|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktoberke
22.10.2006 11:41:45   
naja78
evo imam novičke od nanice!
 
včeraj kot sem napisala je dobila svečko za mehčanje,in včeraj je tudoi postala mamica fantku :Blažu-Vidu!
ker pa pravi da je močno krvavela,je še danes na intenzivni in pravi da ni blo hudega!

torej,spet 1 manj!
evik prosim...ne kiksni in popravi seznam al ga bom mogla res na koncu jaz,....user posted image user posted image sicer  je pa mis
že nazaj,...samo ona je že mamica!user posted image user posted image

MAXICA:RES SMO BOGE NA KOC,JEST SEM DANS ČIST NA KONC Z ŽICVI,...JOKAM IN TULIM IN VSE ME BOLI,PA TEČNA SEM ,SPLOH NE VEM KAJ NAJ KUHAM,ŠE S PESEKI SEM ŠLA KOMI VEN......user posted image user posted image
roke mam špa obupne-ko flancate,drgač  pa ne zatekam nikamor drgam,...roke pa.......no coment.......

grem zdej in upam da se moja volja popravi........
skratka,čutim,...nas čas se izteka!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2651
   RE: Oktoberke
22.10.2006 11:45:52   
naja78
opa,nova stran!!!!

no pa še kej napišem.........itak upam da nam sama klofala strani do 110-115!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 2652
   RE: Oktoberke
22.10.2006 13:18:44   
Pikicapokica6
Se samo na hitro oglašam, ker pišem stoje - sedeti namreč še zmer ne morem.user posted image

Najprej čestitke vsem novim mamicam. Lepo se certajte!!user posted image

Najina mala Evica je pravi angelček. Dolgo sva jo čakala, pa jo končno dočakala!user posted image  Res je prava mala velikanka, zato jo je mogoče bilo malo težje na svet spravit, sem dobila kar nekaj šivčkov. Toda ob pogledu nanjo sem čisto zares pozabila na vse bolečine. Porod je bil kratek, trajal je dve uri in 40 minut.

Ko bom malo bolj pri sebi, vam napišem, kako je vse skupaj potekalo. Zdaj pa grem počivat in pocertat malčico.

IN HVALA VSEM ZA ČESTITKE!!user posted image


(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 2653
   RE: Oktoberke
22.10.2006 13:24:21   
psaša
nanica: čestitkeuser posted image user posted image user posted image

Jaz sem tudi full čudna, nič se mi ne da. Ne kuhat, ne pospravljat. Hvala bogu, da imam full dobro mami, da mi vsaj skuha. Pa user posted image  danes še rihta stanovanje, tako da bo kar nekaj za pospravit, saj bo. No, trenutno še ne jokam, ampak sem pa tečna ko hudič. Pa kar nekaj se mi spi, grem po kosilu malo zaspati, pa neokretna sem, pa ...............

A že na katero luna deluje, ali se bo začelo ponoči ali pa zjutraj? No bomo videli. Punce upam, da bomo čim hitreje rešene tega.

Se beremo.

_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 2654
   RE: Oktoberke
22.10.2006 13:31:51   
Clody
Ojla punce!

Oglašam se samo na hitro, ker ne morem ne sedet ne stat.
Ravno prišli domov.
Točno na rok (18.10) smo dobili korenjaka Nejca, ki je vagal 4kili in meri 55 cm. Je celi korenjak.

Ostalo sledi!!

pa pa


_____________________________

18.10.2006 se nam je pridružil Nejc!

(odgovor članu psaša)
Neposredna povezava do sporočila: 2655
   RE: Oktoberke
22.10.2006 15:21:52   
frrrr
Maxica, prespali smo v porodnišnici ja... jutri imamo eventuelno kontrolo... mislim, da ne bo potrebno it, ker pridno papcamo... pa zdej gremo spet mau na sončka

sporočam vam: lucika vas je zapustila... rodila je sinčka Aidana, težak je 3430 g, dolg 50 cm -> ČESTITKE!

državljanske dolžnosti sm že opravila in volila... zdej grem pa s sončkom mau na sončka...

Evik, zdej te mam pa dost... pejt v Postojno in nehaj strašit po RR! da nisi mogoče prespala termina za porod? user posted image

mejte se!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2656
   RE: Oktoberke
22.10.2006 15:47:15   
Evik
evo popravljen seznam brez smejčkotov - kdaj je lucika rodila???

01. 10. Amazona, 11. 10. rodila Ajdo Izo
02. 10. Arabela, 19. 09. rodila Katarino
02. 10. MAMICA81, Kranj 15.10 rodila Evo  
03. 10. Pikabu, Jesenice, 27. 09. rodila Maksa
04. 10. meri, 3. 10. rodila Stašo
??. 10. gaya, Jesenice, 30. 09. rodila Gajo
??. 10. mojceca, 28. 09. rodila Katarino
10. 10. ta.naja, 8. 10. rodila Aneja
12. 10. *AnaL*, Kranj
12. 10. Maxica, Postojna
14. 10. Evik, Postojna
14. 10. vava, 10. 10. rodila Luka
15. 10. nanica, Ljubljana 21.10 rodila Blaža - Vidauser posted image user posted image
16. 10. @lina, 10. 10. rodila Matjaža
16. 10. natja_
ČASTNA OKTOBERKA

17. 10. mis, Novo mesto , 17.10 rodila Tino
18. 10. muki1, Murska Sobota 20.10 rodila Ivo


           DRUGA
ČASTNA OKTOBERKA
18. 10. clody, Jesenice 18.10 rodila Nejca
20.10.  slončica
22. 10. beki24, 9. 10. rodila Tinkaro
23. 10. mtina, Trbovlje, 14. 10. rodila Žana
24. 10. altati, 9. 10. rodila Jaša
24. 10. lucika , ?? rodila Aidanauser posted image user posted image
26. 10. tasha23, Postojna, 16. 10. rodila Gaela
26. 10. taja24, Novo mesto
28. 10. naja 78, Ljubljana (trola)
31. 10. frrrr, Ljubljana, 11. 10. rodila Jaša
31. 10. psaša, Postojna


_____________________________

SVAKOGA DANA U SVAKOM POGLEDU SVE VIŠE NAPREDUJEM...

(odgovor članu Evik)
Neposredna povezava do sporočila: 2657
   RE: Oktoberke
22.10.2006 15:48:17   
Evik
punce očitno je luna - jest sem tud totalno smotana, je pa lepo vas brati, kasneje na svidenje.
hvala frrrr, jutri, a prou?



_____________________________

SVAKOGA DANA U SVAKOM POGLEDU SVE VIŠE NAPREDUJEM...

(odgovor članu Evik)
Neposredna povezava do sporočila: 2658
   RE: Oktoberke
22.10.2006 15:49:11   
Evik
naja a se javiš za naslednico? pol boš pa dve troli dobilauser posted image

_____________________________

SVAKOGA DANA U SVAKOM POGLEDU SVE VIŠE NAPREDUJEM...

(odgovor članu Evik)
Neposredna povezava do sporočila: 2659
   RE: Oktoberke
22.10.2006 16:28:58   
psaša
lucika: čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz pa pridno pospravljam in upam, da mi bo kaj pomagalo oz. pospešilo.

Se še beremo.

_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu Evik)
Neposredna povezava do sporočila: 2660
   RE: Oktoberke
22.10.2006 16:47:25   
Maxica
Ojla, ta luna name tudi bolj slabo vpliva. Bolj kot ne sem slabe volje in utrujena. Bo treba res za en čas na sončka.
Čestitke našima novima dvema mamicama - lucika in nanika, čestitke.user posted image user posted image user posted image
Mamica81 in Clody, dobrodošle doma.user posted image user posted image user posted image
Psaša, jaz sem že včeraj spet generalno delala po stanovanju (že ene petič ta čas, ko zares čakam poroduser posted image ), pa nič nič nič ne pomaga. Ne vem, bom videla, jutri po pregledu. A ti greš tudi jutri v Postojno?
Nič, jaz moram iti še volit, lih fajn, da se malo sprehodim in naužijem svežega zraka. Me pa res zanima, kaj narediti, da se človek začne odpirati. Pišuka, ena kolegica se je začela že v 16.tednu odpirati, tako da je morala pol leta skorajda samo ležati. Jaz pa 42.tednu še čist zaprta.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu psaša)
Neposredna povezava do sporočila: 2661
   RE: Oktoberke
22.10.2006 17:57:04   
psaša
maxica jaz grem v PO šele v sredo na pregled, mogoče mi bo pa luna pomagala, da bom tja prišla kaj prej user posted image user posted image .





_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2662
   RE: Oktoberke
22.10.2006 18:26:20   
naja78
živ.
čestitke še luciki,pa tolk se je bala da bo zadnja!!!!user posted image
punce nič bat...jest bom zadnja,no saj itak še do dneva D nismo pršli....nevem kaj ostale čakate a ne psaša!!!user posted image user posted image user posted image
 
evik:verjetno bom res jest tazadnja v seznamček pisala,......user posted image kdo bo pa mene......user posted image
tale mljaj očitno dela posvoje,....ker je bilo danes obup,...tečna sem bla ko vrag,šele po kavici sem k seb pršla.........user posted image pol sem pa đše na sprehod rinla,...zdej so pa moje kosti kolčne adijo....user posted image user posted image kumi sedim,upam da je uspod vsaj 3 cm prepiha....user posted image user posted image user posted image

nič grem še mal porr-jat.

(odgovor članu psaša)
Neposredna povezava do sporočila: 2663
   RE: Oktoberke
22.10.2006 20:20:34   
Evik
ojla,
maxica upam, da se jutri vidiva.
Jaz imam kar občutek, da me bodo zadržali - nimam pa občutka, da sem količkaj odprta. A ti misliš, da če ne boš, da te bojo še nazaj poslali?
no v glavnem, horuk v nove čase...
dons je bil pa res kar tečen dan, čeprav se je dalo preživeti, ko je prišel dragi. tale luna bi pa lahko kaj ven potegnila.
no punce držte se!!!user posted image


_____________________________

SVAKOGA DANA U SVAKOM POGLEDU SVE VIŠE NAPREDUJEM...

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 2664
   RE: Oktoberke
22.10.2006 20:31:00   
Maxica
Evik, ja, jaz upam, da se čimprej odpravimo, tako da upam, da okrog 9h računam, da bi bili na CTGju. Ne vem, jutri bom že 11 dni čez in če nisem nič odprta, ne vem, morda me bodo do srede spet poslali domov. Maksimum do srede. Že zadnjič mi je rekla zdravnica, da nima smisla, da ležim brezveze v bolnici, ker sem dovolj blizu doma, da pridem kadarkoli do njih. Tako da, če jutri ne ostanem, bom pa v sredo gotovo. Nameravam pa že jutri malo bolj pojamrati, če ima smisel še zavlačevati. Hkrati pa seveda upam, da sem se vsaj kaj odprla.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Evik)
Neposredna povezava do sporočila: 2665
   RE: Oktoberke
22.10.2006 20:59:13   
Clody
Čao punce. Vidm, da ste ene še kr doma!! Ja sevede, jest sm že lahko zdej važna!user posted image user posted image

Vsem hvala za čestitke!!! Smo tkooooo veseli, da ni kej!!Dons sm se mal klimatizirala doma, spočila od vsega in zdej vam moram napisat par besed.

Sem se šla 18.10 pokazat na Jesenice, ker sem imela na ta dan rok. Popadkov nič, špikanj nič, u glavnem niiič!
So me dal na CTG - nič, na ultrazvok - vse ok! Sm šla z izvidi nazaj v ambulanto, umes gruntala kako sem lačna in si bom šla kupit kar en sirov burekuser posted image , ker sem parkirala glih zravn Mercarorja.. hehehe!! KLičem mojga da pridem domov pa kaj bom kuhala!! Ginekologinja me  še pregleda, nakar ugotovi, da sem odprta dva prsta in pol. in tisti stavek: Bomo rodil?" me je vrgu u šok!!Sm ostala brez besed. Kako rodil, če morm na burek!! Podzavsetno me je blo sevede strah, glede na to, da je bil to moj prvi porod. Kr mal sm zajokcala, pa še sama nevem zakaj. Pol sm se pa spomnla tista bmw, ko nej bi bla dva. Ker res rabim nov avto, sm si rekla, pa pejmo!user posted image user posted image

Tako so me sprejel na oddelek, umes sem klicala mojga, ki je bil še bolj zmeden kot jaz. Je kar jeclou in spraševou kako pa kaj, pa kaj more narest, ... sm si rekla, sej se bo še zaletu ko se bo vozu na Jesenice, hehehe

Roka  se mi je tolk tresla, da so mi še kri komej uzel. Dobila sem klistir, kateter za EA in šla ležkat. Niti nism vedla kaj nej pričakujem. Glih ko so mi predrli mehur je prišou moj revež, ves prestrašen. Obema je šlo kr mal na jo, res taki navali čustev, da ne morm opisat.
POtem se je začel. Predihavanje, pritiskanje, .........
Niti nevem kolko je vsega trajal, ker nevem od kdaj se šteje. Moj me je bodril in pokal vice, tko da smo se na ta način sproščal.
Ob 19.00 sem začutila kako je mali Nejc končno prišel ven, Babca me je še prerezala, sem slišala zvok, podoben rezanju blaga!user posted image
Ko sva ga zagledala in zaslišala jok, pa pohvale kakšen korenjak je, je  moj možiček kar mal zajokal, jest sem bla pa bolj u šoku!!Kar gledala sem to bitjece in mislim, da nisem imela niti ene misli u glavi. Sem si ga privila na dojko in božala. Čas se je pa ustavu. Res je to kar pravijo, kakšno doživetje je porod.

Zdej smo doma, mal prestrašeni kako se bomo rihtal, ker nimamo nič izkušenj!! Sej kak nasvet mi boste dale ne!???

Evo, jest se zdej selim, na  čveke s starši, za vas pa navijam naprej!!!!!!!!!

Kmal pa prilimam še kako slikico!!

Aja, Pikabu ne boš verjela, da sem bila v sobi z Mojco in malo Ano!!!






_____________________________

18.10.2006 se nam je pridružil Nejc!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2666
   RE: Oktoberke
22.10.2006 23:04:43   
Pikabu
WB Clody in mamica.

Ej, Clody, zdaj pa ti mene spravljaš v jok, ko berem tvoje doživetje. Sem se tako vživela, si kar predstavljam, kako je vse skupaj izgledalo. Zdaj pa hitro na sosednji forum.

Evik, Maxica, veliko sreče jutri. Naje se obrne vama in vajinima otročkoma v prid.

(odgovor članu Clody)
Neposredna povezava do sporočila: 2667
   RE: Oktoberke
23.10.2006 9:53:38   
naja78
živ.
jaz še vedno strašim,čeprav mam filing da bo treba kmal rodit.user posted image user posted image učer sem bla res boga.user posted image
no bomo vidli v sredo.ko imamo spet pregled in ctg.
clody:čestitke,res!

naj se katera javi,če bo še čakala,da nam sama kracala gor.user posted image
pa saj zdej bo hitro,kmalu se dobimo na drugem forumu.

maxica in evik:držim pesti.....user posted image

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 2668
   RE: Oktoberke
23.10.2006 10:13:00   
Anonimen
Hojla!

Jaz sem sicer novembrka, ali pa tudi ne. user posted image  Koliko oktoberk vas je še zdaj ostalo? user posted image

Vsem, ki še čakate, hiter in čim manj boleč porod! user posted image

user posted image

(odgovor članu naja78)
  Neposredna povezava do sporočila: 2669
   RE: Oktoberke
23.10.2006 10:40:34   
vava
Punce ojla!
Mi smo doma (že od sobote). Ja v porodnišnici sva bila kar 12 dni. Najin sine je dobil vročino in 3 dan so mi ga odpeljali na oddelek intenzivne nege. Naredili so mu ogromno preiskav, ker niso vedeli kaj se dogaja, meni pa se je sproti sesuval svet. Najprej so izključili vse možne infekte (kar naprej so mu jemali kri iz pete), naredili so uz glave in ledvic, segrevali so ga pod lučko in potem so ga ohlajali. Vročina mu je nihala od 35.9 do 38.9 stopinj. Skoraj so mi ga navadili na cucelj, ponoči niso dovolili dojenja. Na koncu so ugotovili, da se je Luka pri porodu preveč zmatral in da so mu popokale majhne žilice v glavi (hvala bogu ne v možganih) in da ga zaradi tega boli glava in je razdražljiv in ima temperaturo. Potem so mu dali svečke in smo čakali, da se vse skupaj umiri, In se je. Takoj, ko so mi ga vrnili v sobo (zaradi gužve na intenzivni) mu je vročina začela padati in od kar smo doma, se ni več dvignila nad 36.6.
V glavnem .... groza. Ko sem odhajala iz porodnišnice, se mi je zdelo kot, da se zbujam iz nekih čudnih sanj. Toliko čustvenih in telesnih sprememb in nihanj. Verjetno bi se mi brez mojega Robija, ki mi je res stal ob strani, strgalo.
Zdaj pa se imamo res krasno, uživamo in se imamo radi.
Toliko tukaj, vsem ki imate še velike trebuhe (jaz sem že skoraj pozabila, da sem bila noseča) želim veliko sreče in poguma, moja porodna zgodba še sledi. Zdaj pa smuknem še na "starši čvekamo" pogledat kaj je novega.
tole pa je naš Luka user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2670
   RE: Oktoberke
23.10.2006 11:05:23   
psaša
Jaz sem še tudi kar tukaj, luna ni nič pomagala.user posted image  Naja ne boš sama strašila tukaj.

Clody: Meni so kar solze tekle, tako lepo napisano user posted image user posted image user posted image

vava: kolk lep fant, čestitke user posted image user posted image user posted image

Kje sta pa slončica in pa taja24?

Se beremo.

_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu vava)
Neposredna povezava do sporočila: 2671
   RE: Oktoberke
23.10.2006 11:23:37   
Evik
čao vsem skupaj!

Vava no glavno da je za tabo in da je tamauček ok!
jaz sem spet nazaj iz Postojne me je pregledala ena zlo prijetna punca - je rekla, da je vse zaprto, ampak da je že menda malo zmehčano, tako da v sredo naj bi me zadržali - ali za rojevanje ali pa za nadzor... maxica pa mi je sporočila, da je ostala in da so ji že dali svečko za mehčanje vratu, tako da zgleda bomo imeli še enga dojenčka danes - jutri... no saj menda več kot 11 dni čez rok niti ne držijo in to je zame v sredo. je bilo pa danes vse super hitro - nobene gužve. tako da saša  - v sredo se pa morda spet vidiva.
nč bat punce, zaenkrat še ne boste same strašile tuki goruser posted image



_____________________________

SVAKOGA DANA U SVAKOM POGLEDU SVE VIŠE NAPREDUJEM...

(odgovor članu psaša)
Neposredna povezava do sporočila: 2672
   RE: Oktoberke
23.10.2006 11:27:50   
Evik
muca- maca - ti kar pridi k nam - drugače pa aktivne smo še ene tri, a ne? Naja k čaka na trolo, psaša, jaz... potem so pa še pridne tiste, ki so rodile pa nas niso čisto zapustile. punce ki ste rodile - dajte mi prosim povedat, kje se potem vidimo? a mamo kakšno oktobrsko naprej ali smo potem vse pomešane?

_____________________________

SVAKOGA DANA U SVAKOM POGLEDU SVE VIŠE NAPREDUJEM...

(odgovor članu Evik)
Neposredna povezava do sporočila: 2673
   RE: Oktoberke
23.10.2006 11:51:38   
psaša
evik: upam, da se vidimo v sredo. Kdaj pa greš? Jaz bi bila najrajši tam ob 8.30 ali pa ob 9.00.

maxica: držim pesti

< Sporočilo je popravil psaša -- 23.10.2006 11:53:00 >


_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu Evik)
Neposredna povezava do sporočila: 2674
   RE: Oktoberke
23.10.2006 12:31:55   
aljuška
oj, punce, se mi je javila Tasha23, vas vse lepo pozdravljauser posted image .
Sta z malčkom prišla včeraj domov ( je baje v Postojni kar gužva ), mali je bil malce pod lučko, malo zaspan, mleka še ni dovolj, ampak sta zdaj kar ok. Imela pa je delni Cr ( se pravi je bila budna ) - in ne more pohvaliti osebja! Imela je sicer strogo ležanje ( neke male twžavice )in so jo menda stregli kot kraljicouser posted image user posted image ..Porodno zgodbo bo pa itak sama napisala, ko bo imela malce cajtauser posted image user posted image ..Zdaj se že vsi trije crtajo domauser posted image
Korajžno vsem in čestitke novim mamicam!
Lp,
Alja


_____________________________





(odgovor članu psaša)
Neposredna povezava do sporočila: 2675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?