|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: FEBRUARČICE 2006
17.11.2005 13:41:31   
taja27
Tina76,
 
tudi meni je zelo žal za tvojo prijateljico. Njena bolečina je še toliko hujša, ker je se morala za tega dojenčka tako matrati in verjetno jo spet čaka ista pot do ponovne zanositve. No mogoče pa JE bog in ji bo ratalo kar takoj, po naravni poti!! Vse moje pozitivne misli so usmerjenje vanjo!!

Taja

(odgovor članu čuko)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: FEBRUARČICE 2006
17.11.2005 13:51:17   
ursa_p
Nuka!

Sploh si ne znam predstavljati kako ti je? Si imela ze v prvi nosecnosti tezave (toliko vas je, da se za vsako posebej ne spomnim)?
Sploh ne vem kako naj te potolazim, ti pa polagam na srce, da RES pocivaj. Niko pa probaj s cim zaposliti, pa veckrat ji razlagaj kaj se dogaja - otroci so pametni (sicer ne vem koliko je stara, pa vseeno).

Koliko si pa odprta, ce smem vprasat?

Pa cim hitreje v posteljo!!!!!!!!!! Dragi pa naj te razvaja kolikor se bo le dalo! Ce imas se koga, ki ti bo pomagal, ga takoj poklici!

SRECNO!!!!!!!!! Bomo mislili nate!!!!!!!

PS: Vse bo v redu!!! Misli na to in tega nikakor ne pozabi ... naj te ne preplavijo slabe misli!!!!!!!!

Lp, Ursa

< Sporočilo je popravil ursa_p -- 17.11.2005 13:52:11 >

(odgovor članu nuka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: FEBRUARČICE 2006
17.11.2005 14:08:44   
BaGSi
Nuka!

Počivaj!!! Skrb za tvojo tamalo pa vsaj za večji del dneva prepusti možu, mami,... Sploh si ne znam predstavljat....
Po moje pa vseeno ni vse tako črno kot izgleda - bi te že zadržali v bolnici, če bi bilo huje... Tako da, ti kar počivaj kolikor se le da... in upam, da boš zdržala čim dalj časa...

Držim pesti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: FEBRUARČICE 2006
17.11.2005 14:45:43   
taja27
Nuka,
prosim čuvaj se!!! Upam, da bosta z dojenčkom zdržala čim dlje skupaj. Nika bo pač na žalost morala potrpeti, važno je, da ostane dojenček čim dlje pri tebi. Vsak dan šteje. Mislimo nate!!

Taja

(odgovor članu BaGSi)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: FEBRUARČICE 2006
17.11.2005 15:18:47   
nuka
Hvala punce. Saj psihično je iz ure v uro bolje. Vsi trije bomo morali malo prilagoditi pa bo šlo. Na srečo mi bo na pomoč priskočila mami, tako da naju bo vsako jutro pred službo moj odpeljal k mojim staršem, zvečer pa bo prišel po naju.
Ursa_p  odprta naj bi bila 2 cm, točno bo pregledal še na UZ. Me pa res skrbi, ker bi rada da se user posted image rodi čim kasneje in da bo z njim vse ok.




_____________________________

Nika 8.9.2004
Nejc 3.2.2006
Nina 27.2.2008

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: FEBRUARČICE 2006
17.11.2005 16:40:53   
natalia
drži se!user posted image

(odgovor članu nuka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: FEBRUARČICE 2006
17.11.2005 20:48:47   
tinkatonka
Najprej en lep pozdrav od mene in  user posted image !!!
 
Ste me kaj pogrešale?? Najbrž niti opazile niste, da se že kar nekaj časa nisem javila. V torek zvečer sem namreč šla na urgenco zaradi hudih bolečin v ledvenem predelu in bruhanja. Ker se mi je pač zdelo, da bruhanje v 27 tednu nosečnosti nikakor ni dobra zadeva sem se kr ornk ustrašila in šla na urgenco. No od tam so me po slabih urinskih izvidih poslali v porodnišnico, kjer sme bila ob 1h ponoči tudi sprejeta. Sum je bil namreč na ledvične kamne. Dobila sem ornk injekcijo v rito, proti bolečinam, pa antibiotik in nekaj flaš tekočine direkt v žilo, ker sem toliko bruhala. No včeraj sme imela potem še vedno bolečine, ki pa so do danes popolnoma izginile. Na danšnjem ultrazvoku ledvic pa tud ni blo opazit kamnov, tako da je šlo najbrž samo za eno hujše vnetje ledvic. Zdaj sem na antibiotikih, vendar srečna da sem doma. Danes so mi pred odhodom domov tudi naredili UZ otročka, kjer se je pokazalo da raste super, je zelo aktiven in spet pravilno v pravi legi. Važno je da je z user posted image  vse vredu, mami mora biti pa bolj pridna in VELIKO PIT!!!! Punce to tudi vam polagam na srce. Veliko veliko tekočine, jaz sem kr ornk jezna nase, ker nisem dovolj pila.

Naslednji teden moram na kontrolo k svojemu G. Upam da bo do takrat tudi urin boljši. Aja ena dobra stvar v porodnišnici je bila, da sem vsak dan slišala srček svojega otročička, pa tudi prvi CTG sem že imela in je res neverjetno kako lepo in hitro bije tako majcen srček bitjeca, ki živi v tebi.

No to je na kratko od mene.

Punce čuvajte se!!!

NUKA ti pa pridno počivaj in bo vse vredu. Držim pesti!!!! user posted image user posted image

Lp Tinkatonka

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu nuka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: FEBRUARČICE 2006
17.11.2005 22:25:27   
čuko
Nuka: Moram te potolažit.Moja prijateljica je imela isto kot ti in se ji je popravlo. Če boš pridna, počivala, dosti pila in nič delala se ti bo stanje izboljšalo. Ona je dočakala do 37 tedna.user posted image  To je pa že čisto uredu če zdržiš tak dolgo. Zato ti srčno polagam na srce da res počivaj. Naj te zdaj mož malo razvaja, pa bo vse uredu.

Pij dosti, dosti tekočine!!!!!!!!

Me pa bomo mislile na tebe in držale pesti, pa boš vidla , da bo vse o.k.!!!user posted image user posted image user posted image
Na koncu se boš smejala in cartala svojega lepega user posted image !

_____________________________

Naš sonček je prijokal 2.2.2006!

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: FEBRUARČICE 2006
18.11.2005 7:19:57   
Freia
Dobro jutro.

Nuka drži se, miruj in lepo počivaj, pa bo sigurno vse vredu.
Razumem te, kako ti je, ker se ne moreš normalno ukvarjati s hčerko (v drugi nosečnosti sem prve tri mesece krvavela, hčerka je bila pa stara tam okoli 2 leti in pol), se pa skupaj zabavajta v leže. Midve sva takrat "prebrali" tono knjig, pa kar naprej sva risali, pa še cel kup risank sva si ogledali. Koliko je pa stara?

LP, PDP 28.2.2006

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: FEBRUARČICE 2006
18.11.2005 7:45:27   
sarazan
Nuka, poslušaj zdravnike in RES počivaj.
Zdaj je čas, da tvoj partner pokaže iz kakšnega testa je. Naj ti pomaga v vsem, predvsem pa naj se ukvarja s hčerko, da ne bo zahtevala od tebe dvigovanja in igranja. Kot ti je napisala Freia, pa se lahko z njo ukvarjaš tudi leže.
Želim ti, da boš čim lepše prestala nosečnost. Pa obveščaj nas, kako sta z user posted image . Bomo vse pesti držale, da bosta čim dlje skupaj, a ne user posted image ?

_____________________________

Princeska Sara se je rodila 29.1.2006.
Princeska Maša se je rodila 13.7.2010.

(odgovor članu Freia)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: FEBRUARČICE 2006
18.11.2005 8:14:06   
ursa_p
Dobro jutro!

Kaj ni ena sprasevala o vozicku Peg Pereggo Pramette?
Na Soncku imajo akcijo:
http://soncek.si/shop/page/group/grp/1227/
Drugace pa bova midva tudi kupila Peg Peregga, ker se mi zdijo res kakovostni in z lahkoto uporabni vozicki!
Tule jih najdes pa na njihovi strani:
http://www.mami.si/oi31.html
So pa drazji kot na soncku, ki jih ima v akciji (prejsni mesec so jih imeli pa v akciji v njihovi prodajalni).

Midva sva bila vceraj spet v MS (kjer sem spoznala Sarozan user posted image  ), kjer je bilo super (predavanja so obema zelo vsec), ampak jaz komaj zdrzim 2 uri sedenja brez prestanka. Mravljince sem imela v nogah, tako da sem morala vmes ven. Ima se katera druga taksne tezave? Kaj mi lahko pomaga ... tudi danes v sluzbi mi mravljincijo noge, pa se obcutek imam, kot da me zebe (pa imam ta debele zabe gor in nogavice cez).

Nuka! Drzi se ... kako ti bo pa kaj voznja koristila pa ne vem ... bi bilo po moje veliko bolje, ce bi mama hodila k tebi (no, ce nimas te moznosti, je to bolje kot nic).

Tinkatonka ... drzi se tudi ti ... pri meni je tako, da mi zadnje case res prav pase piti (ceprav spijem tudi zelo veliko mleka - kar je pa hrana, pa tudi voda mi zelo pase ... edini sok, ki mi ne povzroca zgage je pa Sunquicq Crni ribez). Prej sem spila nekje 1 liter najvec na dan! user posted image

Eviii ... je s tabo vse v redu???? Nas ze skrbi, ker nismo navajene, da nic ne napises toliko casa!!!

Lp, Ursa

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: FEBRUARČICE 2006
18.11.2005 8:24:11   
malamisha
Dobro jutro!


Nuka, drži se! Vse držimo pesti zateuser posted image user posted image user posted image
Kot piše Urška_P, mogoče res ne bi bilo slabo, da pride mama k tebi.

Kar se tiče tekočine. Vsak dan popijem nekje do 2,5 l vode ali pa še več. Še navajena od prej. Sem pa tu in tam prakticirala, da sem popila manj vode, pa so se mi hitro oglasile bolečine okoli leve ledvice.
Sem zasledila da so naši organčki še bolj obremenjeni kot pred nosečnostjo...

Tinkatonka, upam da bodo izvodi b.p. in se boš lahko naprej brez skrbi veselila novega člana.

Vidim da že vse veselo hodite v MŠ. Se bomo še mi morali odločiti. Da nas ne bo prehitelo user posted image

lp




_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi


(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: FEBRUARČICE 2006
18.11.2005 10:34:38   
ninaki
Pozdravljene,

tudi mene ze kar nekaj casa ni bilo gor na forum. Sva koncno dobila kuhinjo, posteljo in omaro in si lahko predstavljate katastrofo v stanovanju... Po eni udarni cistilni akciji sva bila tako crnjena, da sva morala vzeti dopust za "priti k sebi". No ja, ta dopust je bil potem tak, da sva sla od doma ob 7 zjutraj in prisla ob 7 zvecer user posted image  Sva pa jutranje ure izkoristila za MS. Samo to ni res!!! Tale parkirisca okoli KC in Porodnisnice so ubitacna. Pol ure sva se vozila naokoli (pa da ne boste mislile, sva sla res precej dalec stran) po vseh moznih ulicah in nic in nic. Na koncu sva ze obupala in hotela kar domov, saj ni bilo nikjer nic. Placniskega pa bi cakala vsaj se kake pol ure. No in pol se je le sprostilo eno na beli coni, tako da sva izpolnila 2 listka, pa se posteno sva se presvicala, da nisva bila pozna. Sem ratala bolj utrudljiva in mi ne znese vec tak tempo, kot prej. Zvecer sem cisto izmucena. Pa zdi se mi, da mi trebuh otrdeva, ceprav ne vem ravno ali je obcutek taprav ali ne. V ponedeljek imam pregled in tudi ze na listku napisana vsa vprasanja za gin. Zadnje case sem ZELO pozabljiva in si vse zapisujem na listke. Komaj ze cakam dopust in potem porodnisko. Se malo vec kot en mesec...
Se vedno se me drzijo jokavi dnevi. V cetrtek sem bila v MS dopoldne in smo imeli 2. in 3. porodno dobo. Ko sem gledala diapozitive z dojencki, mi je slo kar na jok user posted image  Sem pol videla, da si je se ena nosecka brisala ucke user posted image  No naslednji teden bova pa spet popoldne (v ponedeljek), tako da se najbrz vidimo, a ne (ursa_p in sarazan)? Bom pa ostala tudi na predavanju ob 18:15. Zadnje case je toliko stvari za urediti glede stanovanja, da skusava cim vec stvari urediti v enem dnevu user posted image  
Glede razpoznavnosti pa... tudi na meni ni nic posebnega user posted image  kratki temni lasje, pa svetlo rjava jakna, pa temno moder ruzak. Za obleke pa se ne vem kaj mi bo pasalo v ponedeljek user posted image  

Moram se pohvaliti (sej ze trkam), da malo bolje spim. Malamisha, tudi jaz imam more in take nemogoce sanje, da mi je vcasih zjutraj kar nerodno user posted image  

Aja, ursa_p, kdaj pa je telovadba v ZD Fuzine? A je treba prej poklicati al lahko kar pridem? Zadnje case se pocutim kot kak nasedli kit (ceprav je moj trebuscek med manjsimi) in bi se sla kam razgibati. Doma si rajsi kako cokolado privoscim namesto telovadbe user posted image  Aja, pa koliko casa traja, ker se voziva iz okolice Lj pa se morava malo zorganizirati zaradi prevoza.  

Moj user posted image  je zadnje case bolj aktiven. Vsec so mu predavanja v MS. Je v cetrtek tako brcnil, da sem se kar smejati zacela. Aja, pa zadnjic smo v sluzbi imeli eno predavanje, pa je bil tudi on aktiven - ne vem sicer, al mu je bilo tako vsec, al je hotel cim prej koncati user posted image

Nuka, mislim nate in drzim pesti, da bo vse ok.

Pa dobrodosle nove februarcice user posted image .

Nina

(odgovor članu malamisha)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: FEBRUARČICE 2006
18.11.2005 10:48:10   
ninaki
Aja, pa se to sem vam pozabila povedati. Glede previjalnih. Tudi jaz iscem razne variante po netu, da bi bila tudi pol uporabna. Se posebej zato, ker zaenkrat otroske sobe ne bova opremljala, komod pa tudi nimava, da bi se kaj dalo skombinirati. In sem naletela na tole

http://www.stokke.com/product.asp?p=SleepiCare&la=EN&na=AT&div=C

Ideja mi je bila vsec, da se da naknadno spremeniti v pisalno mizo za otrocka (ali pa police za knjige ali karkoli drugega), ko bo vecji. Sicer bi imela jaz rajsi predale, kot police, vendar to ne bo problem, ker sem se odlocila, da bom od vsake previjalne vzela kar mi je vsec, narisala svojo in prosila mizarja, naj mi naredi "mojo previjalno" user posted image  

Nina

(odgovor članu ninaki)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: FEBRUARČICE 2006
18.11.2005 11:02:58   
ursa_p
Parkirisca okoli KC so pa res obupna ... upam, da bo kmalu postavljena garazna hisa, kjer je bilo prej placljivo parkirisce!!! Midva tudi vedno isceva parkirisce kot nora. Je pa ponavadi frej tisto (je placljivo), ki je, ce se peljes mimo porodnisnice od zadaj po enosmerni (cez podvoz - mimo MS (na levi)), se pravi mimo Storklje, na desni strani (za rampo) ... poskusi! user posted image

A v ponedeljek popoldne je sola??? Nimam urnika tukaj, ampak se mi zdi, da so ponavadi v torkih, sredah in cetrtkih. Jaz se nisem bila na predavanju 2. in 3. porodna doba ... vceraj je bila 1.! Tako da imam najprej se to predavanje na katerem si ti ze bila, potem pa naprej.
Glede prepoznavanja ... gledam in gledam kje bi bila sarazan ... iscem iscem, pa recem mojemu naj malo okoli pogleda ce je kje kaka taka, kot se je opisala, pa pravi ... "ja kaj je lazjega - zraven sebe jo imas" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ... jaz se pa mucim, kje jo bom nasla ... hahahahaha ...
No, se bomo ze nasle ... cop, ocala, nisem glih velika, trebuh imam (ene ga skoraj nimajo), ...

Glede telovadbe v ZD Fuzine ... mislim, da se ni potrebno nic prijaviti ... lahko pa vseeno prej poklices v ZD Fuzine (reci za telovadbo za nosecnice in te bojo vezali kar direktno k sestri, ki to vodi), pa sporoci, da prides. Zacne se ob 19-ih ... no, malo pozneje zacnemo, koncamo pa nekje ob pol devetih. S sabo si prinesi superge, eno flasko vode in brisacko za pod glavo.
Jaz se po telovadbi pocutim odlicno! user posted image

Iz kod pa si?

A katera ve kako naj si pomagam, ker mi v sede skoz mravljincijo noge? Sedaj sem si jih podstavila in je malo bolje. Od cesa je to (neprekrvavljenost)?

Moj mali se je pa ravnokar prebudil ... user posted image user posted image user posted image  ... naj se kar navadi, da bo bolj pozno vstajal! user posted image user posted image user posted image  Sanjam, vem ...

Lp, Ursa

(odgovor članu ninaki)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: FEBRUARČICE 2006
18.11.2005 11:20:24   
Kami
Dober dan, user posted image !
Po enem samem sončnem dnevu spet megla za ljubljančane. user posted image  
Kam sem že rekla, da se bomo selili? Velenje? A je dans sonce v Velenju?user posted image
Vidim, punce, da imamo zdaj čisto drugačne težave kot pred kakimi parimi tedni, a ne. Nuka, čuvaj se zelo in upoštevaj, kar ti pravijo. Če te imajo tako pod kontrolo, potem nimaš kaj skrbeti, le naredi vse, da boš lahko čimdlje nosila. Ja, pit moramo. Jaz sem tako ali tako čisto dehidrirana, da zjutraj, najprej ko vstanem ekstam 3 dcl (magnezijeva tabletka) in čez kake 10 minu še enkrat 3dcl vode. Pijem cel dan ful veliko, ves čas nosim flaško vode s sabo, se mi zdi, da sem polna vode, ampak imam blazno potrebo po tekočini. Tinkatonka, pit!
Drugače pa sem že v 30. tedenu. Sam še 10! Joj, kolk bo to hitro tukaj! Upam, da zvozim do konca, v prvo nisem (sproženo v 37. tednu zaradi premalo plodovnice). Mi pa zadnje dni skoraj vsak dan trebuh močno otrdi, še posebno, ko sem več na nogah. Rata kt skala trd. user posted image  Jenči pa skače non-stop.
Aja, a se vam je že naredila tista rjava črta čez trebuh? Meni se je že. Najprej čisto malo, sedaj je pa vsak dan temnejša. Valda, da se ne spomnim, kako se ji reče, mene tudi spomin zapušča. user posted image  
Drugače pa sva z user posted image  po dolgem času preživela en večer v miru na kavču in klepetala do enih zjutraj. Tako veliko dela tudi zvečer, da ga skoraj ne vidim in ga zelo pogrešam. Včeraj sva malo "not prinašala" in sem danes res kar boljše volje. Ne smemo pozabljat nase in na naše user posted image , punce! user posted image


(odgovor članu ninaki)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: FEBRUARČICE 2006
18.11.2005 11:24:16   
ursa_p
Kaksna rjava crta cez trebuh??? Lahko katera pove kaj vec (zakaj se naredi, kje se naredi, izgine, ... ???). Prvic slisim! user posted image

Lp, Ursa

(odgovor članu Kami)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: FEBRUARČICE 2006
18.11.2005 11:39:58   
tinkatonka
Tej črti se reče Linea negra,  pojavi se od popka do sramne kosti (običajno, nekateri je tudi nimajo) in zna biti temnejše barve. Po nosečnosti počasi posvetli.
 
 

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: FEBRUARČICE 2006
18.11.2005 11:46:47   
sarazan
Kami verjetno misli na "Linea negra" - črta, ki poteka od popka do sramnih dlak. Ta crta je že zdaj pri vseh, samo se je ne vidi. V nosečnosti ponavadi potemni na rjavo, ni pa nujno.
Ta črta ni nič nevarnega in po porodu tudi izgine.
Jaz sem v 28. tednu in je še nimam.

Trebuh mi ne otrdeva, vsaj zdi se mi ne. Če je kakšen dan malo bolj naporen, potem se mi zdi, da me vse tišči navzdol. Malo več počivam, pa je potem boljše.
Spijem tudi vsaj 2 litra vode na dan, potem pa še kakšen čaj ali sok.

Tudi meni se zdi, da je naslednji teden MŠ v Lj. porodnišnici v torek in četrtek (ob 16h). Zadnji teden je pa mislim, da ponedeljek, torek in četrtek. Nima pri sebi urnika, da bi preverila.
Ja, z Uršo sva se včeraj našli. Malo mi je bilo smešno, ko je rekla, če sem Sara. No, ime mi je drugače, saj je Sara ime za mojo user posted image . Žan bi bil pa fantek. Od tu moj "nick name". user posted image  user posted image  user posted image
Ninaki, če prideš na termin ob 16h naslednji teden, se bomo opisale in mogoče našle. Je prav zanimivo, ko vidiš, kdo se skriva za "neznanko" iz foruma.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Princeska Sara se je rodila 29.1.2006.
Princeska Maša se je rodila 13.7.2010.

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: FEBRUARČICE 2006
18.11.2005 12:24:10   
ninaki
Ursa_p hvala za info o telovadbi. Meni je ob 19 prepozno, se posebej, ce zacnete malo kasneje. Ne znese mi biti v Lj od 7 zjutraj do 7 zvecer, oz. se dlje, ce bi ostala na telovadbi. Sem pa iz Dola pri Lj, tako da so Domzale blizu user posted image

Ursa_p in Sarazan, jaz sem zadnjic na jutranjem predavanju vzela urnik 2. in 3. skupine, saj urniki niso enaki!!!! Tretja skupina je tudi ob 16 in so predavanja o fizioterapiji v ponedeljek 21. 11., potem je v sredo 23. 11. poporodna doba, v torek 29. 11. psiholog in v sredo 1. 12. dojenje. Danes ob 16 sta 2. in 3. porodna doba . Urnik 2. skupine je pa jutranji.

Nina


(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: FEBRUARČICE 2006
18.11.2005 12:31:25   
ursa_p
Ninaki ... urnik imam samo od IV. in V. skupine! user posted image
Jaz danes ne morem na predavanje o 2. in 3. porodni dobi, tako da bom sla kar naslednji teden.

Glede telovadbe ... imajo jo tudi v ZD Domzale (ki ti je tudi blizu), ampak ob petkih ob 13-ih! Tudi ta telovadba je baje super. Vodi jo pa ista, kot v Othelu v Domzalah. Pa tudi ta, ki vodi nas, mi je povedala, da je baje super ... ampak jaz ob 13-ih ne morem biti vsak petek v Domzalah. Imam sluzbo! Tako da mi ob 19-ih v ZD Fuzine (pa se blizu imam) cisto ustreza. Je pa tudi v ZD Domzale telovadba zastonj!!!

Hvala za info glede crte ... sem sla prej na WC in opazila ogromno crto, pa sem ugotovila, da je od zab ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ... drugega pa nisem opazila!

Lp, Ursa

(odgovor članu ninaki)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: FEBRUARČICE 2006
18.11.2005 13:27:06   
Kami
Sori, Ursa_p, te nisem hotela prestrašit s tisto črto, sem se prav nasmejala tvojemu postu!  user posted image user posted image  Sem res mislila to Lineo negro, ampak se nisem spomnila imena. Kakorkoli že, pride pa zgine. No, zdaj te vsaj ne bo kap, če se ti bo en dan pojavila! user posted image

Pa tudi sonce je posijalo, jaz pa sem vmes naredila cel osnutek za seminarsko! user posted image  Tako, da če vas kdaj otroci vprašajo zakaj nastanejo oblaki in megla, se kar name spomnite! user posted image

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: FEBRUARČICE 2006
18.11.2005 20:29:09   
nuka
Oj punce!
Hvala za nasvete in vzpodbudo. Danes sva bili z Niko cel dan pri naših. Sva prav uživali in se pustili crkljati. Na žalost ne gre drugače kot da grem jaz do staršev. Če ne bo drugače bom šla pa za par mesecev domov. Nika je stara 14 mesecev, zato ji je malo težje dopovedati kakšno stvar. Drugače prebereva veliko knjigic, pa Telebajske pogledava samo to je za kakšne 30 minut potem je pa konec. Veliko je že to, da bo moj prevzel pospravljanje in kuhanje, mal se bom pa pustila tudi razvajat user posted image .
Glede tekočine morate pa res veliko piti. Sama spijem 3 litre ali več na dan. Mogoče mi je to ostalo še od prejšne nosečnosti in dojenja. Tinkatonka ne pozabi spiti veliko tekočine. Včasih misliš da si lačen pa si v resnici žejen. Čim prej se pozdravi.

Črta linea negra pride in gre - brez skrbi.


_____________________________

Nika 8.9.2004
Nejc 3.2.2006
Nina 27.2.2008

(odgovor članu Kami)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: FEBRUARČICE 2006
19.11.2005 12:22:17   
Nikita***
Ojla, pridno vas berem, tako da je že skrajni čas, da se še sama malo pofočkam po kakšnem tednu premora.
Včeraj sem imela pregled pri svoji zdravnici in ultrazvok v bolnišnici (ker moja zdravnica nima trebušnega). Dete je po merah že od samega začetka za 2 tedna manjši (mere so za 24 tednov namesto 26), ampak pravijo, da to ni panike, čeprav sem od začetka bila čisto iz sebe. Mi je pa včeraj nekaj omenil, da imam "malo manj" plodovnice, sem ga vprašala, kaj to pomeni, pa mi ni razložil. Sem si malo prebrala, baje lahko na to vplivaš tudi tako, da fulllll piješ tekočine. Je res, da verjetno spijem premalo. Se bom potrudila in pridno nalivala. So še kateri od vas na pregledu kdaj rekli, da ima manj plodovnice? Soi kaj razložili, kaj to pomeni?
Aja, posteljico imam na sprednji steni (mogoče katera ve, kaj to pomeni?), dojenči pa še pridno brca precej spodaj, čeprav je menda obrnjen pokonci in ima glavico precej zgoraj.
Danes me je pa razveselila prodajalka iz Pikapolonice. Namreč v četrtek sem bila v Jutranjki v Sevnici in nabavljala oblačilca za user posted image (se res splača, na vse kose je 50% popust!!!), pa sem šla še mimogrede v Pikapolonico. Pozanimat se za voziček Jane sistem matrix. Ker ga niso imeli na zalogi, je poklicala na Ptuj, tam so ga imeli, rdečega, točno tistega, ki sem si ga zamislila. Danes zjutraj me je poklicala in povedala, da so ga dobili. Namesto 138.000 tolarjev mi dajo pa še ful popusta, tako da me bo prišel 96.000. Kar 40 jurjev ceneje. Ker so z novim katalogom, ki je izšel v tem tednu, začeli prodajati nek nov sistem, ki pa stane 155.000. Sem res blazno vesela. V ponedeljek grem ponj, se že takooooo zelo veselim.
Prihodnji teden začnemo urejati user posted image sobo, bomo prebarvali stene, položili laminat ter postavili pohištvo, ki me že dober teden čaka v skladiščuuser posted image
Se mi bo vsaj začelo kaj dogajati, saj je že vsak dan enak drugemu. Od maja sem že na bolniški, če pomislim, je to že pol leta!
No, sem se razpisala. Lepo se imejte in pobožajte bušije!


_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu nuka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: FEBRUARČICE 2006
20.11.2005 17:52:12   
natalia
kje ste februarčice? nimam več kaj za brat!user posted image

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Ime za deklico
teba

Katero ime vam je všeč?

Nina (33%)

Iva Nina (11%)

Zala (56%)


Število vseh glasov: 107

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!