|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: V potovalki kondom
8.2.2006 22:11:36   
tinkatonka
Sem jo povedala tudi možu, ki veliko hodi na teren in pravi, da so oni večkrat nastavili kondome sodelavcem v potovalke, žepe od bund in nikoli niti niso pomislili na take posledice.
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky

Pa v čem je fora, da sodelavci nastavljajo kondome?user posted image Mislim jaz teh moških for ne zastopim.user posted image In kaj imajo sodelavci od tega, če potem enemu izmed njih žena najde to v potovalki in je doma cela pizuser posted image ???

Dejte može, ki to počnejo vprašat, kako bi se oni počutili če bi slučajno oni našli kondom v ženinem toaletnem kovčku, ko se ona na primer vrne iz sindikalnega izleta? A bi se jim takrat to zdel tud blazno zabavno?

user posted image user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: V potovalki kondom
8.2.2006 22:16:42   
Andra
Mene osebno s takšnim odgovorom sigurno ne bi prepričal. Toliko časa bi ga provocirala, da bi mi priznal, če je res kaj bilo.... To se hitro vidi iz njegovega načina govora in obnašanja. V takšnih situacijah ponavadi dela tudi "sedmi čut", ki nam da vedeti, kaj je res in kaj ne.

Je pa zelo neprijetna situacija, sploh, če res hodi vedno na poslovna potovanja sam. Kaj pa, če bi preverila, če je bil nastanjen sam ali je imel kakšno spremstvo... Jaz bi probala marsikaj, da bi prišla zadevi do dna. Takšna pač sem in se ne dam odpravit z eno (za lase privlečeno) lepo besedo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: V potovalki kondom
8.2.2006 22:36:41   
mamči
Se strinjam z Andro! Skušaj najti pojasnilo, ker drugače ti bo verjetno zadeva še dolgo  nažirala živce.
Mi je pa vse skupaj sumljivo, če bi bil v grupi s sodelavci, bi res lahko take norije počeli- nastavljali kondome...

Ne vem, kjer je dim je tud ogenj pravijo. Je pa hudičevo mučna ta reč za tebe....

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: V potovalki kondom
8.2.2006 23:48:54   
Anonimen
Mene pa sploh ne bi mogel prepričati, da nič ni bilo. Pa naj bo kondom od Vzajemne al' pa kakšen drug. Me ne zanima. Če midva doma ne seksava s kondomom, potem jih on ne potrebuje. Ne takšnih, ne drugačnih. Če hodi na potovanja sam, mu ga tudi nihče podtakniti ni mogel.
Bi jaz dala njemu zihr je zihr, ja... in če trdi, da nič ne ve, bi pa potem izvedel, ko bi mu jaz povedala... oz. pokazala, kje so vrata... s sabo pa ne bi odnesel mene in otroka, ampak tisti kondom... da bi se za vse večne čase zapomnil, kaj ve in česa ne...

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: V potovalki kondom
9.2.2006 0:40:35   
FRAČAFELA
Ja jaz mu ne bi verjela da se je po pomoti nekako znašel tam.user posted image
bi bila pa vesela da ga je uporabil, oz.da razmišlja trezno. Ne vem zakaj, ampak jaz vedno v šali(ja pa na pol v hecu rečem)če ga boš sral, ga serji varno...kaj pa veš dons je tolk bolezni, pa vsega ....user posted image user posted image
Mu pa ne bi omenila, pač pa bi si ga označila, z flomastrim ali s čim, potem pa spremljala, kaj se dogaja z "njim"(z konodomom namreč). Če ga kr ne bi bilo več, je to neizpodbiten dokaz, da je bil, pa da ga ni...če bi bil pa še kr tam dolg časa, potem je to res nekakšna zihr ali ne vem kako je tja prišel(nastavljen od sodelavcev).
Ni pa prijetno jauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: V potovalki kondom
9.2.2006 7:49:02   
muki1
O sranje.
Nič ne pomaga,pogovorit se bo treba. Prva reakcija ti bo itak pokazala, kaj je bilo s tem kondomom.
Čisto možno, da ga je recimo dobil na letališču..... marsikaj je lahko.
Če pa je imel afero oziroma jo še ima, pa bo treba razmislit kako naprej.....





_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu FRAČAFELA)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: V potovalki kondom
9.2.2006 8:14:16   
KIRA
uh, ta je pa huda. AMPAK KJER JE DIM, JE NAJBRŽ TUDI OGENJ..... (po mojih izkušnjah)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: V potovalki kondom
9.2.2006 8:15:26   
tanikaa
Jaz bi kar lepo vzela iglo in preluknjala ta preklemani kondom. Naj ga dedc naserje, če ga že okrog serje. user posted image  Da pa ne ve, kako se je znašel v njegovi potovalki user posted image user posted image user posted image  Ja, seveda...

Prav stiska me, ko si predstavljam v kaki situaciji si. Jaz sem skoraj sigurna, da bi na naslednjo službeno pot šla z njim. Ampak ne tako, da bi to on vedel. Pa bi potem videla, ali mu bo kdo zopet podtaknil kondom, hudič hudičevi. Ma, jezna sem ko user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: V potovalki kondom
9.2.2006 8:17:45   
Anonimen
O kriza. Če kondom ni reklamni in če ni možno, da bi mu ga nastavil kdo drug...
Rekel je, da ne ve? user posted image  Lepo te prosim! Kako ne ve? Seveda ve!!!
Sicer pa sploh ne gre za to, če so bli prej trije ali dva, lahko je bil skoz samo en. Kaj hudiča pa rabi jemat poročen, zvest moški s sabo na potovanje kondom? Torej je mel namen ali pa je upal, da bo prilika.
Za mene je tud namen ali upanje na priložnost varanje. S to razliko, da mu tokrat ni ratalo. Kaj pa naslednjič?
Aja, sem že bla prevarana od bivšega, torej vem o čem govorim. Ne oprostim nikoli več.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: V potovalki kondom
9.2.2006 8:31:06   
CIPRESA
Jaz pa se sprašujem če bi res dal kondom v potovalko kjer sam ve da bi ga lahko odkrila med pospravljanjem njegovih stvari, pa če skriva razmerja z drugimi???? Če bi želel prikrivati oz. te varati pomoje da ga ziher nebi bilo v potovalki ampak bi si jih šel vsakič posebej kupit. Samo moje razmišljanje no....da bi pustil najbolj očitno sled če bi res kaj imel, ne verjamem!




_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: V potovalki kondom
9.2.2006 8:31:53   
puma
Delikatna zadeva. Ampak si si pomoje že odgovorila na vprašanje. Če vidva nikoli ne sexata s kondomom, potem ne vem zakaj ga nosi s seboj. Gotovo ne za primer,če bi bil "napaden"user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: V potovalki kondom
9.2.2006 9:03:36   
Anonimen
Tudi sama sem našla kondom, tudi takega kateri so zapakirani po več. Sprenevedaluser posted image in izvijal se je še par mesecev. Celo glej, tudi sam je v prvem šoku rekel, da ne ve od kod mu. Hodil je na službene poti in čez nekaj časa sem ga ujela na laži.  To je bilo eno najbolj črnih obdobij v mojem življenju.

Kako pa kaj vajin sex life? A se po večdnevni službeni poti najprej spravi nate ali želi počivati? Moški, ki sexa sam z ženo je po nekaj dneh službene poti po domače povedano "potreben", tisti, ki pride iz sexi služb. poti pa rabi počitek.
Ti najbolj sedaj glej nase, ker boš v vsakem primeru ti najbolj prizadeta.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: V potovalki kondom
9.2.2006 9:16:17   
Anonimen
Ja... bolje s kondomom kot brez njega..

Ne vem zakaj si se kar zatiskate oci?! Ne vem kaj imate od tega?

Partnerja, ki zivita klasicen zakon po druzbenih merilih, ni druge poti, kot da si kdaj pa kdaj poisceta seks partnerja.. To je popolnom pricakovano.. in zakonsko zivljenje je tudi tako zacrtano, da se to mora zgoditi.. razen ce se oprevec bojis kazni.. ali ce imas premocne omejitve.. potem nekako zdrzis.. drugace pa ga ni modela, ki bi tole zdrzal..

Sej vam skoz govorim, o cem se moski pogovarjamo in kam pes taco moli.. pa mi nikoli ne verjamete..

Tudi sam grem na sluzbeno pot s sodelavci in vse kar slisis.. je.. Poglej tisto.. matr ma dobre joske ali pa rit.. user posted image user posted image
Samo nikoli nismo sli dlje od tega.. tudi kondomov nismo imeli.. ker konkretno francija po mojih pojmih ni varna seksualna dezela.. 

Jaz vem za resitev, ki pri meni deluje.. in to je to, da se s svojo partnerko lahko o vsem pogovarjam.. in povem, katera mi je dobra.. in kaj bi z njo pocel .. itd..  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: V potovalki kondom
9.2.2006 9:27:49   
daddy
     včasih so prakticirale metodo, ko se je mož vrnil iz službene poti, se je moral sleči do nagega. žena je prinesla lavor, napolnjen z vodo, kamor je mož moral položiti svoja jajčka. če so potonila, je bilo vse ok, če so ostala na površju, je pa seksal .....
   te je varal ali pa ne, dokaz se vedno najde, če je le človek dovolj vztrajen

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: V potovalki kondom
9.2.2006 9:29:34   
Anonimen
Razlika med teboj in temi ki ti svetujejo je samo v tem, da tiste se niso odkrile svoje partnerje..  Ker o tem razmisljami VSI!! Nekateri realizirajo.. nekateri pa ŠE NE!

Jaz pravim, da bi bilo najboljs, da partnerja to realizirata skupaj.. najmanj skode bi bilo.. ker to kar ene pricakujete od moskih.. tega vam ne moremo in nocemo dati.. ****t ga.. tko je.. Mogoce prvo, drugo, tretje ali pa cetrto leto.. Potem pa.. ni sans..  
Verjetno je tudi kje kaksna moska popolnoma tudi mislelno zvesta izjema.. ampak izmed vseh.. ga se nisem spoznal.. Da pa bi partnerka poznala svojega moskega.. to je pa ena izmed najvecjih iluzij... Razen, ce mu to dovoli..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: V potovalki kondom
9.2.2006 10:17:45   
baguSka
Tjazy je lepo napisal in se popolnoma strinjam z njim. Vse je odvisno od nas samih. Pač če imamo neka pričakovanja in če se potem le-ta razblinijo, itak da boli. Ker si dovolimo, da je do tega prišlo. Če bi bila naša pričakovanja drugačna, potem bi bli mogoče še celo veseli, da ima partner tako razburljivo in pestro življenje... Resda se mogoče čudno sliši, ampak je resnično. Ker nas je pač družba pripeljala do tega... To se ne sme in tako je!!! Na žalost je ljubezen še povezana s čustvi. Ampak kdor loči ljubezen od sexa, ga tudi prevara ne more bolet. Seveda taka avantura. Če pa gre za drugo ljubezen, potem pa je to popolnoma druga zgodba. Nikoli pa nebi mogla ljubit moškega, ki ljubi drugo ali celo obe user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: V potovalki kondom
9.2.2006 10:44:58   
daddy
    "nikoli pa ne bi mogla ljubit moškega, ki ljubi drugo ali celo obe" .....
Kako, baguSka, pa to narediš? kateri gumb stisneš, da se ne zaljubiš oz. se odljubiš ali pa se zaljubiš samo takrat ko je mr. perfect po vseh kriterijih? Kako lahko na čustvo ljubezni vplivaš?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: V potovalki kondom
9.2.2006 10:46:02   
lory05
To pa je delikatna zadeva. Ne vem, kaj bi naredila na tvojem mestu in kaj bi si mislila, vsekakor je to grozno. Dvomiš, si misliš, da je kaj, pa ne veš, pri čem si.
Popolnoma te razumem in vem, kako se počutiš. Prav nič zavidljiv položaj.

Če vprašaš mene, bi bila vsakršna resnica boljša od te negotovosti. Čeprav si nekatere zatiskajo oči, enostavno nočejo vedeti, ker mislijo, da bi potem morale kaj narediti, pa si ne upajo. Pojdi se malo detektiva, čeprav je to dosti laže rečt kot naredit.

Mogoče si medtem že kaj ugotovila in je vse ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: V potovalki kondom
9.2.2006 11:12:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lory05

vsekakor je to grozno.



Ne vem kaj je tuki bolj grozno?

To, da je nasla kondom?

Ali to, da se ji partner ne upa povedati, da bi kdaj pa kdaj se s kakso...  Jaz to povem na glas.. tudi pred svojo, da me kaksna zamika.. in potem to ni nic groznega... ker to zamika vsakega normalno potentnega moskega..

Kaj vam je sploh cudno? Pozabil je kondom.. tudi to se zgodi.. zdaj bosta vsaj razcistila, da tko ne bo slo..

(odgovor članu lory05)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: V potovalki kondom
9.2.2006 11:16:19   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

   "nikoli pa ne bi mogla ljubit moškega, ki ljubi drugo ali celo obe" .....
Kako, baguSka, pa to narediš? kateri gumb stisneš, da se ne zaljubiš oz. se odljubiš ali pa se zaljubiš samo takrat ko je mr. perfect po vseh kriterijih? Kako lahko na čustvo ljubezni vplivaš?


Hvala ker si me popravu ja. Narobe sem napisala. V tem primeru bi me bolelo, ne pa da bi kar tako prenehala ljubit. In prav si napisal. Ne da se. In mr.perfect ne obstaja.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: V potovalki kondom
9.2.2006 11:26:05   
daddy
   sej vem. mr.perfect je pač tisti v katerega je ženska trenutno zaljubljena ( se pravi zanjo mr. perfect, ne na splošno ). isto velja seveda za "miss perfect". in ja, boli, kadar ljubiš pa iz kakršnegakoli razloga "ne smeš ljubit".

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: V potovalki kondom
9.2.2006 11:31:26   
baguSka
Ja in v takih primerih se pa le strinjam, da bi blo zlo fino imet knofe, s katerim bi prižigali in ugašali svoja čustva.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: V potovalki kondom
9.2.2006 11:34:51   
daddy
 a veš da sva zdajle istih misli user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: V potovalki kondom
9.2.2006 11:39:01   
baguSka
Ja in da ne zaidemo spet preveč s teme, bi blo tole verjetn perfektno v tem trenutku tud za anonimno, ki je našla kondom.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: V potovalki kondom
9.2.2006 12:07:25   
nInAzWeRiNa
uf....moj že ve kje bodo njegova jajčka če bo kakšno neumnost naredu in bom zvedla za njouser posted image ...mislm da se morš pogovort z njim in mu obrazložit da si zaslužiš resnico-če je to res to kar hočeš,pa tut sama veš kaj bi nardila ostala in tvegala ker če se je zgodilo enkrat se bo sigurno še kdaj,ali pa odšla ...
srečno!Lp.,nina

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Fantek
slovenka

Prosim za Vaše mnenje, katero od naslednjih imen za fantka Vam je najljubše:

Adrian (12%)

Rok (31%)

Vid (29%)

Nobeno (27%)


Število vseh glasov: 565

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!