|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Najini pikici ne bije več srček!
1.12.2005 14:27:14   
Dejča
Zelo, zelo mi je hudo pri srcu user posted image ! Sočustvujem z vama.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Najini pikici ne bije več srček!
1.12.2005 14:27:25   
soncek&luna
zal mi je  user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Najini pikici ne bije več srček!
1.12.2005 14:31:29   
Magi*
tole je pa res žalostna novica. sočustvujem z vama.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Najini pikici ne bije več srček!
1.12.2005 14:38:35   
sašaš
Ojoj, pa to ni več res....user posted image  Res mi je hudo... user posted image   sie mi kar roke tresejo, ko to pišem - spet imam strah pred svojim prvim pregledom...user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Najini pikici ne bije več srček!
1.12.2005 14:40:34   
Monika79
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  - to je vse kar lahko napišem, sem spremljala tvoje veselje in sedaj to user posted image user posted image

_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Najini pikici ne bije več srček!
1.12.2005 14:43:02   
pika-poka
user posted image user posted image user posted image user posted image



žal mi jeuser posted image

(odgovor članu Monika79)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Najini pikici ne bije več srček!
1.12.2005 14:45:46   
anja 26
Mojca, sploh ne morem verjeti.
kako mi je žal pa tako sem bila vesela zate  ko sem spremljala celo tvjo zgodbo.

Drži se, boš videla kmalu se boš zopet veselila, ne obupaj.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Najini pikici ne bije več srček!
1.12.2005 14:46:37   
puncica
Joj mojca pa ne že spet no, pa tako si se veselila ja ne vem kaj naj rečem, žal mi je da vaju je spet to doletelouser posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu pika-poka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Najini pikici ne bije več srček!
1.12.2005 14:47:53   
Erdbeere
Mislim, da so ti punce že vse povedale user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Najini pikici ne bije več srček!
1.12.2005 14:57:11   
mamči
user posted image   user posted image   vem, da ni besed, ki odvzamejo bolečino....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Najini pikici ne bije več srček!
1.12.2005 15:05:38   
lex
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Le zakaj se to dogaja tistim, ki tega niso vredni??????????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Naj vaju čuvajo user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Najini pikici ne bije več srček!
1.12.2005 15:10:59   
Anonimen
Oh, Mojca user posted image user posted image user posted image .
Me je kar srh spreletel. Ne morem si predstavljati, kako težko ti mora biti. Ne vem, če te lahko potolažim, vem pa, da imaš zdaj angelčka user posted image , ki te bo čuval.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Najini pikici ne bije več srček!
1.12.2005 15:15:23   
petraz
user posted image user posted image user posted image  Zelo, zelo mi je hudo zate. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Najini pikici ne bije več srček!
1.12.2005 15:27:41   
Špela100
Mojca drži se, vem kako ti je hudo. Jokam s teboj za mojo in tvojo pikico.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Najini pikici ne bije več srček!
1.12.2005 15:34:52   
mml
Mojca...ne vem kaj naj ti rečem, ker ti nihče ne more odvzeti tvoje bolečine...vem kako je bilo meni, ko se mi je podbno zgodilo lani...pusti solzam prosto pot in vedi, da bo čas, ko se bo drobna pikica odločila, da sta vidva tista prava in bo ostala z vama...

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Najini pikici ne bije več srček!
1.12.2005 15:37:06   
Jenny*
Žal mi je Mojca, da moraš to preživljati. Podobno se je meni zgodilo junija, ko sem po enem letu končno zanosila potem pa imela SS. Vendar pa ti želim povedati, kako kmalu po tem sva ponovno doživela srečo, en mesec sva pazila, potem pa je v prvo ratalo. Upam in želim ti, da bi se tudi vama tako zgodilo. Daj duška svoji žalosti in bolečini, ki jo nosiš.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Najini pikici ne bije več srček!
1.12.2005 16:01:45   
anajmad
Iskreno mi je žal za vajino izgubo.Držita se.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Najini pikici ne bije več srček!
1.12.2005 17:50:07   
Tayda
Sem brez besed.....in sem s tabo v mislih....user posted image

lp

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Najini pikici ne bije več srček!
1.12.2005 18:02:22   
Gina
ojoj, saj ne morem verjet..... pri katerih tednih so ti to rekli, a nisi še zelo malo noseča?
Sprašujem tako bedasto zato, ker so meni pri 8. tednih enako rekli, pa da naj grem na čiščenje in nisem hotela, samo jokala sem ko dež. Vse je bilo ok potem. otroka sem donosila. Kako bi bila vesela, če bi bilo pri tebi enako.user posted image

(odgovor članu Tayda)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Najini pikici ne bije več srček!
1.12.2005 18:09:28   
arielca
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Res mi je hudo... user posted image  zate.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Najini pikici ne bije več srček!
1.12.2005 18:23:41   
l4ur4
user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Najini pikici ne bije več srček!
1.12.2005 18:28:16   
Sulfinija
Drage moje punce!!!!!!

Hvala vam za vse lepe besede vendar jaz sem vseeno takole user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,ker vem d bo kmalu treba spat in jutri na dolgo pot.
No danes sem bila noseča 8t4d in ne vem katera me tole sprašuje vendar pri sedmih tdnih smo videle utrip damnes pa nič več videle niti ne slišale.
No torej jutri zaprem tale list v svoji knjigi življenja tale dva najlepša meseca,ki sem jih preživela s svojo user posted image ,čeprav še ni bilo na bušiju sledov njenega pridoha.Vendar vam povem tole neizmerno jo bom težko zapustila,...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in je ne bom nikoli pozabila.
Vem da je za naju nekje najin user posted image  varuh ki naju bo spet kaj kamlu obdaril z najino novo user posted image .
Moram biti močna kajti jutri teden naju spet čaka razgovor za najin prvi IVF postopek in imam upanje,da bom kaj spet kmalu uživala tole lepo srečo in jo bom užila fdo konca in ne  z takim tragičnem koncem.

Vsem in vsaki posebej iskrena hvala,ker mislite naju.

Mojca in njen Štefan.

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Najini pikici ne bije več srček!
1.12.2005 18:40:24   
PiaM
user posted image  Groza, mi je res žal za tvojo pikico...user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Najini pikici ne bije več srček!
1.12.2005 19:21:15   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PiaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Najini pikici ne bije več srček!
1.12.2005 19:34:39   
Anonimen
Držta se. Prihajajo boljši časi, ker enostavno morajo. Ni druge, mater. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?