|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 34 [35] 36   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 05
11.7.2009 21:44:55   
sezam
sam letos ga pa tole vreme res sračka, da ni za nikamor user posted image user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: februarčice 05
28.7.2009 19:36:47   
*goldfish*
Hej...
mi2 pa se že pripravljava na dopust. Greva na Rab na Rajsko plažouser posted image Upam, da nama bo vse zneslo, kakor sva si začrtala.
Pa ve? nič se tukaj ne dogaja, kje ste vse?
Mi2 veselo rolava, kolesariva...mah kje pa brez koleščkov...sva že probala, pa je tak štor. Ko se vsede na kolo in ga držim se lepo pelje, vmes ga spustim in ko ga spustim...puf je že na tlehuser posted image ne zna držati ravnotežja...Mah saj bo...smo pa nabavili večje kolo, ker je prejšnje bilo že v defektu, koliko krat je z njim delal akrobacije...user posted image
Itak pa so zakon Legice...on bi kar sestavljal, razstavljal, uporabi domišljijo in kaj novega, vesoljskega sestavi....vse kar jih ima (in jih ima kar ogromno) jih razmeče in točno ve (brez navodil) kaj kamor sodi....user posted image

evo...en lep dopustniški pozdrav...





_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: februarčice 05
30.7.2009 15:58:25   
sezam
user posted image user posted image

nas dopust še čaka - septembra Vidva pa uživajta user posted image

mana - tudi pri nas so še aktualni koleščki, brez no way user posted image ma enkrat bo že.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   [Brisano sporočilo]
30.7.2009 20:19:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sezam)
  Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: februarčice 05
21.8.2009 22:55:53   
*goldfish*
hej tu pa se nič ne dogaja...kje ste vse na dopustu???user posted image
nekaj slikic sem pripopala gor. Imela sva se fino. fantastično...kaj naj rečem...bpuser posted image

Kaj pa se pri vas dogaja?

user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   [Brisano sporočilo]
3.9.2009 19:57:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *goldfish*)
  Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: februarčice 05
20.9.2009 15:33:45   
*goldfish*
Pozdravček vsem!!!

Neko zatišje vlada tu gor....naš lump je še vedno nagajiv, vihrav, trmast in še kakšen prislov bi lahko dalauser posted image
Kar pa se tiče kolesarjenja (pa naj bo to z pomožnimi koleščki ali brez) ali rolanje ali sprehod to je zanj brez veze. Samo avteki in po možnosti še kakšni z zavijajočo sireno; to je postalo zakonuser posted image

Pa vi kako ste kaj? Vsi zdravi?





_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   [Brisano sporočilo]
3.10.2009 6:44:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *goldfish*)
  Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: februarčice 05
27.10.2009 21:25:43   
*goldfish*
Punce pozdrav....kaj dogaja?

Pri nas angina, viroza in prehladi so stalnica v tem času. Pijeva Čebelico Majo, tu pa tam kakšno sadje, čeprav ga ne mara, zelenjavo še manj, pa vseeno kakšen list solatke poje. Že je spet neki bledi in kolobarje okrog očeh ima, upam, da bo vse ok...
Mali je dobil voljo do učenja črk...user posted image ker bo baje pisal Božičku da mu naj prinese lego policijsko postajo. Kupila sem mu sestavljanko ABECEDO. Zdaj vadi a kot avtomobil, b kot boben user posted image Pokazala sem mu kako naj kakšno črko napiše in danes mu je uspelo napisati "dragi božiček, prosim" On meni pove besedo, potem mu jaz črkujem D kot dinozaver, R kot riba....on pa veselo piše. Pravzaprav kraca. Čez treh črt v črtastem zvezkuuser posted image

Pa vi? kaj počnete, ko pa so večeri tako dolgi?


_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   [Brisano sporočilo]
6.11.2009 9:05:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *goldfish*)
  Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: februarčice 05
7.11.2009 18:51:42   
sezam
ojla, po dolgem času user posted image

Moram potrkat, da smo zaenkrat kar zdravi. Pijemo pa vsako jutroo Actimel in mislim, da nam kar pomaga.

Drugače pa smo dobili veselje do risanja in podobnega ustvarjanja ter reševanje nalo (kot so v Zmajčku - risanje kakih črt, labirinti,....). Do sedaj sem jo težko kaj pripravila.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   [Brisano sporočilo]
22.11.2009 11:57:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sezam)
  Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: februarčice 05
23.11.2009 21:11:36   
*goldfish*
user posted image he he angleščino, joj...italijanščino....katastrofa...
moj še ne ve slovenščino prav in me včasih prav butasto vpraša kaj to pomeniuser posted image Mi pravimo v narečju šfaufenciger, pa mu pravim lepo izvijač...pa me samo gleda, kaj že to pomeniuser posted image

e da ga pohvalim....gleda pa risanke na super rtl in ve šteti ein, zwei, drei,........ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

aja, tukaj njegov prijatelj je pa pravi talent in mi je včasih kar nerodno, ker potem dobim občutek, kot da se nič ali pa premalo ukvarjam z njim. Fantič, en dan kasneje rojen kot Luka, ve se sam vozit s kolesom, sam plava,...mislim....
če pa je Luka pravi antitalent za te zadeve. Mu kupim rolerje,...pa to je kot bi robot hodiluser posted image , kupim boljše kolo, ker mislim, da pa zdaj bo...ma kje pa, ko sem koleščke vzela vstran in ga spustila je tudi padel kot kamen na stran. Držal pa se je krmila, da ja slučajno ne bi spustil kaj...user posted image ...Mah sem se sprijaznila s tem, da je po teh veščinah po meni, ker jaz pa sem tudi bila trda kot motika za te zadeve....user posted image brihtna in iznajdljiva buča...to pa po atiju...user posted image



_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 863
   [Brisano sporočilo]
6.12.2009 10:28:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *goldfish*)
  Neposredna povezava do sporočila: 864
   [Brisano sporočilo]
2.1.2010 11:42:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: februarčice 05
8.1.2010 17:28:19   
*goldfish*
user posted image user posted image user posted image
vsem enega veselega, zdravega, uspešnega, srečnega.....in vsega najlepšega v letu 2010!!!!






_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: februarčice 05
28.1.2010 9:26:19   
*goldfish*
Kak ste kaj punce in mali črvički?
Prihaja naš mesec, mesec 5 svečk....user posted image user posted image user posted image
katastrofa kak je to hitro minilo....joj se spomnite, ko ste otročičke dobile v porodnišnici v roke, zdaj pa že taki korenjaki, ki ti kar nazaj zabrusijo, da ti sape zmankujeuser posted image

malo se javite in pišite punce....


_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 867
   [Brisano sporočilo]
3.2.2010 21:13:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *goldfish*)
  Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: februarčice 05
13.2.2010 10:56:36   
sezam
user posted image

po dolgeeeeem času mal javljanja. Ja res je hitro minilo user posted image Še malo pa gremo v šolo user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: februarčice 05
22.2.2010 18:52:48   
*goldfish*
joj.....kak čas greuser posted image user posted image user posted image user posted image

v sredo bo moj mulc 5 let dopolnil! še včeraj je bilo, ko so mi ga položili v porodnišnici na trebuh, pa prvi podoj....jojuser posted image user posted image user posted image user posted image

zdaj pa mi že pravi....mami kak si ti čudna!!!...pa kaj ti to ne veš, kak to gre???

nič punce...pripopajte kakšne slikice vaših junakov in junakinj....


_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: februarčice 05
23.2.2010 21:12:34   
sezam
mana - ja res ne vem kam gre ta čas. Mi imamo danes 5-tko

Vsenajboljše vsem februarčkom user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   [Brisano sporočilo]
26.2.2010 19:42:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sezam)
  Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: februarčice 05
27.2.2010 18:06:58   
sezam
morak - vsenajboljše tudi k vam

še mal naših slikc user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: februarčice 05
28.2.2010 19:41:27   
*goldfish*
VSE NAJLEPŠE vsem!!!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: februarčice 05
12.4.2010 19:18:29   
*goldfish*
kje ste vse???

kak so kaj vaši sončki???




_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 34 [35] 36   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 34 [35] 36   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?