|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: smešne zgode naših malčkov
16.6.2008 21:41:19   
Anonimen
evo, sem se še spomnila:
ko sem bila noseča, smo naši starejši vedno lepo govorili, da bo dobila sestrico ali bratca, in da raste v maminem trebuhu. ampak ona je tako vztrajno negirala to dejstvo, da je vedno samo odgovorila: ne, ni dojenček, mama ti si samo debela. spet drugič, da ni dojenček v trebuhu, ampak srna ali pa medved - kakor kdaj.... potem pa enkrat prileti za mano in vsa navdušena začne razlagat: mama, vidla sem reklamo na televizji, in to je ravno za tebe!!! pa še zapomnila sem si kako se reče:slim-kofi!!! mama, to si pa res moraš kupiti!!!

jaz sem se ji vedno tako iz srca nasmejala, po drugi strani pa me je zelo skrbelo, ker je res negirala - no, zadnji mesec pa se je sprijaznila z dejstvom in je vsa navdušena opazovala trebuh in poslušala, če se kaj premika

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: smešne zgode naših malčkov
19.6.2008 10:40:58   
Mateja82
Naša malčica je stara dve leti in 3 mesece.
Trenutno se odvaja plenic in hodi pridno na WC. Naenkrat pa se je začela temu zelo upirat in niti pod razno ni več šla na školjko, ampak samo še kahlica. Vedno ko sem jo peljala na stanišče se je upirala in je rekla zgroženo  : Dada kaka. Diiiii !!!   (ati kaka , smrdi ) user posted image user posted image  

Sem vprašala user posted image   zakaj to govori , pa je povedal da je bila enkrat zraven njega ko je sedel na tronu in ..user posted image .user posted image

< Sporočilo je popravil Mateja82 -- 19.6.2008 10:41:40 >


_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: smešne zgode naših malčkov
19.6.2008 21:20:43   
titas
Res sem se nasmejala kot že dolgo ne! Ene so res dobre! user posted image user posted image user posted image

Naša je stara skoraj leto in pol. Kakšne dva meseca nazaj je bila pri meni v kopalnici, ko sem se preoblačila in me je videla v "seksi" modrčku za dojenje. Pa me tko od spodaj pogleda in vpraša: "Mami, a maš ti to tazga nahlbtnika?"
Jest sm skor dol padla! In pol med smehom sem samo rekla, ja, tazga nahrbtnika... Pol se ji je itak tko dobr zdel, da je mogla še parkrat ponovit.

Ko gre na stranišče kakat, reče: "Kl vn pejt! Pa vlata zapli, da ne bo do kuhne smldel!" Pol pokliče, ko je že in pravi: "Pa za nosa se plim!"

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: smešne zgode naših malčkov
16.7.2008 15:15:19   
Mateja82
Včeraj na sprehodu si ogledujem svoj špeh na trebuhu in vprašam mojega če imam že kaj manj špeha, pa se oglasi tamala ( 2,5 ) in reče Neee, dada ma user posted image user posted image ( ne ati ga ima)

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu titas)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: smešne zgode naših malčkov
9.8.2008 23:20:01   
Nasy
user posted image user posted image tako se pa že dolgo nisem nasmejalauser posted image user posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: smešne zgode naših malčkov
10.8.2008 0:59:48   
Sonrisa
Naša skoraj 2,5 letnica jih ima tudi kar nekaj na zalogi.

Pred dnevi sem se tuširala in je uletela v kopalnico ravno takrat, ko sem si noge brila. Pa me vpraša: "Mama, kaj je to?" Pa jaz: "Britvica. Si noge brijem." "A briješ se? Saj te ne bomo prepoznali!" user posted image  
Finta je, ker je kakšen teden pred tem spraševala tasta, zakaj ne da brkov proč, pa ji je rekel, da če se obrije, ga ne bo prepoznala. Ji je beseda ostala v spominu in jo je ob pravem času uporabila. No, na srečo so me vsi prepoznali. user posted image

Ko je pred 8-imi meseci dobila bratca, na katerega smo jo zelo pripravljali, sem ji vsa ponosna rekla: "Vidiš, zdaj pa mama nima več velikega trebuščka, ker je dojenček ven prišel." Ona nekaj trenutkov pametno premišljuje, potem pa reče: "Mama, ti MAŠ VELIK trebušček!" 


(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: smešne zgode naših malčkov
10.8.2008 1:48:32   
sirenetta
Ta le zgodbica sicer ni moja, ampak vseeno:

Je mali vprašal babico, zakaj si šprica lak na lase. Pa mu je povedala, da zato, da se bodo lasje bolj svetili. Naslednji dan vidi babica malega na vrtu z njenim lakom, kako šprica rože. Babi vsa začudena: "Ja kaj pa delaš?" In mali pobalinko ves zadovoljen: "Špricam rožice, da se bojo svetile!" user posted image

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: smešne zgode naših malčkov
16.8.2008 16:35:21   
mufi77
moj 4letnik: mamica, kako pa rata dojenček? jaz: ja oči da svoje pikice, mami pa svoje, pa rata dojenček... On pa z velikimi očmi: a sta me skupej sešraufala??? hohoho, sem se smejala ko zmaj!

- Mami... glej jst mam lulčka pa rito, a ti maš pa samo eno rito???

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: smešne zgode naših malčkov
24.8.2008 7:55:42   
mojčika
No pa še naše začetniško govorjenje. V bloku imamo kar nekaj stopnic za prehodit do stanovanja in naša mala vsakokrat kriči po hodniku: "Mama velik pičk, velik pičk."user posted image

Ter ker imajo živali REP, ga ima tudi oči, ko je brez hlačkuser posted image

Včeraj se mi ni vstalo iz postelje, ura je bila šele 6.30 in ker me z ničemer ni zvabila iz postelje, je šla v kuhinjo in prinesla džezvo v posteljo, naj si grem skuhat kavicouser posted image

< Sporočilo je popravil mojčika -- 24.8.2008 8:00:18 >


_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu mufi77)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: smešne zgode naših malčkov
24.8.2008 8:17:20   
L & L
No da še jaz pristavim svoj pisker.
Ko moj ta velik fantičko še ni znau reči žirafa in ko smo bili v ZOO je zaupiu, "Mami glej FAFA.

No pa zadnjič se brijem po intimnih delih in ta velik falot pride v kopalnico in me prav čukasto gleda in pravi " Hm mami kje maš pa ti lulčka" in jaz pravim da mami ga pa nima, on pa " ja kako če ga imamo pa vsi"user posted image user posted image , sem namreč edina punca pri hišiuser posted image user posted image .

Aja pa zadnjič greva s tamalim v trgovino in jaz gledam ene revije mali pa šiba naprej in ga kličem in kličem naj pride nazaj in me počaka on pa pride in pravi " Mami sitna si"

No takle mamo tudi mi, ta velik bi reku to je to a ne mami.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: smešne zgode naših malčkov
24.8.2008 12:09:53   
FLASK_A
Ko sva se z mami prvič peljale z avtobusom, sva sedele čisto spredaj pri šoferju. Do postaje je moral iti mimo naše hiše. Ko je zapeljal mimo, ne pred hišo, kot sem bila vedno navajena z avtom, sem bleknila: "Ja kam pa ta pelje, sej smo tle doma?" user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: smešne zgode naših malčkov
30.8.2008 8:27:28   
soncek&luna
user posted image user posted image user posted image user posted image

da se jaz pristavim mojo: ko sem jaz sla v prvi razred smo se velik igral (no tega se ne spomnim, mi je mami povedala). in sem med igro rekla uciteljici "a ne bomo nic brali pa pisali, igram se lahko doma" user posted image user posted image

pa se ena od mojga palcka... zdej sem ga imela 2 tedna pri babi&dediju, ker nisem imela varstva. in en dan prileti mali k babici in jo udari in zbezi. to je naredil kaksne 3x. pol pa mu babi rece, ko se se enkrat priblizuje k njej "te bom nazaj, ce me bos udaril". pa pride palcek do nje, stegne roko in rece "zivjo!" user posted image


_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: smešne zgode naših malčkov
30.10.2008 15:21:25   
CUKRČEK
Moja 4,5 letnica zadnje čase govori: "Veš, mami, ti si pa tolk lepa, da si že kar mal kičasta!"user posted image user posted image

Ali pa, ko se hočem na njen stol usesti, mi pravi: "Ti imaš čist preveliko rit, da bi se lahko na moj stol usedla. Za tvojo rit je drug stol!"user posted image

Ni kaj, iskreni pa so.user posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: smešne zgode naših malčkov
2.11.2008 12:31:55   
Anonimen
še ena od moje ta starejše (stara sedaj 7 let):
ona:mami, kako  to, babica ima 3 otroke, ti pa samo 2.
jaz: ja, to je pa tako, koliko si kdo zaželi.
ona: no, potem pa si jaz ne želim imeti otrok.
jaz: no, saj ko boš velika, boš vidla, da si boš že zaželela.
ona vztaja: ne, jaz pač ne!!!! ne mislim pucati dreka (kakeca)!!!!!
jaz: a jaz pa sem morala za vama s sestrico????
ona: hja, mami, ti si si zaželela!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: smešne zgode naših malčkov
4.11.2008 21:56:22   
ana b
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
No pa še naše, od tavečjega fanta:

Starost cca 2 leti
1. mali se je glih dobro naučil, da so dlake pri atiju brada. Nekega dne prijadra za mano na WC, me gleda, dvigne majico, pokaže v sredo in reče: brada. user posted image user posted image user posted image

2. je moral jesti antibiotik in midva mu prigovarjava, da mora vzeti sirup, da ne bo kašljal. Popije sirup, čez nekaj časa zakašlja, me pogleda in reče, še zmeraj kašljam user posted image user posted image user posted image

3. botrca je jedla kaki. Mali pride k njej in jo vpraša, kaj je. Ob odgovoru kaki se prime za nos in reče fuuuuuuuuuj.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: smešne zgode naših malčkov
13.11.2008 9:17:45   
Oranža
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Super zgodbice. Evo pa še naša: zadnjič pečem piško v pečici pa pride mimo naš 11-mesečnik in reče: ga ga user posted image user posted image user posted image
Pa še ena: kadar gremo v šoping se peljemo mimo enega travnike na katerenm so noji in naš taveli, tedej 3-letnik vpraša kaj je to in mu odgovorim da noj. Pa se naslednjič peljemo mimo pa spet vpraša: mmami kako se že temu reče(mislil je na noja), v tistem pa se mimo pripelje kolesar in jst prav začudeno: Ja kolesar ne! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Tamal pa ne ne tista tavelika kura tamuser posted image user posted image user posted image

Lp


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: [Brisano sporočilo]
16.12.2008 11:17:40   
ženka
Živjo!
Noseča sem šest mesecev in imava že dveletnega sinčka, ki me boža po trebuščku in govori: moja sestrica pridi se bova igrala. Na trebušček mi položi avtomobilčke in se hoče igrati še z nerojeno sestrico. user posted image
Je zelo priden fantek in komaj čakamo da pride še četrti član družine.

Lepo se imejte! Pa-pa

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: [Brisano sporočilo]
6.1.2009 21:28:39   
Marelica
Naša 2,5 letnica ga tudi seka zadnje čase. Si bom morala začet zapisovat, ker je tako originalna in iskrena.user posted image

Zadnje dneve se je pri nas dosti govorilo o boleznih, zdravilih, vročini... pa se en dan maladva spet spulita za isto igračo in tastarejša mlajšega v ihti vdari po glavi. Jaz huda: "Ja kaj si pa zdaj naredila?" ... ona meni: "Bika (Dominika) sem po vročiniki vdarla!" (imamo čelni termometer in je čelo zamenjala za vročino)user posted image  ...sem se prav težko zadrževala smeha pred njo.

(odgovor članu ženka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: [Brisano sporočilo]
7.1.2009 14:47:20   
ursi
Ja naši malčki so res iskreni. No, jaz imam dokaz, da so res naše ogledalo :

1.primer:

pridem v dnevno sobo in moj user posted image  ravno kadi pri oknu, tamali (star skoraj tri leta) pa razmetuje igrače po tleh. Se obrnem k malemu in mu rečem, naj pospravi igrače. On pa meni nazaj: Počakaj, da pokadim do konca!
(A je treba pripomnit, da mu je to rekel moj dragi, ko ga je mali prosil, naj mu naredi sok za piti ?)

2. primer:

Jaz imam dosti problemov s križem, zato malega res težko nesem po stopnicah. In zadnjič vlači mali s seboj kopača in pri vhodu v bloku reče atiju : Ati, nesi mi kopača. Jaz ne morem, ker me boli križ!

Mislem mali jih kar stresa iz rokava in je res treba že paziti, kaj kdo reče. Ampak pri takih prigodah se pa nasmejimo.

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: [Brisano sporočilo]
14.2.2009 18:35:27   
RoZala
Sem se pa res narežala vašim odgovorom. Pri nas se tudi veliko dogaja, ampak skoraj vsak večer pa se zgodil nekaj, kar me po nekaj mesecih še vedno spravi v smeh.

Ko je 5 in pol-letnik v postelji in ko kakšno minutko še počvekava kaj se je danes zgodilo in kaj bomo jutri delali, se posloviva. Jaz mu rečem: Lahko noč, piščanček. On pa meni: Lahko noč, koklja user posted image  user posted image



(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: [Brisano sporočilo]
17.2.2009 18:46:24   
andreja2000
Ko sem čakala,da pride k nam na obisk sodelavka po imenu Jelka,se oglasi hčera in pravi" ja,mami,pa kdaj bo že prišla Smreka?"user posted image



_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: [Brisano sporočilo]
19.2.2009 10:58:42   
barbara_s
Smo se preselili. V blok, z dvigalom.

Pa rečem mali: "Daj, pokliči dvigalo!" In se začne mala dreti tako, da jo sliši cel blok: "Dvigalo, pidi po mene! Dvigalo, pidi me iskaaaaaat!" Sosedje se še danes tega spomnijo in sprašujejo, če zdaj pa že zna pritisniti na gumb....



(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: [Brisano sporočilo]
20.6.2009 23:53:00   
popek
Še malo naših intimnih pogovorov:

Hčerka (5) me v kopalnici vpraša. Mami, zakaj imaš ti čili ektiv (chilly active - inimno milo). Za luliko umivat, ji odgovorim. Hčerka me čukasto pogleda in odvrne: "A nimaš ti to za varnost in zaščito?"

Ko je imela pribl. 3 leta pa me vidi golo in pokaže na moje kocine v bikini predelu in vpraša: "Mami, kaj imaš to!" Odvrnem." Dlakice!" ona pa: " A nimajo to samo medvedi?"


Zadnjič pa umivam sinčka (3) in ga zraven sprašujem: " A si ti fantek ali si punčka?" "Fantek sem!" No pa povej, kaj imajo fantki? "Fantki imajo avtke," odvrne. Jaz še kar vrtam:"In kaj še imajo fantki?" On:" Pa prikolice!" Potem mu pojasnim, da imajo fantki lulčke in takoj nato vprašam: "Kaj pa imajo deklice?" "Deklice pa imajo barbike," navihano odvrne on. Jaz pa še kar nadaljujem: " In kaj imajo deklice za lulat? On pa kot iz topa: "Stranišče!"

(odgovor članu barbara_s)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: [Brisano sporočilo]
24.11.2009 10:37:18   
kodrana
tako rada berem tele prigode, vedno znove me nasmejejo iz srca.

pa bom še jaz povedala svojo prigodo še iz mojih otroških let.

imeli smo župnika na kosilu. malo smo se začeli hecat in jaz vprašam župnika: "recite peč". on reče: "peč". in jaz mu odvrnem: "vam so nage babe všeč". vsi za mizo, so utihnili in čakali na reakcijo. župnik se začne smejat in reče: "kako pa veš?" user posted image user posted image user posted image in potem smo se vsi smejaliuser posted image .


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu popek)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
4.2.2010 8:35:22   
mysweet
hj sem nova tukaj pa imate kr zanimive teme tukaj gor lepo se imejte pa morda še jaz kdaj kja povem hehehuser posted image user posted image

(odgovor članu muki)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?