|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julij 2005
14.6.2009 21:06:44   
mayci
O, Bobek, zdaj se ti pa same lepe stvari dogajajo.user posted image
Ja, mogoče bova pa res spet skupaj julijki user posted image ....
Mali je pa ful luštkan, pa take prodorne učke ima.user posted image




_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 2851
   RE: Julij 2005
14.6.2009 21:26:28   
bobek05
Meceno, pusti se presenetiti .... user posted image  user posted image  

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 2852
   RE: Julij 2005
14.6.2009 21:28:59   
bobek05
mayci, pravi šarmer je - ima sicer eno stalno "ljubico" v vrtcu, sicer pa ima tudi nadomestne, če ta glavne ni... user posted image user posted image user posted image user posted image

ful rad pleše - upam, da bo tudi čez 15 let - potem pa mu bodo res padale v naročje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil bobek05 -- 14.6.2009 21:29:27 >


_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2853
   RE: Julij 2005
16.6.2009 9:45:06   
Meceno
Vse najboljše Anejuser posted image ....user posted image

Že šriri leta?

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 2854
   RE: Julij 2005
16.6.2009 15:13:28   
mayci
user posted image  VSE NAJBOLJŠE ANEJ!user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 2855
   RE: Julij 2005
16.6.2009 15:30:47   
bobek05
Hvala za čestitke!!! Zdaj se že na veliko igra s svojimi BAKUGANI user posted image ... Jaz pa že cel dan podoživljam 16.6. pred 4 leti... Le kam ta čas beži??? 

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2856
   RE: Julij 2005
3.7.2009 7:50:00   
Eca
Vidim, da nič ne dogaja.....

_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 2857
   RE: Julij 2005
3.7.2009 8:14:53   
Antigona
Uf, sem čist pozabila na RR in na Anejev rojstni dan user posted image
Sicer pozno, ampak iz srca:

Anej vse najboljše za tvoj rojstni dan!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bobek se ti ful dogaja, super za službo in še bolj za selitev user posted image user posted image user posted image

Jst sem trenutno kar precej zaposlena, mi časa kar naprej zmankuje... Ampak čez en teden gremo na dopust in komaj že čakam. Letos gremo na Krk, smo obnovili naš apartma, tko da je zdej bolj nobel... prej je bilo vse že ful staro, amapk za spat je bilo user posted image

< Sporočilo je popravil Antigona -- 3.7.2009 8:15:47 >


_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 2858
   RE: Julij 2005
10.7.2009 22:17:13   
mayci
Bom kar takole napisala: user posted image ČESTITKE VSEM NAŠIM JULIJČKOM IN JULIJČICAM ZA ROJSTNI DAN!! user posted image

Kako imamo že vlike otročke, a ne? Jaz našga včasih kar gldam, pa ne morem verjeti, da je to res moj fantek..user posted image

Mi smo praznovali rojstni dan kar na Djerbi, so mu v restavraciji spekli torto in prinesli po večerji s svečkami k mizi, naš fant je skoraj dol padel od presenečenja...user posted image  Žurka z domačimi nas pa čaka ta vikend, tortica že naročena, mali že nestrpno čaka nedeljo.

Sicer pa smo se imeli na morju čudovito, upam, da mi bo uspelo pripopat eno slikco ali dve... Bili smo skupaj z mojimi starši in sestro, ki jih Lan tudi obožuje, tako da je imel veliko občudovalcev in partnerjev za igro... Seveda pa je tudi potovanje z letalom in vsi postopki na letališču za našega fantiča velik užitek, že zdaj sprašuje, kdaj bomo spet kam leteli...user posted image

No, pa da ne bom napisala celega romana, ker ga tako ali tako verjetno ne bo nihče prebral...user posted image

user posted image
user posted image
user posted image

< Sporočilo je popravil mayci -- 10.7.2009 22:22:05 >


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 2859
   RE: Julij 2005
10.7.2009 22:47:51   
anckabancka
Evo mayci, jaz sem že prebrala user posted image Sem skoraj dol padla od presenečanje, ko sem videla julijke na PRVI STRANI user posted image user posted image

Ah ja... Slabe smo mamice za pisat... Ko so bili naši otročki še majhni je še bilo volje in energije, zdaj pa je bolj tako-tako...user posted image

Mi smo tudi že malo bili na dopustu - kar na slovenski obali, ker mož letos bojkotira Hrvaško user posted image user posted image user posted image Avgusta gremo pa še v Čateške.

Fantje rastejo kot nori. Najbolj vidim po tamalem, ki veselo dohiteva tavelika fanta...Sploh po kilaži user posted image

Pa še poletna slikca z mojimi fanti:



user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2860
   RE: Julij 2005
11.7.2009 20:34:06   
mayci
No, Ančka, me veseli, da si si vzela čas!user posted image
Kako ste tudi vi luškani, tvoji trije fantiči so res pravi cukri!user posted image  

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2861
   RE: Julij 2005
12.7.2009 0:21:32   
anckabancka
Ooooo, spet na prvi strani!user posted image Bova pa samo midve klepetali...

Mayci, naš Aljaž je tudi zvozil kolo brez koleščkov. Še en mesec nazaj je kazalo, da ga letos verjetno še ne bo... Potem pa smo prejšnji teden Gašperju kupili poganjalec - kolo brez pedal. Aljaž ga je prav z veseljem začel vozit in v manj kot enem tednu tako obvladal ravnotežje, da se je danes brez težav začel voziti z kolesom brez pomožnih koleščkov. Tale poganjalec je res zakon! In v veliko pomoč pri učenju vožnje s kolesom.

Lan zdaj verjetno že fino obvlada kolo, a? Ma so že veliki ti naši fantje...


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2862
   RE: Julij 2005
12.7.2009 20:54:33   
mayci
Hihi, Ančka, ja eden nas "julijke" pač mora malo gor držat, bova pa midve zdajle.user posted image

user posted image  Aljažu za vožnjo kolesa! A ne, kako se pozna tole kolo poganjalec? Meni se to zdi eden najboljših nakupov. Ja, naš fant že super vozi kolo s pedali, ga samo gledam, kako šiba, pa v hrib goni (kadar se mu da)...user posted image
Ravno danes smo imeli še žurko za rojstni dan, sploh ne morem verjet, da so že štiri leta od takrat, ko sva bili skupaj v porodnišnici ..user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2863
   RE: Julij 2005
12.7.2009 23:14:26   
anckabancka
Ja, 4 leta je že... Še 2 leti pa gresta najina junaka že v šolo!

Mi smo pa imeli žurko en teden nazaj... Ful mi je zanimivo, ker se je letos Aljaž res že močno zavedal, da ima rojstni dan, da je to njegov praznik... Ful je užival v središču pozornosti.

Poganjalec je pa res zakon. Ful ga rad vozi. Danes smo prevozili celo Rožno dolino, pa še do Tivolija smo šli... Aljaž na poganjalcu, Gašper pri meni na kolesu, Jakob pa je spal v prikolici za kolo. Pa me je skrbelo kako bomo s tremi otroki kam šli. Zdaj pa sploh ni problema. Povsod nas je dosti...

Greste kaj v ZOO? Ful imajo zdaj zrihtano... Danes smo bili prvič letos in je res fajn. Tanova igrala pa sploh...


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2864
   RE: Julij 2005
13.7.2009 22:44:36   
anckabancka
Aja, Bobek kam se pa selite? Kaj bližje Ljubljani? user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2865
   RE: Julij 2005
14.7.2009 14:29:07   
Eca
Hej!

Da ne bosta sami.... ancka in majci....

Evo še mene....
Mi nismo tako pridni kot pri vas in tudi takih lepih fotk "ne delamo"user posted image .

Naš Mark je letos dobil za rojstni dan kolo s pomožnimi kolesi in je komaj zdaj začel voziti kolo in je čisto navdušen....jaz pa še bolj. To navdušenje je trajalo samo teden dni, dokler nismo bili pri eni moji kolegici, kjer sta videla tisti avto na akumolator in sedaj bi se oba mulca samo s tem vozila.....vsak dan poslušam prošnje, naj jima kupim tisti avto, da se bosta lahko vozilauser posted image , vsa ostala mehanizacija pa je pozabljena.

Rojstni dan smo letos praznovali tako, da smo združili kar oba rojstna dneva od obeh fantov. Razlog je predvsem ta, da smo v selitvi in nosimo in delamo na hiši in je vsak vikend in prosti popoldan zelo dragocen.
Na morje bomo šli, čeprav ni bilo v planu in sicer konec tega meseca. Upam, da mi uspe naša lumpa še nad plavanjem navdušit....Mark je bolj boječ in zato gre vse bolj "počasi". Še sreča, da je mali bolj divji in potem Mark vse za njim ponovi, da ja ne bi bil tamali boljši od njega.

Evo, dosti za danes......


Lepo se imejte, uživajte, pa kake fotke dajte gor.......je tako lepo pogledat te male sončke!

Eca




_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2866
   RE: Julij 2005
20.8.2009 14:39:32   
mayci
No, spet nobene nikjer...ja, se vidi, da so lepi dnevi in dopusti..user posted image
Saj jaz sem tudi ta teden še na dopustu, potem pa konec za letos..user posted image Uh, že vem, da bom takoj spet začela odštevati dni in tedne do prihodnjega poletja.user posted image
Mi smo šli ta teden tako malo za hiti užitek za dva dni na morje, v Umag in smo z našim junakom prvič prespali v kampu v šotoru, pa moram reči da je bil izjemno navdušen nad takim načinom bivanja, tako da bomo zagotovo še kaj šli, če ne letos v septembru pa drugo leto. Zajtrki na armafleksu na tleh in jutranje srečanje z veverico, ko greš lulat, so pač zelo zabavni...user posted image
Ja, letos poleti uživamo na polno, še čisto malo, pa bomo spet v tirnicah vrtec-služba...user posted image
Toliko zaenkrat od nas, pa upam, da se še kakšna kaj javi! user posted image

Aja, še tole: Eca, čestitke za novo hiško, uživajte na svojem!user posted image


< Sporočilo je popravil mayci -- 20.8.2009 14:40:55 >


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 2867
   RE: Julij 2005
23.8.2009 21:36:17   
anckabancka
No, še jaz sem se po dolgem času ustavila na tem forumu...

Mayci, glede kampiranja ti pa verjamem, da je bilo luštno. Smo razmišljali tudi o tem samo se nama je zdelo, da bi imeli verjetno preveč prtljage za naš avto - pa je velik enoprostorec. Šotor, spalke, posoda, gorilnik, blazine, stoli, miza, hrana... da o igračah, brisačah, cunjah in drugi krami za 5 ljude ne govorim... Pa seveda voziček za tamalega...
Ma sej mogoče bi še šlo, če bi poskusili biti skromni. Smo za v toplice dali v prtljažnik še kolesa za tavečja dva in smo imeli kar polno.

Jaz pa že skoraj odštevam kdaj grem spet v službo. Čez par dni bom že na dopustu, potem pa verjetno v začetku oktobra delat. Bo kar zanimivo spet malo med otroki user posted image user posted image

Grem zdajle še malo reda naredit v stanovanju, potem pa spat. Jutri bo naporen dan. Mož gre po 2 tednih v službo. Tastarejša pa bosta doma, namesto da bi šla v vrtec. Eden driska in ga spotjo še odvajam od plenice (cel žur), drugi pa ima vročino. Vsaj tamali je še OK. Pa bomo že. Vsaj dolgčas mi ne bo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2868
   RE: Julij 2005
29.8.2009 20:42:41   
anckabancka
Ah, očitno se sama s seboj pogovarjam...user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2869
   RE: Julij 2005
6.11.2009 19:57:55   
mayci
Joj,joj, skoraj smo že padle s četrte strani dol...user posted image
Nas hitro malo dvignem, pa saj verjetno ne bo nobena prišla gor in kaj napisala, če je bila ančka zadnja konec avgusta...user posted image
Pri nas doma je vse po starem, imamo se luštno, mladiček pa raste z nezaslišano hitrostjo. Včasih ima take izjave, da se kar zvijam od smeha.user posted image
Upam, da se še katera od nas prikaže tukaj in kakšno reče.
Kjeee steee?user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2870
   RE: Julij 2005
6.11.2009 22:53:25   
anckabancka
Po moje so vse na fejsbuku user posted image Al pa tud ne...
V bistvu mam še največ časa za pisat na RR jaz... Imam samo 3 otroke, pa hodim v službo, pa gospodinjstvo gor držim, pa mal po netu srfam... Ma brezveze. Ker itak se nimamo nič pametnega več za zmenit, al kajuser posted image

Dajem vam domačo nalogo, drage julije! Vsaka se mora javit vsaj 1x tedensko! Mislim, da ni tako težko user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2871
   RE: Julij 2005
7.11.2009 10:46:02   
mayci
O, še je življenje tukaj gor!user posted image
Bravo, ančka!
No, jaz svojo domačo nalogo lahko izpolnim že drugič, te moram malo pozdravit. Kako ste kaj v vaši "mali" družinici? Pestro, a ne? A ti že delaš?
Hitr še enga naročit, pa boš lahko še mal doma, hihi...user posted image

No, se kmalu še kaj javim, papa! user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2872
   RE: Julij 2005
23.11.2009 16:00:05   
anckabancka
Končno sem nas našla...
Mayci jaz delam že skoraj 2 meseca (z vmesnimi bolniškimi). Ta teden sem pa doma, ker ima Aljaž angino. Od vseh treh je najveć bolan on, pa je najstarejši. Tamali je že od septembra v vrtcu pa še ni zbolel. Izgleda, da je vsak naslednji otrok bolj odporen user posted image

Kako ste pa vi kaj?

Še enga naročit ja... user posted image Zdaj ste pa še ve na vrsti. A bo kakšna spet julijka? Tak čas pred 5 leti smo delale teste in že čvekale...

Pa saj ne vem zakaj sploh pišem tukaj. Bo sploh katera brala tole? vse ste izginile nekam.user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2873
   RE: Julij 2005
24.11.2009 9:30:33   
Eca
Hej!

Evo mene...

Sem nas slučajno našla na 2.strani.

Pri nas stalno dogaja. V tem času, ko se nisem javila se je zgodilo kar precej stvari od tega da smo se preselili, dobila sem službo za ndč, do menjave novega avta, do bolanih otrok - tamanjšega.....Večinoma so bile lepe stvari, a kaj ko se te prehitro končajo.

Naš tavečji fant je letos v vrtcu vključen k zgodnjemu učenju tujega jezika - angleščini (sam je pokazal interes) in k planinarjenju (sam pokazal interes).  Sem kar vesela, da je sam pokazal interes.
Začel je na veliko barvat barvanke in to dokaj natančno. ŠE vedno uporablja levo in desno roko za risanje.
Po velikosti je čisto povprečen - 109cm in 20kg, edino noga se mi zdi na njem gromozanska, nosi namreč št 29.
ŠE vedno je zelo nežen in občutljiv fantek. Še sreča, da imamo doma enega ravsarja, ki ga uči tekmovalnosti in želje po zmagi.

Evo, to ja na kratko to.

Tak, zdaj ko sem opravila d.n. pa vas vse lepo pozdravljam in upam, da se še katera javiuser posted image .

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2874
   RE: Julij 2005
5.12.2009 18:26:01   
Antigona
Vau,po dolgem času sem spet mal pokukala gor, in vidim celo nekaj novi postov...
lepo lepo...
se bom potrudila in izpolnjevala tedensko nalogo user posted image

pri nas se tudi stalno nekaj dogaja... Žan je večinoma zdrav, Luka pa malo manj...

Žan tudi hodi na angleščino v vrtcu in pa na telovadbo oz. akrobatiko. Tja je hodil že lansko leto in mu je zelo všeč...

Mi počasi planiramo, da bi se pa drugo leto pa čisto zares selili, v planu imamo kupit ali hiško ali večje stanovanje, pa najraje bi sedaj ostali na Vrhniki oz. v okolici...

Tole sta pa portreta tamalih, narejena nekaj dni nazaj:
user posted image

user posted image

Žan ima okoli 110 cm, tehtal se pa že nekaj časa ni, nazadnje je imel okoli 18 kg...
Luka kar hiti za njem ima že 95 cm in približno 14 kg...

Imata se zelooooo rada, se pa tudi zelo rada kregata user posted image



_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 2875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?