|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
9.4.2006 14:53:16   
Kaštrun
Jaz zadnji čas tudi razmišljam, da bi se pobrila, ker pravijo, da je na nek način to najbolj higienično.
Sem se pa potem začela spraševati, kako bi to zgledalo pri ginekologu? Le kaj bi si mislil user posted image ? Sicer jih je pa po moje navajen ne?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
10.4.2006 14:37:49   
Anonimen
Halo,ninaF kaj misliš da ginekologi radi gledajo poraščene ali kaj??
Verjetno se vsakomur zdi zelo higiensko če ima ženska pobrito.Ne vem zakaj bi ti bilo nerodno pred ginekologom.Saj ko gre rodit se tud pobriješ ali ni tak?
user posted image

(odgovor članu Kaštrun)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
11.4.2006 16:56:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Halo,ninaF kaj misliš da ginekologi radi gledajo poraščene ali kaj??
Verjetno se vsakomur zdi zelo higiensko če ima ženska pobrito.Ne vem zakaj bi ti bilo nerodno pred ginekologom.Saj ko gre rodit se tud pobriješ ali ni tak?
user posted image


Genau tako.
Pred več leti, ko se še nismo tako obsedeno brile, sem se tudi jaz to spraševala. Al naj bom poraščena al bo čudno če bom pobrita. No odločila sem se da bom pobrita, ker če ne drugega, higienično je pa vendarle bolj, sploh si pa ne predstavljam, da bi G z veseljem pokukal v črno kosmatulo user posted image
Pa še to, enkrat sva o tem tut z G govorila, tko v hecu, pa mi je pritrdil, da mu je def boljše če smo spodaj urejene, kot pa poraščene.

Anonimna če se bojiš, da se boš porezala, si z kazalcem leve roke zaščiti ščegija, z desno pol brez strahu pobrij dlačice. Tko bo vse ok.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
11.4.2006 17:05:30   
G in T
Če ne drugega sramežljivka, sem se nasmejala tvojim besedam"črna kosmatula"  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
11.4.2006 17:08:54   
Anonimen
Če si zgledala ob tem tko kt tale tvoj smajli k skače pod nebo...pol sem tega strašno vesela user posted image

(odgovor članu G in T)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
11.4.2006 21:29:59   
G in T
Skoraj, jauser posted image sam, da jaz imam še vse zobe.user posted image

< Sporočilo je popravil G in T -- 11.4.2006 21:30:48 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
12.4.2006 14:24:58   
Anonimen
Tako je tut prav (da maš vse zobe) user posted image , ni pa videt, da bi tvojga skokeca to kej motlo-je tko srečen user posted image

(odgovor članu G in T)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
12.4.2006 16:17:38   
Anonimen
Jaz se brijem z električnim brivnikom. Včasih sem se na nulo, zdaj pa si ponavadi pustim ozko črtico, ker je mojemu to bolj všeč in seksi. Na nulo pravi, da se mu zdi nekako punčkasto.

Tudi on se brije spodaj, ker nama je tako najbolj všeč.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
19.4.2006 13:40:03   
nina6
Mene pa zanima katero depilacijsko kremo uporabljate? Včeraj sem bila v DM-u, pa jih imajo toliko,da nisem vedla katero vzeti.Nekatere ne smejo priti v stik s sluznico,pa me je bilo malce strah, da me ne bi peklo, da še v službo ne bi mogla.
Kaj se pa ginekologa tiče, mislim da jim je boljše videt pobrito kot poračšeno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
19.4.2006 22:20:40   
kapica
Nina, ne vem sicer kako se moja krema imenuje, vem samo da imam najcenejso. Pa do da je nevarno za sluznico, pa da pece, pise na vsaki. ce si malo pazljiva in previdna, ne bi smela iti krema noter, ce pa se zgodi, pa samo z vodo spiraj.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu nina6)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
21.4.2006 11:37:08   
Lana25
Jaz pa sedem na "bide" in razširim noge, pa gre user posted image . Z navadno žiletko pa z malo mila, da ni čist suho, pa gre v nulo.

Sam mozolčki so pa res problem, za to uporabljam baby puder Penaten.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
16.6.2009 10:42:56   
Tadykaa
Jaz pa nimam sreče z britjem. Vse možno sem že poskusla samo nič ni pomagalo. Tisti dan ko se pobrijem je vse gladko samo drugi dan pa že dobim pikice. Nevem ali je z mano kaj narobe ali zakaj ene govorijo da se po 1 teden ne rabijo briti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
16.6.2009 22:02:06   
Anonimen
okrog spolovil se ne brij z raznimi britvicami. kupi si v mullerju kremo pilca, ki je tudi za obraz, torej je tudi za intimne predele. ko si nanašam kremo tam spodaj, si vtaknem v nožnico tampon, da mi kaj slučajno ne zaide notri. kremo imaš dobrih pet minut gor, postrgaš dol, spereš pod mlačno vodo, namažeš s kremo in je fertik del.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
16.6.2009 22:13:17   
Anonimen
drugače pa, npr. po nogah skorajda nimam dlak. pa mi je bilo vseeno odveč, ko sem si morala vseeno mičkeno popedenati. pa gledam na tv tisti tweezy, ki naj bi bil za noge, bikini, obraz. nič, sem rekla, bom kupila. probam najprej po nogah, pa je miceno bilo čutiti, ko je s korenino ven potegnilo dlako. pa imam še vedno gladke noge po tednu dni.
no, potem pa se jest spravim na bikini predel user posted image  ko je dlake ven vleklo, sem kar malo poskakovala user posted image  naredim tako kot sem želela, namazala potem s kremo. drug dan, totalno zgledala kot popikana in imela čisto rdeče. ampak ni nič peklo. nič, sem vzela bepanthen plus in fajn mazala drugi dan. ampak, zgleda mi je vse dlake ven potegnilo, ker imam še po enem tednu čisto gladko user posted image user posted image user posted image  tako da, če ne bo več zraslo tam, kjer je tweezy deloval, potem se je splačalo dati tistih 25 € za aparatek.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
17.6.2009 8:45:51   
Barbara_L
Ja, puljenje je ok, res dolgo drži.
Meni najljubša pa je brazilska depilacija.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
17.6.2009 9:14:00   
Anonimen
Ma tole tako berem in se sprašujem, kako se vam rata pobrit v nulo ... a imate ve tut dlačice tudi na notranji strani velikih sramnih usten? Jaz jih imam in tam ne morem kože tako napet, da bi se pobrila, da bi si jih pa pulila tam mi pa niti na misel ne pride. Tak da jaz se samo ob strani pobrijem in si pristrižem dlačice na kake pol centimetra.

(odgovor članu Barbara_L)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
17.6.2009 9:24:42   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ma tole tako berem in se sprašujem, kako se vam rata pobrit v nulo ... a imate ve tut dlačice tudi na notranji strani velikih sramnih usten? Jaz jih imam in tam ne morem kože tako napet, da bi se pobrila, da bi si jih pa pulila tam mi pa niti na misel ne pride. Tak da jaz se samo ob strani pobrijem in si pristrižem dlačice na kake pol centimetra.



Ja pač lulike smo si različne.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
18.6.2009 9:19:28   
Anonimen
Ja pač lulike smo si različne. user posted image user posted image

Prisegam na brazilsko depilacijo

(odgovor članu ssevin)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
18.6.2009 13:17:12   
Anonimen
naliješ toplo (vročo) vodo v bano in se 10, 15 minut namakaš, da se koža zmehča. ta čas si js noge pobrijem. potem pa vzameš gel za tuširanje, vtreš, počepneš v razkorak in z britvico lepo vse pospraviš. mal kožo zategneš kjer je potrebno. se normalno stuširaš in nikjer nobenih pikic. ponavad zdrži 2 dni potem pa spet. britvica mi je pa najboljša tista z aloe vero. če pa si ne vzamem čas za namakanje potem mam pikice. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
18.6.2009 17:28:49   
heli23
Kako je s to brazilsko depilacijo? A full boli? Sem razmišljala da bi se spustila v to, pa niti ne vem kje kaj to delajo? Pozna katera kje to kaj delajo na štajerskem?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
23.6.2009 15:05:05   
Anonimen


Jaz tudi razmišljam, da bi se pred dopustom pobrila na nulo, pa še zbiram pogum, ker hodimo na nudl plaže.

(odgovor članu heli23)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
23.6.2009 20:39:10   
vijolica02
Jst se z britvico, pa gelom, za na konc p z Bepanthenom. Včasih sm mela pikice zdej pane več

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
24.6.2009 8:59:35   
summer410
jaz že eno leto hidm na brazilsko depilacijo...in imam mir 4 tedne..pa še takrat jih sedaj po letu, zraste velik manj...

(odgovor članu vijolica02)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
24.6.2009 23:06:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Janja,verjetno se res mal smešno sliši,ampak meni rata.Nevem,verjetno sem že navajena.zelo dobro mi gre od rok že,pa saj pravim če ji giletka čist sveža obstaja možnost da se kje porežeš,če pa ne pa nikoli.Probaj,mogoče pa ti rata.Pa tud celo nosećnost sem se tak brila,do konca.


jaz tudi. čisto enako. na suho, nobene pene, vode. tako počnem že par let in se še nikoli nisem porezala pa tudi mozoljčkov ne dobim.
tako sem počela še dan preden sem šla rodit, se mi zdi, da res vaja dela mojstra, je kr šlo, čeprav nisem nič videla. nastaviš pa ogledalo spodaj in počepneš nadenj, pa gre.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
25.6.2009 9:58:04   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: heli23

Kako je s to brazilsko depilacijo? A full boli? Sem razmišljala da bi se spustila v to, pa niti ne vem kje kaj to delajo? Pozna katera kje to kaj delajo na štajerskem?


Jaz sem šla ravno ta teden prvič (prej sem si samo ob strani - delno). In mene je full bolelouser posted image , ampak kaj češ, bo pa potem bolje, saj pravijo da naslednjič že manj boli... potem pa se najbrž že navadiš...
Mi je pa ratalo precej mozoljčkov... in po 2 dnevih me je tam doli še vse bolelo...

(odgovor članu heli23)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?