|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktoberke
15.10.2006 9:14:39   
muki1
Šit, sranje, sranje, sranje, če so nam zbrisali poste in jih več ne dobimo nazaj, potem sem ostala brez dnevnika user posted image  user posted image  user posted image . Skopirala sem si namreč samo do prvega septembra, potem pa sem mislila, okej bom sproti, pa se nam je ravno v septembru sfuzlalo in smo tak šopale te strani, da kar nekak nisem imela časa.
Jebela cesta, kaj je zdaj to???!!!!


Frrrrr, dobronamdošla. user posted image  Ti si nas pa res presenetila s svojo vodo user posted image . Lep avatarček. Kako ste kaj?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 2476
   RE: Oktoberke
15.10.2006 9:22:55   
Maxica
Ja, ma res no.user posted image  Kako morejo posti izginiti??? In to prav nam??? Človek rata prav žalosten. Pa ravno tile, ko so se začeli porodi in končno malo dogajanja. Močno upam, da nam jih vrnejo.
Sem že imela Evik na sumu, ker ji vedno kaj nagaja s temi postiuser posted image .
Drugače pa pri nas nič novega. Jutri spet h ginekologu, pol naj me pa že končno pošlje v Postojno, no.
Lepo nedeljo vsem.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 2477
   RE: Oktoberke
15.10.2006 11:03:09   
Clody
Kje pa ste dons?
Nedelja, dan za počitek??

Tole s temi stranmi so pa res zajebal!!!!!!user posted image

A nobena ni rodila?

Pri men se je še špikanje ustavu, niiiiičččč!!!!
Sm si rekla, da morm dons prou gibe štete, ker se ja mali čiiist umiru!! Bomo vidl kaj bo. Zdej pa še na zadnje sončne žarke!


_____________________________

18.10.2006 se nam je pridružil Nejc!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2478
   RE: Oktoberke
15.10.2006 15:32:48   
muki1
Hej, kakšne novice iz Postojne mogoče??

Meni se je javila Amazona. Jutri prihajata domov user posted image  user posted image  user posted image .

Maxica, baje je sanjala tebe in mene, da še nobena ni rodila, pa sprašuje, koliko je resnice v tem user posted image  user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Clody)
Neposredna povezava do sporočila: 2479
   RE: Oktoberke
15.10.2006 16:08:01   
mis
Sem prov jezna. Kako se lahko zbriše 60 strani? K sreči mam skopirane poste, razen recimo za ene tri dni mi manjka, ampak seznam... Nikjer ga nimam shranjenega. Sem ga vedno za nazaj kopirala pa popravljala.user posted image  Zdej bom mogla pa še enkrat. Najboljš da se kar lotim...


Aja, frrrr, res pravi angelček. Si nas tako presenetlauser posted image . Super sem vesela za vas in hvala za mail...

Pri nas razen konstantnega špikanja nič noveča. Skoz me dol tišči pa špika... Jutri imam ctg. Upam da bo reku... ja gospa, kar gremo rodit...user posted image  Bi blo fino ne? Pobožne želje...


(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 2480
   RE: Oktoberke
15.10.2006 16:34:24   
mis
Punce, če kera ve za kakšno napako naj javi. Res nisem kriva, da se je zbrisalo zadnjih 60 strani... Pa ne vem kdaj sta imeli gaya in mojceca rok... Če kera ve naj napiše...pa bom popravla

01. 10. Amazona, 11. 10. rodila Ajdo Izouser posted image user posted image
02. 10. Arabela, 19. 09. rodila Katarinouser posted image user posted image
02. 10. MAMICA81, Kranj
03. 10. Pikabu, Jesenice, 27. 09. rodila Maksauser posted image user posted image
04. 10. meri, 3. 10. rodila Stašouser posted image user posted image
??. 10. gaya, Jesenice, 30. 09. rodila Gajouser posted image user posted image
??. 10. mojceca, 28. 09. rodila Katarinouser posted image user posted image
10. 10. ta.naja, 8. 10. rodila Anejauser posted image user posted image
12. 10. *AnaL*, Kranj
12. 10. Maxica, Postojna
14. 10. Evik, Postojna ali Ljubljana
14. 10. vava, 10. 10. rodila Lukauser posted image user posted image
16. 10. @lina, 10. 10. rodila dečkauser posted image user posted image
17. 10. mis, Novo mesto
18. 10. muki1, Murska Sobota
18. 10. clody, Jesenice
22. 10. beki24, 9. 10. rodila Tinkarouser posted image user posted image
23. 10. mtina, Trbovlje, 14. 10. rodila Žanauser posted image user posted image
24. 10. altati, 9. 10. rodila Jašauser posted image user posted image
24. 10. lucika
26. 10. tasha23, Postojna
26. 10. taja24, Novo mesto
28. 10. naja 78, Ljubljana
31. 10. frrrr, Ljubljana, 11. 10. rodila Jašauser posted image user posted image
31. 10. psaša, Postojna

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 2481
   RE: Oktoberke
15.10.2006 17:11:14   
nanica
15.10. nanica, Lj

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 2482
   RE: Oktoberke
15.10.2006 17:14:09   
taja24
Joj kaj se je pa to zgodilo s stranmi, ravno pridem malo na RR, da se vključim v vaše pogovore, zdaj pa to.

MIS če si mi kakrkol slučajno napisala,ko sm te uprašala če boš rodila v NM, oz.če veš kateri zdravniki so zdaj tam kaj prisotni, te prosim da mi napišeš še enkrat. Hvala

LP

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 2483
   RE: Oktoberke
15.10.2006 17:45:12   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Maxica, baje je sanjala tebe in mene, da še nobena ni rodila, pa sprašuje, koliko je resnice v tem user posted image  user posted image .


Muki, očitno je potem ona ta prava čarovnica, si ji povedala?user posted image
Mi smo  drugače ravno iz dooolgega sprehoda, mmmm, paše, res super jesen letos, prav uživam. Jutri grem brž zjutraj h ginekologu, bomo videli, no, čeprav jaz ne čutim kakšnega dogajanja. Bi pa res rada rodila tehtnico, no, škorpijončka nekako ne bi...user posted image
A bomo kaj zagnale halo zaradi teh izbrisanih strani? Pišuka, sem jezna. Kako morejo strani kar izginiti???user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 2484
   RE: Oktoberke
15.10.2006 17:46:54   
naja78
hej.
kje ste vse babnice!!!
naj mam že samogovore....user posted image user posted image ,no sonček je,saj razumem,mi smo se tudi vrnili s potepanja-jaz vozila,se vsi čudjo,....sploh ne štekajo.......biki neumni.....user posted image user posted image user posted image a še nikol niso vidli user posted image za volanom.....

a je kera rodila?????
pr nas je stanje kar isto:lulanje,špikanje občasno,tiščanje navzdol,nobenih popadkov,tudi lažnih ne,edino trebuh mam pa kr včasih napet.......mali je še kr živahen,sploh po hrani.....user posted image user posted image

se jutri beremo,upam da je kera še tu!!!!user posted image

(odgovor članu taja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2485
   RE: Oktoberke
15.10.2006 18:36:38   
frrrr
oj, js sm pa na srečo vse poste sproti kopirala... zadnja dva nisem utegnila... je voda presenetila user posted image

še vedno sva ok... mali si malce zmišljuje glede hranjenja... bi se hranil na obroke... 2 potega in minuta meditiranja user posted image js se mu pa kr pustim... sej morm nehat, ker drugače ga bom preveč razvadila...

danes smo sicer drugi dan doma in se še malce lovimo... čez kak teden bomo pa verjetno že našli en ritem in bo še več časa za RR... medtem pa upam, da nam vrnejo strani, ki so izginile, ker me zanima kaj je dogajalo med mojo odsotnostjo.

tasha23 me je obvestila kaj približno dogaja... držim pesti zanjo, luciko, MAMICO81, Evik in vse, ki še čakate na svoje angelčke... čim krajši in lažji porod vsem!

grem k svojemu malemu princu

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 2486
   RE: Oktoberke
15.10.2006 19:31:00   
Maxica
Ne vem, pa nazaj zdej tudi ne morem pogledat, katera je že spraševala (Lucika morda???), kdaj je v Sparu spet 15 % popust - no, sem ravno videla reklamo, da je jutri.
Iz Postojne torej nič novega? So vse ostale notri al kaj?user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 2487
   RE: Oktoberke
15.10.2006 19:37:34   
mis
Taja24, v NM so načeloma vsi ginekologi OK, razen eden, ki se ga vsi izogibajo in nobeden ne želi rodit pri njem. Drugače so pa vsi superski, tudi babice baje vse. Itak je če je vse normalno babica glavna pri porodu, tako da nč bat. Jaz sem rekla da tud če slučajno na unga nabašem bo mož zraven, pa se bo mal zbunil če bo treba. Ne bom sama in vem da bo zame naredu vse.

Pri nas nič novega, mali precej miren, upam da jutri kaj več ctg pokaže. Še vedno pa upam, da dobim naziv častne oktobrke. Če prehitim se ne bom pritoževala, pustim ta častni naslov keri drugi. Če ne mora bit pa na rok. Ampak nimam več veliko cajta...

Seznamček:
01. 10. Amazona, 11. 10. rodila Ajdo Izouser posted image user posted image
02. 10. Arabela, 19. 09. rodila Katarinouser posted image user posted image
02. 10. MAMICA81, Kranj
03. 10. Pikabu, Jesenice, 27. 09. rodila Maksauser posted image user posted image
04. 10. meri, 3. 10. rodila Stašouser posted image user posted image
??. 10. gaya, Jesenice, 30. 09. rodila Gajouser posted image user posted image
??. 10. mojceca, 28. 09. rodila Katarinouser posted image user posted image
10. 10. ta.naja, 8. 10. rodila Anejauser posted image user posted image
12. 10. *AnaL*, Kranj
12. 10. Maxica, Postojna
14. 10. Evik, Postojna ali Ljubljana
14. 10. vava, 10. 10. rodila Lukauser posted image user posted image
15. 10. nanica, Ljubljana
16. 10. @lina, 10. 10. rodila dečkauser posted image user posted image
17. 10. mis, Novo mesto
18. 10. muki1, Murska Sobota
18. 10. clody, Jesenice
22. 10. beki24, 9. 10. rodila Tinkarouser posted image user posted image
23. 10. mtina, Trbovlje, 14. 10. rodila Žanauser posted image user posted image
24. 10. altati, 9. 10. rodila Jašauser posted image user posted image
24. 10. lucika
26. 10. tasha23, Postojna
26. 10. taja24, Novo mesto
28. 10. naja 78, Ljubljana
31. 10. frrrr, Ljubljana, 11. 10. rodila Jašauser posted image user posted image
31. 10. psaša, Postojna

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 2488
   RE: Oktoberke
15.10.2006 19:42:59   
Maxica
Mis, ta seznam nosečk sem zdaj našla na Čvekanje v pričakovanju od Evii. Morda ti pride kaj prav.
OKTOBER (31  user posted image )
01. vovkd (Manca), Ljubljana
02. MAMICA81, Kranj
06. KATRINA,  Ljubljana
06. HOPE79, Ljubljana ali Postojna
10. skip, Ljubljana
10. Sofi, Ptuj
11. TIA06, Kranj
12. *AnaL*, Kranj
12. Maxica, Postojna
13. melissapon,
14. Evik, Postojna ali Ljubljana
15. nanica, Ljubljana
16. fižolček
17. SANIKA, Maribor
17. mis, Novo mesto
18. muki1, Murska Sobota  user posted image
18. clody, Jesenice user posted image
19. atinav, Trbovlje
20. A_A, Ljubljana
21. borovnicka, Kranj
23. mtina, Trbovlje user posted image
24. JANJAA, Trbovlje
24. lucika,
25. _andreja_, Trbovlje user posted image
26. Špela
26. tasha23, Postojna user posted image
26. taja24, Novo mesto user posted image
27. ema79
27. sami_y
28. naja 78, Ljubljana user posted image
31. psaša, Postojna user posted image

Pa še seznam mamic (nekaj "septemberk" je tudi naših oktoberk):
September
Datum poroda, Nik, ime in spol, pdp
 
1.9.2006 TODI Loti user posted image  25.8.06
1.9.2006 yennika Klemenuser posted image 8.9.06
2.9.2006 sp / 
2.9.2006 nelli Evauser posted image /
3.9.2006 mknuple1 Rene user posted image  /
4.9.2006 ŠKRAT Bor user posted image  /
4.9.2006 incabinci Lovro user posted image 4.9.06
4.9.2006 x_srečka_x Vesna user posted image  2.9.06
7.9.2006 matahari Benjamin user posted image   /
7.9.2006 Maja22 Jakob user posted image  15.9.06
10.9.2006 urskamravlja Lia user posted image   11.9.06
11.9.2006 žiža Urban user posted image   20.9.06
14.9.2006 Anika_24 Lana  user posted image  /
14.9.2006 asso Tarin user posted image   27.9.06
15.9.2006 alenka11 Aleksej user posted image  12.9.06
19.9.2006 Arabela Katarina user posted image   2.10.06
21.9.2006 Shonny Jean Mark user posted image   /
22.9.2006 S0ncIca Benjamin user posted image  18.9.06
23.9.2006 SanjaS Maks Oliver user posted image   23.9.06
25.9.2006 rose22 Neja user posted image  19.9.06
27.9.2006 pinkiponki Jaš  user posted image  29.9.06
27.9.2006 Pikabu Maks user posted image  3.10.06
30.9.2006 Gaya Gaja user posted image   /
30.9.2006 Tejcha Tilen user posted image  19.9.06

Oktober
Datum poroda, nik, ime in spol, pdp

3.10.06 Zasanjana, Aleksej user posted image , 1.10.06
3.10.06 Lu, Tianuser posted image , 28.9.06
3.10.06 meri, Staša user posted image , 4.10.06
3.10.06 *lina* Tristan user posted image
5.10.06 Digi, Timon user posted image , 5.10.06
8.10.06 ta.naja Anej user posted image  10.10.06
9.10.06 beki24 Tinkara user posted image  22.10.06
9.10.06 altati , /, user posted image  24.10.06
10.10.06 vava Luka user posted image  14.10.06
11.10.06 frrr Jašauser posted image  31.10.06
11.10.06 Amazona Ajda Iza user posted image , /

< Sporočilo je popravil Maxica -- 15.10.2006 19:44:43 >


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 2489
   RE: Oktoberke
15.10.2006 19:50:23   
Evik
Hojla punce, evo mene - jah včeraj pa res presenečenje s tole našo stranjo pa sploh se ni hotla odpirat pa nič.
Maxica a ti greš tud v POstojno - kdaj pa?

V glavnem moje informacije so take - zjutraj sem bila v Postojni so me dali na CTG - vse ok, me je g. pregledal - vse zaprto in zapečateno ( ni nič bolelo) je rekel, da naj štejem gibe in naj pridem, če karkoli ne bo ok, drugače pa v četrtek zjutraj, ko je menda zelo mogoče da me bodo dali rodit - čeprav se še vedno lahko prestavi. no jaz vsekakor ne bi šla takole zaprta rojevat, ker se malo bojim tistih umetnih popadkov pa prisiljenega odpiranja mv pa tako naprej.

srečali sva se tudi s tasho - ne vem če je že kdo javil, ker sem kar začela odgovarjat - v glavnem sva se hitro spoznali malo poklepetali - kasneje mi je poslala sms da ima jutri cr.

k psaši me pa niso pustili - jaz pa tudi nisem silila da jo poiščejo...

aja pa fizično se počutim tako super kot že dolgo ne, psihično pa kar naprej ampak res kar na prej za vsako stvar "puščam." in to že nekaj dni. no danes malo več, ker sem bolj neprespana  - če je lepo ali če je kakšna beseda tako izrečena ali pa samo če mi dragi reče - lej, lej - pa jaz rečem ne saj ne jočem pa mi že tečejo...

frrrr dobrodošlauser posted image user posted image user posted image in čestitkeuser posted image user posted image user posted image in hvala za vprašanje - ene še mal čakamo... sicer pa sem jaz svoj rok izračunala kot 20.10 - po prvem dnevu zadnje menstruacije, pol je pa g. po velikosti izračunala za 14.10.

sem že mislila ponovno včeraj temo odpret - pa magari da štartamo z nule - mislim da takim odvisnicam vzamejo stranuser posted image
aja pa včeraj sem mislila, da se mi nekaj dogaja, k me je na eni strani bolelo - ampak ko kar ni nehalo, sem dojela da dete z nečim tja pritiska, pa sem ga malo pomasirala, pa je nehalo.

v glavnem punce spet smo tuki - sem vas prav pogrešala... zdaj pa veselo naprej... jest bom pa še mal jokcala... al pa velik - pač vsakemu nekaj, ane?




_____________________________

SVAKOGA DANA U SVAKOM POGLEDU SVE VIŠE NAPREDUJEM...

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2490
   RE: Oktoberke
15.10.2006 19:53:24   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: Evik

Maxica a ti greš tud v Postojno - kdaj pa?



Ja, Evik, veš, to pa tudi mene zanima.user posted image  Ne vem, bom videla, kaj mi bo jutri rekel ginekolog. Upam, da čimprej.
Drugače pa - dobrodošla spet med nami.user posted image  Ti kar jokaj, boš videla, kaj vse še bo - ko boš rodila, ko boš prvič videla user posted image  - le navadi se na solzice. Če so solze sreče, pa še toliko bolje.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Evik)
Neposredna povezava do sporočila: 2491
   RE: Oktoberke
15.10.2006 21:00:04   
muki1
O, torej jutri spet dobimo novega oktoberčka pri Tashi. Srečno punca. Upam, da bo hitro in vse v najlepšem redu.
Evik, a tudi ti odstopaš od častne oktoberke? Morda bom pa jaz user posted image .
Kaj pa z Luciko?

Mis, pridna, da si se spet potrudila s seznamom.
Ej, jaz sem tak jezna, da me bo kar kap, zaradi teh strani. Samo po približnem številu postov, ki jih imam, mislim, da strani niso zbrisane, ker ko se briše čvek, mi zgine kar precej postov, zdaj pa so nam vzeli 60 strani, pa vseeno mislim, da niso izbrisane, ampak tavajo nekje v medmrežju user posted image  user posted image  user posted image .


Jutri se začne novi teden.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2492
   RE: Oktoberke
15.10.2006 21:29:00   
@lina
Ojla, drage moje user posted image  in nevečuser posted image !

Kaj je zdaj to? Vsedem se pred računalnik, vsa v pričakovanju da me čaka ene 50 naklofanih strani za brat, pa nič??

Ja saj ne morem verjet, koliko je mamic. Mi je sicer že mis povedala po telefonu, ampak res.. Vsem skupaj in vsaki posebej čestitke in user posted image user posted image Ampak fantje so pa v prednosti, a ne?

No, čisto na kratko vam napišem, kaj se mi je dogajalo. V sredo so me sprejeli na oddelek, dobivala sem tabletke, bila sem nesrečna, ker so me notri pustili ves čas, saj sem samo tabletke jemala... no, pa CTG so mi delali vsak dan.... Tako sem si želela čez vikend domov, pa nisem upala prosit. In tudi sreča da nisem, saj bi se potem doma ful sekirala. Namreč v soboto sem malo zakrvavela, čisto malo, za en mali vložek, ampak me je dežurna zdravnica takoj pregledala, pa še enkrat naredila UZ če bi se mogoče posteljica odluščila, pa k sreči ni bilo nič takega vidno. V nedeljo so me še enkrat pregledali vaginalno in ni bilo nič čudnega videti. So se pa zaradi te krvavitve in tudi mojih dobrih izvidov odločili da nima smisla čakati in ker sem imela dogvorjen CR, so mi ga kar določili za torek. In sem šla - takoj v torek zjutraj... Dobila sem enkratnega doktorja (dr. P., saj ga poznate z MONa - Ginekologija in porodništvo), res sem navdušena nad njim. Rez, ki mi ga je naredil, so vse sestre občudovale, kako je lep (taki notranji šivi, baje se pol skoraj nič ne pozna...).  Naslednji dan me je prišel tudi na oddelek pogledat, se pogovorit  - dr. kot se šika...

No, in še k naši mali sreči - dobili smo fantka, Matjaža, 3110 g, 52 cm. Malo ga bom morala poslati kozmetičarkiuser posted image , ima čisto bel nosek - tisti mini mozoljčki kot jih imajo novorojenčki, dolge prstke, popolni nohtki, da jih z manikuro ne moreš imeti take... glede na dolžino je kar malo suhcen, njegov bratec je bil več kot za pol kile težji... krn popka smo danes že pustili v porodnišnici, kar mi je super, saj mi je tisto najbolj mučno čistiti, ko me je pa strah, da ga boli, ko ga vlečem za tisto vrvico... 
Brez vsakih zapletov pri meni in njemu sem danes sprosila doktorje, da so naju spustili domov (5. dan, sicer spuščajo uradno na 6. dan). Moje počutje je enkratno, veliko bolje kot po prvem CR. In tako smo doma. Končno! Starejši bratec je bil sprva malo zadržan danes, ko sta naju z očitom prišla iskat, ampak še preden smo prispeli domov, mi je poročal, kaj se bratcu dogaja zadaj v lupinici (mami, duda padla ven, mami, Tjaz kolca), doma se mu je zelo približal, ga božal, gledal kako papa pri mamici, prinese dudiko, pleničko,... Zaenkrat sem zadovoljna z njegovim odzivom, bomo še videli!

Toliko zaenkrat. Zdravnici, ki me je danes spustila ven sem obljubila, da bom počivala... Upam, da povrnejo manjkajoče strani (kaj je sploh krivo user posted image ),da vas malo preberem za nazaj...  Vsem ki še čakate, pa želim veliko mero potrpljenja (vem, kako so zoprni zadnji dnevi) in čimprej štručke v naročju! Se še beremo!

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 2493
   RE: Oktoberke
15.10.2006 21:31:06   
Evik
hojla se enkrat, jap muki - odstopam od naziva user posted image ...
pa sem mislila, da jest pa bom, a ne?

ej , men totalno brca danes  - zdaj pa ne vem al od tega k sedim na stolu - ampak čutim to brcanje prav do dol - do "izstopa" mislim - a se to vam tud dogaja?

sem poslala sms tashi  - upam, da ji ne težim preveč s temi sporočili... ne ji ne - glih kar mi je odgovorila, da se že eno urco meni s psašo!!! sem ji odgovorila da čakamo vesele novičke in da se morda z maxico kmalu pridruživa
user posted image

nč punce, če so nam vzel 60 strani, se ne bomo dale - me smo jih sposobne napisat ena dva še enkrat in še bolje, na juriš user posted image


_____________________________

SVAKOGA DANA U SVAKOM POGLEDU SVE VIŠE NAPREDUJEM...

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 2494
   RE: Oktoberke
15.10.2006 21:37:15   
Evik
lina - hvala za lepo zgodbo in čestitke za matjaža!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sms iz porodnišnice - saša še vedno čaka  - jutri pa čakamo na novičke - lepo noč vsem, danes pa upam, da ne bom strašila,

čao


_____________________________

SVAKOGA DANA U SVAKOM POGLEDU SVE VIŠE NAPREDUJEM...

(odgovor članu Evik)
Neposredna povezava do sporočila: 2495
   RE: Oktoberke
15.10.2006 22:12:32   
mis
Maxica, hvala za seznam. Saj s tem sem si pomagala, če ne mi ne bi uspelo tega skupaj sestavit. Še vedno čakam, da bo kera vedla kdaj sta imeli mojceca in Gaya rok...

tasha in psaša, srečno jutri!user posted image

@lina, lepo da si se oglasila. Smo te kar pogrešale...user posted image  Jutri se pa verjetno ne vidiva v čakalnici ane?user posted image

Evo, dodajam ime princa @line...

01. 10. Amazona, 11. 10. rodila Ajdo Izouser posted image user posted image
02. 10. Arabela, 19. 09. rodila Katarinouser posted image user posted image
02. 10. MAMICA81, Kranj
03. 10. Pikabu, Jesenice, 27. 09. rodila Maksauser posted image user posted image
04. 10. meri, 3. 10. rodila Stašouser posted image user posted image
??. 10. gaya, Jesenice, 30. 09. rodila Gajouser posted image user posted image
??. 10. mojceca, 28. 09. rodila Katarinouser posted image user posted image
10. 10. ta.naja, 8. 10. rodila Anejauser posted image user posted image
12. 10. *AnaL*, Kranj
12. 10. Maxica, Postojna
14. 10. Evik, Postojna ali Ljubljana
14. 10. vava, 10. 10. rodila Lukauser posted image user posted image
15. 10. nanica, Ljubljana
16. 10. @lina, 10. 10. rodila Matjažauser posted image user posted image
17. 10. mis, Novo mesto
18. 10. muki1, Murska Sobota
18. 10. clody, Jesenice
22. 10. beki24, 9. 10. rodila Tinkarouser posted image user posted image
23. 10. mtina, Trbovlje, 14. 10. rodila Žanauser posted image user posted image
24. 10. altati, 9. 10. rodila Jašauser posted image user posted image
24. 10. lucika
26. 10. tasha23, Postojna
26. 10. taja24, Novo mesto
28. 10. naja 78, Ljubljana
31. 10. frrrr, Ljubljana, 11. 10. rodila Jašauser posted image user posted image
31. 10. psaša, Postojna

(odgovor članu Evik)
Neposredna povezava do sporočila: 2496
   RE: Oktoberke
16.10.2006 9:08:33   
mis
Kej tazga pa še nisem doživela! O desetih zvečer do devetih zjutraj se nobena ni javla. azdej pa res mislim, da sem sama ostalauser posted image user posted image  Za smejat in za jokat...

Šibam na ctg in upam na dobre novice. Bye!

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 2497
   RE: Oktoberke
16.10.2006 9:50:44   
altati
Ojla vsem...
Vidim, da je zmanjkalo strani...nič za brat, vidim da se čez vikend ni nič dogajal....Punce, malo pohitite!
Pri nas smo super, naš Jaša je res sonček...spi, je, spi, je, ves je cartkan....
Njegov oči se kar topi, punci ga obožujeta, v glavnem noro smo srečni!

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 2498
   RE: Oktoberke
16.10.2006 9:56:52   
naja78
oj.
mis.....ti misliš da si sama ostala!!!!!user posted image user posted image user posted image držim pesti za ctg
me zanima kdo se bo spomnil na tazadnjo oktoberko,....najo78user posted image user posted image user posted image user posted image

res se pozna da so nakatere že odštamfale rodit in da nas je pač manj.......,upam da pa vse ko malo k seb pridemo se dobimo na starševskem čveku......

@lina!lepa zgodbica in čestitke!

tasha in psaša:glede na to da sta me prehitele po desni,vama želim lepe in zdrave user posted image in čimprejšne cartanje

maxixa,muki,evik,mis,taja24,.........upam da vaju še vidim tu klamfat....

ej kaj je z mamico81....dans je baje po mojem spominu odločilno,kaj.....user posted image

se beremo poznej.....
 

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 2499
   RE: Oktoberke
16.10.2006 10:15:43   
thaiss
TASHA23 SPOROČA:
Mami v veselje, očku v ponos, na svet je prikukal GAEL, brez zobkov in bos: 3330g in 51cm ob 8:51min!!
čestitke mamici in tatiju!!!!!

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 2500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?