|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 115 [116] 117   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julij 2005
6.12.2009 9:03:19   
mayci
Javljam se, da izpolnim tedensko nalogouser posted image ...ki je že nekaj časa nisem...user posted image
Kako lepo je videti, da smo se začele spet malo oglašati tukaj gor. user posted image
Eca, Antigona, lepo vaju je spet malo brati..  Antigona, krasni portreti (kot vedno user posted image ).. Eca, čestitke za službo.user posted image
Pri nas se imamo luštno, naš fant je tudi že pravi velikan, ki najraje sestavlja Duplo in Lego kocke ter se ukvarja z vozili vseh vrst.user posted image Velik je pa še pod 110, ima približno 17 kg.
Komaj že čakamo novoletne praznike, da bomo malo več skupaj, ker je tale december nor, kar se tiče popoldanskih službenih obveznosti...user posted image
No, se kmalu še javim, zdaj pa še kaj napišite, da bomo imele kaj za brat in komentirat...user posted image



_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 2876
   RE: Julij 2005
19.12.2009 15:19:12   
mayci
Nas dvigujem s tretje strani, da ne bomo čisto potonile....user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2877
   RE: Julij 2005
19.12.2009 15:31:45   
Eca
HEj!

Opravljam D.N.

Pri nas nič novega....razen tega, da smo po dolgem času vsi zdravi. V službi gužva kot verjetno pri vseh vas.

Naš tavečji lump je tudi obseden z avtki in ostalo mehanizacijo. Zelo rada (oba) gledata risanko RAtatuj (ne vem kako se točno napiše). Sta čisto not padla in bi to vsak dan gledala dokler bi šlo.
Mark je tudi začel kazat interes za računalnik. Ata mu je naložil eno igro, ko vadi koordinacijo roke in miške- neke jabolke zlaga v koš. Zraven se jezi, ker mu še ne gre in je prav smešen.

Za božička razmišljava o novih tapravih smučkah....pancarje dobimo na posojo, torej bo treba smučke kupit in oditi na smučanje. Do smučišča imamo sicer 10 minut, samo časa nimava z možem.

Evo, tak imamo pri nas....

Javite se kaj....

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2878
   RE: Julij 2005
20.12.2009 22:47:34   
Antigona
Ahoj!

Pozabla sem mal na tedensko nalogo, mi preveč cajta zmankuje user posted image

Mi smo trenutno zdravi in zelo zaposleni... komaj že čakamo božička, se je Žan letos potrudil in pismo poizkušal napisati sam. Mu je kar uspelo, malček sem mu pa vseeno mogla pomagat...

Ta vikend smo postavili jaslice, čaka nas še smrekica, ampak jo moramo it še kupit...

snega sta se oba ful razveselila, mrazu pa malo manj user posted image

sedaj grem pa počasi spat, bo treba zjutri zgodaj vstat user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 2879
   RE: Julij 2005
26.12.2009 12:02:44   
mayci
Spet nas malo dvigujem, saj vem, da smo vse zaposlene s svojimi malimi škrati in ni časa za RR. user posted image
Moja dva fanta trenutno sestavljata železnico v sobi, tako da ima mami malo časa za net.user posted image Sicer pa pri nas danes tako lepo diši, sta oči in malček ravnokar spekla čudovito jabolčno pito, njami! user posted image

Antigona, a Žan že piše? Vau!

Eca, tudi naš je tako navdušen nad smučanjem (smo lani prvič poskusili, s sposojenimi smučkami), da kar naprej sprašuje, kdaj bomo šli spet. No, še na prave temperature in malo snega moramo počakati..user posted image

Lepo se imejte, pa lepo praznujte, kjerkoli že boste!! user posted image



_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 2880
   RE: Julij 2005
29.12.2009 16:56:52   
anckabancka
Pri nas je tudi kar pestro.

Prejšnji teden smo bili doma, ker sva z mojim imela dopust, ta teden pa delava in so tamali trije v vrtcu. So mi pa rekli, da so za v četrtek iz celega vrtca napisani samo moji otroci user posted image   Tako, da jih bom vzela kar s seboj v službo (tudi delam v vrtcu) in jih bom imela pri sebi za zgago user posted image

Naš Aljaž tudi že malo piše črke ampak nič posebnega. Svojega imena še ne zna napisati. Bo že ko bo čas za to...

Mayci, vidim, da si si že posodobila trakec ob imenu. user posted image Jaz si ga bom tudi počasi... user posted image

Če se ne javim več letos vam vsem želim eno lepo silvestrovanje (mi bomo silvestrovalu v znamenju rojstnega dne našega Gašperja...) ter VSE LEPO V LETU 2010!


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2881
   RE: Julij 2005
29.12.2009 22:57:47   
Antigona
user posted image

Čudovit je vsak dan, ko se počutimo, kot da bi imeli krila,
ko živimo z lahkotnostjo, ki jo premore le ptica
in z radostjo, ki jo je videti le v otroških očeh.

SREČNO IN USPEŠNO NOVO LETO 2010!!!!


_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2882
   RE: Julij 2005
30.12.2009 20:37:23   
PBJ
Po doooolgem času tudi nekaj glasu od mene. Leto se zaključuje in čutim, da je treba nekaj napisatiuser posted image ...

Antigona,  lepa sta tvoja angelčka.

Jure in Ana tudi rasteta in skrbita, da nam ni nikoli dolgčas. Zelo sta navezana drug na drugega, posebej Jure je zaščitniški, ...pa tudi brez kregcev ne gre...
Kako rada ju poslušam, ko se tako rada in resno pogovarjata in debatirata o kakšni temi.
Trenutno ima Jure trebušno virozo, ampak zgleda, da ne bo kaj hudega; Ana pa jo je imela pred dnevi.

Mayci, povej nam kaj novegauser posted image ...

anckabancka, a imaš tudi ti kakšno lepo novico?user posted image

Kako pa ostale??

Tukaj sta Jure in Ana:
http://www4.slikomat.com/09/1230/7to-dfg.jpg

Želim vam lep zaključek starega leta in vse dobro v novem letu, zdrave otroke, sreče in zadovoljstva in naj vam v srcih sije sonce.

< Sporočilo je popravil PBJ -- 30.12.2009 20:45:26 >


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 2883
   RE: Julij 2005
1.1.2010 20:46:09   
mayci
Antigona in PBJ, kako srčkani otročki! user posted image Joj, kakšne velikan imamo že, a ne?

Ančka, ja, sem si kar prilepila ticker, mi je tako všeč, ko ga pogledam...user posted image No, kar prilepi še ti kakšnega, tole slikico, ki jo imaš, je treba malo osvežit...user posted image

Skoraj bi pozabila: VSE DOBRO IN LEPO IN VELIK KUP ZDRAVJA V LETU 2010 VAM ŽELIM, DRAGE JULIJKE! user posted image

PBJ, je nekaj novega, ja...user posted image Če bo vse tako, kot je treba, bomo v začetku avgusta tudi v naši družinici končno štirje člani.user posted image Spet nama je uspelo v prvem krogu, sem takoo vesela!

Punce, lepo se imejte, pa se kmalu spet tipkamo!



_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 2884
   RE: Julij 2005
2.1.2010 20:06:58   
PBJ
PBJ, je nekaj novega, ja... Če bo vse tako, kot je treba, bomo v začetku avgusta tudi v naši družinici končno štirje člani. Spet nama je uspelo v prvem krogu, sem takoo vesela!


Sem že vedela, ja, ampak sem hotela, da napišeš še sama. user posted image  in seveda ČESTITKEuser posted image ter lepo nosečnost.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2885
   RE: Julij 2005
2.1.2010 23:08:37   
mayci
PBJ, hvala! user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 2886
   RE: Julij 2005
4.1.2010 13:35:24   
Antigona
Mayci čestitke!!!!

Pa čimbolj mirno nosečnost ti želim, brez kakih zapletov user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2887
   RE: Julij 2005
7.1.2010 15:49:03   
mayci
Hvala, Antigonca!user posted image

Sem imela v torek prvi pregled, vse je super, tako da sem prav dobre volje in seveda že komaj čakam na nuhalno, da spet vidim našo malo pikico...user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 2888
   RE: Julij 2005
10.1.2010 20:43:19   
anckabancka
Bom še jaz povedala veselo novico... Spet bom julijka user posted image

Je bilo pa danes pri meni doma prav zabavno, ko so moji starši izvedeli, da bodo poleti v roku enega meseca dobili kar 3 vnuke. Noseča je tudi moja sestra in moja svakinja. Bilo je res presenečenje. Mami se je vsa solzna morala kar usesti user posted image Do sedaj imata že 6 vnukov, poleti pa še trije. Ja, naša žlahta kar raste in naša srečanja z malimi otroki so tako lepa! Res živahno, ko pridemo vsi na kup.





_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2889
   RE: Julij 2005
12.1.2010 22:16:11   
mayci
Ančka, še enkrat iskrene čestitke!! user posted image user posted image Pa poleti enega zdravega user posted image !
Joj, a to je tisto, da bo pestro...user posted image Ja, pa boste imeli res zanimivo poletje v vaši žlahti! user posted image





_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2890
   RE: Julij 2005
15.1.2010 22:32:05   
Antigona
Vau Ančka čestitke tudi tebi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2891
   RE: Julij 2005
27.1.2010 10:27:06   
Antigona
Hmmmm, nikjer nobene user posted image

ne izpolnjujete tedenske naloge pupe user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 2892
   RE: Julij 2005
27.1.2010 10:38:13   
anckabancka
Evo me. Sam ne vem kaj naj napišem, saj itak nobena ne bereuser posted image

Trenutna situacija pri nas doma: sem na bolniški in imam doma kar vse 3 mulce, ker driskajo... Malo je že bolje, a bomo doma kar do konca tedna da se fajn pocajtajo. Saj v bistvu se imamo kar luštno.

Zadnje čase ugotavljamo, da aljaž slabo sliši in mislim, da je vzrok povečana žrelnica, ker ima res kar naprej nos zabasan. Greva se v kratkem k pediatru pokazat. Ima katera podobne izkušnje?

Gašperja še vedno daje trma. Ja pač bolj težek karakter...

Naš Jakob je že cel fantek, non stop je za tavečjima dvema.

Trebušček pa je že prav lepo okrogel... Delam še do maja, potem pa spet od začetka user posted image

Lepo se imejte in se kaj javite... Se spomnim včasih na julijke, ki se sploh več ne pojavijo tukaj: meceno, cipresa, bobek, eca pa še ena, katere ima sem že pozabila...


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 2893
   RE: Julij 2005
27.1.2010 21:36:04   
Meceno
Ho, ho, ho, Marry Christmas and Happy New Jear.

Cmoka


(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2894
   RE: Julij 2005
27.1.2010 22:08:31   
Meceno
No, kaj pa zdaj ?

Jao, mi je čudno, ko nevem kaj naj napišem. Ma, že dugo se nismo čuli, ha ?

A veste komu mormo ploskat...vzdržljivi Anči ! user posted image
Sama, ja, nekako priznam, zaradi ne user posted image , da nimam kaj na forumu delat. Bom danes po dolgem času pobrskljalauser posted image .


Nebom se izgovarjala, da nimam časa, ga imam! Lejte, naše debate so bile čist kul, ostalo sranje, ki sem ga slučajno prebirala, mi je pa že šlo tako na živce, da sem se potem celo sekirala oz sem pozabla da je to samo virtuala in ... Ker sem bolj šibkega zdravja, to ni bilo več zame. Preveč sranja sem imela v otroštvu in mladosti, da sem to namerno skenslala.
Sej vem, tole se sliši čudno, ali stvari sem nekako podoživljala...behh pustmo to sranje.

Tratratratra.....in dajmo preštet nove trebuhe 1,2...še katera ?

Anča, sem vesela za tvojega novega bauhija in mayci, zate tudi !user posted image


Antigona in PBJ...tudi ve ste pridne, Antigona malo boljuser posted image

Ah, Eca, kje si mi dušo ? In kafe, a ne ? Samo ti res nimaš časa, zato ne kličem...


Rožice, se še javim,da kaj o malečki napišem...


Lepo spite


(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 2895
   RE: Julij 2005
24.2.2010 11:07:18   
Eca
Hej!

Evo tu izgubljena....

Tudi mene že tukaj ni bilo kakšna 2 meseca user posted image . Jaz z razliko od Meceno bi še prišla kaj na RR, pa res nimam časa za nič. Ta in prejšnji teden sem bila na bolniški, ker sta po dooooolgem času bila oba mulca bolana. Sicer še nista ok, tako da jutri nastpi bolniško ata, mama pa gre delat.

Drugače pri nas nič novega..... dojenčka ne čakamo, ker  smo resnišno zaključili. Sploh ko pomislim, kako je naš tamali bil stalno bolan, me je kar groza.

Bravo Ančka in Majči in vajine trebuščke. Ančka, kako ti uspeva z vsemi tvojimi moškimi? A ta četrti bo tudi user posted image user posted image ?

Meceno....kaj naj ti rečem....od jutri naprej sem pečena....raziskovalna z otroci, Vegovo,.....razni razgovori pri šefu, NPZ-ji.....upam, da preživim, do prvomajskih. Aja, pa na bajti kup reklamacij, da bi se kar izselila. Pojma nimam, kdaj naj se zmeniva za kavouser posted image . Se javim kaj na gsm naslednji teden, ko bom videla kdaj bom domov hodila.

Tako, domačo nalogo sem opravila!user posted image user posted image user posted image

Lp, Eca






_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 2896
   RE: Julij 2005
24.2.2010 14:35:58   
Eca
Sem se prejle prehitro pohvalila....sva s tamalim od pediatra in ima diagonozo PLJUČNICA.

No, zdaj vidite, da meni res ni prizanešeno glede zdravja otrok.

Bravo še enkrat vsem nosečkam!


Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 2897
   RE: Julij 2005
26.2.2010 16:21:43   
mayci
O, Eca! user posted image

Sem kar začudeno pogledala, ko sem našla julijke malo višje kot ponavadi.user posted image

Joj, naj se tvoja revčka bolna, predvsem pa mali, čimprej pozdravita!user posted image Tudi naš fant je bil v tem šolskem letu zeloo malo bolan, mislim, da je imel enkrat virozo, no, danes, ko sem prišla iz službe, sem pa opazila, da ima vročino, tako da smo tudi pri nas bolni...user posted image Upam, da ni nič hujšega, saj ne kašlja, ne smrka...

Pa hvala za čestitke!user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 2898
   RE: Julij 2005
26.2.2010 21:15:14   
Antigona
Eca in Mayci upam, da se hitro pozdravite.
Pri nas je letos precej bolje kot lansko leto, ko je bil Luka kar naprej bolan. Letos jemljemo kolostrum in moram rečt, da očitno pomaga...

Drugače pa trenutno iščemo oz. kupujemo hiško. Upam, da kmalu najdemo kaj primernega in seveda cenovno sprejemljivega... Bi se zelo rada do poletja že preselila user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2899
   RE: Julij 2005
1.3.2010 19:12:15   
mayci
Hvala, Antigona! Očitno so lepe želje pomagale, saj naš fant že od sobote popoldan ni imel več vročine user posted image in je zdaj samo še "preventivno" malo doma, ker je oči ravno na bolniški (zlomljena roka user posted image ), pa mu malo dela družbo.user posted image   Drugače pa tudi naš fant letos je kolostrum (Mupi) in sem zelo zadovoljna z učinkom!user posted image

Jaz pa itak še pridno delam, še kak mesec ali dva, potem pa mislim, da bo za nekaj časa dovolj...user posted image

Antigona, želim ti, da najdete hiško, ki jo iščete in da vam do poletja uspe preseliti se v novi domek!user posted image

< Sporočilo je popravil mayci -- 1.3.2010 19:13:20 >


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 2900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  113 114 115 [116] 117   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 115 [116] 117   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?