|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julij 2005
9.2.2009 11:11:23   
lonapo
Julčice pozdravljene!

Spet jst po dolgem času.

Čestitke Kristina za 3. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image -super.!!!

Nejc je že tud zelo samostojen, vrtec se mu blazno pozna, je pa res da je dosti bolan-prehlajen, vročina, vnetje grla in ušes. Sem ga imela 2 mesca doma, je bil zdrav, sedaj je bil tri dni v vrtcu in je že imel vročino ponoči, tako da je spet doma.
Velik je 108 cm in ima 15,8 kg- nogo pa 27. Suhica.
Žiga je pa tud že skoraj 8 mescev star, ima pa že 9 kg in 75 cm. Se pa skoz baše s hrano-vse bi pojedel kar je užitno.

Lepo se imejte pa se še kaj javim!



_____________________________

Nejc in Žiga sta najboljši par!

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 2801
   RE: Julij 2005
13.2.2009 12:26:50   
Antigona
Živjo...
še jst malo, da zlezemo spet mal gor user posted image
Z Žanom sva ta teden doma, ker je imel vneta ušesa. Danes sva iela kontrolo in je že ok, tako da gre v ponedeljek v vrtec.
Namerila sem ga 103 cm, težek pa je 16,6 kg. Čevlje ima št 27. To je pri 3 letih in pol.
Luka bo imel jutri leto in pol, velik je približno 87 cm in težek 12,6 kg.

Evo, tole so ble pa naše zimske radosti:

Luka
user posted image

Žan
user posted image

Pa ena skupna user posted image
user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu lonapo)
Neposredna povezava do sporočila: 2802
   RE: Julij 2005
15.2.2009 21:30:27   
anckabancka
Joj, Antigona, kok ste fletni! Pa mala dva imata take nore modre učke... 

Kristina tudi jaz ti čestitam za ponovno nosečnost, naj ti lepo mine... Če pa rabiš kakšen nasvet, idejo, spodbudo pa se kar pri meni oglasi... Mam izkušnje s tremi majhnimi nadebudneži.

Tako kot vse ostale se tudi mi ubadamo z raznimi boleznimi... Pa niti ni take panike, samo jaz imam vsakega doma res dokler se čisto ne pozdravi. Tako, da imam poleg tamalega skozi doma še enega večjega bratca... Jutri končno po 3 tednih pošljem v vrtec oba tavelika... Bova uživala doma z Jakobom.

Mere? Hm, ne vem. Ga moram mal izmerit. Raste pa naš Jakob s svetlobno hitrostjo, saj ima 5 mesecev (in 10 dni) pa tehta že 8kil in pol. Ta je naš najtežji dojenček do sedaj. Še dobro, da je ful priden in mi ga ni treba nosit...

Bobek, bravo za Eneja, da je tako lepo sprejel sobico! Naša dva imata tudi svojo sobo in ni nobenih problemov več z uspavanjem - popoldne ali zvečer - lepo oba sama zaspita, še malo poklepetata... Moramo jima pa počasi kupiti pograd, ker bo Jakob vsak čas prerastel zibko in rabi posteljico.

Pa še nekaj. Ker vedno manj klepetamo tukaj na RR pri julijkah, sem se spomnila, da jih je verjetno kar nekaj od nas na facebooku ali Netlog-u...Predlagam, da se poiščemo tam. Morda bomo bolj na tekočem... Ker sem jaz zadnje čase zelo malo na RR in veliko na facebooku. Tista, ki je za, naj mi napiše svoj naslov na zs, da jo bom poiskala ali pa ji jaz popšljem svojega... 

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 2803
   RE: Julij 2005
15.2.2009 21:35:26   
anckabancka
Evo, pa še naša družinica:


user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2804
   RE: Julij 2005
16.2.2009 11:28:23   
Antigona
Joj kolk ste luštni... vam je pa tko fletn, nikol vam ni dolgčas user posted image

Jst sem sicer prijavljena in na netlogu in na facebooku, ampak nisem skor nič gor.... Najdete me po mojem imenu in priimku, ti pa pošljem še ZS user posted image

Tole so pa sobotni utrinki:
Lukec ima malco preden je šel opoldne pančkat:
user posted image

Pa Žankotova malca:
user posted image

Žanko si je naštimal pojstlo na dveh stolih user posted image
user posted image

Tole je pa Lukec na potepu, zadaj komaj viden je Žan na kolesu:
user posted image

In še zadnja, Lukec papa Valentinovega srčka:
user posted image  



_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2805
   RE: Julij 2005
17.2.2009 10:17:47   
Eca
Uaaaaaaa kake lepe fotke!

Anckabancka - tako lepe družinice pa že dolgo nisem videla.

Antigona - pri vas so pa prave profi fotke. Super. Rada pogledam.

Moram še jaz kakšno pokazat, predvsem za tiste julije, ki imajo samo enega lumpa.


Jaz sem na boniški, ker oba kuhata. Drugače pa tukaj na RR skoraj vsak dan pogledam, na ostalih zadevah pa ne sodelujem....mi ne znese, služba me hoče skoraj celih 24 ur dnevnouser posted image , še sreča, da jo imam.

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 2806
   RE: Julij 2005
17.2.2009 12:58:01   
anckabancka
Ja, ampak res. Antigona, prav lepe slikice... pa lepi modeli! Pa mi smo jedli ravno take tortice na Valentinovo - iz vrhniškega Špara user posted image

A vaši škratki še vsi spijo popoldne? Tisti iz davnega leta 2005 user posted image Naš še vedno zelo rabi spanec, drugače je tečka 100/h. V vrtcu večkrat ne spi in je potem popoldne doma kriza.

Ja Eca, nujno slikice gor. Da vidimo vaša korenjaka!

< Sporočilo je popravil anckabancka -- 17.2.2009 13:08:36 >


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 2807
   RE: Julij 2005
17.2.2009 13:09:57   
anckabancka
Pa še nekaj...

Kaj bodo vaši mulčki za maškare? Jaz imam končno čas, da grem malo naokrog, pa nič pametnega nikjer... user posted image Rabim pa samo za aljaža, ostala dva itak dedujeta user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2808
   RE: Julij 2005
17.2.2009 16:02:58   
Eca
Ančkabančka - naš tavečji bo spiderman....po sili prilike, ker nismo dobili nič pametnega od kostumov. Potem smo mu pokazali slike nekih "čudnih" maškar in se je odločil za spidermanauser posted image . Tamali pri nas tudi deduje, bo božiček (če mu bo prav kombinezion, sicer pa lahko ponovimo lanskega čmrlja, ker mu je po moje še vedno pravuser posted image ).

Tak, zdaj grem pa še fotke poiskat.....


Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2809
   RE: Julij 2005
17.2.2009 22:37:48   
Antigona
IZVIRNO SPOROČILO: anckabancka

Ja, ampak res. Antigona, prav lepe slikice... pa lepi modeli! Pa mi smo jedli ravno take tortice na Valentinovo - iz vrhniškega Špara user posted image

A vaši škratki še vsi spijo popoldne? Tisti iz davnega leta 2005 user posted image Naš še vedno zelo rabi spanec, drugače je tečka 100/h. V vrtcu večkrat ne spi in je potem popoldne doma kriza.

Ja Eca, nujno slikice gor. Da vidimo vaša korenjaka!


Tudi naši so Vrhniški user posted image
Drgač pa Žan spi samo še v vrtcu in če po kakem slučaju zaspi na kavču ali v avtu. Drugače pa popoldne ne spi več...

Moja dva bosta mala indijančka in bosta plesala na Kili Kilija user posted image
sem celo lasulje kupla, upam, da jih bosta mela vsaj toliko gor da ju bomo lahko slikali user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2810
   RE: Julij 2005
18.2.2009 7:53:10   
anckabancka
Antigona, kje pa si dobila kostume za indijančka? Si dala šivat?

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 2811
   RE: Julij 2005
18.2.2009 21:33:06   
Antigona
Kupila sem jih v Hoferju. Sicer sta mal velika (cifra od 4-6 let) pa jih bom jutr popravla ker se frej.
Lukcu ga bom verjetn skor čist na nov zašila, Žanu pa sam mal rokave in hlače skrajšala...
Sej če bi mela mal več časa bi jih verjetn res lažji nove zašila kot tole popravljala. Sam nisem vedla da bom še frej user posted image

< Sporočilo je popravil Antigona -- 18.2.2009 21:34:16 >


_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2812
   RE: Julij 2005
19.2.2009 12:30:07   
anckabancka
Uh, pridna si, antigona...

Mi bomo zgleda tudi kar sami delali kostum... Aljaž bi bil robot, tega pa ravno ne prodajajo v trgovini... Zdaj pa je treba veselo na delo... user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 2813
   RE: Julij 2005
19.2.2009 13:45:30   
Eca
Evo, moj dolg:

user posted image

in še ena:

user posted image

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2814
   RE: Julij 2005
19.2.2009 19:16:25   
Meceno
Eca....veliki, vidim, da je pa kr vražiček, po slikcahuser posted image  Lepa sta


Anča.... vi pa izgledate kt da bi vas uvozli oz samo za na reklamne panoje  ( nič v "žlahti" ) Res ena lušna, pocukrana družina user posted image


Antigona....vidva pa prosim, da gresta še v akcijouser posted image ( tud zaradi starosti ....avčauser posted image ) Samo ne,... al tvoj tako predela slikce da malima ta plava boja izstopa, al pa res delata neko gensko lepoto očkov user posted image  




Hja...mi smo že skoraj mesec dni doma..bomo še mende mesec dniuser posted image  
Križ in njeno zdravje oz žrelnica. V torek je končala z ospenom, je v nedeljo že dobila Amoksiglav ! ( jupi user posted image  )
Po smučanju je bila cela dva dni v vrtecu in je nisem dajala več nazaj, ker so me iz bolnice klicali za predčasno operacijo  ( iz 30.3. na 10.2 ) . Razlog, bolani otroci ! In sem imela v rezervi več kot teden dni, da je doma, da ja nebi zbolela in glej user posted image  z mladimi. Ene tri al štriri tedne je že k me je skor fršlok...je bila mala v roku petih minut čisto nasprotje. Igrala, skakala, metala se po meni....grem na WC in pridem do nje.......leži v znak na kavču z odprtimi očni, mrzle roke, noge, potno čelo in pod očmi, edini znak k je bil normalen je bilo dihanje.
Smo bile napotene obe v bolnico ( hvala KRISTINA za info. ) A so nama samo hitre teste opravli ( kri, voda...) In je bilo vse ok, le levkociti so bili povišani. Samo pišem zato, ker bi mogle vsaj naslednji dan, če je že bila gužva v bolnici vzeti kri na tešče, za sum v zvezi s sladkorno. Bil je petek oz vikend....in so nas s Calpolom poslali domov. V ponedeljek smo se tako in tako pokazale v ZD in so oni potem malo bolj skakali in ji vsaj antibiotik predpisali, je mala imela hudo vnet mandelj in sladkor je bil OK.
Razlog, zakaj se je to zgodilo, je v ušesih ( teoretično in upam da je samo to ), ker ima akutno vnetje ušes in so bile "neke" "spremembe" v sred. ušesu ( kot to vreme, so mi razložli ) + viroza, pa potem izgledaš tako, da od 12h pa do 22h ne izgovoriš besede razen mami user posted image
Če se kakšna bolezen skriva ...........( ah, ne ! )

In ko je spila dve flaški Ospena, smo pa vnetje leve uhice dobili ( kakor da jo res ne čuvam user posted image  )............V ponedeljek gremo vsi po dogovoru do zdravnice ki jo bo operirala in upam samo da teden dni zdrži brez AB



Uha....grem k Tari

< Sporočilo je popravil Meceno -- 19.2.2009 19:24:55 >

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 2815
   RE: Julij 2005
20.2.2009 22:49:22   
Antigona
no, mogoče slikce malce obdela, da učki še mal bolj žarijo...
ampak ko sonce posije v njih imata prav take...

Žaanko ima malce svetlejše, Luka pa svetle v sredini in z temno modro obrobo, trepanice pa kot kaka punčka, al pa kot če bi mu umetne gor dala...

u akcijo pa ne bomo šli več, vsaj še kar nekaj časa ne...
pomojem smo kr zaklučl z reprodukcijo user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 2816
   RE: Julij 2005
20.2.2009 22:50:23   
Antigona
pa upam da se Tara čimprej pozdravi in da res ne boste kar naprej na antibiotikih
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 2817
   RE: Julij 2005
25.2.2009 12:30:00   
Eca
Bo kaj slik od maškar tukaj?user posted image user posted image user posted image

Evo moja dva lumpa:

user posted image

in še ena:

user posted image

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 2818
   RE: Julij 2005
26.2.2009 10:48:24   
Antigona
Tole so pa naše maškarce...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Žan je ful užival, Lukca si mogu pa mal nahecat da je pustu laske gor user posted image  user posted image  user posted image
Jih je kr naprej dol vleku...


_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 2819
   RE: Julij 2005
26.2.2009 14:14:00   
anckabancka
Eca in Antigona, kakšne luštne maškarce! user posted image user posted image user posted image

Jaz jih nisem uspela poslikat, ker smo imeli pokvarjen fotoaparat. Danes pa sem končno dobila novega user posted image Jih bom še enkrat oblekla in poslikala...


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 2820
   RE: Julij 2005
26.2.2009 18:19:34   
Antigona
Pol pa hitr slikce sem gor, da vidimo še tvoje tri "falotke" user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2821
   RE: Julij 2005
1.3.2009 9:39:17   
lonapo
III kolk ste luštne maškarceuser posted image user posted image user posted image . MI žal nismo bili v maškarah, ker je ta večji ravno tisti dan dobil norice.

Evo pa še ena slikca mojih lumpkov:

user posted image

_____________________________

Nejc in Žiga sta najboljši par!

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 2822
   RE: Julij 2005
2.3.2009 21:03:50   
mayci
U, punce, koliko ste pa v zadnjih dneh napisale...user posted image  Jaz pa iz obupa nič ne pogledam gor, ker si mislim, da spet ni nič.user posted image
Slikic pa še vedno ne znam limat...user posted image  
Meceno, naj se Tara čim prej pozdravi, bogica je pa res kar naprej bolna.
Ančka, res ste taka družinica za na reklamo!user posted image
Antigona, tudi jaz vaše slikce vedno z veseljem pogledam, ker so prav profi (čudno, a ne)user posted image !

Joj, pa kako je hecno, da nas je res samo še par med julijkami, ki imamo samo enega otročka...Pridemo počasi za vami, hihi.user posted image

Naš fantič je bil pa za maškare slonček in kurent, če mi bo kdaj uspelo, bom prilepila fotke...user posted image

Lepo se imejte, pa se kmalu tipkamo!

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu lonapo)
Neposredna povezava do sporočila: 2823
   RE: Julij 2005
11.3.2009 9:46:18   
Meceno
A ste vse še žive, zdrave ?


No, naša Tara ima 26.3. še neko kontrolo  ( s sondo oz gre v neko avdiološko amb. ), če bo potrebno še kaj s sluhom uredit. ( gre na to kont. pred OP in po njej)
In baje naslednji dan ali 30.3.na operacijo žrelnice. ( gužva, ker so si otroci od zime opomogli in tudi zato, ker hočemo specifičnega zdravnika za OP.)

Je pa zdaj v vrtecu, ker se ji je že malo kotajčkalo od dolgčasa. ( a nerada oz ji spet teče iz nosu )



Še to....napišite kaj !


lonapo...vidim, da se imata brateca rada, lepo user posted image

mayci...upam, da bo kmalu mimo. In ja ne,lepo je videti ene ko imajo že po dva, tri otročičke user posted image


Jaz bom še čakala....so neki čudni časiuser posted image





< Sporočilo je popravil Meceno -- 11.3.2009 9:52:11 >

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2824
   RE: Julij 2005
16.3.2009 21:32:29   
bobek05
Punce, kak se že prilepi slikce v post??? Čisto sem že iz prakse user posted image

Se mislimo LETOS kaj dobiti??? user posted image

Sicer pa imam jaz tudi svoje podatke na Facebooku, ga pa ne obiskujem kaj dosti pogosteje kot Ringarajo.. user posted image


_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 2825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?