|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: DECEMBRCICE
2.4.2006 10:12:16   
Naja30
Pozdravljene punce user posted image

Kako ste kaj danes, ko tako lep sonček sije? user posted image  Z mano je bolj tako... user posted image  Moja driska, ki je trajala dva dneva, se je umirila, ampak prej ko sem šla lulat in se obrisala, je bil na papirju tak čisto svetel rjavkast madež user posted image user posted image user posted image  Naredila sem totalno paniko in bila na wc-ju že 100x! Pa ni več nič, samo prozoren izcedek.

Kaj naj naredim? user posted image  Tako se bojim. Pa ne mi rečt, da naj počivam, ker moram danes na en rojstni dan in ne morem odpovedat. 

Lepo se imejte. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: DECEMBRCICE
2.4.2006 13:47:33   
Zasanjana
Ojej...mogoče je še kaj od driske...res ne vem.Mah, saj bo vse ok.Kar pojdi na rojstni dan, a ne naprezaj se preveč!!!
Držim pesti, da je vse bp.
Srečkoti vi, ki imate sonček.Pri nas je oblačnouser posted image .
Jaz sem danes kot cvetka.Nič mi ni slabo in nikjer me ne špika.Sem že pomila okna in posesala stanovanje, zdaj se bo treba lotiti še kosila...
Lepo nedeljo vam želim!user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: DECEMBRCICE
3.4.2006 8:23:23   
Anonimen
Živjo, nekaj časa bom anonimna, ker me na forumu že poznajo.
Zanosila sem in prvi pregled imam v začetku maja. Predivdeni datum poroda v začetku decembra.JUHUHUHU!
To je moja druga nosečnost.
Je še katera, ki že ima dete?
lp

(odgovor članu Zasanjana)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: DECEMBRCICE
3.4.2006 12:30:19   
Anonimen
Se ena decembrcica! Bom se malo anonimna, ker bi rada pocakala do 1.pregleda.
PDP po mojih izracunih je 6.12. Znaki: bolece prsi, jutranja slabost, utrujenost, temp.  okoli 37....vgnezditvena prejsni teden.
Sem pa tja imam malo cisto svetlega izcedka (cca 1-krat na dan), pa me se malo skrbi....sicer pa smo veseli!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: DECEMBRCICE
3.4.2006 13:01:32   
Zasanjana
Anonimna1 jaz imam že dete...user posted image
Lepo, da nas je že malo več.

Naja3 zanima me, kako je kaj s tabo?
Jaz imam danes temperaturo 38 °C...je to preveč?
Anonimna 2, kdaj pa imaš pregled?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: DECEMBRCICE
3.4.2006 13:08:44   
Anonimen
Oj,
ker sem 18.4. narocena na redni pregled (bris), se ne bom nic extra narocala...takrat bom v 7 tednu, najbrz bo ok.
trenutno si le drzim pesti, da se bosta user posted image obdzali. je pa to zame 1-ic.


user posted image

(odgovor članu Zasanjana)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: DECEMBRCICE
3.4.2006 13:49:18   
Zasanjana
Bosta, bosta.A misliš, da je možno, da se že sliši utrip?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: DECEMBRCICE
3.4.2006 21:19:46   
Naja30
Pozdravljene.

zasanjana, vse je ok. user posted image  Danes se je izcedek nadaljeval, pa sem šla h G. Mi je vzela bris (tisti za izcedek), drugače pa ginekološko ni nič narobe. Naredila mi je tudi UZ, ampak se  je vidla samo GV, ker sem user posted image  šele 5t3d in je plodek še premajhen.
Sem pomirjena, izgleda da je tak izcedek pri nekaterih normalen, tudi v prvi user posted image  sem ga imela in ni bilo nič posebnega.

Kako pa kaj ve? zasanjana, Tintara (nič se ne javiš?user posted image ) in ostale?

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: DECEMBRCICE
3.4.2006 22:36:39   
Bonda
No, pa se bom javila še jaz.

Noseča sem, tretjič, in nič mi ni slabo. Le prsa me malo bolijo, no niti ne, nekako so bolj nabreklauser posted image . ZM sem imela 27.2.2006, tako, da po izračunih iz RR imam rok 4.12.2006.
Priznam, da sem bila kar malo presenečena, ko sem zagledala tisti +. Pa ni sile, saj sva si želela še enega otročka, mogoče še ne tako kmalu, pa vendar. Mož je zelooooo vesel! Res, še bolj kot jaz.

Imam pa eno težave, oz. kar dve: prva je ta, da imam diabetes, in me kar precej skrbi zaradi tega, druga pa je ta, da sem v soboto malo zakrvavela. Jaz sem bila prepričana, da gre za splav, vendar je bilo po moje premalo krvi.
No, danes sem klicala mojo G, in imam pregled 14.4.2006 in tudi prvi UZ, ki pa je samoplačniški.
Ne vem, ali imate ostale tudi samoplačniškega?

Pozno je že, in počasi bom odšla do kopalnice, in potem naprej v spalnico.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: DECEMBRCICE
4.4.2006 6:50:16   
Anonimen
Živjo, Bonda,
kako samoplačniški UZ? Jaz nimam nič samoplačnikega na začetku, razen seveda NS.
Tretji otroček, ja, suuuuuper!!!
Glede diabetesa nimam pojma, sem pa imela prejšnjo nosečnost povišan cukr (ravno na meji), tako da sem trepetala vsakič, ko sem imela pregled.
Jaz nimam pa nobenih posebnih znakov. Pri prvi nosečnosti so mi otrdele bradavice na začetku in so me bolele, zdaj pa dojim še našo prvo pikico in ni nobenih sprememb glede prsi.
Samo malo me špika, kot pri M.
Vsem skupaj želim lepo nosečnost.user posted image

(odgovor članu Bonda)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: DECEMBRCICE
4.4.2006 7:43:58   
tintara
Pozdravljene vse nove decembrke in seveda tudi vse stare (opa, ze poznane in ne stare).
Se nekaj casa nisem mogla oglasit (no med vikendom se mi ne ljubi prevec), vceraj sem bila cel dan na eni konferenci, danes pa spet malo naokol bluzim. Pocasi prihaja cas, ko bom zelo malo v pisarni (sem terenski clovek) in se bom verjetno tudi manj oglasala. jaz ne morem pomagat, ampak doma sem najprej  s tamalim, ko gre on spat je pa zelo zelo redko, da sem se kaj pokonci - me tako hitro zmanjka, da verjeti ne morem.
Sicer pa so moji tezko pricakovani znaki le prisli (cez vikend mi je bilo slabo - ne veliko, ampak cel dan in vceraj popoldne... , jesti mi ne pase vec - standard v glavnem). Tako da zdaj sem pomirjena in lahko uzivam v slabosti user posted image  . Sem cudna, ane?
Zasanjana, ne zaenkrat se nisva povedala malemu. Prejsnjic sva mu hitro, zacela kupovat knjigice od otrok..., pol se je pa ze kar navadil na misel in me je se po splavu spraseval, ce je sestrica v trebuhu, pa ce je bil on tudi... No, zdaj bova pocakala do pregleda, potem pa mogoce poveva ali pa do 12 tedna ne. Se ne veva. Saj itak je se majhen (2,5 leta) in mu je bolj malo jasno, ampak vseeno. Ce ne drugace je tak gobec, da bi zagotovo raztrobil se ostalim (to je namrec naredil prejsnjic) za katere pa midva se ne zeliva da vedo. Ga pa stalno opozarjava na dojencke (kar ni tezko, ker ima dokaj frisnega bratranca), tako da mislim, da bo misel na brata/sestro enostavno sprejel, kako bo pa, ko bo prisel na svet bomo pa se videli.
Naja 3, me veseli, da je vse v najlepsem redu. Sem ravno vceraj med voznjo premisljevala kaj bi se ze videlo na pregledu, no, zdaj si mi pa ti odgovorila, ker sva itak isto nosece.
No takole, za zdaj bo dovolj, se oglasim najkasneje v petek, ko bom spet kaj v pisarni.

En lep pozdrav vsem, baje da bo danes soncek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: DECEMBRCICE
4.4.2006 14:44:30   
Zasanjana
Dober dan!
Iiii danes se je pa le malo pokazal sonček.user posted image
Naja3 super, da je vse ok.Mora biti, kot si rekla.A veš, da sem tud jaz isto noseča user posted image .Meni tud ni jasno kako kar samoplačniški UZ...mal čudno...pri nas je samo NS.user posted image
Kako je z vami danes?
Jaz zjutraj nisem mogla priti do školke je šlo vse po hodnikuuser posted image .Potem sem mogla pa še pucat..fuj.Obupno me boli glava in skozi špika tam dol...tako slabo se nisem počutila v nobeni nosečnosti...

Lep dan in uživajte na sončku!

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: DECEMBRCICE
4.4.2006 15:36:08   
arielca
Ojla,

jaz sem pa lanska decembrka in že slabe 4 mesece pestujem svojo sončico user posted image user posted image   in se z nostalgijo spominjam obdobja, ki ga doživljate. Si nisem mogla kaj, da vas ne bi pozdravila!!!!

Želim vam lepo user posted image , decembra pa zdrave user posted image .  SREČNO!

user posted image

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: DECEMBRCICE
4.4.2006 15:55:41   
Naja30
user posted image user posted image user posted image  O arielca, kako lepo da si nas prišla pozdravit. Lepo se cartaj s svojim sončkom user posted image

Ja, jaz sem ok. Danes ni več bolečega trebuha, izgleda da so bile prebavne motnje user posted image  Izcedek je še, rumene barve, ampak sem kar pomirjena. Slabost je in ni - kakor pride, gre, prsa pa me bolijo noro! user posted image  Ampak za naše pikice vse! user posted image

Se pravi, Tintara, zasanjana in jaz smo enako user posted image  ali kaj? In kdaj imamo rok? Jaz namreč še zdaj nisem čisto prepričana. Če ne prej, bom na prvem pregledu izvedela. user posted image  Tintara, sem vesela, da si dočakala znake, si vsaj bolj mirna. user posted image  Želim ti veliko slabosti user posted image  in veliko lulanja user posted image  in veliko drugih znakov, hahaha user posted image user posted image user posted image user posted image
Te pa čisto razumem, če imaš znake se vsaj zavedaš, da si user posted image

Bonda, glede diabetesa ti ne znam nič svetovati. glede UZ pa je tudi meni čudno, da imaš samoplačniškega, saj to ja krije zavarovalnica?? user posted image user posted image  V bistvu naj bi imeli dva UZ na eno user posted image , če se ne motim. Če nimam prav, naj me katera popravi.

Lepo se imejte v tem lepem sončnem dnevu. user posted image user posted image

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: DECEMBRCICE
4.4.2006 18:26:23   
Zasanjana
Okrog prvega ali drugega decembra...user posted image
Hvala arielca za tvoje želje.Sem pogledala slikice od tvoje sončice...ful je lepa.user posted image Ziher ma to po mami.user posted image
Tudi z mano gre na boljše.user posted image Smo šli vsi trije prejle na en doooolg sprehod.Sem se kar fajn utrudla.Bomo lažje drnjohali.

user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: DECEMBRCICE
4.4.2006 20:27:57   
Naja30
Midva z user posted image  sva tudi prej bila na sprehodu in sem bila kar utrujena. Tako hitro sem utrujena in zadihana!

Zasanjana, kako pa tebi rata zdržat v službi, če ti je tako slabo? To me vedno zanima, ko punce pišejo o slabostih. Kako mora biti grozno, če moraš naenkrat zdivjat na wc!?user posted image user posted image

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: DECEMBRCICE
4.4.2006 20:33:48   
Zasanjana
Ma jaz v bistvu treniram hip hop v plesni šoli.In mam treninge večinoma popoldne in mi takrat ni glih fajn slabo.Mene večkrat sred predavanja zagrabi...pol pa nimaš kam.user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: DECEMBRCICE
4.4.2006 21:01:23   
Bonda
Joj, groza, te slabosti. Res vam nisem "fovš". Meni ni čisto nič slabo. V drugi nosečnosti mi je bilo malo slabo, vendar bruhala nisem. Sedaj pa res nič. Pa tudi joške me ne bolijo več. Upam, da to ne pomeni kakšnega negativnega presenečenja?user posted image

Prvi samoplačniški UZ imam jaz že naslednji petek, to je 14.4.2006, ko bom nekako 7 tednov. In je rekla sestra, da je ta samoplačniški. Stane pa okoli 7.500,00 sit. Potem sta menda še dva, kasneje, ki jih krije zavarovalnica.
Je pa res, da sem rekla, da sem v soboto krvavela, user posted image ? Ne vem, mogoče ima to kakšno vezo, da me je naročila tako kmalu?

Kdaj imate prve preglede ve?

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: DECEMBRCICE
5.4.2006 8:59:53   
tintara
Pozdravljene, kako ste? Danes je spet malo bolj siv dan, ampak mi se ne damo, ane! Jutri bo noro, ko bo spet sneg. Ceprav ga ne maram vec, mi trenutno pride prav, ker mi s tem oddalji teren se za kak teden(upam da sele v maj) in proti casu ko bom lahko v sluzbi povedala, zakaj jaz letos nisem ravno pripravna za terensko delo. Ampak najprej mora skozi prvi pregled in pomoznosti se nuhalna. Se dobro, da so prvomajske vmes, ko bo zagotovo prehitro minilo. Kdaj imate ve namen povedati v sluzbi?
In kam kaj sibate za prvi maj? Mene ze kar mece in bi kam sla - na kaksno Sardinijo, ampak kaj, ko niso vsi za to. Zagotovo pa nekam na morje, ce bomo le vsi zdravi.
Slabosti so pri meni ze bolj intenzivne, mi mece gor, kar se mi v prejsnjih nosecnostih ni dogajalo, ampak bruhala pa se nisem. No, glede slabosti ne bom jamrala, saj sem si jih zelela.
Glede pregledov je pa mislim da odvisno od G za katerega se odloci, da bo brezplacen in kateri za doplacat - pripadata ti dva. Zdaj pa eni (vecina) naredijo prvega in tistega v 20 tednu brezplacnega, eni pa v 20 in v 30 tednu, prvi je pa za placat. Hm, sem pomislila zdele, da so tile zadnji v bistvu mali lumpi oz se znajdejo, ker je pac dolocen procent zensk, ki med prvim in drugim pregledom splavi in tako pokasirajo za prvi pregled, sicer pa ne bi. Kaj mislite?
No, zdaj imam pa dost nakladanja, ane. Ze sibam, cao.

(odgovor članu Bonda)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: DECEMBRCICE
5.4.2006 9:41:12   
afna
hoj punce,

se že dolgo nisem javila, pa vidim, da se ve kar pridno oglašate. no, tudi z mano zaenkrat vse OK, slabosti še (?user posted image )nobenih, upam, da jih ne bo. še naprej me bolijo in se mi večajo joškice (ker nisem ravno med ta "bogatimi", je to v veliko veselje mojemu fantu). se mi zdi, da sem ta teden malo manj zaspana kot prejšnja dva- a ma katerea podobne izkušnje? pa tudi špikanje se je umirilo in ga ne čutim več kar naprej. v službi je sicer zelo delovno, tako da imam zvečer komaj kaj časa za internet.prvi pregled je naslednji petek (14.4.), takrat bom točno zadnji dan sedmega tedna in res upam,da  se bo že kaj videlo na UZ.lepo se imejte, zdržite do konca tedna, zdaj se verjetno spet ne bom oglašala, ker jutri za teden dni službeno odpotujem! se slišimo, držim pesti in mislim na vse nasuser posted image !!!

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: DECEMBRCICE
5.4.2006 12:49:54   
Anonimen
Afna, jaz sem tudi zadnje dni bolj zaspana, pa ne vem, ali je od utrujenosti ali od vremena ali od nosečnosti...user posted image
Kakorkoli...bo že.
Predvideni rok imam tudi jaz 2.12.-veliko nas bo.user posted image

Špika me v predelu jajčnikov in to je vse od znakov.
Pa sexa se miuser posted image user posted image user posted image , ap dragemu tud user posted image user posted image user posted image , pa svauser posted image user posted image user posted image .

Ajde, punce, izkoristite dneve maximalno!

(odgovor članu afna)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: DECEMBRCICE
5.4.2006 16:52:03   
Naja30
Ojla punce!

Jaz imam prvi pregled 19.4. Saj bo hitro minilo user posted image  Se pa strinjam, da se počaka z novičko do NS ali pa še dlje.

Jaz sem zaspana še vedno user posted image  in čisto brez energije! V službi komaj funkcioniram.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: DECEMBRCICE
6.4.2006 7:45:23   
Anonimen
Vse imate prvi pregled že tako zgodaj, jaz pa šele 4.5.!!!! Smrk!

(odgovor članu tintara)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: DECEMBRCICE
6.4.2006 7:51:14   
Ženkica
Jst tut, jst tut user posted image  - danes zjutraj sem zagledala user posted image ; kar ne morem verjet in to zato, ker sva bila ravno pred ICSI postopkom pri dr. Rešu. Ja, čudeži se dogajajo; definitivno.
Po mojim izračunih naj bi imela rok 10.12. sicer pa sem danes ravno v petem tednu.
Počutje je ok zaenkrat, samo skoks me pa nekaj šraufa tam doli, kot da bo prišla user posted image ; baje je to normalno user posted image . Aja, pa joškice me bolijo, niti slučajno ne morem spat na trebuhu.

No, toliko zaenkrat, držim pesti da bo vse ok z našimi pikicami; se pišemo.

pa pa

Ženkica user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: DECEMBRCICE
6.4.2006 8:31:51   
Zasanjana
Ženkica user posted image  tudi zate!
Počasi se nas bo nabralo kar nekaj.
Kako ste kaj danes?Mater, pri meni razpoloženje tako niha, da je joj.Mala me je prej nekaj razkurila, ko se ni hotela obleči in je kuhala mulo sem se tako zadrla nanjo...pa se redkokdaj.Sem se ji hitela opravičevati.user posted image
Imate že kaj snega?Baje  je napovedan...pri nas ga ni nič.Samo burja piha, da rabiš kamne za v žepe, da te ne odneseuser posted image .
Lep dan vam želim.user posted image

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?