|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice
5.5.2006 21:06:09   
lonja
Hojla januarčice,

da vas pozdravim še jaz. Tudi jaz sem bila januarčica lansko leto, smo imeli rok 01.01.2006, pa nas je naša Ajda presenetila že na silvestrovo.

Želim vam vsem čim lepšo nosečnost, krasno se imejte, veliko božajte svoje bušije, boste videle, najlepši del šele prihaja. Krasno se imamo sedaj, ko smo trije.

Srečno čisto vsem!

lonja user posted image in Ajda user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Januarčice
6.5.2006 16:32:53   
karolina*
coffee in lonja hvala za lepe želje...pobožajta svoje zakladke user posted image  in maksimalno uživajta z njimi...
nas pa vse to še čaka user posted image

Lep vikend vsem user posted image

_____________________________

"Če človek resnično ljubi naravo, lahko povsod najde lepoto."

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Januarčice
7.5.2006 10:28:47   
Nitka
Punce, a vam nekaj povem? Danes zjutraj mi je na edexpert testu se prikradla poleg prve črte še ena komaj opazna druga črtica. Kaj pravite na to user posted image

_____________________________

Smeh je pol zdravja, veliko se smejmo z našimi otroci!
Trenerka fitnesa za pridobitev lepega zdravega telesa.

(odgovor članu karolina*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Januarčice
7.5.2006 17:10:00   
LUNA06
Ojla punce!
Evo morska user posted image je nazaj, kako ste kaj?

Najprej hvala caffee in lonji za lepe želje in čestitke Nitka tebi za user posted image .To je to, sigurno!

Pri meni ni nobene spremembe, me prav čudi, da nimam kakih posebnih nosečniških znakov, razen nenehnega lulanja in hude lakote.Me že malo skrbi, bom za vsak primer naredila jutri še Clearblue, čeprav je že skoraj nemogoče, da bi moja user posted image , ki nikoli ne zamuja, zdaj zaspala za 10 dni.

U glavnem, meni se že sanja o dojenčkih in o prvem pregledu pri G, zato jo bom kar jutri poklicala, da prašam, kdaj naj bi biu prvi pregled.Kdaj boste pa ve to nardile?

Sončen pozdravček usem!user posted image

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Januarčice
8.5.2006 7:54:29   
karolina*
Nitka, čestitam za user posted image user posted image  user posted image  user posted image

Luna kako je bilo na morju? Stavim, da si uživala user posted image ! Jaz se danes naročim na pregled-včeraj sem tudi jaz naredila še en test in je pokazal enako kot prejšnji.

Pozdravček

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Januarčice
8.5.2006 12:46:32   
LUNA06
Ja na morčku kr OK, sicer bolj prazno, ampak vreme pa zakon!

Tud jst sm danes zjutraj spet delala test- Clearblue, je bla tok debela user posted image da verjet ne morš.
Sem pa tud bila pri G, sem naročena 22.5.Me je pa malo okregala, ker po operaciji nisem prišla nič na pregled, zato sem jo pa prosila za čimprejšnji pregled.

Kdaj pa boste povedale svoji okolici, da ste user posted image , ste mogoče že komu?

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu karolina*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Januarčice
8.5.2006 20:28:16   
Nitka
Hvala Luna in Karolina user posted image , ampak imam občutek, da imam privide, hehe, ker ne morem verjet. Sem danes zjutraj delala še en tak test in spet se je prikradla čisto tanka, komaj vidna črtica. Bom tudi še Clearblue naredila. Slabo mi je pa čez cel dan tako, da rečt ne morem. Sem danes brala, da tiste, ki so prvo nosečnot imele slabost in so bruhale, tudi naslednjo nosečnost tega nimajo nič manj, celo več. No super, bo treba po domači lekarni pobrskat, da me ostali prehitro ne pogruntajo user posted image
Če konec tedna CB še bolj pokaže user posted image , se prijavim h GK. Datum user posted image je pa po mojih izračunih 15.1.2007.
Aja, danes sem povedala svoji najboljši prijateljici, ki bo naslednji mesec rodila in je kar skakala od veselja. Ostalim pa povem verjetno po prvem pregledu, ko bom lahko že pomahala z materinsko knjižico.


_____________________________

Smeh je pol zdravja, veliko se smejmo z našimi otroci!
Trenerka fitnesa za pridobitev lepega zdravega telesa.

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Januarčice
9.5.2006 9:39:56   
karolina*
jupi Nitka!! Ha, tudi jaz sem mislila, da imam privide- obakrat ko sem naredila test...mojemu je pa kar iz rok padal, ko ga je gledal user posted image

Jaz sem se včeraj naročila na pregled- 08.06.06 in do takrat ne bom nobenmu povedala o nosečnosti. sedaj vemo samo jaz in moj partner...aja pa najboljša prijateljica - me je sama pogruntala user posted image

Lep dan

_____________________________

"Če človek resnično ljubi naravo, lahko povsod najde lepoto."

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Januarčice
9.5.2006 10:50:37   
LUNA06
Oj!

Ja CB res dobr pokaže, moja user posted image  je bla tok debela, 5x bolj kot testna!Sm pa tud jst takrat počakala par dni, da se je pol bolj videlo.
Sem pa tok user posted image  vesela, da bi kr usem povedala, pa sva se z user posted image  odločla, da poveva po pregledu, ko bova ugotovila da je vse OK (kar upam, da bo res), pa še to samo najbližjim.Ne vem pa kdaj naj povem u službi, ker me ravno sedaj nameravajo premestit, na bolše seveda.
Karolina* - kako te je pa kolegica pogruntala?

U še eno vprašanje mam za vas, nameravam si dat nardit tatoo, a mislte da bo OK?

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Januarčice
9.5.2006 11:39:10   
Nitka
Hm... jaz bom povedala, ko dobim materinsko knjižico, če me seveda slabost ne izda user posted image . Danes je kar ok, samo trebuščka moram skrit, ki je z malo maščobne obloge zdaj še bolj izbočen (drugače sem imela plosek trebuh).

Tattoo? Ni problem. Jaz ga imam na levi roki (takoj pod ramo). Malo pekoče boli, mažeš z bepanten plus en teden na par ur in to je to.

Jaz imam večji problem... imam piercing v popku user posted image  in kakor sem trmasta, ga bom imela kar do konca not user posted image

_____________________________

Smeh je pol zdravja, veliko se smejmo z našimi otroci!
Trenerka fitnesa za pridobitev lepega zdravega telesa.

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Januarčice
9.5.2006 12:48:12   
LUNA06
A mislš da se ti že user posted image  pozna, pr tebuščku mislm.
Joj jst sm se tud tok zredila zdej u enm mescu, tko da sam čakam da me bo kdo kej rpašu, šef mi je že učer reku, da se mu zdi da sm se zredila.

Men pa ni več slabo, ene par dni je blo kr hudo, ampak zvečer, tko da ne more noben pogruntat.

Kje pa si ga dala nardit, pa cena?

Pa sej po moje tud piercing ni panike, boš vidla kaj bo reku G.
More pa ful dobr zgledat - trebušček in piercing na njemu.

Kaj pa glede spola, imaste kake posebne želje?
Jst bi ful rada mela najprej punčko?
a mogoče kera ve kdaj se to vidi na UZ?

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Januarčice
9.5.2006 13:05:44   
Nitka
Tattoo sem dala naredit enemu madžaru v Rovinju, ker je tip res stručko, pa še ful pocen. Meni je takrat naredil tattoo + piercing v popek za 17.000 SIT (preračunano), pri nas bi bilo pa 30.000 tattoo, 10.000 pa piercing. Naslednji tattoo grem sigurno delat dol... verjetno še letos user posted image

Ja, mal se mi pa že pozna, ampak uspešno skrijem. To je verjetno zato, ker je moja 2. user posted image  in je buši že mal raztegnjen. Telo se namreč zapomni marsičesa.

Jaz sem si prvič tudi želela punčko, sem imela občutek da bo in je tudi bila. user posted image
Zdaj pa ne vem... bi bila tudi punčke ful vesela, a me mika za spremembo imet enga korenjaka.
Hm... na UZ se pa to vidi tam nekje pri 3 mesecih, vendar je tokar kmalu. Moja GK pravi, da nerada pove spol, ker se je 1x tudi pri fantu zmotila user posted image

_____________________________

Smeh je pol zdravja, veliko se smejmo z našimi otroci!
Trenerka fitnesa za pridobitev lepega zdravega telesa.

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Januarčice
9.5.2006 13:17:23   
LUNA06
Ajej, sm bla pa lih zdej u Rovinju čez praznke.
Ma bom šla kr tu u LJ, sej sm pr enmu že sprašvala, je enmu kolegu naredu ful dobr, sam je pa tip tko skeri za pogledat, da me je kr mal strah.Bi mi pa naredu za 20 čukov.

Pol je možno da sm tud jst tko napihnjena tud mal zarad tega?
Sem res k balonček.

Kolk pa je stara tvoja punčka?
Midva bi rada imela 3 user posted image , dve punčki in enga fantka, me prou zanima kaj se bo pa v resnici izcimilo.

A res, pr fantku se je zmotila, sm pa misnla da se lahk sam pr punčki.

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Januarčice
9.5.2006 14:10:44   
Nitka
Ok, samo ko boš šla si tattoo delat, glej da bo imel sterilne injekcije in barve. Najbolje je, da novo iglo pred tabo odpre, jo dezinficira in ima pri tem tudi rokavice gor (tako je imel moj tattooator). Pa najprej ti mora na papir narisat, potem ti z indigo naredi na koži odtis, da vidiš kako izgleda, potem pa gre obrobe delat, na koncu polnila.

Moja punčka pa je 5 let stara. Z novim partnerjem tudi želiva imet še 3 user posted image , torej bo veselo ...

_____________________________

Smeh je pol zdravja, veliko se smejmo z našimi otroci!
Trenerka fitnesa za pridobitev lepega zdravega telesa.

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Januarčice
9.5.2006 14:42:09   
karolina*
ooo pupe, same lepe okraske imate user posted image  jaz imam pa pierce v nosu...mi je prav simpatičen ta moj nos odkar ga imam user posted image  tatoo me tudi mika, pa zaenkrat se še nisem odločla zanj.

moj trebušček je tudi nekam napihnjen, pa ne vem ali se mi samo dozdeva ali je res malo bolj kot ponavadi. nisem še nič razmišljala kaj bi raje, punčko ali fantka, vsekakor si jih tudi midva želiva tri, torej bo tudi pri nama pestro.

kolegica me je pa pogruntala ko sem malček prveče v tej smeri govorila, pa me je potem kar direktno vprašala, če sem morda noseča. in ker ne zman lagat ni blo druge kot da ji povem...

kaj pa delate v tem deževnem dnevu? jaz sem še v službi, popoldan bo pa treba kakšen opravek najti, da se malo zamotim

Lep dan, klub dežku

_____________________________

"Če človek resnično ljubi naravo, lahko povsod najde lepoto."

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Januarčice
9.5.2006 14:59:21   
LUNA06
OK, bom pazila pri tatoo-ju, hvala za nasvet.

Joj jst bi tud mela u nosu, sam to pa ne upam, ker bi me moj fotr.....
Imam pa cirkonček na zobu.

Men je pa tok težko, ko mi kolegica razlaga kdo je use noseč...al pa tle u službi se govori kaj bomo morali delati za novo leto (u banki-menjava v EUR)...jst pa ne morm kr povedat.Pa bom verjetno kr po prvem pregledu povedala, ker ne bom zdržala, itak usi vejo, da sem bla na operaciji zarad tega in usi sam čakajo, da jim povem.

Mam pa res grozno napihnjen trebuh in se mi zdi čudno, da bi bilo od user posted image , sm misnla da sm se sam tok zredila.

Drugače pa u slućbi usak dan do pol šeste, potem se pa vedno kaj najde.Sem se ravno preselila in imamo še kup dela okrog hiše.

(odgovor članu karolina*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Januarčice
9.5.2006 15:11:00   
Nitka
Luna, pejt pogledat na tale link http://med.over.net/phorum/read.php?f=19&i=87542&t=87504, kjer Pušenjak piše o jemanju folne kisline (1 tbl. je dost).

Kakšno operacijo si pa imela? Počakaj še malo no. Je pa tudi nekaj... takoj ko poveš, imaš nad sabo eno posebno varstvo, kar pomeni, da ti ne morejo dati odpoved, ti ne morejo dati težjega dela in pa še nič čudnega jim ne bo, če bi slučajno ostala doma na bolniški.
Jaz sem tudi bila v 1. nosečnosti v banki user posted image , tako da vem kako je.
Ja, dela pa nikoli ne zmanjka, tudi če imaš majhno stanovanjce user posted image

_____________________________

Smeh je pol zdravja, veliko se smejmo z našimi otroci!
Trenerka fitnesa za pridobitev lepega zdravega telesa.

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Januarčice
9.5.2006 15:29:45   
LUNA06
Ja sej res, sm ti hotla že napisat, sm že prejšn tedn prebrala, da je dost ena, ne vem kje sm vidla, da bi mogla jemat 2,5 na dan.

Mela sem operacijo pregrade.Sej zato sem še bolj nestrpna, ker se use skupaj vleče že od avgusta.

Sej zato bi po eni strani rada čimprej povedala...pa še novo delovno mesto me čaka.Ma bom raj počakala, da me premestijo, pol pa povem.

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Januarčice
9.5.2006 15:55:23   
Nitka
Kdaj te pa premestijo? Počakaj, ja. Pri moji prvi user posted image  sem povedala 14 dni po tem, ko smo se zmenili, da grem stopničko višje, a samo to. Ko so izvedeli, stopničke seveda ni bilo.

_____________________________

Smeh je pol zdravja, veliko se smejmo z našimi otroci!
Trenerka fitnesa za pridobitev lepega zdravega telesa.

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Januarčice
9.5.2006 16:07:01   
LUNA06
Ne vem še kdaj me bojo.
Me pa morjo, zato ker sem očitno alergična na kovino in imam izpuščaje na rokah, ko delam tu na šalterju.Ravno včeraj sem bila na testiranju in imam zdaj na hrbtu nalepljene testerje.Ko mi potrdijo alergijo, bom verjetno lahko šla.Sam ne vem kolk časa je treba čakat na izvide.
In pol si še vedno tam kot si bla?

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Januarčice
9.5.2006 16:18:14   
Teja K.
Pozdravljene punce, danes se vam pridružim. Zjutraj sem naredila Cb in je user posted image , tako da bo moja user posted image  rojena januarja (je je bil ET zelo  uspešen bodo mogoče kar user posted image user posted image user posted image ).Kako se kaj počutite?

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Januarčice
10.5.2006 8:18:07   
Nitka
Čestitke Teja user posted image  in welcome! Zaenkrat se kar odbro počutim, slabosti te dva dni ni bilo več (verjetno se pripravlja hujši val user posted image ), so me včeraj zvečer ful bolele vezi. To bolečino poznam iz prve nosečnosti. Da ne bodo user posted image user posted image , hehe...

Luna, a ti si bila včeraj ali predvčerajšnjem na testu alergije? A na Dermatološki? A veš, da imam ta petek isto alergotest tam. Pa si vprašala, če ti alergotesti kaj škodujejo nosečnosti? Mene kar mal skrbi.
Ne, nisem več v isti službi kot pred 1. user posted image . Ko sem želela nazaj it delat, so mi rekli, da so preorganizirali delovne procese in da lahko nižje mesto vzamem ali pa če grem. Sem se odločila za zadnje in so mi k sreči plačali še za 6 mesecev kao izrednega dopusta. Vmes sem našla to službo, v kateri sem.

_____________________________

Smeh je pol zdravja, veliko se smejmo z našimi otroci!
Trenerka fitnesa za pridobitev lepega zdravega telesa.

(odgovor članu Teja K.)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Januarčice
10.5.2006 11:25:15   
karolina*
Teja dobrodošla med nami! Si si že izračunala rok?

Jaz vsake toliko čutim malček slabosti, a nič hujšega, pa prsa me ful bolijo. Nitka, kdaj se pa pričnejo tiste "ta prave" slabosti?

Mmm...kmalu bo čas za kosilo...se mi že sline cedijo user posted image

lp

_____________________________

"Če človek resnično ljubi naravo, lahko povsod najde lepoto."

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Januarčice
10.5.2006 12:01:19   
Nitka
Hm, prav slabosti so tiste, ko zraven bruhaš... Prvič so se pri meni začele v 3. mesecu in so trajale do 6. meseca - po 5x dnevno bruhanje od 9h zjutraj do 5h popoldan...

Punce, jejte po 5x dnevno razdeljene obroke in glejte na maščobo in ogljikove hidrate, da ne bodo kilce šle preveč gor.

Luna, boš ti, ki si prva, naredila seznam januarčic ali nam bo administrator pomagal?

_____________________________

Smeh je pol zdravja, veliko se smejmo z našimi otroci!
Trenerka fitnesa za pridobitev lepega zdravega telesa.

(odgovor članu karolina*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Januarčice
10.5.2006 13:18:29   
Matejci
Pozdravljene!

Kako lepo je če lahko iz foruma težave z zanositvijo preideš na fforum nosečnost!!!user posted image Jaz sem po enem letu poskušanja in že z začetkom zdravljena imela polepšane prvomajske praznike. Vendar do 1.1.2007 je še dolga pot. user posted image
Res je lepo, ko izveš da nisi več sam .


Lepo se še imejte naprej

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?