|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 26 [27] 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
25.2.2006 8:10:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
25.2.2006 8:15:50   
marty5
Čestitke mamici za pogum, mali Rebeki za prihod na svet in seveda tatiju za vso podporo user posted image user posted image user posted image

Veliko sreče novi družinici user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu jasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
25.2.2006 8:38:21   
Barbs
Ati verjetno še spiuser posted image  ,pa vseno user posted image , mali Rebeki, predvsem pa Jasnici  pa veliko veliko user posted image  ...

Evii, marty - a sta še doma?user posted image

Za Evii je pa kar  malo sumljivo, nič ne napiše kot ponavadi....user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
25.2.2006 9:00:08   
marty5
Pa je prišel tudi težko pričakovani PDP, ali bi lahko rekli, nesojeni rojstni dan našega user posted image . Ja, očitno mu datum ni vščeč, ali se pa maškar boji user posted image .

Vidim, da se mi kr obeta, da bom stavo dobila - da bom zadnja odšla od februarčic.....ponoči sem bolj malo spala in okrog 3eh sem visela na internetu user posted image . Tudi danes nič ne kaže, da bo kej akcije - vsaj z moje strani ne. Bomo videli, če bo Eviii kaj priskrbela user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
25.2.2006 9:17:12   
Eviii
jutro, ena tečna tečka tuki...
najprej nej čestitam jasnici user posted image user posted image user posted image .
jst sm popolnoma razočarana nad našim-o user posted image . me matra že od četrtka zvičir in nič. če vam povem, kaj je blo ponoči: en velik nič. niti enga samega popadka. nič od niča!!! me pa zdej spet črviči. mislim, da se bom kr v bolnico peš odpravla (za tiste, ki ne veste, izolska bolnica stoji na vrhu hribčka in ima kr precejšen vzpon). edina zanimiva stvar ponoči je bil moj možek. sredi noči se je začel dret: go home, e.t. go home user posted image user posted image user posted image . po mojem se mu je zrolalo... včiri mu je tast po telefonu reku, da nej grem končno rodit, ker on ne more čakat več na tega otročka... pa nič ne pomaga. moje bitjece je celo noč mirno spalo. enkrat sm se celo ustrašla, da ni kej narobe in sm malo stresla bušija. in odgovor: ena brca s kolenom in ena s komolcem...
zdej grem pa iz čistega razočaranja na kavč gledat olimpijske. pa še moji sestrci morem it voščit, ker ima danes rojstni dan. se še kaj kasneje oglasim.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
25.2.2006 9:20:17   
Eviii
pa še sms od tinkatonke sm dobila:

hoj eva! kaj novega? sta petrina in jasnica že rodili? al pa kera druga? danes je tvoj pdp, se kaj dogaja? kar pogumno, otrok je res najlepša nagrada!midva z anejem se matrava vzpostaviti dojenje, ampak sva vztrajna! lep pozdravček vsem februarkam!

pa še to: očitno bomo mi mogli počakat do pondelka, da bodo našemu-i user posted image  s silo pomagali prit vn.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
25.2.2006 9:27:51   
Azzurra
Malo spremljam vaše zadnje nosečniške izdihljaje, čeprav sem jaz julijka...
Vsakega čakanja je enkrat konec , vam želim, da bi ga bilo čimprej user posted image
Držte se dobro in fajn opravite pa veselo srečanje z vašimi user posted image

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
25.2.2006 9:42:56   
Eviii
tako, marty. še zadnič objavljam statistiko februarskih user posted image . od zdej naprej bom dopolnjevala samo user posted image , prou?

FEBRUARČICE (2) user posted image
25. Eviii, Izola
25. marty5, Izola

FEBRUARČKI (28) user posted image
10. december PUNČKA – Jery (22.2)
12. januar EVAN - Kami (4.2.)
19. januar MANCA - bobika (12.2.)
20. januar ANJA - baGSi (5.2. )
29. januar TAJA - wallery (11.2)
29. januar SARA - sarazan (12.2.)
30. januar GAL - ursa_p (16.2. )
31. januar LEV- sazi (13.2.)
2. februar GAL – čuko (4.2)
3. februar NEJC – nuka (4.2.)
3. februar KLEMEN – pika-poka (7.2)
4. februar EVA ZALA – natalia (8.2)
5. februar TJAŠA – kimi79 (5.2.)
5. februar AJLA – karin412 (20.2)
14. februar AVA – taja27 (22.2)
15. februar ROK – Ezi (7.02)
16.februar GAJA – suky (23.2)
17.februar GABER – aldo (13.2.)
18.februar NEJC – ursi (19.2)
19.februar MOJCA – malamisha (8.2)
20.februar ENEJ – ninaki (22.2)
20.februar JOŠT – Tina76 (19.2)
21.februar NEJA - SašaR (17.2)
23.februar AJDA - AishaM (11.2)
23.februar MIJA - Petrina28 (21.2)
23.februar ANEJ - Tinkatonka (17.2)
24.februar ZALA - Vijolica77 (22.2)
25.februar REBEKA - jasnica (22.2)

pa če se malo preštejemo:
user posted image   :  user posted image
16  :  12

torej, februarja vodijo user posted image . marty ima user posted image , jst pa še ne vem...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
25.2.2006 10:12:54   
Barbs
Evii, ti boš tut imela user posted image  , user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
25.2.2006 12:48:24   
Eviii
barbs, zakaj pa tko misliš? jst nič ne vem, kaj se skriva v mojem kinder jajčku. al je to samo zaradi statistike, ki pravi, da bi se zdej mogu še kak user posted image  rodit februarčicam?
v glavnem, mene še kr naprej matra. nobenga sledu o odtekanju vode, o čepu al čemu podobnega. me samo matra v križu, kot da bi me ledvice dajale... pa ne vem, kaj nardit. nej še čakam, nej pokličem v bolnico al nej grem kr gor? ne da se mi hodit brez veze jim težit. na koncu bom še svoj poro zamudila user posted image .

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
25.2.2006 13:30:41   
marty5
Eviii, težko ti svetujem, kaj naredi......dejstvo je, da imaš do porodnišnice le par minutk, podobno kot jaz, in sama bom ostala doma čim dlje bom lahko. Pa ne zaradi njih, ampak zaradi sebe. Kaj pa če bi šla na kratek sprehodek? Če je to ta pravo, bi se moglo po njem le še stopnjevat....





_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
25.2.2006 13:34:04   
Eviii
marty, pa sej mogoče bom glih to nardila. zdej sm se glih najedla (pizza, na kateri je blo dosti gobic, kot so zadnič punce svetovale user posted image ). sm razmišljala tudi o vroči kopeli...
zadnič si spraševala o simbolih v materinski. meni je zadnič g neki razlagal na to temo (prouzaprou moji sestri, ki je bla zraven). krogec ti narišejo, če je vstava glavična. spodi imaš črto, ki pomeni, da je glavica še premična (to je pri meni). če črto pomaknejo nižje in zraven napišejo še fiksna, pomeni, da se je glavica že vstavila v maternični vrat in da je user posted image  pripravljen na nizek štart. to so te čudne oznake v materinski...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 662
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
25.2.2006 13:38:26   
marty5
hm, krogec s črto spodaj sem imela do sedaj - nazadnje pa je le krogec narisal, brez črt in brez besed user posted image . Pa je res čuden ta moj G...

Eviii, po eni strani mi gre na jok, po drugi na smeh - a veš, da se še več ali manj sami pogovarjava na tej temi, razen, če se nas kakšna naša bivša sotrpinka ali pa marčica spomni? user posted image
Si res nisem mislila, da bo PDP jaz pa še vedno v enem kosu.....grozno.

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 663
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
25.2.2006 13:46:31   
Eviii
ja, vse so nas zapustile in se preselile na sosednji forum. se mi zdi, da jst ne bom nikoli tja pršla. in najhuje je to, da me moj lastni user posted image  vleče za nos... mi zbuja neka lažna upanja, da se bo mogoče kej začelo. in nič iz tega. veš, kaj me je zdej doletelo? da mi je pisal sms en dobr kolega in mi vošču, da ki sm rodila user posted image ... čez par minut je pa seveda pršu nov sms, v katerem pravi, da ima dezinformacije. jst ne vem, ljudej okoli mene se že blede, ker ne morejo več čakat. še predvsem jih firbec matra, ker ne vejo, kakšnega spola je user posted image .

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 664
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
25.2.2006 13:53:47   
marty5
Ta je pa dobra z sms-jem user posted image . Jaz sem vsem obelodanila, da imamo user posted image , pa še vedno sprašujejo in čakajo, kaj bo user posted image . Prav moteče - poleg tega seveda, da dobivam klice in sms-je, če sem jim slučajno pozabila sporočit, da smo rodili....

No, če ne prej, pa se v ponedeljek vidiva kar v porodnišnici, ne? Sicer grem jaz le na pregled, ampak vsaj en začetek je. Ni mi všeč, ker so ravno počitnice in me je malo strah, kdo so ostali dežurni....upam, da niso šli ravno vsi najboljši user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 665
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
25.2.2006 14:06:00   
Eviii
ja, če ne prej, se vidiva v pondeljek. jst sm naročena ob osmih. bom poskusla bit tam malo prej. sicer vem, da se bom načakala v nedogled, ampak kaj čem... drugače pa vem, da lovšina sigurno ni, ker mi je to že povedal. to sm popolnoma zamirla našemu-i user posted image , ker sm mu-ji cel teden pravla, da moremo it rodit med tednom zjutri, pa me ni poslušal-a. zdej pa res ne vem, koga bomo dobili... upam na deisingherja.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 666
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
25.2.2006 19:30:05   
GILDA
ooooooooooooo primorkice smo pa trmaste vse tri!!!!!!!!!mi smo tudi še v enem kosu in ČAKAMO!kaj še ne vem!vsak večer me vse neki zvija in si mislim danes pa bo,...in potem spim ko klada do desetih,....zgleda da bomo res cimre,..jaz če ne rodim do torka grem v četrtek v bolnico na te prve preglede,....user posted image ja kaj naj vam rečem,..dogaja se mi vse isto ko vam in še rodit ne grem kot vi,.......uffffffffffffffffffffffffffffffaaaaa!!!!!!!!!DRŽITA SE!!!!!!!!!ČAUuser posted image

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 667
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
25.2.2006 20:02:33   
marty5
O, GILDA - no, pa smo 3 user posted image user posted image user posted image

Pa sej ni čudno, da je tako vreme na Obali, ko pa 3 tečne user posted image  tako tarnajo....še sonce se je skrilo od obupa user posted image .

Ja, najboljše bi bilo, da nas user posted image  kar vse 3 dostavijo pred vrata porodnišnice in zahtevajo odrešitev - za nas in za njih. Morda pa le bomo cimre drug teden....vsaj dolgčas ne bo user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu GILDA)
Neposredna povezava do sporočila: 668
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
25.2.2006 22:20:14   
Erin
Drage  user posted image !

Tudi moja prijateljica ima danes rok pa njeno dete tudi noče ven... je isto naročena v ponedeljek...user posted image
V glavnem...
Vsem hočem zaželeti hiter, čim manj boleč porod, brez kakršnih koli komplikacij!
Vsem novopečenim mamicam pa user posted image user posted image user posted image !!!
Veliko veselja in nepozabnih trenutkov z Vašim user posted image ... in pa zdravja!
Otrok je največje bogastvo, postati mamica pa najlepše darilo narave...

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 669
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
25.2.2006 22:39:26   
ursa_p
Pozdravljene se zadnje tri februarcice!

Eviii ... moram povedat ... vceraj popoldne sem dobila SMS in sem bila prepricana, da si rodila ... potem pa razocaranje. Jah ... cakam tvoj SMS, da si koncno docakala svojega soncka.

Aja .. ce gres pred ostalimi v porodnisnico in ce ti katera sporoci, da je rodila mi lahko tudi pises in dam na forum ... ce ne bo ze Tinkatonka prevzela tvoje delo.
Ce bos rabila kar poslji SMS!!!

No, jaz vam zelim, da se s svojimi soncki cim prej spoznate!!! VSE TRI!!!

Vam moram povedat, da bi sla kar nazaj v porodno in se enkrat obcutila, ko so mi Gala polozili na trebuh ... vsak dan mislim na tisti trenutek ... TO JE NEVERJETNO!!!!

Lep vecer vsem ... in lepe sanje!

Lp, Ursa

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 670
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
26.2.2006 9:45:28   
ursi
Lep pozdrav februarčicam in ostalim user posted image .

samo za kratek čas se oglasim. ne morem sedeti, pa bo to sporočilce malce krajše.

Najprej naj se vam vsem zahvalim za čestitke in obenem čestitam vsem novim mamicam. Od odhoda v porodnišnico nisem še nič prebrala vaša sporočila, ampak si bom tudi za to vzela en dan časa.user posted image

Na kratko, v petek sem se odločila, da pa ne grem rodit (kot sem vam zvečer tudi poročalauser posted image ). Spat sem šla ob 22,45, točno ob 0,00 pa se zbudim, ker me je tiščalo na wc. ko pa sem vstala, je začelo kar teči po meni. No, odtek vode. Kot kaže je Nejc vsaj pri tem ubogal in počakal na naslednji dan.user posted image  Ob 1.30 sem prišla v porodnišnico, ob 13.23 pa se je rodil Nejc. Bolj podrobno bom enkrat drugič povedala, kako je bilo, ampak sem imela zelo težak porod in sem preizkusila vse, samo CR je še manjkal. Ja, tudi to se zgodi, pa ne obupajte, če sem jaz dala to skozi, jih sigurno veliko sedaj ne bo tega treba prestajati. Vse pač ne moremo enako rodit.user posted image user posted image user posted image  Na koncu sem rodila z vakuumom.

Punce, drugače pa resnično priporočam epiduralno, saj je res super zadeva.

Toliko zaenkat, vsem preostalim user posted image  želim čimlažji in čimhitrejši porod!! Lep pozdrav in se še kaj beremo.

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 671
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
26.2.2006 10:46:06   
Eviii
jutro od najbolj tečne user posted image  na tem svetu.
včiri se pol nism več oglasla. sm imela kr gužvo. vse me je bolelo. pol sm se pa pobrala sama na sprehod in mi je neznonsko pasalo. sicer nism šla daleč - samo ene pol urce. mi je pa burja vsaj malo odpihnila tečnobo user posted image . pol so pa pršle kolegice od moje sestrce in smo imele en mini party pr nas doma. nič posebnega, samo malo hrane... in sm se tko najedla, da sm mislila, da me bo razneslo. sm si rekla, da bom še ta dva zadnja dni uživala user posted image . ob desetih sm pa šla spat v kr velikih bolečinah v želodcu... spala sm pa do malo prej. in se končno malo naspala.
sm pa včiri zvičir klicala v bolnico, ker me že dva dni to matra (danes je že tretji dan). in odgovor na drugi strani je bil, da kako to, da ne morem prepoznat popadkov in da bi mi mogu to razložit moj g in v šoli za starše. sm skori dobila živčni zlom. sm pa vseeno ohranla mirne živce in ji nism kej zabrusla nazaj. ko da ti bolečine lahko nekdo opiše... pa sm kr precej navajena bolečin. z vsem, kar sm prestala skozi z mojimi ledvicami in napadi kolik, mi res ni težko prenašat bolečin. in ko jst rečem, da boli, verjemte, da me boli... in kot da vse ženske enako doživljamo vse to dogajanje. na koncu mi je rekla, da se moja maternica samo pripravlja na porod in da to lahko traja še tudi kak dan al pa dva. lepa tolažba... tko da sm itak zgubla vsako upanje, da bo pr meni šlo po naravni poti. če rabi tri dni, da se samo pripravi, bo rablo moje telo celo večnost, da bo izločlo tega-o našega-o user posted image ... pa vseeno, sm si rekla, da se ne bom ozirala na take in podobne pripombe.
ja, marty in gilda, zgleda, da so primorski user posted image  res najbolj trmasti. sicer je tudi res, da imamo rok med zadnjimi, pa vseeno. mogoče bi nas samo še kak kraševski user posted image  lahko premagal v trmi user posted image .
danes si bom privoščla en popolnoma sproščujoč dan. vrjetno jo bom spet mahnila na kak sprehodek. proti vičiru si bom privoščla eno toplo kopel. pol se bom pa pustila razvajat s strani možeka - mogoče dobim spet kako masažico.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 672
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
26.2.2006 10:48:55   
marty5
Ursi, čestitke še enkrat user posted image user posted image user posted image

Ko smo zvedle, da si rodila, smo se ravno spraševale, kako se je moglo na hitro obrnit, ker si še tisti dan rekla, da pa ne greš rodit user posted image .

Jaz sem šla zdej zjutraj spet na sprehod in ugotavljam, da sama res nisem več za nikamor. Me je prav zmanjkovalo na koncu. Mi pa ful paše hodit - upam, da bo imelo pozitivne učinke vsaj na okrevanje po porodu, če ga že noče sprožit user posted image .

Danes se pustim malo razvajat. Na kosilo sem se pustila povabit kr mami, pol pa bomo vidli, če bo vreme še za kako kavico kje na prostem. In spet upamo, da se bo user posted image  odločil prit kaj na svetlo stran.....

Lepo nedeljo!

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 673
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
26.2.2006 10:50:26   
Eviii
valda sm pozabla pol napisat.
gilda, fajn, da si se oglasla. sm se glih spraševala, kako si. in sm te hotla poklicat. pa vem, da zveni najbolj trapasto vprašanje, če se že kej dogaja. pr meni je teh klicou miljon na dan. še predvsem zadnje dni, ker vsi vejo, da se neki dogaja in nestrpno pričakujejo novičke. pa te nism hotla nadlegovat. punce, če boste hodle na ctg-je, nas lahko pridete malo obiskat, ker jst grem jutri not... seveda, če si ne bojo dohtrji premislili in me vlekli v nedogled.
ursap: valda ti bom poslala sms, ko bom rodila, da boš objavla na postu. ne vem, če bo jutri tinkatonka že nazaj, pa bom kr tebi poslala, ko bom imela novice.
ursi, drži se. pa res nam pridi napisat svojo zgodbo, ker se ob takih branjih popolnoma raznežimo.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 674
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
26.2.2006 10:53:09   
marty5
Eviii, očitno imava podoben plan za danes user posted image .

V petek pa sem doživela podobno nesramnost, ko sem klicala v porodnišnico - pa sem želela le vedet, če se morem naročit ali kr pridem. Očitno so bile te dni v službi same tečke user posted image ....no, upam, da jih drug teden ne bo.

Res ne razumem, če je tako grozno težko, na normalen način razložit stvari in te morajo tako zamorit??? Kot da ni dovolj že to, da sam ne veš, če se kaj dogaja, se ne.....

Uh, me jezijo te stvari user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 26 [27] 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 26 [27] 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?