|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: no aprilke 2005, kako?
21.1.2010 8:23:55   
ksenjak
Jutro!

Ja, res je, aprilke smo se čisto nekam potuhnileuser posted image .

Junior_kam pa se hodita drsat, namreč jaz bi tudi Laneja enkrat rada peljala, pa da vidim, če mu bo šlo?
Pa še to me zanima - ali se da drsalke za otroke tudi sposodit?

lp

(odgovor članu junior)
Neposredna povezava do sporočila: 3476
   RE: no aprilke 2005, kako?
22.1.2010 20:44:20   
Naty*Taja
Ja, nič ni več časa. Največ je še M_m pisala, zdej ima pa preveč dela z enim takim malim cukrom!!
No, pri nas nič kej drugače, kot pri vaših aprilčkih - naš je tudi najraje taglavn, pa trmast, pa vse bi rad sam. Vsak dan ene parkrat čisto ponori, ker je zaspan - v vrtcu ni šans da zaspi, doma pa sem tudi obupala, da bi še spal, razen v soboto in nedeljo, pa še to mi včasih ne rata več. Je  pa potem obup tam proti šesti, sedmi uri zvečer. Še Marušo čisto zdivja, ki je pa pravi cuker proti njemu. Sem zdej po srčkih vidla. Pa ko kam gremo, z njo ni nobenga dela, Marcel pa samo divja, leta, nič ne sliši, se dere...groza res. Danes niti v knjižnici ni zdržal, da bi si izbrali knjige. Jaz res ne vem več kako naj z njim. Pa vse bi rad sam, komandiral bi sestrico in bratca. Urbana bi kr sam okrog nosil...skratka rad bi bil odrasel, hkrati pa nima niti malo samokontrole.... Je to samo obdobje? Ne, po moje bo skoz tak
Drugače pa kar se inteligence tiče- pozna, napiše in prebere že vse črke, napiše svoje, sestrino in bratovo ime, pozna na uro s kazalci, šteje do 100 če je treba...sem mu razložla sistem in mu kr gre, samo pri deseticah se mu zalomi, ko rata kaka desetnajst, pa desetdvajst...user posted image Je pa fora, da vse to sam od sebe,. oz. iz vrtca. Mene potem doma samo sprašuje in mu povem. Pa pravljice, pravljice in pravljice - kadarkoli. Zvečer pa ni šans, da se izognem vsaj trem pravljicam, ko se jima že očke zaprejo...
Evo, da boste imele kaj brat, pa še same kaj napisat. user posted image
Zdej pa bom šla še malo našga atija pogledat, kako zgleda po celem tednu, ko je delo samo z otroci, otroci, otroci...user posted image

Lahko nočko!!


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 3477
   RE: no aprilke 2005, kako?
25.1.2010 15:52:43   
honey
Joj, sem mislila, kaj bom zamudila, ker me tako dolgo ni bilo na RR, pa vidim, da skoraj nič user posted image .

Ja, res je, nič več časa nimamo. Jaz sem večinoma za računalnikom, ampak takrat, ko imam pa prosto, grem pa raje stran in enostavno sem preveč sita vsega.

Mi smo zdravi in se moram pohvalit, da končno spi naš gospod celo brez plenice tudi ponoči. Očitno je pomagalo, ko sem mu zagrozila, da dokler bo imel plenico na riti, ne bo več spal pri nama user posted image . Ko bi tako vedela, bi to že pred 1 letom zagrozila user posted image . No, zdaj je bil 5 noči že suh, tako da upam, da smo iz najhujšega ven. Lenoba pač, kaj hočmo - z vseh strani, se mi zdi. Z najine z možem in z njegove user posted image .

Drugače se je pa prejšnji teden udeležil 2-dnevnega tečaja smučanja in je bil ves navdušen. Pa tudi dobro mu je šlo, so rekli učitelji. Tako da sem prav vesela. Zdaj sta se z možem pogovarjala, da bosta šla kar na pravo smučišče. Bomi videli, kako bo šlo tam. Drsat pa noče - pravi, da ne zna. Ampak mislim da je bolj lenoba bila v igri, saj rolat zna brez problema. Bomo morali iti enkrat skupaj, da bom še jaz zraven. Mož se da na drsalke in potem on drsa, mali pa nadrsa user posted image . Tako da mislim, da ko bom jaz z njim, bo šlo bolje. Jaz sicer ne drsam, ampak sem pa pri njemu - zaradi občutka user posted image .

Smo se pa sankali včeraj in je bilo prav luštno. Samo sonček nam je manjkal.


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3478
   RE: no aprilke 2005, kako?
1.2.2010 9:22:45   
Naty*Taja
Honey - tole z lulanjem je pri nas tudi še problem. Še kake 14 dni nazaj se je skor vsako noč polulal, al pa celo večkrat na noč - zakaj, zato, ker ful trdno spi. Začne jamrat, pa sva z možem takoj laufala k njemu in prav potiskat sem ga mogla do wc in povedat, da zdej pa nej lula... groza. se pa vmes sploh ni mogu zbudit. Tudi potem se bi kr v kopalnici na tla ulegu...eh, kaj pa vem, nisem več tolk pametna. Do šole ga bo že minilo. Zanimivo pa ,da je Maruša od kar je dala plenico dol - suha podnevvi in ponoči - v letu in pol se je mogoče ene dvakrat zgodilo, da ji je všlo pa še to čisto malo, tolk da smo gatke preoblekli. Je pa res, da Marcel skoraj celo noč leži razkrit - zdaj mu dajem ponoči nogavičke gor, pa je bolje. Je tak zmrzljivc kot jaz - spim v nogavicah od nekdaj - še poleti včasih. Imam pa čisto ledene noge in potem ne morem zaspat, pa kr naprej na wc laufam...evo, mali je pa tak kot jaz.

Eh sem cel roman zdej na lulanje napisala..user posted image
Zakaj se res nič ne javite.


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 3479
   RE: no aprilke 2005, kako?
2.2.2010 15:17:52   
honey
Naty-Taja, ja, saj pri nas je isto. Spi kot top in enostavno ne čuti, da ga lulat. V nedeljo recimo sem ga zvečer nesla v posteljo, saj je zaspal na kavču pri možu. Čez 2 uri sem ga šla pogledat, ko sem šla spat in je spal točno tako, kot takrat, ko sem ga položila v posteljo user posted image Koma totalna. Ampak jaz ga enostavno ponoči, če se zbudim, odnesem na wc in ga kar posedem na školjko, ga niti ne matram, da mora hodit, ker po moje ne bi naredil niti koraka ali pa bi se kar zlil po tleh user posted image Imaš prav, do šole jih bo minilo user posted image

Drugače smo bili pa v nedeljo pri nas v Logatcu na smučišču in nisem mogla verjet, kako so mula navadili smučat v 2-dnevnem tečaju po 3 ure user posted image Se pelje kot profesor.


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3480
   RE: no aprilke 2005, kako?
3.2.2010 7:13:39   
ksenjak
Jutro!

Ja, tule pri aprilkah je res postalo pravo zatišje. Kje pa ste vse?

Pri nas na splošno nič novega. Upam samo, da bo zime čimprej konec, ker enostavno ne prenašam več mraza. Pa ve? Vas tale mraz kaj moti?

lp

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 3481
   RE: no aprilke 2005, kako?
3.2.2010 15:48:07   
honey
Evo še mene malo. Ah, mene mraz ne moti - če grem ven, se dobro oblečem in to je to. Si morete misliti, da gremo še celo zjutraj na kavo in sedimo zunaj zaradi dveh, ki kadita. Smo nori, kaj user posted image

No, vam moram povedat, da sem imela danes v GK Lj. pregled pri novi zdravnici, dr Banovi. In mi je predlagala, da me ne bo nič več packala z raznimi preiskavami, ampak da me bo dala direktno v postopek. Tako da je rekla, da bo do poletja že za mano. Upam samo, da bo v prvo uspelo. Ja, pa seveda mi je povedala, da je možnost, da dobimo dvojčke. In sem ji rekla, da če jih imajo vsi v moževi žlahti, zakaj jih ne bi imeli še mi user posted image




_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 3482
   RE: no aprilke 2005, kako?
3.2.2010 21:37:57   
tinatona
user posted image honey super!!!!

Bom jutri od doma več napisala, zdajle sem pri naših.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 3483
   RE: no aprilke 2005, kako?
16.2.2010 10:58:30   
m_m
ojlaaaaaa babe user posted image

Pr nas je norišnica... tina js sem dala kamne ven user posted image sem mela hudičeve 3 tedne, napad za napadom, pa slinavka se mi že zraven vnela... boleloooo. Sem rekla če lahk čimprej to ven zrežejo, ker mam dost. Potem je mali imel uroinfekt, smo mogli na infuzijo. V glavnem star je 2m od tega sva 1m po bolnicah. Sem že kar domača, vse sestre pa dohterje poznam, pa oni labirint podzemnih hodnikov v SG bolnišnici sem naštudirala.

Zdaj sem ok, Aneja je angelček v vrtcu, Tjaša bo hudiček doma, za malega pa še ne vem kaj ga bom napravla. Vsi trije na kupu so huda kombinacija, sploh če so lačni al pa zaspani, one dve se že igrata skup, ampak prosim, vedno z isto igračo. To je kreganja še pa še. Mali prestrašeno gleda od kod to kričanje, ko je hoče met mir. V bolnici je bil zraven mene, ampak ko so me odpeljali je dobival po flaši in frajer noče več matranja, ker iz tiste dude tak lepo teče. Dojenje odpade. Moram načrpat. Vsaj to. Da je mleko.

Aja, pa R je končno začela govorit in to zelo razločno. Je prav simpatično, ko se trudi.

ksenja
js bi tut drsala... mam svoje drsalke, ampak že celo večnost nisem stala na njih. Anejo vozim na drsanje že 2 leti user posted image pa vsakič je problem, ker je vedno dojenček doma, tak da drugo leto pa menda res gremo. V CE dvorani sem bla enkrat, je ok, domača sem pa v MB dvorani. Sam tam je dužva. Lahk gremo enkrat skupi user posted image

tina
jupi, za božička bom že lahk probala potico. user posted image Ma so bli hudi 3tedni, ampak se je splačalo. sem prišla na listo za operacije in kar šla z nje isti teden. Drugače bi mogla čakat 3m, pa je blo prehudo, ker se mi je že vnela slinavka. So kamenčki začeli uhajat. Mela sem UZ, gastoskopijo, ERCP na Bledu, na koncu sem pa dobila 3 lukne v trebuh user posted image ena je nad popkom, zgleda ko piercing. Jutri dam šive ven in mam mir. Kak so pa kaj tvoji kamenčki?

naty kak si ti? še sreča da smo se zadnič vidle user posted image jaz sem spet zdrava, mali se noče več dojit, ampak črpam in zaenkrat je zadost. Na mesec se zredi cca. 1,2 kilce.


_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 3484
   RE: no aprilke 2005, kako?
22.2.2010 9:01:26   
ksenjak
Jutro!

Pa kaj se z vami dogaja? Nikjer nobena. Sem kar malo jezna na vas.

m_m_ja, res se lahko zmenimo. Pa misliš, da si bomo drsalke lahko tam sposodili?

A da sta bila toliko po bolnicah? Ja, to pa res ni fino. Kdo pa je potem imel Anejo in Tjašo? Predvidevam, da je tvoj dragi že odšel na služebno pot ali se mogoče motim?

lp

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3485
   RE: no aprilke 2005, kako?
23.2.2010 11:21:24   
m_m
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja, jutr gre user posted image no danes ponoči, sploh ne vem če se boma prej kej vidla. pa govori se, da lahk podaljšajo na 8m. Tak mi je čudn. Za ene stvari sploh ne bom jezna, recimo štumfov več ne bom rabla pobirat za vsakim vogalom. Sam bo pa tiho, pa še kregat se ne bom mogla. Po telefonu je škoda minut za tako. Bom ziher v vsaki štarcuni kej našla, da se bom lahk kregala user posted image

Male sta ble pa v vrtcu, pop. pa je bil tak ati doma. Drsalke pa imajo v MB, od katere št. naprej ne vem, sam ko majo otroško drsanje, verjetno da nimajo vsi otroc svojih. Bi blo treba prej poklicat.


_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 3486
   RE: no aprilke 2005, kako?
23.2.2010 12:40:01   
ksenjak
O boga m_m_se mi kar smiliš. Ja, saj prej še gre, samo ko pa pride dan D, je pa hudo, sploh ker se res dolgo ne boste videli. Kako pa Aneja dojema vse skupaj (Tjaša najbrž še ne zastopi, da ga res dolgo ne bo videla)? Upam, da ne bo prehudo.

No, si boš pa kdaj vsaj čas vzela in do mene prišla. Saj veš, da sem tudi jaz bolj ko ne sama, čez teden pa sploh.

lp

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3487
   RE: no aprilke 2005, kako?
25.2.2010 9:47:48   
m_m
evo, preživel 1. dan.
aneji je jasno da ga ni, samo ne dojame za kuk časa. Mam igračko na zalogi, če bo kdaj kriza, da ji dam, kao da ji je ati poslal. Je pa vse tak ko je blo, čez vikend se bo najbolj poznalo. tjaši je pa zadnja briga. Sam da ma za jest, pa je srečna. Ko ta sneg zgine pa se zmenimo za kak dan.
Kak ste pa vi? Še kaj telovadi mali?


_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 3488
   RE: no aprilke 2005, kako?
25.2.2010 11:39:04   
ksenjak
Saj bo.  Če ste si tako zadali, mora biti.
Ja, upam, da bo čimprej konec zime, potem se pa res moramo dobit.

Ja, Lanej še hodi dvakrat tedensko na Polzelo, enkrat do dvakrat mesečno pa še v okviru vrtca v Braslovče.
Je še vedno zelo navdušen. Prejšnji četrtek so se šli učit smučanja, zdaj enkrat bo pa še na vrsti plavanje.

lp

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3489
   RE: no aprilke 2005, kako?
9.3.2010 9:04:42   
m_m
Ojla babe  user posted image Kako kaj?

Js ravno opazujem kako sosedu hišo sestavljajo. Mamo 2 posvetovalnici ta teden. V vrtcu spet neki bruhajo, drugi driskajo... v Massu razprodaje, šibam pogledat danes če bo kaj uporabnega. Ni nam dolgcajt brez atija user posted image 14 dni.

Naty kak ste vi? že kaj plazite? Zdravi? Aneja je zdaj spet nehala kašljat, tjaša mal smrka. Mali je ok. Smeji se na veliko. Noče spat v kinderpetu. Se  sam dere, pol se mi pa ne lušta vstajat, pa ga mam kar zraven. Itak je zdaj dost placa user posted image

Ksenja
fajn da ma še voljo. Jaz sem zdaj vpisala na telovadbo z mamicami. 1x na teden boma hodle, pa da vidim kak ta lenoba dela, ko jo skos priganjaš zraven. Zjamrana, ko da je ravnokar maraton tekla. Kaj pa Kiara? Zdaje je  že verjetno brez plenice?




_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 3490
   RE: no aprilke 2005, kako?
10.3.2010 7:52:34   
ksenjak
Jutro!

Res ne vem, kam smo se aprilke porazgubileuser posted image ? Z izjemo nekaterih, ki se vsaj na vsake kvatre še kaj spravimo napisat.

m_m_upam, da čim lažje prebrodite tole obdobje brez atija. Saj bo.
Mi smo zaenkrat zdravi (moram potrkat). Kiara je že dolgo brez plenice, vendar pa se velikokrat polula v hlačke. Sem se o tem tudi v vrtcu posvetovala pa nima nihče nobene ideje, kako to preprečit. Sem potem spet probala en mesec s pleničkami pa ni bilo bolje in so mi v vrtcu rekli, da se je spet preveč razvadila in da je treba plenice spet dat stran. Ne vem, ne vem. Se pa to zgodi kar ene trikrat na dan.
Kdaj prideš z mulčki naokoli?

lp

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3491
   RE: no aprilke 2005, kako?
10.3.2010 11:52:04   
m_m
Sem ravno gledala kak mam tickerje nastavljene, so kar tak diagonalno poravnani user posted image
Uf, a pol mate take probleme s pleničkami user posted image mi bomo letos poleti začeli z odvajanjem. tut ne vem kak bo pol jeseni v vrtcu, ko je tolko otrok in se hitro zgodi da se zaigra... Pa Kiara ve da lula, pozabi it, al prepozno pride do kahle...? Kaj pa ponoči?
Kdaj pridem? Hm, zdaj pišem eno seminarsko, star dolg, jo moram nujno oddat, pa si lahk predstavljaš kak to zgleda zraven treh user posted image gre zelo počasi, ampak hilam. Problem je sam, ko ni navadna seminarska, ampak raziskovalna naloga in se učim zraven za kaj sploh gre in kaj moram nardit. Ko bom zapečatila kuverto in oddala na pošto te rufnem user posted image

_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 3492
   RE: no aprilke 2005, kako?
11.3.2010 7:34:47   
ksenjak
Jutro!

m_m_v bistvu ve, da jo lulat a se ji ne da do WC-ja, tako da je ponavadi prepozno. Ponoči pa ji dajem pleničko, kljub temu, da je sama noče a meni se ne ljubi vsako noč postelje spreoblačit.

No, velja, te držim za besedo. Hitro in uspešno zaključevanje seminarske ti želim.

lp

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3493
   RE: no aprilke 2005, kako?
12.3.2010 1:15:01   
tinatona
Hej punce!

Evo mene. Končno spet pri življenju (ups ob 1ih zjutri). Saj vas redno berem, samo ni se mi dalo pisat (priznam kriva sem user posted image ).

Kako ste kaj?

Mi2 sva super, se tud imava super. Sva imela probleme s spodnjim sosedom in sva se samo še kregala. No jaz sem malemu težila za vsako stvar, samo ne, tega ne smeš, nehaj,... Zdaj sem se pa odločila, da imam tega dovolj in da mi dol visi za spodnjega soseda in sem se nehala sekirat kaj si misli o nama. Živiva čist normalno blokovsko življenje in to je to, če mu pa kaj ni prav naj se pa kar odseli.

Pa v februarju je mel dvakrat angino (3 dni je bil vmes zdrav).

m_m a res, kar na operacijo si šla? Ojoj. Jaz k sreči (še) nimam takšnih težav. Dokler mi ne nagaja full, ne bom šla na op. Pa upam da bo tako še dolgo ostalo. Ej kam je pa šel vaš ati? Upam, da vam njegova osotnost čimprej mine!!!

Ej ampak, bi se pa res lahko kej dobile. Ksenja kdaj pridete končno na kavo?

LP Tina

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 3494
   RE: no aprilke 2005, kako?
12.3.2010 8:47:45   
ksenjak
Oj!

tina_ma, nimam pojma. Čas tako hiti, da ni za nikamor. Moj spet vozi in tudi nikoli ne vem, kdaj bo doma in kdaj ne. Se bo treba dogovorit za en točen termin in to je to.

lp

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 3495
   RE: no aprilke 2005, kako?
15.3.2010 14:28:48   
tinatona
Hej punce!

Evo mene na prisilni bolniški. Nas je trebušna viroza obiskala. Najprej je začel Ožbej v petek, včeraj pa še jaz. No tamal je bil že v petek popoldan vredu, jaz sem pa mogla it zvečer na urgenco po injekcijo, da so se mi slabosti nehale.

Kako ste pa ve kaj?

Upam da ste vsi zdravi.

Ksenja kaj če se zmeniva kar za to soboto? Bi vam zneslo?

LP

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 3496
   RE: no aprilke 2005, kako?
16.3.2010 7:29:10   
ksenjak
Jutro!

tina_ja, boga no. Upam, da si danes že bolje.
Žal pa ta vikend ne bo šlo, ker niti ne vem, kdaj nam ata pride domov pa še eno feštico imamo napovedano, saj je prijateljica rodila.

lp

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 3497
   RE: no aprilke 2005, kako?
18.3.2010 13:00:13   
junior
No da se vam še jaz malo javim. Laura je zdrava, je pa mene zelo zagrabilo zajprej močna viroza potem pa k zdravniku ker ni bilo nič bolje, namreč mislila sem da bo vsak da bolje z zdravje pa nič od nič. Ja pa sem šla k zdravniku in mi je ugotovila da imam vnetje srednjega ušesa in to zelo močno , ojoj slabo slišim v glavi mi šumi imam slabo ravnotežje pojedla eno škatlico hiconcil antibiotik nič bolje jem drugo škatlico hiconcil malo bolje jutri imam kontrolo tako da če ne bo bolje me bo poslala k otologu da pridemo stvari do dna.
user posted image user posted image user posted image user posted image
lp Karmen in Laura


(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 3498
   RE: no aprilke 2005, kako?
19.3.2010 7:15:35   
ksenjak
junior_evo tale user posted image  je zate pa da čimprej okrevaš.

lp

(odgovor članu junior)
Neposredna povezava do sporočila: 3499
   RE: no aprilke 2005, kako?
23.3.2010 15:48:08   
honey
Junior, ja, tale ušesa so zaj... stvar. Vem, kako ti je. Čeprav jaz sem fasala vnetje v porodnišnici. In ko sem prišla domov, sem šla vsa vesela pod tuš in si še z vodo veselo spirala uho, ker sem mislila, da je pač zamašeno od tega, ker si nisem mogla glave umivat in potem znoj pa vse, da se je nabralo v ušesu. Naslednje jutro sem imela pa kar potok gnoja ven iz ušesa user posted image . Sem šla k zdravniku jo je pa skoraj kap - mene pa tudi od bolečin, ko mi je tlačila tisto luč v uho user posted image . Ampak meni je dala Sumamed in to 2 rundi po 3 tbl. Ja, boli pa kot 100 user posted image

Zdaj se bo kmau otvorila sezona aprilčkov, kaj user posted image Imate že ideje, kaj jim kupit za r.d.? Midva z možem sva se odločila, da bova Tima peljala v začetku aprila v Zagreb v ZOO za rojstni dan - kot manjše darilo, ki pa bo hkrati seveda tudi za naju, saj se odpravljamo že 2 leti tja in to z vlakom. Ampak tisto glavno darilo bo pa "boljše" - prijavila sem ga na "Potovanje v deželo dinozavrov", ki bo konec maja user posted image In to bo imel za rojstni dan. Tisti zagrebški ZOO bo kot družinski izlet, ta bo pa samo njegov, saj je samo za otroke. In je že zdaj ves navdušen. Kaj šele bo, ko bo šel user posted image




_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 3500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?