|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrčice
27.12.2006 11:47:57   
crci06
"Z zamudo pa vendarle sem prijokala na svet danes ob 11.57 h. Ime mi je Ajda - težka 3550 in 50 cm velika. Obe se dobro počutima. Lp Pika30"


Čestitke user posted image user posted image

(odgovor članu lidijat)
Neposredna povezava do sporočila: 3576
   RE: Decembrčice
27.12.2006 11:58:32   
Claudia
Mamici in očku iskrene čestitke ob rojstvu hčerkice Ajde!

user posted image  

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 3577
   RE: Decembrčice
27.12.2006 12:53:05   
lora16
Pika30 čestitkeuser posted image !!!
 
Jaz pa sem bila na CTGju in vaginalnem pregledu in nič, naslednji pregled v petek.

Lp vsem!

(odgovor članu Claudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3578
   RE: Decembrčice
27.12.2006 12:58:21   
lora16
Ups čestitke tudi X 500 in petri85user posted image user posted image user posted image  seveda in srečno novopečene mamice!

(odgovor članu lora16)
Neposredna povezava do sporočila: 3579
   RE: Decembrčice
27.12.2006 13:13:04   
frufru
Samo na sprehod grem z Lovrom, pa me doma že čaka vesela novica.user posted image user posted image user posted image Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Pika30user posted image user posted image user posted image  Čestitke za Ajdo, pa hvala očku za obvestilo.user posted image user posted image user posted image  Grem prec tabelco poštimatuser posted image

(odgovor članu lora16)
Neposredna povezava do sporočila: 3580
   RE: Decembrčice
27.12.2006 13:14:20   
frufru
user posted image     user posted image
Veseli dan - nick mamice - PDP - rodila - z imenom
03.10. - Zasanjana - 23.11. - user posted image -  Aleksej 
27.10. - Ženkica - 7.12. -  user posted image -  Kaja
15.11. - Pikanogavička - 2.12. - user posted image - Aljoša 
24.11. - Tintara - 1.12. - user posted image - Nadja
26.11. - Emamair - 24.12 - user posted image  user posted image  - David Llewelyn, Luka Griffin 
26.11. - Tejkaz - 12.12. - user posted image  - Eva 
27.11. - TinaM - 21.12. user posted image
28.11. - Supermami - 3.12 - user posted image - Tilen
30.11. - Katja34 - 9.12. - user posted image  - ???
30.11. - Naja3  - 23.11. (1.12.) - user posted image - Tija
30.11. - Sabini - 6.12. - user posted image - Jan  
30.11. - Ema82 - 6.12. - user posted image - Tian
01.12. - Vampirka - 22.12. - user posted image - Laura 
05.12. - Vilma - 17.12. - user posted image - Dominik
05.12. - Frufru - 01.12. - user posted image - Lovro
07.12. - sončka1 - 2.12. - user posted image  - Gašper
11.12. - Manetka - 1.12. -  user posted image  -   Alja
12.12. - Shorty - 11.12. - user posted image  - Nika
12.12. - KlavdijaK1 - 16.12. - user posted image  - Tristan
15.12. - Severnica77 - 13.12. - user posted image - Leo
16.12. - London_paris - 31.12. - user posted image  - Ožbej 
18.12. - T_t_y - 28.12. - user posted image - Alja
19.12. - Meta - 17.12. - user posted image - Matija 
25.12. - Petri85 - 15.12. - user posted image  - Benjamin
25.12. - X500 - 18.12. - user posted image  - Nia
27.12. - Pika30 - 20.12. - user posted image - Ajda

Trenutno stanje:
user posted image user posted image   15
user posted image user posted image   12
Nestrpno čakajo: user posted image

Mala pika - 16.12. -
R1ta - 16.12. - user posted image  - (Ana) 
Zasavka - 18.12. - 
Moj_moj - 21.12. -
Anneli - 21.12. -
Barbk - 22.12. - user posted image - (Manca)
Lora16 - 23.12. -
Baltazarka - 25.12. -
lidijat - 28.12. - user posted image - (Sara ali Eva ali ... ) 
Anckabancka - 31.12. -
Ferr  - 31.12. -
Malecka - 31.12. - 
Bianka -  16.1. (predviden CR 27.12.) - user posted image  user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3581
   RE: Decembrčice
27.12.2006 13:18:25   
tatam
Ravnokar sem dobila ta SMS:

Zdravo!Mi smo rodili.Nik 2700 g in 48 cm,Nejc pa 2800 g in 49 cm.
 
Je pa seveda od Bianke!!!


(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3582
   RE: Decembrčice
27.12.2006 13:25:14   
frufru
Prej tako zatišje, zdaj pa komaj sfolgamuser posted image user posted image user posted image  Bravo Biankauser posted image user posted image user posted image



user posted image     user posted image
Veseli dan - nick mamice - PDP - rodila - z imenom
03.10. - Zasanjana - 23.11. - user posted image -  Aleksej 
27.10. - Ženkica - 7.12. -  user posted image -  Kaja
15.11. - Pikanogavička - 2.12. - user posted image - Aljoša 
24.11. - Tintara - 1.12. - user posted image - Nadja
26.11. - Emamair - 24.12 - user posted image  user posted image  - David Llewelyn, Luka Griffin 
26.11. - Tejkaz - 12.12. - user posted image  - Eva 
27.11. - TinaM - 21.12. user posted image
28.11. - Supermami - 3.12 - user posted image - Tilen
30.11. - Katja34 - 9.12. - user posted image  - ???
30.11. - Naja3  - 23.11. (1.12.) - user posted image - Tija
30.11. - Sabini - 6.12. - user posted image - Jan  
30.11. - Ema82 - 6.12. - user posted image - Tian
01.12. - Vampirka - 22.12. - user posted image - Laura 
05.12. - Vilma - 17.12. - user posted image - Dominik
05.12. - Frufru - 01.12. - user posted image - Lovro
07.12. - sončka1 - 2.12. - user posted image  - Gašper
11.12. - Manetka - 1.12. -  user posted image  -   Alja
12.12. - Shorty - 11.12. - user posted image  - Nika
12.12. - KlavdijaK1 - 16.12. - user posted image  - Tristan
15.12. - Severnica77 - 13.12. - user posted image - Leo
16.12. - London_paris - 31.12. - user posted image  - Ožbej 
18.12. - T_t_y - 28.12. - user posted image - Alja
19.12. - Meta - 17.12. - user posted image - Matija 
25.12. - Petri85 - 15.12. - user posted image  - Benjamin
25.12. - X500 - 18.12. - user posted image  - Nia
27.12. - Pika30 - 20.12. - user posted image - Ajda
27.12. - Bianka -  16.1. - user posted image  user posted image   - Nik, Nejc

Trenutno stanje:
user posted image user posted image   17
user posted image user posted image   12
Nestrpno čakajo: user posted image

Mala pika - 16.12. -
R1ta - 16.12. - user posted image  - (Ana) 
Zasavka - 18.12. - 
Moj_moj - 21.12. -
Anneli - 21.12. -
Barbk - 22.12. - user posted image - (Manca)
Lora16 - 23.12. -
Baltazarka - 25.12. -
lidijat - 28.12. - user posted image - (Sara ali Eva ali ... ) 
Anckabancka - 31.12. -
Ferr  - 31.12. -
Malecka - 31.12. - 

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 3583
   RE: Decembrčice
27.12.2006 13:33:44   
anckabancka
Jaz se pa ne dam, po moje bom kar januarčica, ko vse tako zamujateuser posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3584
   RE: Decembrčice
27.12.2006 13:40:52   
frufru
anckabanca, ti se kar lepo skoncentriraj in sugerirajuser posted image , da ma časa še 4 dni. Nam je preveč mamic v november odšlo, da bi vas pošiljal še v januar.user posted image user posted image user posted image Špeglaj se po London-paris, itak sta imeli isti PDP ne?

< Sporočilo je popravil frufru -- 27.12.2006 13:42:26 >

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 3585
   RE: Decembrčice
27.12.2006 13:55:56   
crci06
čestitke tudi za Bianko!!! user posted image user posted image


pa imamo še 2 fanta!!

le kaj sledi?

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 3586
   RE: Decembrčice
27.12.2006 14:38:37   
Zasanjana
user posted image user posted image user posted image Bianka, čestitke!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 3587
   RE: Decembrčice
27.12.2006 14:44:45   
r1ta
Ja krasno!

Pika30 čestiiiiiitaaaam!user posted image user posted image user posted image  Bravo, bravo! Veliko sreče!

Bianka čestitke za fantka! user posted image user posted image user posted image  Veliko sreče!
 

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 3588
   RE: Decembrčice
27.12.2006 14:50:04   
r1ta
Zdaj pa moje poročilo.

Torej sem imela pregled oziroma namen je bil, da mi odstranijo membrano, kar naj bi počasi sprožilo popadke. Toda... Ker sem čisto zabetonirana, totalno, popolnoma, nič odprta, to ni bilo mogoče, zato je babica izvedla s krožnimi gibi samo neke vrste masažo po kateri sem čisto majčkeno krvavela. Je pa bilo neprijetno in rahlo boleče. Zdaj me v petek čaka pregled v bolnišnici, kjer bodo počekirali, če je s plodovno vodo vse v redu, če je z otročkom vse v redu in če je, se bomo dogovorili za datum sprožitve poroda. To bo glede na situacijo najbrž v začetku drugega tedna po vsej novoletni noriji, če nas seveda kaj prej ne preseneti. Še vedno je možnost seveda, da vmes do takrat dobim svoje popadke in se začnem odpirati. Torej, danes ne bo...



_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 3589
   RE: Decembrčice
27.12.2006 15:18:57   
Strawberrie Cherrie
Pika30 - ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo za pupiko user posted image user posted image user posted image
Bianka - Kar dvojne čestitke za dva fanta -> imata ful lepa imenauser posted image user posted image


R1ta - pomojem boš ti rodila še pred novim letom -> vsaj mislim tako user posted image user posted image , pa prav tako moj_moj user posted image user posted image
Jaz držim še vedno pesti in navijam za vas punce, ki ste še ostale...
Ančkabančka -> daj pritisni malo in postani decembrčica, pa tudi Tatam...

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 3590
   RE: Decembrčice
27.12.2006 15:22:30   
crci06
oh, joj, R1ta, welcome in club!

A misliš, da se bo vmes kaj dogajalo?

Naši otročki nam očitno privoščijo še zadnjo zabavo,
preden nas za vedno okupirajo... ??

A si danes tudi slabe volje po pregledu?

Jaz sem se pa že psihično pripravila, da bom imela monologe
tukaj in da bom do poroda še par zvezdic dobila...

Bova pa malo klepetali, se mi zdi, da nas je samo še 5, al kako?
Rita, barbk, Lora, anckabancka, lidijat...
a sem še katero pozabila? aja, pa jaz user posted image

Še 6 nestrpnih nosečk na enem forumu....
pol pa navali narod med frišne mamice...

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 3591
   RE: Decembrčice
27.12.2006 15:45:50   
lidijat
R1ta, dobro se držiš, da ne popuser posted image . Ful sočustvujem, upam, da ne bom tudi v drugo ponovno po istem dolgotrajnem scenariju, se mi kar zmeša. Tako da, anckabancka, se ne bova predali, čeprav sva čist na koncu decembra user posted image user posted image .

Pa nas je res tako malo, da me je kar "strah" pogledat na RR, katera je šla rodit. Se hecam, vam zamudnicam res privoščim, da čim prej spokate v P., itak bom pa zamudnica kmalu tudi jaz pa bom mogla mal med januarke špegat, da ne bom čist osamljena na decembrčicah.  
Moj_moj vidim, da si ti čist skulirana in ti tole zamujanje ne pride do živega. Saj je boljše tako, itak nimamo prav nobenga vpliva na naše user posted image , se kar dajo prosit in se lišpajo v bušijih.

LP

_____________________________

Rok - 03.10.2000 (ob 03.07)
Eva - 30.12.2006 (ob 11.39)
http://eva-rok.moj-album.com

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 3592
   RE: Decembrčice
27.12.2006 15:48:49   
crci06
IZVIRNO SPOROČILO: lidijat
Moj_moj vidim, da si ti čist skulirana in ti tole zamujanje ne pride do živega. Saj je boljše tako, itak nimamo prav nobenga vpliva na naše user posted image , se kar dajo prosit in se lišpajo v bušijih.


jaz bi sicer rekla ravno obratno, ampak tako se prav lepo sliši...

(odgovor članu lidijat)
Neposredna povezava do sporočila: 3593
   RE: Decembrčice
27.12.2006 16:32:26   
lidijat
Ja, moj_moj, sliš se dobr, se strinjam, v resnici pa ni čist tko, vem! Jaz sem že zdaj živčna pa še nč ne zamujamo, sem bla prvo user posted image  tistih 14 dni po PDP-ju kukr en kupček nesreče - se moram popravit - KUUUP nesreče. Se pa vse zgura in potem počasi pozabiš (no, jaz nisem, sem zafrustrirana do konca s temle zamujanjem).
Sam jamram, ve se pa tko dobr držite!!

LP

_____________________________

Rok - 03.10.2000 (ob 03.07)
Eva - 30.12.2006 (ob 11.39)
http://eva-rok.moj-album.com

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 3594
   RE: Decembrčice
27.12.2006 18:09:37   
crci06
Lidijat, tvoje nadure se začnejo šele čez 30 ur!
Pa če boš imela srečo, boš do takrat že rodila, sicer pa te šele sprejmemo v klub zamudnic...

ja, je kar dolga za čakat, še sploh, ker pač se datuma ne da točno napoveat in moramo bit že 14 dni prej pripravljene...  Pol smo pa skor 1 mesec na trnih...

Mogoče smo pa pozabile poudarit, da zdaj imamo pa vse pripravljeno!

Barbk, R1ta, a sta vidve to objavile???

Bomo vidl, če to kaj pomaga...
Če pa ne, bom pa repo začela jest namesto čokolade... to pa detetu zih ne bo všeč, če bo le kaj po mamici...

user posted image

(odgovor članu lidijat)
Neposredna povezava do sporočila: 3595
   RE: Decembrčice
27.12.2006 18:18:14   
emaa
Zdaj pa še obljubljena porodna zgodba za tiste, ki še čakate.
 
Vse skupaj se je začelo že pred samim porodom. 17.11.06 sem imela kontrolo pri G, ker pa je bila prva v porodnem bloku v porodnišnici, ni bilo časa za UZ. Zmenili smo se za UZ v torek 21.11., hkrati naj bi se dogovorili še za termin carskega reza, saj je bil Davida že dolgo v medenični vstavi, z ritko trdno v materničnem vratu.
V torek sva s Klemenom prišla v porodnišnico, bila na UZ, zvedela da sta fanta težka približno 1950 (David) in 2100 (Luka). Hkrati smo se dogovorili, da rodim 29.11., ker pa nisem iz Ljubljane in se je G zavedala kako je s parkiranjem v bližini porodnišnice, nama je rekla, da naj dam kri, vodo in opravim CTG za carskega kar isti dan. Po vseh preiskavah sva imela namen iti kaj pojest, saj sem bila že precej lačna. Najprej sem šla na CTG, kjer je babica snemala samo enega fanta, zato sva bila poslana v Leonišče, da druga babica preveri ali je kak pilot pokvarjen, zakaj je posnet samo en fant. Odpravila sva se v Leonišče, kjer sem oddala kri in vodo. V porodnišnici grem zopet na CTG, kjer je bilo snemanje samo enega dvojčka odločitev babice. Tokrat smo snemali oba. Med snemanjem sem imela popadke, redne in precej boleče, ampak ni bilo časa opozoriti nobeno babico, ker so očitno imeli paniko. Sestre so klicale dežurne zdravnike, da je nekaj nereaktivno, pa ni nihče prišel. Vsake par minut so mene pogledale in ponovno klicale zdravnike. Ko me je odklopila sem seveda vprašala, saj imam krče (nisem hotela reči popadke, ker te ponavadi poučijo, da to ni to), pa mi je odvrnila, da sme imela popadke, naj počakam zunaj, da se me ne upa spustit domov, da se ne bom odprla in rodila na poti domov. CTG nesejo moji zdravnici in me po hitrem postopku sprejmejo na oddelek in zopet sem pristala lačna na bolnišnični prehrani.
Na oddelku sem zvedela, da je bila tista panika okoli mene, saj naj bi se otrokom med 10 minutnim snemanjem CTGja vsaj dvakrat spremenil pulz, moja dva pa sta imela nespremenjenega med mojimi precej močnimi popadki. Dvakrat na dan so mi snemali CTGje, pa so se popadki umirili, odprla se nisem, ker pa je bilo do poroda tako blizu, so se odločili, da bom do takrat kar v porodnišnici.
V soboto ponoči se mi je odluščil čep, ki pa ni je bil samo sluzast, nič krvav kot so zmeraj govorili. Podnevi sem sestro vprašala, če je to to, pa je rekla, da ja. Vedela sem, da se porod lahko začne v kratkem ali pa čez 14 dni. V nedeljo zjutraj sem klicala svojo mami, da ji voščim (tudi ona je dvojčica, ima brata). Po telefonu je seveda pojamrala, da ne upa več, da bi se fanta rodila na njen rojstni dan, pa sem ji povedala, da dneva še ni konec, se še lahko zgodi, saj se mi je včeraj odluščil čep. Njen odgovor je bil, o čem govoriš.
S cimro sva si privoščili turško kavo (jo nama je skuhala prijazna strežnica), pojedli kosilo, čez eno uro pa jaz začutim izcedek. Vstanem, da bom šla na wc in pred vrati se mi polije. Takoj nazaj na posteljo in klicat sestro, da mi je odtekla voda. Pridejo, kličejo v porodni blok, zbirajo moje stvari (na srečo sem večino prejšnji dan dala mojemu, saj sem vedela, da jih ne rabim), jaz pokličem bodočega očka, da se je začelo. Čez eno uro (ob dveh) smo šle v porodni blok, kjer pogledajo koliko sem odprta, povejo da 3 cm, potem pride moj, mi nastavijo CTG in me sprašujejo, če čutim popadke, jaz pa jim povem, da so samo malo močnejši krči, da sigurno morajo biti bolj boleči. Povejo mi, da na klistir še ne smem, saj se lahko zgodi, da se porod prehitro začne in jim rodim vaginalno, za carskega pa je potrebno vsaj 6 ur po obroku počakati. Ob treh v klistir sobo, ob štirih nazaj v porodno sobo, kjer sem bila cm več odprta in potem so se začeli pravi popadki. Ker nisem bila v materinski šoli, vprašam kako naj jih predihavam. Seveda jih na začetku nisem pravilno, kakšen vdih čez in dolg izdih, če pa sem se zakrčila. Ko sem se naučila, so bili seveda veliko bolj znosni in ne tako boleči. Ob petih sem bila odprta 6cm, vprašam koliko časa še, mi rečejo še dve uri, se mi je zazdelo še cela večnost, kar naenkrat pa je bil čas petnajst do šestih. Pride babica in me vpraša, če želim spinalni blok. Jaz povem, da seveda, če je možno, ona pa zakaj niste prej povedala, bi vi že pred dvema urama cartala. Vmes me še vprašajo, če me že kaj dol tišči pa na blato, povem da me, pa pravi babica, a tako vi samo še naprej predihavajte, nič potiskat.  Po hitrem postopku mi dajo tri flaše glukoze, urinski kateter, jaz vmes predihavam popadke. Ni me bolelo, ko so me gledali koliko sme odprta, niti kateter, komaj sem čakala, da grem rodit. Ob 7 se prestavim na drugo posteljo in že šibamo v operacijsko. Me prosijo naj se prestavim na operacijsko mizo, pa sme bila bolj počasna, ker je bil popadek. Me vprašajo, če ne gre hitreje, povem da ima popadek, pa pravijo, zakaj ne rečem, saj niso tirani. Meni ni na pamet padlo, da bi kaj komplicirala, najlažje je bilo narediti, kar mi rečejo. Dobim injekcijo, se namestim, pa pride Pušenjak. Pripravijo moj trebuh, jaz debatiram s Pušenjakom, postavijo zavesico, me sprašujejo koliko še čutim, debata še kar teče, pa vprašam Pušenjaka, če bo kmalu zarezal, pa mi pove, da je prvi fant že na pol zunaj. Čez par trenutkov se je zaslišal jok, ga dvigne in ga vidim vsega krvavega mojega Davida. Sestra ga dvigne, ogrne v plenico in mi ga položi k glavi, v trenutku, ko sem ga ogovorila in poljubila, se je umiril, nato so ga odnesle, saj je se je v tem rodil že Luka. Poljubila sme še njega, nato pa so ga odpeljali k očku. Ta občutek neizmerne sreče, ko zagledaš svojega otroka, je nepopisen in vse je vredno tega.
In na  koncu je še moja mami dobila najlepše darilo za rojstni dan.
 
 Bianka (naša fanta imata šele danes tako težo kot imata tvoja ob porodu) in pika30 čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
 

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 3596
   RE: Decembrčice
27.12.2006 18:48:46   
crci06
oh, kako lepo in doživeto opisano... user posted image  Kako pa sta zdaj David in Luka? Kaj novega?
Kakšna nova fotka?


jaz si grem pa še stotič "zadnjič pred porodom" umiti lase...

Kva smo smešne, a? Se mi zdi, da se lahko marsikatera kar malce nasmeji...user posted image



(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3597
   RE: Decembrčice
27.12.2006 20:12:54   
Barbk
Pika iskrene čestitke za hčerkico Ajdo!!user posted image user posted image Tale pupika mora biti tud ena lepotička, k se je tak dolg lišpala.user posted image
Bianka tudi tebi iskrene čestike za sinkota Nika in Nejca!!user posted image user posted image
No kot ste že ugotovile sem še zmer tukiiiii.user posted image  Ctg ok, naša pupika miga k 300 user posted image . Paše ji v mojmu buškotu razne vragolije zganjat. Spodni štuk je tud še "kjuzo". Odprta za konico prsta, koniiico.user posted image  Še za cel prst ne.user posted image  Če bi bila danes že odprta bi me G kar v P pošibala.user posted image Tako pa morm v petek zjutraj v P na pregled, CTG, UZ, da vidijo v kakšnem stanju je plodovna. In če bo kaj se premaknilo bo akcija.Če ne pa domov, spet.user posted image  Me je pa bolel k tristo user posted image  ko je čekirala al smo kaj odprti.user posted image  Ni fajn. Pa še mal je požokala, če bi kaj sprožla.user posted image  Oh R1ta....Sem že mislila, da bo kaj danes. Sem tolk user posted image  tiščala. Ma veš kaj ko bo bo, a ne.Moj_moj moj user posted image  glih zdele previjalno sestavlja ( je mogla 2 meseca počivat v kleti-je uravnavala temperaturo user posted image ).Mrbit je pa zato tko kot je-se pravi še nič.user posted image  Tam do silvestra pa upam, da mu uspe sestavit user posted image , da imam potem uradno vse pripravljeno. user posted image  Kaj a to nič ne šteje, da sem jaz pa že pripravljena.user posted image  Ema na tole porodno zgodbo se je pa splačalo malce počakat.user posted image  Še zmeraj user posted image , da boste čimprej skupaj vsi4.user posted image

Barbk

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 3598
   RE: Decembrčice
27.12.2006 21:03:39   
crci06
IZVIRNO SPOROČILO: Barbk

Spodni štuk je tud še "kjuzo".  Kaj a to nič ne šteje, da sem jaz pa že pripravljena.user posted image  
 
sej še nisi, če je vse "kjuzo"... če bi bila želja po pestvanju dovolj, bi jaz zibala že en mesec nazaj user posted image


Sem tolk user posted image  tiščala. ....... Še zmeraj user posted image , da boste čimprej skupaj vsi4
 

barbk, tale tvoj "palec" mi pa že dolgo ni jasen... a se ti ne zdi, da je narobe obrnjen?
(zadnje tedne se mam čas v take stvari vtikat, haha)... no, jaz ga pač vidim kot palec navzdol in se mi zdi, da ga tudi druge uporabljajo tako... user posted image   - SUPER  user posted image  - BUU  no,


moj user posted image  glih zdele previjalno sestavlja 


a je nisi že takrat na kavi imela? A je tolk dolgo čakala... v tem primeru si preveč potrpežljiva...

Skratka, bistveno je, da imaš vse pripravljeno, pa čeprav bo tvoj sestavljal previjalno preden pride po vaju... lahko tud celo noč - kar se tebe tiče, imaš vse...

user posted image

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 3599
   RE: Decembrčice
27.12.2006 23:19:43   
Barbk
...Zdej pa ne vem več....Al sam jaz fige vidm user posted image , al sem že mal adijo...user posted image  No v glavnem, če sem (spet) v temo brcnila user posted image user posted image pa itak veste (upam), da sem sam dobr mislila, a ne.user posted image  Btw Moj_moj ja previjalno smo že takrat imeli-saj pravim, da se je plemenitila....user posted image   Sem pa potrpežljiva babuška, a. Še sama ne morem verjeti kako to, ker sem drugač bolj tako na hitro in kuj prec narejena.user posted image  Ni kaj saj pravim, nosečnost je res ena lepa stvar. Vsaj meni se zdi vse tako rešljivo, pa skoz se neki smejim. Moram reč, da z mojim user posted image  res uživava in se imava še bolj rada kot prej. Joj, joj....user posted image user posted image user posted image user posted image  Temaaaaaa....Kolk sem jaz blond...Pa čorova tud! Zdele sem se čist poglobila v tale user posted image ....Iiiiiiii joj....Res bolj kaže na buuuuuuu...user posted image user posted image  Jaz sem ga pa tako veselo popala, pa figice držala...user posted image  Ej, jej, jej...Ne sej takele cvetke sam men uspevajo. Grem spat, da prespim tole sramoto...user posted image  Aja previjalna je sestavljena!!user posted image user posted image

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 3600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?