|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
25.6.2009 10:14:14   
grahek85
Mam vprašanje. Kaj potem nič ne pikate, ko se pobrijete? Jaz sem naslednji dan kot šmergl papir. Mi je grozno pomislit, da bi mel moj opravka s tako lulikouser posted image Takrat ko sem se pobrila, mu nisem blizu pustila, mi je blo kr hudo.


Brazilka je pa super, če najdeš dober salon in te v redu spedenajo. Sem že ful horror zgodbe slišala, samo jaz imam pa dobre izkušnje. Sicer malo krepke za študentski žep. Sem pa fuuuuuul mozoljčke dobila vsakičuser posted image  

_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
25.6.2009 11:49:29   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Torej, tudi jaz sem rada spodaj čim bolj pobrita, vendar se težko. Namreč po sramnih ustnicah in okrog nožnice. Vedno me je strah, da se bom porezala. Kak vam rata, da se tam čist v nulo?
Pa tiste, ki uporabljate depilacijsko kremo, a se ne bojite, da pride mal notri? Al obstaja tud taka povsem nenevarna za intimne predele?



na nulo gre najlažje z rabljeno gilletko,katera ima zaščito z aloe vero...Z novo se ja čist raniš...Aja pa najlažje je na suho,brez vode ,krem...

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
25.6.2009 11:52:25   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja jaz se tudi kar z britvico in milom, samo mozolčki tudi mene motijo-pojavijo se pa v bikini predelu, k je najbolj nadležnouser posted image user posted image user posted image , kako rešujeto to???


probaj na suho in ne bo mozoljčkov.
Najprej se pobrij,nato pa stuširaj in se namaži s kremo....

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
25.6.2009 12:11:37   
Anonimen
Do pred enega leta nazaj sem se brila s klasično želetko pol sem si pa zaželela, da bi mi vsaj nekaj časa ne bi zrastle in predvsem, da se mi ne bi bilo treba vsak dan brit in sem šla v salon na brazilsko. Prvič je ful bolel in sem si mislila, kaj mi je tega treba, tudi peklo me je še ene dva dni in sem se mazala z Bepantenom, potem drugič je pa že manj bolelo, ker jih je tudi manj. Sedaj hodim 1x na mesec in je res fajn, boli skoraj ne več, hitro je konec in predvsem imam nekaj časa mir.

Čeprav prvič boli se dolgoročno izplača pa še koža ostane dolgo časa gladka. Mozoljčkov ni več, peče tudi ne tko da prisegam samo še na brazilsko, poleg tega ti podepilirajo še dlačice okrog anusa.
Priporočam

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
25.6.2009 13:28:16   
livia
Meni to opravi kozmetičarka. Ona temu reče pol brazilska. Eni rečejo tudi na črtico.
Grem 1x na mesec, po 4 letih rednih obiskov niti ne boli več toliko, plačam s pazduhami vred cca.20-25€.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
25.6.2009 14:43:27   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: livia

Meni to opravi kozmetičarka. Ona temu reče pol brazilska. Eni rečejo tudi na črtico.
Grem 1x na mesec, po 4 letih rednih obiskov niti ne boli več toliko, plačam s pazduhami vred cca.20-25€.




jaz bi šla,pa mi je reveč nerodno.
A lahko katera opiše kako sploh to poteka,kolk časa traja.,kdo to izvaja,res bi mi bilo nerodno,pa ne vem zakajuser posted image

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
25.6.2009 20:25:35   
grahek85
Meni je tudi blo prvič, samo ko si enkrat tam ti je popolnoma jasno, da je njej to čista rutina in da je tvoja lulika najbrž ena petstota, ki jo gleda in da ni pene. Seveda je fino, da je tudi kozmetičarka uredu, profesionalna.

Prideš tja, v mojem salonu dobiš take tangice za 1xno uporabo. Za zaveso se slečeš in uležeš na posebno mizo, potem pride ona not. Tangice ti da na eno stran in ponavadi prosi, da jih sam držiš. Potem te mic po mic maže z voskom in vleče dlakice. Vmes tudi čisti odvečen vosek s takimi posebnimi oljnatimi robčki. Pri vsem tem pač odmika tangice, kolikor rabi dostopa, vmes jih zamenja na drugo stran. Če se češ menit se meniš, če si raje tiho si pač tiho. Ne vem, pri meni so punce ful profesionalne in je vse super. Potem ko konča spredaj, se uležeš še na trebuh in ti potem pobere še dlakice odzadaj. Vse traja cca 10-15 min. Potem te pusti, da se očistiš s tistimi posebnimi robčki, če je ona kje izpustila, se oblečeš in prideš izza zavese, ko končaš.  


_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
25.6.2009 22:36:34   
summer410
:)))brazilska kar boli ja,....samo mi je čudno,da si dobila mozolje...mene namaže po koncu z kremo proti vraščanju dlak in nekim oljem, in nikoli nimam nič....aja...boli me pa tist dan..potem je pa ok:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
29.6.2009 19:34:29   
eltea333
Mene depilacija različno boli - odvisno je od tega, kdaj grem: zvečer sigurno boli manj, zjutraj je koža še zaspana in so pore bolj zaprte. Vendar se splača potrpet, ker so potem dlačice mehke, ne bode in ne pika tako kot po britju in je vsaj 4-6 tednov mir. 

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
29.6.2009 21:25:53   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: soncek&luna

jaz se sama z navadnim brivnikom


enako

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
20.5.2011 9:56:08   
slutnja
grahek.. kam hodis? kje lj, oz okolica?

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
20.5.2011 12:54:54   
livia
Poteka tako, da se slečeš spodnji del, oblečeš njihove tangice in ležeš na mizo in akcija se začne.
To je to. Ko se konča, se zahvališ, plačaš in greš.

Tem kozmetičarkam je to res rutina in se je škoda obremenjevat s sramoto. Jaz edino ne grem med menstruacijo, čeprav mi je tudi rekla, da ni panike naj kar pridem, ma mi ni.

Sem pa vrsto let hodila v razne priznane kozmetične hiše v Ljubljani, pa nisem bla nikjer tako zadovoljna kot tu na Vrhniki - kozmetika Rode. Predvsem, ker ti da njihove tangice in opravi vse tako sproščeno, noge narazen, noge gor, noge njej za vrat. In če vidiš, da njej ni nič nerodno, potem tudi meni ni.

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
20.5.2011 21:31:53   
čaki
a je brazilska d. tudi za cele noge? cena?

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
21.5.2011 20:32:15   
vandrovka
brazilska je pač taka da ti pobere vse dlake po spolovilu (razen če hočeš da ti pusti črtico), za noge je pa pač depilacija nog.
jaz tudi prisega na brazilsko depilacijo, prvič je res malo bolj bolelo, potem pa vsakič manj. po njej se mi nikoli ne delajo mozoljčki (kar je bil glavni razlog, da sem opustila britje) in tudi koža je neprimerno bolj gladka in predvsem mehka. z nekaj gibčnosti mi je zadnjič uspelo, da sem se prvič celo sama doma depilirala s trakovi in začuda me skoraj ni bolelo

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
22.5.2011 23:14:29   
Klarita
Prisegam na brazilsko depilacijo. Na začetku me je res bolj bolelo, ampak s časoma vedno manj. Dlake se razredčijo in omehčajo. Tudi ko spet zrastejo so mehkejše in redke, kar je super. Prej sem se brila z britvico in sem imela vedno vse vneto, čeprav sem uporabljala gel za britje in kremo. Ampak zdaj pa imam dolgo mir in koža ni nikoli tako mehka in gladka kot po brazilski. user posted image

(odgovor članu vandrovka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
24.5.2011 10:13:49   
pridna_janja
intimni gel Nivea je najbolši pa britvico bilo katero,po intimnem gelu Nivea imas kozo cisto mehko,nobenga mozolca jaz se ze 10 let urejam vrticek :) in nikol nisem se porezala 

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
24.5.2011 12:51:39   
emalina
Predno sem spoznala svojega, sem hodila na brazilsko, ko pa je prišel moj, pa se je to nehalo. Rad ima namreč rast in košnje user posted image , enkrat malo več, drugič manj ali skoraj nič. Priporočam britje z moško peno in moško sensitive britvico, spiranje z vodo in na koncu brisanje in uporabo baby body milka npr. nivea. Pa žiletka naj ne bo nova. Za rezultate garantiram user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
26.6.2011 20:53:35   
Anonimen
Jaz že več kot 15 let uporabljam Vitaskin depilacijska kremo. Koža je mehka in nikdar vneta (kar je bilo po britju konstantno, ne glede na kremo ali britvico), je pa res, da se dlačice po 2 dneh ponovno prikažejo. Iz tega razloga se tudi sama že dalj časa odločam za brazilsko, sam poguma mi še mal manjka user posted image

(odgovor članu emalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
10.2.2012 0:31:37   
Anonimen777
Jaz tudi uporabljam vitaskinovo že dolgo časa, ampak je žal ne prodajajo več :(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
10.2.2012 0:52:36   
Anonimen777
Punce vse pišete kako se vam naredijo mozoljčki po britju...kaj poleti naredite? Jaz ko se pobrijem sem čisto rdeča pa isočasno mi začnejo dlake rast in če se hočem spet pobrit sem čisto krvava...Ima katera kakšen recept razen vosek?

(odgovor članu Anonimen777)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Še enkrat britje intimnih predelov
21.3.2012 22:13:18   
Anonimen
Živjo!

Sem 15-letnica in res NE VEM kaj naj naredim glede tega britja... Nikoli nisem prav veliko razmišljala o tem, zdelo se mi je nepomembno, da imam še dovolj časa za take teme. Sedaj pa sem že v srednji šoli, vse moje prijateljice/znanke, se npr. kar že v garderobah, ko se preoblačimo za športno vzgojo govorijo o tem. Jaz pa samo gledam stran. Pa še tisti 'temeljjiti' sistematski pregled se približuje, jaz pa ne vem, ali bi se mogla začet briti tam doli ali ne.

Sama sem zelo sramežljiva in mi je nerodno, že če samo brskam po internetu o takih stvareh. Npr. moje prijateljice se kar že pogovarjajo o mastrubaciji, jaz pa se v sebi zgražam, saj se mi zdi, da smo le še otroci in kar premladi za to in sploh nočem misliti, kako naj bi to začela. :D

Najbolj pa je nerodno, ker živim sama z mami in to v garsonjeri! Tako nimam čisto nobene zasebnosti, da bi se pa z mami pogovarjala o tem, se pa rajši udrem v zemljo!

Zato vas prosim, da mi pomagate; najbolj me je strah, da bi se porezala na notranji stani sramnih ustnic, ker je tam koža zelo občutljiva in tanka in tako nežna! Zanima me še, ali je odstranjevanje dlačič tako nujno tudi v predelu... no, anusa. Ker se pa res nočem še s tistim ubadati.

Imam pa še eno zadnje vprašanje: jaz imam vedno mokre spodnje hlačke. Menjavam si jih najmanj 3x na dan, uporabljam in ne uporabljam dnevnih vložkov... To se mi sploh ne zdi normalno! Je to kaj narobe, ali se to vsaki dogaja?

Lepo vas prosim, če mi pomagate priti do teh odgovorov, saj res ne vem kaj naj naredim!
Hvala že vnaprej in lep pozdrav!

(odgovor članu Anonimen777)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?