|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mar(sov)čke/-i
12.3.2009 8:42:29   
*žaži*
Heej!

sam tolk da sporočim, da bom tebi Beti in tebi FionaP poslala slike...sam da si cajt vzamem user posted image ..ok..sej bo kmal....bi še ktera mela?


(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 4151
   RE: Mar(sov)čke/-i
12.3.2009 21:24:34   
katjandraž
Jaz, prosim!!!

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4152
   RE: Mar(sov)čke/-i
13.3.2009 9:00:54   
*žaži*
....ok..evo zdele mam cajt..grem slikce pošiljat...pol pa k frizerju jeeeeeee user posted image   Sm mu rekla da sm potrebna ornk obdelave in je oblubu, da me bo fajn poštimu user posted image user posted image user posted image user posted image ...ponavadi me še lepo nežno zmasira preden se me loti mmmmmmmm..kok paše user posted image user posted image user posted image user posted image

čaw

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 4153
   RE: Mar(sov)čke/-i
13.3.2009 9:26:08   
fionaP
Žaži hvala za slikce!
Škoda samo, da tebe ni gor!
Drugič obvezno samosprožilec!!
user posted image

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4154
   RE: Mar(sov)čke/-i
13.3.2009 21:36:35   
katjandraž
Žaži, jst bi tud slikice, pliiiiz!

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 4155
   RE: Mar(sov)čke/-i
13.3.2009 21:57:40   
*žaži*
...sej sm ti jih poslala Katjandraž..jih nisi dobila? user posted image

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 4156
   RE: Mar(sov)čke/-i
13.3.2009 21:59:28   
*žaži*
...aja pa še to....frizuro mam u nulo!!! user posted image   ful mi je všeč....in samosprožilec mam na fotoaparatu, sam k se nism spomnila da bi vklopla user posted image

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4157
   RE: Mar(sov)čke/-i
16.3.2009 8:17:33   
fionaP
Žaži saj sem vidla potem na drugi in tretji pošiljki slikc, da si gor user posted image
Lepo, da si s frizurco zadovoljna - je velika sprememba?

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4158
   RE: Mar(sov)čke/-i
16.3.2009 8:30:51   
*žaži*
...ne ne...vedno me podobno striže, ker mi tako najbol paše..ampak se pa opazi, da sm se postrigla...še vedno mam dolge lase....sam stopničasto postrižene.... glede barve pa razmišljam, da bi odtenek spremenila user posted image

Punce kdaj se bomo dobile? user posted image (sam pohajkovanje mi hod po glav user posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 4159
   RE: Mar(sov)čke/-i
17.3.2009 23:54:50   
Peli
Punce me je kr sram, k vas tolk časa nism pršla pogledat user posted image , zadnje čase se nam skos kej dogaja, potem pa preletim le dve temi, kjer se mal več dogaja in na facebooku, to pa je to.
Ta vikend smo bli v Topolšici je blo super, maladva sta ful uživala, men je tud pasal da smo bli skupej-samo mi.
Mam nove slikce v spletnem albumu (v podpisu je link).

Zdej pa čestitam vsem Marsovčkom za rojstni dan, da nebi slučajno koga izpustila - VSENAJBOLJŠE!!!user posted image user posted image

LP

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4160
   RE: Mar(sov)čke/-i
18.3.2009 21:42:57   
katjandraž
Joj, Peli, dobr, da si me spomnila. Alina je praznovala že v ponedeljek, to vem.

ALINA, vse najboljše še tukaj!!!

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 4161
   RE: Mar(sov)čke/-i
18.3.2009 21:43:29   
katjandraž
A, ja, ŽAŽI, že par dni imaš ZS!!!

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 4162
   RE: Mar(sov)čke/-i
19.3.2009 8:52:57   
*žaži*
heeej!

Katjandraž: Dobr da si povedala, da mam ZS..če ne, nebi še  par mesecev pogledala user posted image če je kaj pošte....ja jst sm ti poslala na star mail..ok sedaj ti pošljem na novega...verjetno dans..k pridem z Lj in ti odgovorim še na ostalo..

Tananejka: Jst se ti opavičujem k nism nč javla al pridem al ne...sm čist pozabla in sm se šele ta tedn spomnila, da si pisala pa nism bila čist tiher kater vikend je praznovanje in sm pol ugotovila, da je že praznovanje bilo user posted image ..tko, da res pardon...pa hvala za povabilo..sm bla kr prijetno presenečena k si naju povabla...upam, da se drugo leto udeleživa rojstnega dne...če bova seveda vablenauser posted image


Peli: Teb pa tudi pošljem slike...pol k pridem domov

Lepo bodite

Jst sm že lepo, od 7. zjutraj- supr...k sm vidla moj rezultat na netu user posted image ..pa še sonček je   mmmmmmm


čaw

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 4163
   RE: Mar(sov)čke/-i
19.3.2009 21:17:29   
*žaži*
Katjandraž, Peli poslala sm vama slikce...če kej ni ok..al pa da je kakšna 2x se opravičujem user posted image sporočta mi prosim če sta jih dobili..pa mislim, da sm po pomoti Beti poslala 1 paket user posted image

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4164
   RE: Mar(sov)čke/-i
19.3.2009 21:46:38   
katjandraž
Žaži, dobila, HVALA!!!

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4165
   RE: Mar(sov)čke/-i
19.3.2009 22:06:49   
beti 1
Alina, malo pozno, a iz srca:
   user posted image    user posted image   user posted image   VSE NAJBOLJŠE!!!    user posted image    user posted image    user posted image

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 4166
   RE: Mar(sov)čke/-i
21.3.2009 8:22:21   
*žaži*
http://www.rtve.es/alacarta/todos/ultimos/index.html#381728

Lepo ne? user posted image

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4167
   RE: Mar(sov)čke/-i
21.3.2009 14:28:36   
Peli
Ojla!

Žaži hvala za slikce! Sm pogledala le začetek in lepo to da se dela reklamo za Slovenijo.

Teh zasebnih sporočil, pa tud jest zdej sploh več ne opazm, mislm da je blo prej velik bolj pregledn.

Mi smo dobr. Prejšni vikend smo bli v Topolšici, smo se šli mal spočit, potem pa smo imel kr pestro. Urban je imel vnete učke, tko da ko je pihal nismo bli dost zunej, ko pa smo bli, pa sm imela skritga kot kšnga mjhnga dojenčka.
Danes smo sami, mož prpravla drva, jest pa sm na kosilu imela atija in sestro, k jima je mami ušla v Planico.

Aljaž je kr priden, z vmesnimi izpadi, me pa kr mal skrbi, se mi zdi da je vedno bolj podoben sestri (po obnašanju), močno upam da se bo še mal spremenu. Vedno bolj se tud sprašujem, če mu mogoče delam škodo s tem da ga še ne dam v vrtec...??? Samo mi je res težko, saj vsak drug teden delam popoldan in me ni od 13h do 23h.
Ta teden mava psihologa, bomo vidl kako bo tam, upam da bo sploh hotu sodelovat.
Drug teden mava pa še kontrolo v razvojni, upam da bo tam vse OK, ga pa mal prpravlam - tako da ga sedaj skupaj z Urbanom vozim na fizeoterapijo, da se vsaj fizeoterapevtke navad, da mogoče ne bo tolk zadržan na kontroli.
Zadnje čase kar utihne če je v bližini kakšen neznanec, noče spregovorit niti besede, kaj šele da bi naredil, kaj kar hoče kdo drug, ne vem kaj mu je je vidt vs prestrašen. Moti me tudi to da nikomur ne upa nč rečt - če bi rad kaj pogledal, kaj dobil...
Močno upam da je to samo obdobje user posted image

Urban pa se mi zdi da je kar mimogrede zrasel, še vem ne kdaj user posted image , je navihan da je kaj, se pa z Aljažem veselo kregata in pulita za igrače.
Največji praznik pri nas doma pa je zvečer ko je na vrsti kopanje - seveda se mora tud Aljaž kopat, če se Urban (tuširanje je kot kazen user posted image ), tako lepo oba skupaj čofotata po banjici, da ne govorim v poplavi, ki pri tem nastane...user posted image

Katjaandraž - kako pa kaj vaše spanje - se je uneslo? Ste se že navadl, da ste brez atija? - ga maladva ful pogrešata?
žaži - kako pa gre vama?

beti - uživate pr tvojih? Kej smučate?

Doooolgo se nam že ni javla mateja82 - kje siiiiii???



Želim vam lep preostanek vikenda!

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4168
   RE: Mar(sov)čke/-i
21.3.2009 22:22:03   
*žaži*
Heej!

Jst sm ob 21. uri odslovila zadnji obisk, danes smo praznovali in je blo res MEGA!! user posted image user posted image user posted image user posted image   Polno hišo sm mela..komaj sm folgala z vsemi in vsem ojoooj user posted image user posted image
sm kr sama sebe srečevala na vogalih k sm stregla ...ampak morm rečt, da mi je šlo ful dobr...otrok je blo ogromno...še dobr da mamo tako bivalno kvadraturo..če ne, ve vem kam bi se vsi povabljenci dali user posted image ..vse je izpadlo SUPR user posted image ..tko da so vsi odšli zadovoljni domov, jaz zadovoljna in Aljaž ker je preživel čudovit dan, ki sm mu ga pripravila user posted image

Peli: Midva z Aljažem sva odlično...že skos..nč nama ni hudo..imava svoje obveznosti čez teden, čez vikend pa poskrbim da nama ni dolgčas..tko, da jaz se nimam kaj pritoževat...žalostn ampak, sam mava se res lušn sama user posted image (sva se že navdla tako živet user posted image )

grem  noč

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 4169
   RE: Mar(sov)čke/-i
22.3.2009 10:48:18   
katjandraž
Žaži, user posted image  za uspešno praznovanje in še user posted image user posted image user posted image , da sta se navadila biti sama. Saj nam kaj drugega ne preostane, a ne!

Aljaž, vse najboljše!!!

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4170
   RE: Mar(sov)čke/-i
23.3.2009 22:15:38   
beti 1
                 A L J A Ž
user posted image   V s e   n a j b o l j š e ! ! !  user posted image

Žiga, Blaž

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 4171
   RE: Mar(sov)čke/-i
24.3.2009 7:47:53   
tananejka
Aljaž: VSE NAJBOLJŠEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce HVALA za vse čestitke moji Aliniuser posted image . Vidim, da vsi po vrsti uživate s svojimi malčkiuser posted image . Jaz sem tako vesela, da prihaja pomlad, da vam ne znam povedat. Vsak dan izkoristimo za sprehode, igranje na igrišču. Punce bodo imele "novo" sobo. Zdaj jo A. barva, potem pridejo še stenske nalepke....potem pa za dooolgo končamo z delom v hiši, ker se mi ne da več pucatuser posted image

Alina je pa drugač ena pridna puncauser posted image . Trmasta (na momente) pa še vedno za user posted image user posted image

Uživajteuser posted image

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4172
   RE: Mar(sov)čke/-i
24.3.2009 20:39:38   
*žaži*
Heeeej!

Hvala vsem za voščila user posted image

Punce men se lušta pa it mal vn user posted image ...a je še ktera za? Ampak tko, da bi šle nekam mal plesat...prej sm gledala oddajo Preverjeno..pa je bil nek lokal not omenjen kjer vrtijo 70. 80.- to je supr user posted image ...kej tazga bi šla..ha, kaj pravte? Sicer mam že s svojo klapo zmenjen (ostale mamce- moje sosede)...sam sej bi lahk šle pa skup, so same fajn punce user posted image

Drgač bi šla pa koj na en stripriz, če bi le kje bil...sam kaj k ni nikjer nč user posted image
Upam da je še katera tolk živahna, kot sm jst trenutno user posted image

Jooooooj tolk bi še tle nalagala, sam da se mi neb blo treba it zdele učit user posted image ...jooooooooj kok je hudo user posted image ..pa tolk cajt na rit sedet user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..ne lub se mi ...sm lenuuuuuuuuh.....AAAAAAAA user posted image user posted image user posted image ..ok no zdej se pa res grem..k sm mal pojamrala user posted image user posted image user posted image

ČAAAAW


(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4173
   RE: Mar(sov)čke/-i
27.3.2009 13:02:06   
fionaP
Malo z zamudo, a vseeno od srca: Alini in Aljažu vse najboljše za 3. svečko!!!

Pri nas smo imeli zadnje čase bolj skrbi. A upam, da bo kmalu bolje, saj bo user posted image  čez dober teden že operiran.
Čaka ga potem še 2 - mesečno okrevanje, pa tudi za naprej se bo moral paziti, nobenega dvigovanja, krepiti trebušne in hrbtne mišice, hoja v hrib...
Zdaj šele vidim, kako sem bila "razvajena" user posted image , prej sva imela delo doma lepo razdeljeno, a trenutno to ni mogoče. Pač sama nesem smeti v smetnjak, ni druge user posted image  Če hujšega ne bo, bo še dobro...

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4174
   RE: Mar(sov)čke/-i
6.4.2009 14:33:17   
beti 1
Pozdravljene!

Sem že v soboto napisala eno sporočilo, ki ga po dolgem času nisem kopirala pred objavo in mi ga je seveda zbrisalo. user posted image  user posted image  user posted image

Se vidi, da je pomlad in uživto/-mo v lepih dneh, nobene od nikjer.

Fiona P: upam, da je operacija uspela, tvojemu možu želim hitro okrevanje.

Žaži: in, si ga šla kaj žurat. Midva sva ravno ugotovila, da že dolgo nisva bila na kakem rock koncertu in sva si kupila karte za U2 v Zagrebu.

Katjandraž: kako ste se kaj navadili na hiško? A greste še kaj v Bizovik?

Tananejka: čakamo povabilo na kavico, sedaj ko praviš da ste končali s prenovo, glede na povedano imate kaj za pokazati. user posted image user posted image user posted image  

Mi: razmišljamo o beljenu za prvomajske praznike. Mi je pa ravno včeraj user posted image  povedal, da tudi njihovemu podjetju, čaprav se ukvarjajo s programiranjem ne kaže najbolje, saj so 4 leta zelo veliko v nekaj vlagali, sedaj, ko bi se vložek moral povrniti, je pa recesija in ob črnem scenariju se zna zgoditi, da jo bo tudi del, kjer on dela slabo odnesel. Tako, da poletni dopust tudi pri nas visi v zraku, ne glede na relativno zanesljivost moje službe.

Zdaj pa šibam po mulčka v vrtec, da se gremo naužit sonca

lp

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 4175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?