|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: že kakšna novemberka?!
3.12.2006 13:21:15   
**Petra**
Lana_s, držim pesti, da tudi ti končno spoznaš vašega Lukca. Čakamo, da oči sporoči veselo novičko.......user posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: že kakšna novemberka?!
3.12.2006 17:08:48   
Monika79
mislim, da pa danes bo vajin dan Lana_s, da se končno spoznate s svojim sončkom user posted image user posted image user posted image  potem pa smo novemberke v celoti user posted image user posted image
 
 
samo še čakamo, da ati sporoči veselo novičko user posted image
 
 
 
lp Moni in Kaja user posted image

_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: že kakšna novemberka?!
14.12.2006 13:54:31   
Lana_s
Ja, naš ati je bolj pozabljive sorte in je pozabil javiti veselo novičkouser posted image Res sem rodila 3.12. in to že ob 9.50. Šlo je zelo, zelo hitro, ob 7.30 so se komaj začeli redni popadki na nekje 10 minut, nekje ob 9h sem prišla v porodnišnico in čez slabo uro rodila. Ker je šlo vse tako hitro je prišlo do nekaj komplikacij, mali se je plodovnice napil, ki mu je prišla v pljučka tako da je bil 8 dni na intenzivni, včeraj pa sma končno lahko prišla domov. Komplicirati pa se je verjetno začelo že v trebuščku, ker se je Luka rodil velik 47 cm in težek 2890g, kar je dosti premalo za njegov čas - 9 dni po roku. Imel je nekja težav z dihanjem, potreboval je kisik, ampak bo počasi. Včeraj zjutraj je že imel 3050g.
Toliko tukaj zaenkrat, zdaj pa se končno lahko preselim na starši čvekamouser posted image y


_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Monika79)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   RE: že kakšna novemberka?!
21.12.2006 11:45:28   
majas
pozdrcavček moje novemberke! Najprej vseeemm čestitke za vse vaše korenjake... tako sem vas pogrešala. Zdaj čakam da mi internet priklopijo pa se bom vam lahko spet pridružila!


Moja Kaja se je že zredila za 1kg, in v je ima danes en mesec in 3dni...

Povejte mi kje zdaj čvekate ali ste še vedno na tej temi...

<ko bom pa lahko pa priložim tudi slikico itd...
tako sem zgubljna, ničnevem kaj se dogaja :-( ...

pozdravček

_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 5004
   RE: že kakšna novemberka?!
21.12.2006 11:56:13   
Anonimen
majas pridi na starši čvekamo - novembrke 2006 user posted image

(odgovor članu majas)
  Neposredna povezava do sporočila: 5005
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?