko "požgečka" po hlačkah spredaj. Nika pa gleda kot sokol in prijavi: "Nika tudi mami žgačkala"!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

O, hudo....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image In kako se je zgodba razpletla....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: septembrke 2005
22.11.2007 15:09:43   
Nika v službi
user posted image user posted image user posted image

Ja, valjda, da smo ji nekako dotajčili, da to lahko samo oči mamico "žgečka", da naj ona mene požgečka tam, kjer me res močno žgečka. In ona to dobro ve, kje - pod vratom. Ko mi zarine tiste male rokice pod vrat in začne praskljati - uf, crknem od smeha in vsega hudega. Šibka točka pač. Ups!user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?