|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: no aprilke 2005, kako?
6.5.2010 9:00:26   
honey
Pozdravljene, aprilke.

Jaz se moram žal opravičit za srečanje, glede na to, da bom takrat spet na bolniški in si ne upam hodit preveč okrog, vsaj na začetku še ne. Verjamem pa, da se boste imele super. Sicer pa - 29. maja gre naš "mali" v Avstrijo v deželo dinozavrov, tako da v vsakem primeru bi lahko prišla edino sama user posted image

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 3526
   RE: no aprilke 2005, kako?
6.5.2010 21:49:12   
Naja31
A lahko tud mi pridemo na srečanje?user posted image

Meni je 29.5 cool, pa arboretum tud. Edino kar je, da če se tam dobimo, bomo bolj otroke lovile po tistem super igrišču, kot kaj med sabo klepetale. Marku se tam vedno zmeša, Aleksander pa po svoje leta okrog. Meni se nek bolj omejen prostor zdi primernejši, če bi me tudi rade imele kaj od tega.

Honey, čestitam!!!!!user posted image   Nisem vedela. Čuvaj se!

Marko je danes opravil sistematski. 116cm, 21 kg.
Rojstnih dnevov za prijateljčke mi tud še nismo praznovali, Tina. Sem mislila naslednji petek, pa sem prej pogledala vremensko napoved, in je dež napovedan za cel teden, tako da bomo spet počakali. Marko skoz sprašuje kdaj bo imel rojstni dan v Mostecu.






(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 3527
   RE: no aprilke 2005, kako?
6.5.2010 23:06:56   
m_m
kdo je noseč? honey? tina to so neke insajderske info... noben ni nč omenu user posted image a je res honey? user posted image user posted image user posted image nekam skrivnostno je vse skupaj...

tina Dinozavri v Arboretumu Volčji Potok Razstava je podaljšana do 20. 6. 2010 user posted image
Ja poslušnost je problem. sploh ko sta dva primerka, ki se med sabo kregata, da se na koncu vsi deremo... O, a takle mate. Upam, da ne bo treba v bolnico. A ti si še doma al delaš?

naty zmaji ja user posted image joj to bojo pobi še kej ušpilal. bolš da mame ne bomo zraven gledale... user posted image

ksenja mi mamo samo domače nas 5 pa babice pa dedke user posted image sem razmišljala o prijatlih iz vrtca, ker je aneja šla na par RD, pa mislim da bomo kar v klasični zasedbi. Zaenkrat.
Ja men paše 29. maj.

naja31 user posted image o izkušnje. No sej lahk tut kak zaprt prostor, kakšno igrišče v ogradi, jst bom itak sam lovila, ko tamala vsepovsod pleza... arboretum je pa idealen za zdivjat pa za dolge sprehode... da bojo vsaj mal spal.








_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 3528
   RE: no aprilke 2005, kako?
7.5.2010 1:01:32   
tinatona
Hej punce!

Evo mene ob čudni uri... Ja sej že komej gledam. Samo moram pokomentirat.

m_m
ja sem vidla da so podaljšali razstavo. Samo meni glih ni se za it tja gužvat, ker bo res norišnica. In pol me ne bomo mele nič od srečanja. Bi mogoče res kako bolj omejeno varianto, če se da. Kot sem že rekla, lahko se tudi pri nas dobimo v Motniku (se bomo vse malo vozile).

honey
ti pa kar doma ostani in počivaj!!!

Naja31 mi imamo pa sistematski pregled 18.5. in komaj čakam, da vidim kolk je zrasel, ker se mi zdi, da se je kar precej potegnil.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3529
   RE: no aprilke 2005, kako?
8.5.2010 10:05:22   
honey
Ja, punce, res je - pa niso nobene insiderske novice, ampak je tale tema tako zaostala, da jo očitno bolj malo beremo user posted image Sem napisala nekaj postov bolj gor, da je ratalo user posted image Zdaj samo še čakam na 1. UZ, da vidimo še user posted image , potem smo pa zmagali user posted image

Punce, dajte mi povedat, ali se je potrebno za sistematskega posebej naročit oz. ali mora iti na sistematskega pri 5. letih? Jaz nič ne vem user posted image

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 3530
   RE: no aprilke 2005, kako?
8.5.2010 22:12:45   
tinatona
Hej punce!

Evo mene, razjarjeno do onemoglosti. Danes naj bi naš oči končno mel čas prit po Ožbeja in ga seveda spet ni bilo user posted image . Ma jaz sem tok jezna nanj, da vam sploh ne morem povedat. Ta mal je bil čist paf, ko mu je po telefonu povedal, da ga ne bo (sva ga z Ožbejem poklicala popoldan)... pa je še prejle sanjal, da ne more it spat, ker bo oči prišel ponj. Sem ga komaj shecala, da je šel v posteljo in mu mogla obljubit, da ga zbudim ko/če oči pride.

honey to je pa čist od ZD do ZD odvisno. Za Bežigradom vedno delajo 5letno sistematiko. Na viču, pa je niso vedno delali, ker naj bi itak meli kmalu zatem pregled pred vstopom v šolo... in da kao tud zavarovalnica ne prizna obeh pregledov (čeprav naša zdravnica je rekla da to ni res). Mi2 sva datum dobila, ko sva bila tam na kontroli pri prezadnji angini.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 3531
   RE: no aprilke 2005, kako?
10.5.2010 7:51:42   
ksenjak
Jutro!

honey_čestitkeuser posted image . Škoda za srečanje, se pa vidimo na naslednjem. Za sistematskega pa sem jaz sama poklicala in ga naročila, mislim pa, da je v praksi, da vabilo pošljejo na dom. Pokliči in vprašaj, bo najbolje. Včasih kar malo pozabijo.

Naja31_Seveda! Več nas bo, bolj veselo bo.
Imaš pa velikega aprilčka. Lanejeve mere in kg -  110,5 in 17,9kg. 

tina_ja bogi Ožbej nouser posted image . Spet. Tega tvojga bivšega bi res bilo treba malo v roke vzet. Pa mislim, da niti to ne bi pomagalo. Res škoda, da je tako neodgovoren.

Kar se pa srečanja tiče pa jaz nisem za Arboretum, saj bi mogla skoz zraven Kiare stat in ne bi imela od srečanja nič. Če pa se ve vseeno odločite za ta kraj, pa se lepo lepo imejte in se vidimo na naslednjem srečanju.

lp

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 3532
   RE: no aprilke 2005, kako?
11.5.2010 8:01:22   
NatyTaja
Ja, mate prav, kar se tiče prostora za srečanje. Arboretum odpade, ker bi jih res sam iskale -smo bili v nedeljo in našadva postaneta tam gluha!!
Dejmo se kje drugje zment. Kaj pa živalski vrt? Ponavadi ste se tam dobivale. Pa tista igrala so tak na kupu pa dost obsežna - eh, bo treba pa Urbija lovit...
Res rabimo ena ena zaprta igrala, da bomo lahko tudi najmanjše spustile (Tjaša, Urban, Kiara... user posted image )
Hitro predlogi!!

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 3533
   RE: no aprilke 2005, kako?
11.5.2010 8:59:40   
tinatona
Hej punce!

Kaj pa če bi se potem res v Motniku dobile? Imamo luštno šolsko igrišče... pa še naša hiša je čisto zraven. Pa imamo lahko mini pojedino... Pa mogoče bi tko lahko tud honey prišla, ker ne bo na javnem prostoru...

LP

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3534
   RE: no aprilke 2005, kako?
11.5.2010 9:32:24   
ksenjak
Jaz tudi nisem za javni prostor, ker se bom potem lahko samo drlauser posted image . Dajmo se raje dobit na zasebnem zaprtem prostoru.

Kot sem že zadnjič predlagala, lahko se dobimo pri nas, lahko pa v Motniku pri Tini. Meni je v bistvu vseeno.

lp


(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 3535
   RE: no aprilke 2005, kako?
11.5.2010 11:02:58   
Naja31
Meni se zdi Motnik dobra ideja. Ali kaj drugega bolj ograjenega. Ali pa pri ksenjik, tam še nisem bila user posted image .
V ZOO imajo od lanskega leta še eno super igrišče, tako da bi se otrokom res sfuzlalo od navdušenja. Mi smo tam vsak teden, pa ju vedno znova lovimuser posted image .

Tina, bogi Ožbej.Prav hudo. Andrej je pa kreten.

A glede datuma smo se že kaj poskusile meniti?

Aja, mi smo dobili vabilo na sistematski pregled,jaz sem čist pozabila, da mora to opraviti. Smo pa ZD Šentvid.



< Sporočilo je popravil Naja31 -- 11.5.2010 11:03:46 >

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 3536
   RE: no aprilke 2005, kako?
11.5.2010 11:45:31   
m_m
user posted image čestitke honey, potem pa držimo pesti do prvega pregleda user posted image poročaj!!!
Nam so za sistematskega poslali vabilo sami. Sicer sem pa redno pri njih v posvetovalnici s tamalim, pa sem vprašala prej kak majo sistem. Čakamo pa še na vabilo za logopeda.

tina zakaj mu pa ata obljubi, če potem ne pride? Dej mu povej, da tak se pa ne greš več. Bogi mali

ksenjak  haha, sta še kar pri istih merah z anejo

No seznam za srečanje:

pri ksenjik (ograjeno):
m_m
pri tinitoni (ograjeno???):
m_m
živalski vrt (sicer ograjeno, ampak ne posebej igrišče):

odpade arboretum (ni ograjeno):
Še kakšno drugo igrišče?

Še datumi, kdaj kdo lahko:
med tednom:
lahko po 23. maju
čez vikend:
lahko po 23. maju


_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 3537
   RE: no aprilke 2005, kako?
11.5.2010 12:30:34   
ksenjak
Torej seznamček bo kot ponavadi naredila naša pridna m_m.

Datum smo rekle 29.5., zdaj pa se javite še ostale.

Kraj - meni je res čisto vseeno in kot sem rekla, lahko je tudi pri meni. Lahko si kaj spečemo na žaru, imam ograjeno, igrač zunaj dovolj, peskovnik, eno gugalnico. Gremo pa potem lahko še na en kratek sprehod (5min) do igrišča, kjer lahko otroci brcajo žogo, norijo in vse ostalo.
Če se odločimo, da se dobimo tako, da bi se tudi kaj popeklo (se pravi en mali fensi špensi piknik), sem za to, da pač vsaka nekaj prinese.

Torej punce s predlogi in predvsem potrditvijo prisotnosti na dan.

lp

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3538
   RE: no aprilke 2005, kako?
11.5.2010 12:41:40   
NatyTaja
No potem se pa kr zmenmo za

29.5. v Motniku -


v Celjskem parku - ?

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3539
   RE: no aprilke 2005, kako?
11.5.2010 17:49:55   
tinatona
Hej punce!

V Motniku je igrišče tudi ograjeno. Pa kaj speče se lahko tudi pri nas. Ni problema.

Sem pa tudi jaz za to, da vsaka nekaj prinese. Če bomo v Motniku jaz takoj povem da častim dve torti (sadno in nutelino). No saj tudi k Ksenji lahko torto prinesem, samo ne vem če imam dve škatli.

LP Tina

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3540
   RE: no aprilke 2005, kako?
11.5.2010 19:58:00   
m_m
Torej seznamček bo kot ponavadi naredila naša pridna m_m.
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

Torej seznamček bo kot ponavadi naredila naša pridna m_m.



user posted image

SREČANJE: DATUM
Kdo lahko 29.5.2010?
m_m
ksenjak
natytaja
tinatona?
naja31
Drug predlog?

KRAJ
Pri Ksenjik
user posted image m_m zelo paše, ker je blizu
Motnik
m_m ok
Celjski park
m_m ok


_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 3541
   RE: no aprilke 2005, kako?
11.5.2010 21:05:43   
NatyTaja
Datum 29. men čisto ustreza, kraj mi je pa čisto vseeno. če le ne pride kej vmes, pridemo komplet.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3542
   RE: no aprilke 2005, kako?
12.5.2010 7:33:04   
ksenjak
Zdaj pa še ostale aprilke - kje se skrivate?

honey_glede na to, da bomo bolj na privat pa vi tudi lahko pridete.

Pa junior bi bilo potrebno nekako obvestit. Nimam pojma, na koliko časa pride kaj na RR čekirat. Tina_mogoče imaš pa ti njen telefon?

Pa Naja31 je tudi rekla, da lahko pridejo. Upam, da ji bo ta datum odgovarjal.

lp

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3543
   RE: no aprilke 2005, kako?
12.5.2010 12:12:32   
Naja31
Men 29.5 ustreza.
Pa še 31.5 imam rojstni dan. Razlog več za zabavo user posted image

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 3544
   RE: no aprilke 2005, kako?
12.5.2010 12:13:48   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: tinatona

Hej punce!

V Motniku je igrišče tudi ograjeno. Pa kaj speče se lahko tudi pri nas. Ni problema.

Sem pa tudi jaz za to, da vsaka nekaj prinese. Če bomo v Motniku jaz takoj povem da častim dve torti (sadno in nutelino). No saj tudi k Ksenji lahko torto prinesem, samo ne vem če imam dve škatli.

LP Tina


Torta je pa edino kar znam jaz narest. Si mi ukradla idejo user posted image . Se bo treba zdaj kaj novega spomniti. user posted image

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 3545
   RE: no aprilke 2005, kako?
12.5.2010 12:15:25   
Naja31
Kje pa je ksenjak doma?

Meni je vseeno, kam se peljemo do Motnika ali pa kam drugam.

Kaj pa je Celjski park?



(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3546
   RE: no aprilke 2005, kako?
12.5.2010 19:03:26   
NatyTaja
Oj, Naja - se ga lahko pa skup ulijeva! user posted image Jaz imam pa 18.5. (sej to ni tako daleč narazen) Pa še M_m je nekje blizu... res dost razlogov za žur!!
Kaj pa naj prinesemo? A kake tortilje in omako? (to ponavadi s celjankami zobljemo, ko se zvečer dobimo...) Jaz lahko prinesem tudi domač jabolčni sok in hkrati Ksenji steklenice vrnem po treh letih...user posted image . Še nisem pozabla veš!!

Kaj zdej, dejmo en seznam naredit, da vidmo, kje smo.

Dobimo se 29. 5. ob ? v (na) Motniku
Prinesemo: Naty-Taja - tortilje in omakca, sok
Tinatona - torta (z vsaj tremi svečkami za slavljenke user posted image )


Aha, kaj pa meso pa to, če se lahko tam res peče? BI blo fino. Če se odločmo za pečt, lahko jaz kruh spečem in prinesem.

Kaj pa atiji - pridejo zraven, a ne? Ponavadi so deci za peko, pa lahko me čvekamo!

Tinatona - a so igrala tudi tam, a ne?

No če se strinjate z mojim predlogom, se dopišite in napišite izboljšave.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3547
   RE: no aprilke 2005, kako?
12.5.2010 20:25:53   
honey
Punce moje drage, z veseljem bi se vam pridružila, ampak 29.5. žal res ne morem, ker gre naš mali v Deželo dinozavrov v Avstrijo. Res bom sicer sama, ampak potem sem tako vezana na uro, da bi mi enostavno pokvarilo dan, ko bi ves čas na uro gledala, kdaj moram na pot, da bom pravi čas nazaj v LJ. Tako da očitno bo tale piknik minil brez nas user posted image Pridemo pa na drugega, ni panike user posted image Drugače ima pa Tina res super prostor - za tiste, ki še niste bile - res se boste imele luštno, boste videle user posted image

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3548
   RE: no aprilke 2005, kako?
12.5.2010 20:29:14   
tinatona
Hej punce!

Evo mene.

Naja31 sej lahko tud ti torto narediš. Al se pa zmeniva... ti čokoladno, jaz pa sadno.   :-)     Pa kako meso tud lahko prinesem.

Naty ja imam tudi roštilj (čeprav ni full velik), tako da mirno kaj spečemo. Edino bi blo fajn malo prej vedet, da jaz še oglje dobavim (ne vem kolk smo ga zadnjič skurili). Drugače je pa to hiša moje pokojne babice (je moja mami veliko tam z Ožbejem). Svečk bo mogl bit pa kar mal več na torti, ker ima tudi honey ta mesec  RD in sicer jutri.

Ja igrala so tudi tam. Samo čez (malo prometno!!!) cesto je namreč šola in vrtec in majo luštno ograjeno igrišče z igrali, nogometno igrišče ki je asfaltirano, ter igrišče za odbojko na mivki.

Kar se mene tiče mirno pridejo tudi atiji (no, samo našega 100% ne bo). Je zdaj obljubil da v petek pride po Ožbeja, pa me prav  zanima če bo res. Bi moral že prejšnji vikend pridet, pa revček ni mel časa. Pol mu je obljubil za ponedeljek in ga seveda spet ni bilo... tko da mene ne more nič več presenetit. No ampak za Ožbejevo dobro upam, da bo tokrat le prišel, saj ga zelo težko čaka.

Se pa seveda lahko obimo tudi pri Ksenji, meni je vseeno. Itak ni zlo daleč od Motnika.

LP

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3549
   RE: no aprilke 2005, kako?
13.5.2010 7:28:25   
ksenjak
Jutro!

Naty_jaz sem pa že čisto pozabila na stekleniceuser posted image . Niti se ne spomnim, kaj sem sploh notri prinesla. Vem edino za sladoled.

Drugače pa sem jaz v Parižljah - greš dol z avtoceste v Šentrupertu in se zapelješ po cesti proti Logarski. Vendar je to od AC nekje 5min.

Jaz sem za to, da atiji tudi pridejo, bodo vsaj pekli.

lp

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 3550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?