|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mar(sov)čke/-i
5.1.2010 16:30:32   
Anuš
Ok, beti, bom upoštevala nasvet, tenks. Sej sploh ne mrem verjet, da tolk dojemajo. Vse sem ji razložila in se je ful fejst držala. Jo je bolelo, ko svinja, ko ji je z injekcijo šaril po rani, pa je stiskala rokce in zobke. Se mi zdi, da bi jst bolj tulilauser posted image , sam sem se delala strašno mirnouser posted image . A si mazala kej proti brazgotinam, ko se je zacelilo?

Snežne vragolije so seveda na dnevnem redu (od včerajuser posted image ). Danes smo bile 2 uri pod skakalnico, ker je Klea dobila smučke. Pol smo pa letele domov, ker user posted image zalaufa sireno in je ne spusti, dokler ne dobi štafete v usta.

Kako pa vam kej dnevi tečejo- med LJ-Idrijo in Tminom?



(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4476
   RE: Mar(sov)čke/-i
5.1.2010 16:31:32   
Anuš
Aja, kakšne miške in gosenice? A to iz snega?

(odgovor članu Anuš)
Neposredna povezava do sporočila: 4477
   RE: Mar(sov)čke/-i
6.1.2010 14:13:39   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: Anuš

Smo pa šli 31.12. na urgenco, ker si je Klea razbila arkado. Ima 3 šive, jo je pa res bolelo. Zdaj vsi malo v strahu čakamo petek, ko jih bo treba pobratiuser posted image




Auuuuč user posted image A se fejst vid? Kok je mela kaj zabuhl ha? Upam da bo vredu prenesla user posted image Kako je pa kej dojenči?

(odgovor članu Anuš)
Neposredna povezava do sporočila: 4478
   RE: Mar(sov)čke/-i
8.1.2010 15:49:09   
Anuš
Otečeno ni nič blo. Tud podpludbe ni blo, mogoče je pomagalo, da je bilo mrzlouser posted image . So šli pa šivi danes že ven, samo je šla moja mami z njo, ker sem jt spet fasala mastitis. Ampak sem ga spet uspešno odpravla. Nimam pa pojma kolk se vidi. Taja je super, pridnauser posted image . Po mamiuser posted image . Tud bunka je že ta prava. Me prav zanima kolk je šla gor. Imava v torek tehtanje in vse kar paše zraven.

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4479
   RE: Mar(sov)čke/-i
10.1.2010 13:48:56   
beti 1
Anuš: če je mela 3 šive na arkadi rana verjetno ni velika, glede na to, da je zima in suh zrak bi blo fajn ji mazat s kakšno mastno kremo (tud hladilno mazilo je OK, ali pa ta prava ognjičeva mast). Če hočeš mam pa še nekaj kreme proti brazgotinam, jo lahko dobita. Veselo cartanje še naprej.
Blaž dela iz snega vse razen snežakov, danes je v Tivoliju delal ograje, ovčke in jabolka na vejah, zadnjič pa pred blokom miške in gosenice. Je ustvarjalen, ni kaj.

< Sporočilo je popravil beti 1 -- 10.1.2010 13:50:39 >

(odgovor članu Anuš)
Neposredna povezava do sporočila: 4480
   RE: Mar(sov)čke/-i
11.1.2010 10:14:23   
Anuš
Rana res ni velika. Mi je kirurg na ER reku, da naj ji še 1 teden limam steri-strip, da se ji bo čim manj videlo. Beti, prosim, ja. Hvala. Bi bla vesela kreme za brazgotine, če je ne rabite. Drgač bom pa že neki nabavlauser posted image

Dons je blo luštno. sem Kleo peljala 1. v vrtec. Sem si naštimala uro mal pred 7. In pol oblečt sebe, pa tamalo. Še dobro, da se Klea sama, ker to bi blo pa mission imposible. Pol pa napokat obe v avto, pa psa, pa vozičekuser posted image . In parkirat? Vse še zasneženo, dobro da mam zimske gume. Pa za avto dost placa, da lupinco ven vzamem. Sem parkirala kar na dveh na koncuuser posted image . Pol do vrtca je blo šele veselo. Je shojeno, nič skidano, pol pa pelji voziček. Po Kleo grem kar samo z vozičkom. Sem si ogledala iz avta "progo" in je pločnik od ta glavne ceste kar skidan. Bo boljš kot z avtom. Jutri ima pa Taja posvetovalnico in sploh ni dileme. Peš, peš, peš. Ker v ZD Šiška pa res ni kje parkirat. Razen na pločniku ali kolesarski ali zelenih površinah. Sam tolk bogati pa nismouser posted image

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4481
   RE: Mar(sov)čke/-i
11.1.2010 20:04:31   
beti 1
Anuš: dokler bo mela steri-strip se ne mudi, nasledn tedn se mi pa kaj oglas pa se zmenva, kje bova izvedli predajo kreme.

Voziček + sneg = user posted image  user posted image  user posted image

lp

< Sporočilo je popravil beti 1 -- 11.1.2010 20:05:33 >

(odgovor članu Anuš)
Neposredna povezava do sporočila: 4482
   RE: Mar(sov)čke/-i
12.1.2010 10:40:07   
Anuš
juhuhu! Dons se je dan začel fenomenalno! Spala sem 8 ur, vmes nezavestna 2x dojila v pojstliuser posted image . Vstala ob 5,30 in smo šle peš v vrtec. In prišle šele ob 9, ker smo se mele tolk fino na poti. Kepanje, valjanje, plezanje na ledene gore... Super. In, da pomislim, da me danes čaka ob 15ih ene 2-urna tura do vrtca in nato do ZDja. Mater, si bom mogla dat kamen v čevelj, drgč bo čist že kičastouser posted image user posted image user posted image . Ok, vidim, da sem back. Hey girls, Anuš is back in the gameuser posted image user posted image user posted image

Ja, beti, te pokličem čez vikend, pa se lahko potem kej zmenmo. Hvala!

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4483
   RE: Mar(sov)čke/-i
12.1.2010 19:21:29   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: Anuš

juhuhu! Dons se je dan začel fenomenalno! Spala sem 8 ur, vmes nezavestna 2x dojila v pojstliuser posted image . Vstala ob 5,30 in smo šle peš v vrtec. In prišle šele ob 9, ker smo se mele tolk fino na poti. Kepanje, valjanje, plezanje na ledene gore... Super. In, da pomislim, da me danes čaka ob 15ih ene 2-urna tura do vrtca in nato do ZDja. Mater, si bom mogla dat kamen v čevelj, drgč bo čist že kičastouser posted image user posted image user posted image . Ok, vidim, da sem back. Hey girls, Anuš is back in the gameuser posted image user posted image user posted image

Ja, beti, te pokličem čez vikend, pa se lahko potem kej zmenmo. Hvala!



Kva to zdej pomen Anuš?...da si POHOTNA?



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anuš)
Neposredna povezava do sporočila: 4484
   RE: Mar(sov)čke/-i
14.1.2010 21:10:46   
Anuš
žaži, žaži... A poznaš kakšno, ki je bila 1 mesec po porodu pohotna? No, mene ne boš našla v tej skupiniuser posted image . Trenutno rajš spimuser posted image

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4485
   RE: Mar(sov)čke/-i
14.1.2010 21:39:29   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: Anuš

žaži, žaži... A poznaš kakšno, ki je bila 1 mesec po porodu pohotna? No, mene ne boš našla v tej skupiniuser posted image . Trenutno rajš spimuser posted image


Seveda jo poznam, prav dobro jo poznam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (to ni hec) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anuš)
Neposredna povezava do sporočila: 4486
   RE: Mar(sov)čke/-i
17.1.2010 21:21:34   
katjandraž
ej, punce, bi se me spet kej dobile? Jaz sem do konca meseca sama, potem imamo mal mini počitnic, tako da sva z žaži razmišljali o 12. ali 13.2. Kaj pravite? Lokacija pa definitivno Pomaranča, k je bilo zadnjič toooook dobr, pa še anuš je blizu, če jo bo dojenčica spustila?!

Uf, zdajle mi je šele kapnilouser posted image . Takrat so potem šolske počitnice, boste sploh doma? No, javite, kako in kaj, mogoče nam pa rata, drugače bomo pa malo prestavile.

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4487
   RE: Mar(sov)čke/-i
18.1.2010 20:25:12   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: katjandraž

ej, punce, bi se me spet kej dobile? Jaz sem do konca meseca sama, potem imamo mal mini počitnic, tako da sva z žaži razmišljali o 12. ali 13.2. Kaj pravite? Lokacija pa definitivno Pomaranča, k je bilo zadnjič toooook dobr, pa še anuš je blizu, če jo bo dojenčica spustila?!

Uf, zdajle mi je šele kapnilouser posted image . Takrat so potem šolske počitnice, boste sploh doma? No, javite, kako in kaj, mogoče nam pa rata, drugače bomo pa malo prestavile.


Kuga je zdej babe? A nobene ne bo? user posted image
Ja prou, se bova pa samo jst pa Katja basale v Pomaranči. Sam ne s pomarančami, ampak z zelo okusno hrano user posted image


Papa

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 4488
   RE: Mar(sov)čke/-i
18.1.2010 21:24:03   
tananejka
Pridem na basanje s pomarančamiuser posted image user posted image

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4489
   RE: Mar(sov)čke/-i
18.1.2010 22:25:45   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: tananejka

Pridem na basanje s pomarančamiuser posted image user posted image


quuuuuuuuuuul user posted image še katera željna basanja? Baje bojo stregl natakarji zgoraj brez in mašnco na tiču user posted image

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4490
   RE: Mar(sov)čke/-i
19.1.2010 20:47:03   
beti 1
Če preselite pomarančo v Kranjsko tud lahko. Jaz bom upam takrat na kakšni nočni smuki uživala.
lp

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4491
   RE: Mar(sov)čke/-i
19.1.2010 21:35:11   
katjandraž
važičkauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4492
   RE: Mar(sov)čke/-i
20.1.2010 9:52:32   
tananejka

IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

IZVIRNO SPOROČILO: tananejka

Pridem na basanje s pomarančamiuser posted image user posted image


quuuuuuuuuuul user posted image še katera željna basanja? Baje bojo stregl natakarji zgoraj brez in mašnco na tiču user posted image




mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmuser posted image user posted image

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4493
   RE: Mar(sov)čke/-i
20.1.2010 9:52:58   
tananejka

IZVIRNO SPOROČILO: beti 1

Če preselite pomarančo v Kranjsko tud lahko. Jaz bom upam takrat na kakšni nočni smuki uživala.
lp



blagoruser posted image

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4494
   RE: Mar(sov)čke/-i
20.1.2010 11:32:48   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: tananejka


IZVIRNO SPOROČILO: beti 1

Če preselite pomarančo v Kranjsko tud lahko. Jaz bom upam takrat na kakšni nočni smuki uživala.
lp



blagoruser posted image


ajooooooooooj user posted image škoda, spet ne bomo kompletne, ja nč, uživaj! user posted image   user posted image

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4495
   RE: Mar(sov)čke/-i
21.1.2010 12:41:41   
*žaži*
Jst bi raje 12.02, ob 18.00, ker gremo 13. zgodaj zjutraj v Benetke. A ste za? user posted image

< Sporočilo je popravil *žaži* -- 21.1.2010 12:43:02 >

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4496
   RE: Mar(sov)čke/-i
22.1.2010 16:04:11   
Anuš
čao

sem zauser posted image user posted image

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4497
   RE: Mar(sov)čke/-i
23.1.2010 12:26:17   
tananejka
Ni problema, lahko 12.2.user posted image

(odgovor članu Anuš)
Neposredna povezava do sporočila: 4498
   RE: Mar(sov)čke/-i
23.1.2010 14:48:09   
katjandraž
ok, jst tud!!!

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4499
   RE: Mar(sov)čke/-i
27.1.2010 20:00:26   
*žaži*
Heej!

Punce a pozna katera švicarsko kozmetiko Just? Zanimajo me vaše izkušnje...


(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 4500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?