|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SS v 21 tednu
12.4.2006 12:55:11   
jeras
Timeja, vse to kar doživljaš ti sedaj, sem sama lani septembra. Čeprav je minilo že kot pol leta, pa ne mine dan, ko se ne bi spomnila mojega fantka. Ampak bolečina je manjša. Verjemi mi, da bo tudi tebi posijalo sonce, samo nikar ne obupaj. Želim ti enega veselega in zdravega user posted image !

(odgovor članu melitkica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: SS v 21 tednu
13.4.2006 10:52:10   
Anonimen
Na vprašanje Zakaj?ti nihče ne bo znal odgovoriti niti ti sama sebi ne.
Lahko ti samo rečem,da je usoda tako napeljala.Tvojeizgubljeno dete pa bo vedno s teboj,dokler boš živa,tudi ko boš ponovno mamica ali pa pri osedemsetih,ko boš že babica,če ne prababica.Smo smo ljuje,ki ne poznajo dogovorov na tako težka vprašanja.
Morda nekega dne,ko bo nov srček bil v tebi,bo bolečina mnogo majnša,mjn skeleča,kot je sedaj,ostala bo v tvojem srcu za spomin.
Za izgubljno deteuser posted image

(odgovor članu timeja)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: SS v 21 tednu
3.11.2008 7:43:14   
mamica00
user posted image ojoj mene je kar zvilo saj jaz sem tudi proti 21 tednu in mi je tako hudo zate upam da bo v drugo boljše,in kako je to možno ss po 21 tednu.mene bi pobralo že tako na veliko brca pol bi pa mogla umret groza!user posted image user posted image

bodi močna vse smo s tabo in v prihodnje bo boljše!

DOMA IMAMO SONČICO :30.3.2007

(odgovor članu melitkica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: SS v 21 tednu
3.11.2008 8:20:24   
Anonimen
drži se, saj enkrat ta bolečina pojenja, nimam besed, je preveč žalostno!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamica00)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: SS v 21 tednu
6.11.2008 18:16:09   
VITA74
Žal mi je za tvojo izgubo user posted image user posted image user posted image

nekoč (ko sem sama izgubila svojega sončka) mi je ena draga duša napisala... "čas celi rane" nisem ji verjela, vendar se je izkazalo da je res...čuvaj se user posted image



_____________________________

srečna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?