|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hauck potovalna postelja
8.6.2004 14:11:38   
Mandarin
Zanima me ali je kdo kupil Hauckovo potovalno posteljo?
Kako jo sestavite oz. rastavite? Nam je uspelo po skoraj 1/2 unem mučenju. Smam je sploh ne bi mogla niti sestaviti niti razstaviti. Ali je kakšna finta ali je "to tako mišljeno" ???
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Hauck potovalna postelja
8.6.2004 14:20:13   
Tinca7
Pozdravljena,

Mi smo jo sestavili v nekaj minutah. Dna ne smeš potisniti do tal, ampak moraš najprej zravnati krajše stranice, potem pa še daljše. Na koncu pa tla porineš do konca. Ko jo zlagaš pa ravno obratno. Sej se boste že navadili. Pa veliko prijetnega spanca želim!

LP, Tina

(odgovor članu Mandarin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Hauck potovalna postelja
8.6.2004 14:29:45   
Žiga
Tudi jaz sem bil ves pameten in sem se pol ure matral in matral... Še dobro, da nisem kaj polomil!
Potem je pa moja mimo prišla, vrgla uč na slikce od navodil in mi rekla, da moram dno posteljice na koncu potisniti dol. Jaz sem seveda najprej to naredil...

Kako že gre tista: Ko vse odpove, poglej v navodila. Če te slučajno boljša polovica ne prehiti...

LP
Ž:

(odgovor članu Mandarin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Hauck potovalna postelja
8.6.2004 17:11:12   
Mandarin
Hvala!!! Bom probala.
Veš, kaj Žiga, tudi jaz vedno težim da je treba navodila prebrat, ampak teh pa res nisem razumela.
Na žalost smo to ugotavljali v GO in sem takooo pogrešala RR
Sem vedela, da bi mi vi takoj znali pomagat.
lp in

(odgovor članu Mandarin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Hauck potovalna postelja
9.6.2004 14:46:22   
viv_
ja navodila!!! pri posteljici od abc designa so še ta ravno kontra napisana! mater smo se matral, ampak nam je le uspelo!

(odgovor članu Mandarin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?