|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
23.11.2005 14:27:12   
jerneja
jaz tudi letos ne bom smučala,.. bom  že nadoknadila..

lep pozdrav

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
24.11.2005 9:08:56   
tita2006
Čestitam za idejo!

(odgovor članu *barbapapa*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
24.11.2005 9:21:47   
san
meni je obakrat G rekla že na prvem pregledu: nobenega kolesarjenja, smučanja, iger z žogo, jahanja in drugih nevarnih športov. edino kar bi lahko je plavanje, a še to je nevarno zaradi možnih okužb. torej sem se vsak dan po 2-3 ure sprehajala po gozdu in se naužila svežega zraka.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
24.11.2005 9:39:39   
livia
Tudi jaz sem strastna smučarka, a se mu bom letos zavestno odpovedala. Glede na karving tehniko, so hitrosti na smučišču vedno večje. Samo smučanje, ne glede na stil (agresivno, penzionistično), ni nevarno, bolj je nevarna možnost poškodb, udarcev,itd... Lahko imaš bližnje srečanje s kakim drugim smučarjem, lahko ti padeš, imaš zlom, lahko se ti zgodi kaj nepredvidljivega.
Meni se v moji smučarski karieri še ni zgodilo kaj takega, pa tudi padem bolj poredko, vendar nikoli ne veš.
Bom raje pred TVjem spremljala smučanje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
24.11.2005 14:03:02   
ssuzi
Angelina in ostale, ki smučate:

sama sem smučala v prejšnji nosečnosti okrog 12. tedna. Toliko - bolj za feeling, da sem še okretna in sposobna. Za tisto sezono sem izpolnila minimum št. dni na snegu in torej ni bila izgubljena. Nezaslišano je to početje pač najbrž za tiste, ki so kot smučišče izkusili le gužvo na Krvavcu ali katerem od drugih domačih ali bližnjih samomorilskih scen. Obstajajo pa tudi tereni, kjer ni ravno dosti možnosti, da bi te kdo zbil, ker enostavno ni gužve in tja pridejo le ljudje, ki znajo smučati. Sploh v decembru, ko se največ siceršnjih nedeljskih smučarjev bolj ukvarja z nakupovanjem novoletnih daril, kot s smučanjem.

Če bi mi čas letos dovoljeval, bi tudi v tej nosečnosti zagotovo za kako urico stopila na smučke. Seveda ob izpolnjenih nekaterih pogojih: absolutno nobene nosečnostne težave, primerno vreme in absolutno ne  v Sloveniji.

Punce-smučarke, če imate voljo, energijo in čas ter ste brez težav, ni ga lepšega kot par spustov po strmini!

LP vsem (tudi tistim, ki sedaj z očmi zavijate in boste začele povprek udrihat v stilu "ubogi njen otrok...")

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
24.11.2005 14:13:09   
Reja
Ssuzi, hvala, točno nekaj takega sem imela tudi jaz v mislih.

Tudi G mi je svetovala, ko sem jo spraševala, kaj smem in kaj ne, naj počnem čim dlje čim več stvari, posebej športnih, ampak zmerno.

Sicer pa sem tudi v knjigah (pač preštudiram vsako stvar, ki se je lotim, tudi nosečnost) prebrala, da naj bi nosečnice. če nimajo težav, čim dlje ostale zmerno dejavne.

Tudi vsem, ki menite, da ni pametno smučat, se zahvaljujem za mnenja in za skrb, čeprav me z opomini o neodgovornosti spominjate na kakšne stare mame. Pa brez zamereuser posted image

(odgovor članu ssuzi)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
24.11.2005 14:33:12   
aljča
Drage punce!!!

Kar malo ste me presenetile da vam v nosečniškem stanju gre po glavi da se boste smučale?????? Ta šport je za nosečnice prepovedan.Če mislite da lahko na sebe pazite, ko se boste smučale se grdo motite...so tudi drugi, ki se smučajo okol vas in vas lahko na hitro vržejo na tla...tako je varnost v 0.Najboljša telovadba za nosečnice, ki nimajo problemov je zaenkrat plavanje,ki vam jo vaš ginekolog ne bo odsvetoval. Za smučanje pa sem prepričana da ne bodo lepo pogledali, ko boste vprašali.
Prvo je varnost vas in vašega pikeca ki ga nosite v sebi...zavedajte se in ne izzivajte nesreč,ker še prehitro pridejo.

l.p.Aljčauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
24.11.2005 14:49:45   
Anonimen
Jaz sem se sicer odločila, da letos ne bom smučala. Vendar se pa strinjam z izjavami, da jo ni nujno počit na polno zasedena smučišča in sredi dneva. Mi veliko smučamo "ponoči" - od 16-20 h. Folka je bore malo, vzdušje pa veliko boljše kot podnevi. Le mrzlo zna bit včasih malo preveč.
Aljča,
meni je pa G ravno plavanje odsvetovala, zaradi infekcij?!
Rada bi vam še nekaj citirala iz Materinske k.:
"Sicer pa je dovoljen in priporočljiv vsak šport, le paziti je treba, da zaradi večje okornosti in slabih refleksov ne pride do poškodb. Smučanje na visokogorskih smučiščih, jahanje ter vožnjo s kolesom v višji nosečnosti odsvetujemo." Scenarij torej le ni tako črn, vendar pa nevarnost vedno preži in jaz sem se odločila, da nočem niti 0,001 % raskirat, saj si v nasprotnem primeru ne bi oprostila. Pa še vsaka druga ima danes težave v nosečnosti, zato je res morda bolje, da se v kakem bobu zapeljete po položnem terenu. Druga smučarska sezona bo tu, kot bi mignil. user posted image

(odgovor članu aljča)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
24.11.2005 15:17:52   
cincamarinca
IZVIRNO SPOROČILO: TiaSara

Jaz pa ne maram odgovorv v stilu: ti si čudna, kaj je s tabo, itd... Menda nobeno vprašanje ni neumno, vsaj tako so mene učili. Pa itak je tudi Angelina že napisala, da ne bo smučala, bo pa pač smučanje pogrešala - zakaj je pa to kaj takega? Saj je tudi meni žal, ker ne bom šla v Romunijo, kamor bi sicer šla. Pa to ne pomeni, da mi to pomeni več kot user posted image .
Res bi si želela malo več strpnosti.


user posted image user posted image  Več strpnosti, ja! Bi bil svet lepši.

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
24.11.2005 17:11:16   
aljča
Angelinna če bi moj tekst pravilno prebrala bi lahko videla da sem napisala za ........
Najboljša telovadba za nosečnice, ki nimajo problemov je zaenkrat plavanje,ki vam jo vaš ginekolog ne bo odsvetoval.

Pač jaz sem podala svoje mnenje in tu ima vsak pravico do njega.
Za vednost vsem pa to da ima tudi vsak ginekolog  svoje mišljenje.Za moje pojme so nekateri preveč korajžni in tako tudi svetujejo,ko pa nastopijo veliki problemi pa si nazadnje kriv sam, ker si to storil...ginekolog ne bo nikoli.Kar se tiče še enkrat smučanja in pa pisanja  v materinski knjižici o njem ....je pa prepovedan ...a mislite da se smučaš sam po ravnem...visokogorska smučišča so vsa tista ki imajo žičnice.Ne samo Krvavec. Aja pa to ne velja samo za visoko nosečnost!!!!!!
Če že toliko berete pa še enkrat preberite v materinski knjižici začetek teksta pri športu.
Pa brez zamere,ker niso vse nosečnice kot srnice.

(odgovor članu cincamarinca)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
24.11.2005 17:29:44   
Anonimen
Aljča,
tvoj zgornji tekst sem res sfalila, se opravičujem. Vendar se tudi ti na mojega preveč obešaš. Meni je plavanje v splošnem odsvetovala, zato me je tudi zanimal tvoj odgovor! Sicer imaš pa prav, glede različnih mnenj G. Saj ne veš komu bi verjel. Meni je moja G rekla, da zdrave user posted image načeloma lahko smučajo, vendar je to eden manj priporočljivih športov. NI pa prepovedan. Nenazadnje pa itak sam odgovarjaš za svoja dejanja.

(odgovor članu aljča)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
25.11.2005 8:20:59   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: ssuzi

...in tja pridejo le ljudje, ki znajo smučati....


Mislim ta je pa močna user posted image Ja nič, vsaka ima svojo pamet in vsaka dela po svoji vesti, samo upam da ne bo kateri potem žal in bo po RR jokcala zaradi svoje nespametnosti.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu ssuzi)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
26.11.2005 19:16:04   
birbalari
Jaz sem lani imela isti problem. Dva dni preden sem šla na enotedensko smučanje, sem zvedela, da sem noseča. Tudi jaz sem agresivna smučarka... Nisem imela nobenih slabosti, zato sem šla. Ampak od agresivnosti ni bilo nič, ker sem podzavestno smučala kot penzionist. In je bilo vse ok. Tako, da je moja izkušnja pozitivna. Vendar, ko sedaj gledam mojega Jerneja in pomislim, da bi bila lahko sama kriva, da se mu kaj zgodi... Sedaj ne bi naredila tega. Razmisli....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
26.11.2005 20:39:08   
Anonimen
user posted image  pozabi smučanje. kaj pa če te kdo podere?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?