|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: rjav izcedek
9.1.2012 12:51:57   
Taddy78

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Jaz imam eno slabo izkušnjo z rjavim izcedkom, saj je pri meni pomenila, da z nosečnostjo nekaj ni vredu, oz. je šlo za nos. brez ploda.



To je bilo v 5.tednu, v 6.sem šla na čiščenje.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: rjav izcedek
21.1.2012 12:35:49   
MayaMa
No, sedaj je pa še mene strah. Sem v 5. tednu, tako predvidevam, ker še nisem bila na pregledu pri G, in se mi je včeraj pojavil rjav izcedek, zraven sem imela še krče. V pon. grem takoj k svoji G, upam samo, da se bo dobro izteklo, ker kot vidim se enim niuser posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: rjav izcedek
21.1.2012 18:57:38   
amyZ
Jaz sem ga imela tudi v 5t in je šlo za čiščenje, baje, ker je bilo potem ok. In sedaj je že 13t mimo in še vedno pridno rastemo user posted image . Vedno pa je treba it na pregled! Nič čakati!

(odgovor članu MayaMa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: rjav izcedek
25.1.2012 19:31:27   
MayaMa
No, očitno se je res samo čistlo. Ostajajo samo še rahli krči.

(odgovor članu amyZ)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: rjav izcedek
26.1.2012 15:42:35   
amyZ
No, lepo to slišat, da ni več izcedka in upam, da bo tudi v nadalje tako. Moraš pa biti pozorna na kakršnakoli vnetja!
Sicer pa kot si lahko prebereš v različnih temah in straneh so krči oz. špikanje v predelu spodnjega trebuha nekaj vsakdanjega. Dokler to ni preveč boleče oz. da je že kriza. Sicer pa je to od raztezanja maternice, in se čuti skoraj celo nosečnost.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: rjav izcedek
19.7.2013 18:40:49   
kokica15
Lep pozdrav, nujno rabim vašo pomoč.. Sicer stara sem 19 let.. menstruacijo sem imela zmeraj dokaj redno ( imam jo ze od 13 leta). Po enemu letu in pol sem začela novo zvezo pred 3 meseci. Na začetku prejšnjega meseca, sem bila pri ginekologinji in dobila 1. kontracepcijske ( prej mi jih ni dala ker sem imela prevelik pritisk in sem od januarja shujsala 15 kg ). Prejšnji mesec sem imela 2x menstruacijo. 1 je bila normalna 6 dni ... in potem sem jo cez 1 teden dobila spet, vendar sem jo imela prbl od 15.6 - 20.6. Bila sem na zacetku julija pri ginekologinji ( ker smo se zmenile da moram 1x na mesec it k njej da mi izmeri pritisk. kontracepcijske sem zacela jemati 25.6 ( ko se je lotila moja mensturacija za ta mesec, in sem jo imela 7 dni. in sploh se ni ustavila. 5 dni prej ko sem končala tablico kontracepcije se je pojavil spet v ponedeljek 8ega rjav izcedek in traja še zdaj.. sedaj pojenja, vendar me leva dojka boli in nekaj prozornega teče iz nje... strah me je ker ne vem kaj se dogaja z mano .. če katera kaj ve, bi resnično prosila za nasvet ali nekaj ... pomislila sem na nosecnost, in razmisljam da bi sla delati test, sam mi nikoli ne znese ker imam ta rjav izcedek. Ali je mozno da imam 2x na mesec menstruacijo user posted image ce sem noseca ... ? Resnično potrebujem nasvet. LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: rjav izcedek
19.7.2013 18:43:04   
Anonimen
Na začetku KT je to vse normalno.umiri se čez par mesecev. test greš lahk odelati kadar hočeš,izcedek gor ali dol

(odgovor članu kokica15)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: rjav izcedek
19.7.2013 18:51:20   
kokica15
KT sem imela Celeste... in iz leve dojke mi tece prozoren izcedek.. ne bolijo me prsi ampak samo leva dojka..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: rjav izcedek
19.7.2013 18:53:59   
Anonimen
sem ti že odg.

(odgovor članu kokica15)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: rjav izcedek
21.7.2013 20:10:39   
Anonimen
a potem rjavi izcedek,ki ga je le za pikico na hlačkah ni razlog za preplah? sem v 7 tednu

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: rjav izcedek
22.7.2013 8:38:13   
Anonimen
Moja prva nosečnost se je končala s spontanim splavom zaradi oziroma z krvavitvijo.

V drugi nosečnosti sem imela na začetku neke roza izcedke, v 12.tednu sem zelooo močno zakrvavela z strdkom(sem mislila, da sem splavila plod), imela velikokrat oranžne-krvavkaste-rjave izcedke in sem rodila zdravega otroka po PDP- vse je bilo vredu.

Točno tako bo, kot ti je usojeno- samo sprosti se...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: rjav izcedek
22.7.2013 8:42:01   
Anonimen
Vsaka krvavitev med nosečnostjo mora biti spremljana pri ginekologu, da se vidi, zakaj gre.
Meni vzroka za krvavitev v 12.tednu niso nikoli našli, čeprav je bila zelo obilna.

Pa tudi za tisto krvavitev, zaradi katere sem v prvi nosečnosti splavila, niso vedeli, od kod prihaja- takrat se je začelo z rjavo pikico(ja, samo eno) na wc papirju(in vidnem plodu na UZ(utripov še ni bilo)) ter nadaljevalo z močno krvavitvijo, da je kr teklo(in odmiranjem ploda).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?