|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julij 2005
13.5.2006 22:23:25   
Meceno
PBJ... mi smo bili danes na Habakuku in je mala bila v zunanjem bazenu user posted image  ( ni se ravno za hvalit )...me je pa presenetilo to, da ni nič jokala, saj je bila voda dokaj hladna, v primerjavi z notranjo,...

Samo tale Habakuk tudi že razpada, ( midva hodiva tja samo zaradi  savne ) in mislim da bova lokacijo menjala kadar bova s Taro tam .........samo napisala bom, da je žalostno,da odprejo zunanji bazen kjer s fontane ploščice odpadajo, da je vse z traki obdano ker ni še dokončno pripravljeno ( user posted image  zakaj potem odpirajo no user posted image  ),...da ne omenim da pustijo te plastične ležalnike kar čez zimo zunaj in so celi rjavi, marele so nametane na kupu  ( tudi dvomim da so jih pospravli noter ) in največja katastrofauser posted image je ta, da so tla (brušen bel kamen) svinjsko umazana, da so jih 2m okoli bazena samo malo obrisali in imaš podplate dobesedno črne in greš pol v bazen user posted image
Tu je luksus že zdavnaj šel v malorouser posted image ,...zanimiv je sploh gledat pare ki so...ona poskočna mlada damica on pa s protezo v ustih in debelo verižico okoli vratu user posted image user posted image user posted image

HABAKUK user posted image



Prehranjevanje je pri nas zelo različno,
če mi za zajtrk ( ob 8h) poje celi rumenjak + malo kruheka ...kosilo odpade ( 13h )
 
V glavnem .......
ob 8h zajtrk
ob pol 10h ( 100ml mleko Novalec 2 )
ob 12h ( čaj ali dojenje ) ko se zbudi
.......tu vmes enkrat dobi sadje
ob 17h ( kosilo ) - najraje je z atijem
ob 19h ( 120 ml mleka Novalec 2 ) + obvezno dojenje

Tara bi ogromno mleka pila, včasih se zgodi da tam kjer sem napisala da dobi sadje je z mano kosilo, potem pa še z njim je,...ali pa celo tako da izsili da namesto da bi jedla jabolko želi mleko ( to se zgodi takrat če mi dopoldne ne spi in je takrat zaspana,...mi imamo res različno, saj se poizkušam držati reda.........user posted image



Jaz sem napisala, zdaj dajte pa še ve in če imate kakšen predlog zame,le z idejami na plan ali pa če imate kakšen dober recept kaj imajo vaši bebuči radi ge le napišite user posted image


Lp


(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Julij 2005
13.5.2006 22:35:26   
PBJ
Si me zdaj nasmejala s Habakukomuser posted image user posted image .
Koliko pa je karta za kopanje? Na Fontani je 2200 za 4 ure - se mi zdi too muchuser posted image user posted image

Ti jutri napišem kak recept, ki bo valda brez kravjega mleka in brez jajcuser posted image .

Saj pri nas tudi ni 100% red pri hranjenju. Včasih se namesto večerne kašice samo doji, ker je imel malico kasneje.

A ji daš samo mleko? Moj ima ful rad riževe kosmiče in 7-korn od Milupe brez vsakega sladkorja, narejene s pregominom.

< Sporočilo je popravil PBJ -- 13.5.2006 22:43:20 >


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Julij 2005
14.5.2006 11:36:27   
Anonimen
Taprvo glede piknika:
- jaz prinesem - plastične kozarčke in krožničke, pa servetke. Vzela bom še en plato vode, pa radensko.
Za ostalo lahko kupimo tam.
Jaz peciva ne znam pečt, tko da ne bom nič prinesla.
Aja, roštilj? A ga ima katera? Ker mi imamo enega na elektriko, enega pa na plin. Tko, da user posted image




Gašperjev jedilnik:
8-8.30 zajtrk (jogurt, kos kruha ali čokolino iz 200ml mleka, sadje, kruh, čaj)
12.30 kosilo recimo eno bučko pa kus kus, ali pa rižoto, makaroni, zelenjava, meso...pa skuta obvezno
16 malica jogurt (če ga ni zjutraj), drugače pa sadje...banana pa hruška, recimo, pa kak piškot
19 večerja 250ml mleka Hipp2 pa spat
do zajtrka nič (razen, če se kdaj zbudi že ob 6h mu dam malo čaja, da zaspi do 8h nazaj)




(odgovor članu PBJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Julij 2005
14.5.2006 13:43:04   
LONA13
živjo Julje...
no mi se na veliko selimo in me skoraj nič ni doma--tam pa še nimam računalnika. V glavnem ta konec tedna bomo končno preseljeni, verjetno bomo imeli v soboto otvoritveno fešto, tko da name ravno ne računajte nedeljo..
žal...

Naš red pei hranjenju je pa naslednji:
7-8-200ml Novalaca
11-sadna kašica (banana s skuto ali jogurtom, ali pa jabolko -pomaranča pa banana skupaj zmešano, pa piškotki zraven)
14-15-kosilo (vse po spisku-najbolj mu je všeč konjska obara pa goveja juhica s praženim krompirčkom)
18-malica (sadje ali pa jogurt-ali pa kos kruha s sirom)odvisno kaj je jedel dopoldan
20-21 - večerja (polenta, rižolino, keksolino, frutolino......)
 
Prejšnji teden je začel stat, ta teden se pa že premika po posteljici ob ograjici, in na rito se je začel metat potem se pa zraven reži ko zmešan.

lp,lona

_____________________________

Nejc praznuje dva rojstna dneva 20.7. in 2.8.!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Julij 2005
14.5.2006 19:19:37   
CIPRESA
user posted image user posted image user posted image meni je tako hudo ampak punce nas na žalost ne bo na piknik. Sem danes šele izvedela da bodo moževi sorodniki iz Francije prišli v Slovenijo in bodo čez vikend pri nama.  Tako da sva se pogovarjala če bi imela kako možnost da bi šli za vikend kam drugam pa žal ne obstaja user posted image . Mesec maj je pri nas res katastrofa vsi vikendi so zasedeni in ko že misliš da imaš enega fraj .....pa tole, ah....

Zaenkrat nama ne kaže drugega kot to da odpoveva piknikuser posted image




Žigov jedilnik je pa takšen:
 - ob 6h zjutraj mleko (180-200ml) - zajtrk
 - ob 8:30 sadno kašico (banana + jabolko + piškotek + skutka) - malica
 - ob 12h  kosilo
 - ob 15:30 dobi kako skutko ali kruh z margarino in marmelado ali krof....karkoli -    malica
 - ob 18:30 mleko (od200-230ml) - večerja

Se še slišimo LP, V


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Julij 2005
14.5.2006 19:40:26   
bobek05
ANEJ JE DANES SAM NAREDIL 2 KORAKA!!!! user posted image user posted image user posted image  

Mi se bomo res potrudili prit na pikinik. Malo bo hudo, ker gremo 1 dan prej na poroko in ne vem kdaj bova prišla domov (ob kakšni katastrofalni jutranji uri) user posted image  Zato me zanima, ob kateri uri bi se ve dobile, ker če bo to ob 10h zjutraj vam že zdaj povem, da bo težko... user posted image  Madonca, menda ne bomo zdaj vsi skapitulirali, še posebej zato, ker se je Barbara_Tomo tako potrudila glede placa user posted image  user posted image

Pri nas je novo tudi to, da mu gresta spodaj dvojki ven - 5. in 6. zobek user posted image  Zaenkrat še ni nobene hude trme... Ponoči super spimo, le tu pa tam se malo vmes prebudi, a ga takoj uspavava z dudico in plenico. Na žalost (vendar na mamino veselje user posted image ) Anej zadnja 2 tedna spi pri nama. Najprej zaradi zgornjih enk, potem je staknil 3-dnevni virus user posted image , zdaj pa mi je kar težko, da bi se ločila od njega user posted image  Je že res, da ga veliko hitreje in lažje uspavava če spi pri nama, ker če je v svoji posteljci se dostikrat že čisto predrami če se ponoči zbudi preden prideva do njega (v drugo sobico) in potem ga je kar težko spet uspavat, pa brez flaške skoraj ne gre.. user posted image  Saj vem, saj vem... izgovori...user posted image

PBJ, da ne pozabim.. Si bila pri fizioterapevtki glede nogice? Anej jo sicer zdaj že zelo redka dviguje pri plazenju, zlasti zato, ker zdaj po 4 pride do mene ali atija, se dvigne, me prime za prste in se zažene naprej (kao: pridi greva! user posted image ) in če se ne premaknem zažene vik in krik... user posted image  

Naš jedilnik pa zgleda takole:
- 1. obrok: med 6h in 7h ZAJTRK (150 ml BEBE 3)
- 2. obrok: med 9h in 10h MALICA (sadje v manjših koščkih, včasih še zraven kakšna kašica, da je bolj tekoče)
- 3. obrok: med 12h in 13h KOSILO (skoraj vedno juhica /zelenjavna ali goveja/ + mesek /vsaki drugi dan/+krompir ali riž, ali enolončnica, ali ribe /postrv../ - skratka kaj pač jemo); včasih mu nič drugega ne paše kot Hippov Nachtbrei (različni okusi)
- 4. obrok: med 15h in 16h MALICA (čokolino-lešnik z 3,2% alpskim mlekom ali od Milupe mlečna kašica /sadna, schoko, s keksi../ ali jabolčni kompot ali jogurt..)
- 5. obrok: med 18h in 19h VEČERJA (240 ml BEBE 3)

PONOČI - NIČ! Med 19h in 20h gre spat in potem ima naslednji obrok zajtrk...

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Julij 2005
15.5.2006 9:37:52   
Antigona
Bravo Anej!!! Le tako naprej user posted image user posted image user posted image ...

Upam, da nam bo vreme za piknik naklonjeno. Trenutna napoved za nedeljo je namreč spremenljivo s plohami user posted image Kaj torej naredimo v primeru dežja? Upam sicer da ga ne bo, pa vendarle....

Mi pa imamo obroke razporejene takole: Med 5h in 6h ziza, potem ima zajtrk med 7h in 8h, kosilo ob 12ih, malico ob 16ih (včasih obratno, najprej malico in potem kosilo, odvisno od tega kako se potepava) in potem okoli 8ih večerja. Jemo marsikaj, pa mi že idej zmankuje kaj naj mu še kuham user posted image ....

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Julij 2005
15.5.2006 13:12:03   
Anonimen
Že dolgo se nisem nič oglasila.
Novega nič posebnega. Zobka še nimamo nobenega, Ko ga previjam ga posedem na kahlico in se vedno polula in potem se tako veselo smeji. Ponoči še vedno spi kriminalno, zbuja se na dve uri in hoče pit mleka.user posted image

Kako imate pri takšnem vremenu oblečene svoje lumpke?

(odgovor članu Antigona)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Julij 2005
15.5.2006 16:19:25   
bobek05
Pri nas pa se vsak dan nekaj dogaja user posted image  Danes z možem praznujeva 2. leti poroke!!! user posted image  Naju pa je na obletnico spomnila moja mama 2 dni nazaj - sva midva oba čisto pozabila user posted image

Anej je dobil 5. zobek (spodaj 1 dvojkico) in tudi 6. se mu bo kmalu pridružil. Naučil pa se je tudi pokazati "kako je velik"... Danes še ni pokazal veselja, da bi kaj sam hodil in ga niti ne mislim silit. Se mi zdi, da je bilo tisto bolj slučajno, ker je bil še sam nepripravljen, pa ga je mogoče zdaj malo strah, četudi ga je ati ujel... Za shodit ima pa še res ogromno časa...

Ja, mene tudi zanima kako je s piknikom v primeru slabega vremena, pa prosim naj katera javi, ob KATERI URI se to sploh začne user posted image  

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Julij 2005
15.5.2006 16:23:12   
bobek05
Campek, če je sonček brez vetra ima spodaj bodi s kratkimi rokavi + majčko s kratkimi rokavi + kratke hlače + zokenčke + sandalčke + kapico s šiltom. Če pa je veter ali pa kakšno stopinjo pod 20 pa bodi s kratkimi rokavi + dolge tanjše hlačke + majčko s kratkimi/dolgimi (odvisno koliko je sončka, kako močan je veter) + zokenčki + sandalčki... Vedno pa sabo nosim tudi (tanjši) pulover na zadrgo, da ga hitro ogrnem če bi se vreme naenkrat skisalo... Mi smo vedno pripravljeni na vse user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Julij 2005
15.5.2006 16:37:56   
bobek05
Sem pozabila omenit (verjetno zato, ker o tem sploh nočem razmišljat!) - Aneja smo danes spisali v vrtec user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Meni je blo kar hudo, a se tolažim, da je sept. še daleč...user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Julij 2005
15.5.2006 20:57:26   
PBJ
En lep dan je za nami. Midva sva bila malo na vrtu - sem ga malo urejala, Jure pa je tisti čas pridno spančkal v vozičku. Potem sva se gugala, se igrala, jedla, previjala ... in dan je pri koncu.

Bobek, ja bila sva pri g. Potrčevi. Malega je zelo pohvalila, kljub temu, da se pri plazenju kar pogosto z eno nogo odrivauser posted image ... Rekla je, da bi bil problem le v primeru, če se bi vstajal oz. dvigoval samo s tisto nogo, ki jo pri plazenju dviguje. Ker pa se dviguje izmenično, enkrat z levo, enkrat z desno je vse OK. Plazenje si je pač malo prilagodil.
Drugače je mali zelo pazljiv pri vstajanju, spuščanju, hoji sem in tja ob opori, tako da ne rabim stati poleg njega, ko je treba tudi kaj postoriti.

Zadnje dni sva se naučila, kako se piha in potem tudi malo škropi okoli sebeuser posted image

< Sporočilo je popravil PBJ -- 15.5.2006 21:09:01 >


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Julij 2005
15.5.2006 22:24:44   
PBJ
Bobek, glede vrtca - saj bo vse Okuser posted image , vem pa da ti ni lahko pri srcu. Še mene je malo "stisnilo" od znotraj, ko sem prebrala tvoj post.
Meni na momente kar solze pridejo v oči, ko se spomnim, da v septembru moj mali ne bo več cel dan z mano - sploh si še ne predstavljam tegauser posted image user posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Julij 2005
16.5.2006 10:03:24   
Barbela
Dober dan ali lep sončen dan vam želim user posted image  naj prvo napišem glede piknika
Ura -meni je vseeno, kakor boste rekle, do pšetka ali sobote zjutraj bi se bilo že fajn dogovoriti, kdaj se dobimo.
Zemljevid - vam ga bom poslala na maile še pravi čas (ne bom spet pisala dneva in ure, da ne boste čakale)
Žar -ne ga nosit s seboj, ker je tam!
Dež - v tem primeru piknik odpade
Škoda, da je toliko odpovedi. Zato, da okvirno vemo koliko nas bo, bi še prosila če se še 1x vpišete tiste, ki pridete. In napišite zraven še, v kakšnem številu pridete, npr. koliko odraslih in koliko otrok.
Eno pecivo lahko jaz spečem. Se bom še pri stari mami pozanimala če bo imela čas, da nam speče kaj kruha.
 
Glede hranjenja:
med 7h in 8h ima zajtrk
10h-11h malico
13.30-14.30 kosilo
16.30-17h malico
19.30-20h večerjo
- za zajtrk in večerjo je čokolino, keksolino, rižolino, gres, mlečno juho, mlečni riž
- za kosilo je to, kar jemo mi. Ne kuham več na dva konca. Je čisto vse.
- za malico ima sadje, marmelado s kruhom, žemljico, sir, skutke, jogurte, pudinge, keske; vendar ne vse na1x user posted image  Mleko ima še vedno aptamil. Zjutraj ga navajam na domače kravje mleko. Ne uporabljam trgovinskega. Aja še to, ne pije mleka po flaški že več kot mesec dni. In hrane nima več pasirane. Žemljico sam poje, keks tudi in mehko sadje. Ostalo hrano ima pretlačeno ali v koščkih. Kaj češ ima 8 zobov in jih lepo uporablja.

Bobek, včeraj sva pa imele obletnico poroke, a ne?  user posted image user posted image  Midva sva šla malo uživat, Jakija je pa čuvala tašča. Sva se priguncala domov malo pred polnočjo user posted image
Bravo za vse napredke in dosežke pri naših malčkih (hoja, plazenje, zobki, kaj kdo zna,.....) user posted image

Lepo se imejte in uživajte današnji dan, tuki je tak lep sonček.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Julij 2005
16.5.2006 10:46:02   
bobek05
hja, kaj naj rečem - midva z Anejem sva oba bolana user posted image  najprej on (3 dni), potem očitno od njega jaz, zdaj pa sem spet podala nazaj k njemu user posted image  malo ima povišano temp., ampak še ni krize, iz nosa mu LIJE, in njegova dobra volja je na psu (saj moja tudi - kdo pa je read bolan) user posted image  

upam, da se bova z malim pozdravila do nedelje, če ne nas žal ne bo, že zaradi drugih otrok, da ne bova kaj dalje dala...user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Barbela)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Julij 2005
16.5.2006 13:19:11   
Antigona
Najprej Aneju vse najboljše za 11 mesecev user posted image  user posted image  user posted image in naj se čimhitreje pozdravi, da se vidimo v nedeljo na pikniku!
Torej mi pridemo in sicer jaz, moj dragi ter Žan.
Glede ure pa, hja pomojem če bi se dobili okoli 12 bi bilo kar uredu?
Glede mesa mislim, da bi bilo najbolje da se ga kupi prej, mogoče bi ga lahko kupila ti Barbara v nedeljo dopoldne, ko bodo vsi potrdili kdo bo torej prišel, oz. ko ugotovimo koliko nas bo, poleg tega pa bo tudi jasno kaj je z vremenom. Pa ga lahko doma še napacaš, da bo vsaj kako uro v paci...

Jaz raje ne bi pekla peciva, raje prinesem paradižnik, papriko in mlado čebulo....

Jaz na odločbo iz vrtxca še čakam, da vidim če je Žan sploh sprejet... Tukaj je nekaj mamic odločbo že dobilo jaz pa še čakam user posted image ... Upam, da kmalu izvem, ker moram sicer varstvo najti drugje...

Lp

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Julij 2005
16.5.2006 15:22:00   
Anonimen
Mi pridemo.
-Gašper
-6. letna Ema
-Oči
-Mami
-zlati prinašalec Lupo, star 3 leta
user posted image
Prinesem:
- krožničke, kozarčke, servetke, plato vode.

Upam, da ne bo dež. Čakam zemljevid user posted image

(odgovor članu Antigona)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Julij 2005
16.5.2006 20:13:17   
bobek05
Saj ne morem verjet, da je še samo mesec dni do velike enke...

Upam, da takrat ne bo prehlajen kot je sedaj user posted image  No, mali je čist fertig. Temp. je ves čas nekje 37,3-37,4 in glede tega ni panike, ampak je pa tak utrujen, da zvečer še samo joka. Skoz dan je ful malo spal (pa drugače ogromno spi), ker se ves čas prebuja - ima nosek totalno zadelan user posted image  In zdaj je doma res obupno... Pred 1 uro je že spal, se zbudil ves prešvican s histeričnim jokom in od takrat bolj ali manj ves čas joka. Tak je utrujen, da bo skupaj zlezel, nič ne more, ampak še kar joka...meni pa se srce trga. user posted image  Ne veva več s čim ga naj potolaživa, ker vse igrače ignorira, vse kar drugače pali tudi ni haska...Sem ga preoblekla in ati je zdaj pri njem in ga proba potolažit, ker ko mene vidi še bolj joka in mu še bolj ni za spat, ker bi takoj k meni zlezel čeprav sem ga že najmanj 5x hodila tolažit user posted image  user posted image  Ful se mi smili... Jutri se bomo verjetno oglasili pri pediatrinji, čeprav ne vem kako nam lahko pomaga user posted image  Ampak tako več ne gre dalje, da ne bi spal, potem pa je čisto gotov in zdelan in ves čas samo jok...

----- še zdaj joka.... user posted image  ubogi moj sonček... user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Julij 2005
17.5.2006 11:14:11   
Barbela
Oj, bobek, kako je z Anejem? Ste šli k pediatru?

Za piknik sta do zdej na zadnje potrjeni dve prijavi: Antigona in Tinka. Čakam še na ančkobančko, bobek, pupo, pravljico. Ostale ste žal odsotne. jst bom prinesla še nož, desko za rezanje, pribor za žar, če ga tam ne bo in bombažne servete. Poleg tistega kar sem že napisala prej. Ja, Antigona velja lahko gremo mi v nedeljo dopoldan po meso. Sam zmenit se bomo mogli kaj bomo jedli. Se mi zdi da bo vsega po malem še najboljš. Ražnjiči, čevapčiči, kareji. Še kaj? Glede ure. Ja v redu mi je ob dvanastih, ampak potem ne potrebujemo veliko stvari, ker pečeno bo cca tam nekje ob dveh-treh in če se potem še vmes skoz pecivo je in kaj za prigriznit, nima smisla da se peče še ena runda, ker pol pa tako že zaključimo, ker mormo it domov otročke spat dat. A bo ena runda dovolj - no ne vem kolk pojete user posted image
 
Pa pa
 




(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Julij 2005
17.5.2006 12:47:09   
bobek05
Mi smo pravkar prišli do pediatrinje in še dobro, da smo šli - mali ima rahlo vneto desne uho in razdraženo grlo... Dobil je nek antibiotik, ki ga mora jemat 1 teden, dala pa nam je tudi kapljice za nos Operil za otroke in čeprav so od 1. leta dalje je rekla, da ne bo problem, ker je Anej tak močen fant... Rekla je tudi, da se moramo zdaj par dni držati bolj zase in manj hodit ven (pri takem sončku zunaj user posted image )... tak da Barbara_Tomo nas ne bo user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Barbela)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Julij 2005
17.5.2006 21:05:27   
CIPRESA
Bobek upam da se hitro pocajtate.

Jaz sem pa danes tako žalostna, včeraj popoldne je mojo še edino živečo babico zadela srčna kap. Ob hitri pomoči so jo z rešilcem odpeljali v LJ in jo priklopili na kisik in dali na intenzivno. Danes zjutraj se ji je stanje še bolj poslabšalo ker ji je voda začela zalivati srce zato ji tudi kisik ni več pomagal - ni mogla več dihatuser posted image user posted image Druge variante ni bilo kot to da so jo dali v umetno komo s tem da ima cevke speljane čez usta in nos da lahko dobi kisik. Polek tega pa so ji vstavili še eno cevko malo nižje da ji voda ki se nabira okoli srca odteka. Ah, po vrhu vsega pa še zdravniki pravijo da je tako malo upanja ker je starejša oseba pa bla,bla,bla....
Danes bom mislila in molila zanjo da preživi noč in potem še eno in še eno in spet ozdravi.
Zdaj sem zamorila še vas.....

Se še kaj beremo
pa-pauser posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Julij 2005
17.5.2006 21:23:58   
Barbela
Cipresa, držim pesti zate in za tvojo babico ter da bi se izpolnila tvoja želja user posted image user posted image user posted image   Pa en velik user posted image

Bobek škoda da tudi vas ne bo, ampak na prvem mestu je Anej. En nasvet, če ima res vneta ušeska in če je bolj občutljiv (ker naš je tudi) mu nikar ne dajaj samo traka. Naj ima še zdaj tako tanko bombažno kapico, ki ima pomožnosti še pokrivalo za ušeska npr. kapica na šilt. Nekateri so občutljivi po glavici tako na rahlo sapico vetra kot na sonce. Ah, spet moji nasveti user posted image  Enkrat me boste nekam poslale user posted image

Za 1x na piknik pridemo: Ančkabančka, Tinka, Antigona, naša malenkost.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Julij 2005
17.5.2006 22:41:31   
PBJ
Cipresa, bom tudi jaz mislila na tvojo babico,...vem da ti je hudouser posted image ...
Bobek, dobro, da ste šli pravočasno k zdravniku in boste kmalu pozdravili vnetje...

Mi smo se pa danes prvič strigli - s strojčkom in škarjami. Sem mislila, da bo kaj jokal pa je bil tiho da le kaj, samo glava ni bila najbolj pri miru.
In zdaj je naš user posted image  pravi fant od fareuser posted image ...

A vaši otročički tudi tako pogosto kakajo kot moj?? On že od začetka velikokrat na dan napolni plenico. No, kakšen mesec nazaj je kakal samo 1x-2x na dan, zadnji teden pa zopet zelo pogosto. Včeraj je 6x, danes 5xuser posted image  . Po vsakem obroku se začne napenjat in takoj zatem opravi svoje.


Lepo se imejte in mirno, mirno noč.


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Barbela)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Julij 2005
18.5.2006 10:00:05   
Meceno
Aneju čestitke za dopolnjenih 11 mesecev user posted image user posted image user posted image  in kako se je to leto hitro obrnilo user posted image  se mi zdi da sem user posted image  user posted image ,ne pa da imam doma 10 mesečnega user posted image

V glavnem jaz od ponedeljka popoldne ne dojim več,..........ampak pazi problem user posted image

Mislila sem, da se mi v dojki ne dela več toliko mleka, saj se dva meseca mučim s tem odvajanjemuser posted image , ker ni več dobro da dojim samo na eno dojko....... Tari sem  prvo ponudila 120ml adaptiranega potem pa dojko,...in se je počasi zmanjševalo, le ponoči sem ji ponudila samo moje mleko,....in ker, če želiš nehat dojit pomeni to stop .......in zdaj problem........zjutraj, v torek sem bila vsa mokra, dojka trda, vroča, rdeča, žilasta + grozno boleča ,...letela hit v savno si iztiskala in je bilo bolje, a kaj ko sem imela že vročino in tako sem čakala do popoldneva ( takrat mi dela ginekologinja )  in hvala bogu brez vročine, z oteklino in trdo dojko, ki sem si jo non stop ročno iztiskala ( pumpe ne maram več, Tari pa tudi nisem htela ponudit take dojke ,a ker sem se odločila nehat,  tudi ginekologinja tako svetovala, sem vztrajala )
Na pregledu je ugotovila da imam začetek mastitisa, sicer ostali znaki normalni pri taki dojki ki je tako naveliko proizvajala mleko in bi še .............
    Punce danes me še kar boli, jemljem dvojno dozo antibiotikov na 6ur in dvojno dozo tablet za pjuralni mastitis ki so kar močne, nap. zdravijo tudi Parklinsovo bolezen in imajo kup stranskih učinkov


Grem počivat in lepo uživajte,..Cipresa upam
da bo z babico vse okuser posted image

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Julij 2005
18.5.2006 10:50:10   
LONA13
živjo,
še jaz na hitro.
no jutri bomo že v svojem stanovanju...KONČNOOOOOOOOOOOOOOOO!!...
danes bomo na veliko pakirali pa pospraavljali, pa za na fešto pripravljali potem pa samo akcija še. Od jutri dalje me žal nekaj časa ne bo na rr-ju, ker tam še nimam računalnika, vam pa obljubljam, da se vam javim vsakič ko bom doma pri starših.

LEpo se imejte, uživajte na pikniku---veliko pojejteuser posted image , pa se beremo!!!

Lp,lona

_____________________________

Nejc praznuje dva rojstna dneva 20.7. in 2.8.!

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?