|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  212 213 [214] 215 216   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Male majčice in majčki (2006)
23.9.2007 20:11:48   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: žmož
. Najprej sem pomislila na Barbs, zanjo vem, da imajo hišo zraven Kolpe. Nič pa ne vem, če je bilo tudi pri njih tako močno neurje?

Neurje ni bilo tako zelo močno.  samo malo nam je v mansardo navrh teklo. Lepi vrag, smo preživeli.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu žmož)
Neposredna povezava do sporočila: 5326
   [Brisano sporočilo]
24.9.2007 7:12:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 5327
   RE: Male majčice in majčki (2006)
24.9.2007 7:33:02   
puncica
Dobro jutro punce
Kaj naj rečem vikend je za nami gremo v nove boje. Ravno gruntam če je ati pravilno oblekel tavečjo, ker sem mu tako bol na moderno naštimamala, pa ne vem če se je znašel. Naj bi oblekel spodnjo majčko potem eno tako majčko z dolgimi rokavi, pa kavgojke čez pa še eno tako tuniko brez rokavov, mal daljšo kot kiklco s kapuco. Pa ne vem če mu je ratal sem se pa po poti spomnla da sem mu pozabila povedat kako jo naj obleče. Boh vedi kaj je skupaj spacal user posted image

Včeraj smo bli na RD pa je blo prav fajn, ker se je začelo že za kosil, v soboto pa na trgatvi, to je bilo žurke sploh z obiranjem grozdja naših dveh user posted image user posted image Tamali sploh ni vedel kje naj začne pa je pri vsakem grozdu vtrgal eno jagodo user posted image

mejte se.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5328
   RE: Male majčice in majčki (2006)
24.9.2007 7:39:09   
mojca75
ja tud za nami lep vikend, "kruzali" med eno in drugo babico in lovili sonček!

Pojedli smo dve dozi sumameda in upam da bomo vsaj nekaj časa zdravi (glede na to da imamo sosedovo tamalo na infekcijski z neko bakterijo upam da nas je tokrat antibiotik zaščitil).

danes Mojca in ati sponovno štartata vrtec. jaz pa vsa živčna v službi, že cel jutr mam drisko (pa nisem nič takega pojedla) ampak sem sam živčna. vem da bo ati to bolje speljal kot jaz.

Upam da bomo vsaj ta teden zdržali v vrtcu, da bom vsaj vedela za kaj bom plačala tisto astronomsko položnico user posted image

se še beremo, poročam ko mi ati kaj sporoči!

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5329
   RE: Male majčice in majčki (2006)
24.9.2007 7:39:17   
mojsoncek
Jutro! Se se jaz pofockam...

Po dobrem tednu bolniske je zgleda Anze ze kar pogresal vrtec. Cez vikend je bil tak divjak, da je groza. Danes ko sem ga oddala v vrtcu, je bil pa tudi prav vesel in mi dal ta-ta, ko sem sla.

Ja ni, kaj naj recem... gremo novim delovnim zmagam na proti...

bodite lepo


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5330
   RE: Male majčice in majčki (2006)
24.9.2007 7:47:09   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: mojca75

da bom vsaj vedela za kaj bom plačala tisto astronomsko položnico user posted image



To se tudi jaz vsak mesec sprasujem

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 5331
   [Brisano sporočilo]
24.9.2007 8:10:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojsoncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 5332
   RE: Male majčice in majčki (2006)
24.9.2007 8:58:48   
MarijaPo
aurora - fotka je odlicna. Prav kot iz studia je (no, tud ograja naredi veliko, ker je zelo lepa).
Tamala je prava pozerka, taka ne neki osladna, otrocja pa to, ampak tak, globok, frajerski pogled. Faca je! user posted image  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5333
   RE: Male majčice in majčki (2006)
24.9.2007 12:19:11   
puncica
user posted image user posted image Ma sem šla prav gledat nazaj tole Zarjo pa ograjouser posted image user posted image no sej sem jo že prej vidla sam ograje pa nisem ja res stoji kot frajerček, no pa ko imam glih tle slikce še naše s trgatve
user posted image user posted image

takole je bil naš v drotih user posted image
user posted image

takole pa se je nosil v "korbi"
user posted image




_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 5334
   RE: Male majčice in majčki (2006)
24.9.2007 12:42:39   
mojca75
Puncica - super pomagaša ste imeli!

Mojči v vrtcu - baje kr OK, mal se več crklja, sicer pa baje kr dobro furajo, jedla je, tudi spala naj bi tam! Oz jo ni bilo treba po kosilu iskat. Zdej jo bo ati dvignil ob 14h. men pa kr kamen od srca...

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5335
   RE: Male majčice in majčki (2006)
24.9.2007 13:43:07   
Kalina
Evo smo prisli z kontrole od nasga pediatra, ma kr neki komplicirajo, strogo mi odsvetujejo vrtec do 2leta, pa kao nesmem je vlact po nakupovalnih centrih, RDjih itd, skratka, ne sme bit z otroci, ja najbolj da jo zaprem v kletko, bogica moja, pa tko obozuje otroke. Pa jst znorim do 2leta doma. Mah kr neki, sm cist zamorjena. user posted image

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 5336
   RE: Male majčice in majčki (2006)
24.9.2007 14:43:49   
TiaSara
Ja uboga Kalina user posted image user posted image user posted image . Ti verjamem, da ti je zoprno. Pa tile zdravniki, vedno gledajo samo na eno plat. Ampak otrok rabi tudi družbo, ne samo zdravje... Držim pesti, da bo kmalu bolje, pa ne bo treba komplicirati.

Mi smo tudi doma - pa tako super je šlo v vrtcu. Skoraj nič joka, lepo je spal in popoldan ni bil nič posebno tečen. Sedaj pa spet grdo kašlja. Poleg tega pa ima še vse znake za celiakijo - so ga že enkrat testirali, pa je bilo negativno, ampak baje niso zanesljivi tile testi. Ima vse znake... ah, ko bi vsaj vedeli 100% kaj je.



(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 5337
   RE: Male majčice in majčki (2006)
24.9.2007 15:05:36   
mojca75
O kalina, Tiasara... ja groza no tele bolezni.
Kalina - podobno so svetovali tudi kolegici z komentarjem da sicer tvegajo astmo, mislim to da naj bo do 2 leta doma in čim manj v družbi. Ne bom pametna, ampak mislim da vseeno bolje še malo doma, kot pa astmatika celo življenje!
Tiasara - moja babi ima celiakijo, odkrito sicer ful pozno (ne vem če se je takrat zarvilašele al kako) ampak je kr štala tole, upam da se ne bo razvila tudi pri vas!

zdej pa letim dam da vidim kako sta mojadva sončka oz kako je mojči preživela prvi zaresen dan vrtca.

Jutri jo jaz zjutraj peljemuser posted image , že zdej se mi milo stori ko vem da jo bom pustila tam in odšla in bo jokala!user posted image

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 5338
   RE: Male majčice in majčki (2006)
24.9.2007 18:25:55   
Barbs
Ojla, piške miške...


samo da vas pozdravim - no ja, ko bi znala, bi v resnici "pozdravila" tudi vse bolančke.... Mi smo ok, šibamo sto na uro, zadnje dni je aktualna kahla - vendar na poseben način. Aleks hoče sedet zadaj na naslonjalu kahle in noge držat not - tam, kjer bi morali letet kakci.user posted image  Tako da... ne bo nič iz tega še zaenkrat...

Imamo naraščaj (od 2. septembra dalje...) - ups, pozabla povedat, al pa sem povedala, pa sem to pozablauser posted image  

Skratka, Alki ima ful dela, ker je Biba zelo neresna mati, tako da mora ob sončnih popoldnevih čuvat mladičkeuser posted image  Prilagam (ne prav posrečen) slikovni material , ampak kaj, ko niso niti sekundo pri miru...ne kužki, ne Aleks... Torej, za oddat imamo še dva - eno punco in enga pasjega fanta.... Vsi so pa priiiidni, lepi, ne lulajo, ne kakajo, ne jejo, skratka, nobenga dela ni z njimi , res, res user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 5339
   RE: Male majčice in majčki (2006)
24.9.2007 19:56:20   
mojca75
ha ha Barbs... a "stajca" je za Aleksa al za kužkeuser posted image !

Mojči čist Ok preživela vrtec, spala je sicer samo pol ure, smo mislili popoldan da bo se kaj spala, pa ni nič, nekaj smo sicer počivali =ležali, ampak ne zaspali.
je pa bila do sedaj k navita in ful pridna, ma nič mi ni jasno, včasih pa spi 3h pa je sitna kot driska user posted image .

No ja, jutri jo jaz peljem, jim je pa danes zbolela vzgojitelica tko da bo zjutraj nekdo tretji,... bemtiš... pa glih da bi se mal navadili. Sej vem, čist človeško, sam... pač egoistično gledam na svojega otroka.

No ja, bo že, še dobro da imam v službi totalno gužvo in posledično manj časa za razmišljat neumnosti.

Kje ste vse (Lenika, Maya,...)?

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 5340
   [Brisano sporočilo]
24.9.2007 20:14:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojca75)
  Neposredna povezava do sporočila: 5341
   RE: Male majčice in majčki (2006)
24.9.2007 21:31:21   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

a nam ni luštno (tistim, ki smo v hišah), da lahko svoje otroke ven na vrt peljemo, pa na travnik, pa v hosto.... mestni otročki se mi zdijo kar prikrajšani....


Ravno zato smo se mi preselili dalec stran od Ljubljane. No, moramo pa zaradi tega vstajati sredi noci user posted image , ampak je vredno!

Kalina - user posted image drzim pesti, da s Kalinco ne bo nic hujsega. Drugace pa le poslusaj pediatrinjo in jo imej doma. Ni vredno tvegati...

TiaSara - tudi tebi en user posted image . Upam, da boste cimprej izvedeli kaj je z Andrazem.




_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5342
   RE: Male majčice in majčki (2006)
24.9.2007 21:46:19   
žmož
Oh tale jesen! Tolk je lepa, pa tolk enih bolezni nam prinese.
Kalina držim pesti, da bo z Kalino vse ok. Je pa res malo kruto slišat, da se morate vsaj še pol leta izogibat družbi... Ma če je vredno, se da preživet.
Tiasara tud za tvojga fantiča držim pesti, hudo je, ko vidiš, da otrok trpi, ne vedo pa točno kaj mu je. Močno stiskam pesti da bo test spet negativen.
En velik user posted image  vsem.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 5343
   RE: Male majčice in majčki (2006)
24.9.2007 22:13:00   
F*S*M
Dober večer

samo da vam pokažem, kak je naš fant bil po obiranju fižola
user posted image

najlepša ritka user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu žmož)
Neposredna povezava do sporočila: 5344
   [Brisano sporočilo]
25.9.2007 7:11:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu F*S*M)
  Neposredna povezava do sporočila: 5345
   [Brisano sporočilo]
25.9.2007 7:29:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5346
   RE: Male majčice in majčki (2006)
25.9.2007 8:09:19   
mojca75
Dobro jutro!

Filip - "u kaka ritka, u kaka ritkica..."user posted image

ja, blok vrs. hiša - mi smo sicer v bloku (čakamo da se selimo v hišo k mojim čez nekaj časa, bog dej prababbici še zdravja), ampak moram pa rečt da tazga bloka ki bi bil na 3 strani zaprt z drugimi bloki (ki nimajo izhoda sem) in veliko travo z drevesi ki je pred blokom ni, tam je klopca kjer tastari počimo ritke, mladički se pa veselo "pasejo". Prav tako ni psov ki bi tam sračkali.

Se pa strinjam da ni primerjave s hišo, zato tudi mi bolj ali manj vsak dan gostujemo pri babicah, pa magar za 2h!

pri nas je bilo danes pestro - sem jo jaz peljala v vrtec in jo tam pustila jokajočo user posted image , no ja, glede na to da je bilo včeraj kr Ok, me tolk ne skrbi bom pa vseeno pol poklicala ko pride ena izmed naših vzgojiteljic! Al sem panična boste rekle, sam kaj čm...taka sm.

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5347
   RE: Male majčice in majčki (2006)
25.9.2007 8:09:48   
zungi
Jutro čvekice,

sem vas malo za nazaj brala in vidim, da je povsod pestro.
Lepo, lepo.
Pri nas smo pa spet doma, tokrat zaradi prehlada. Ja naš je tudi en teden v vrtcu en teden doma, zopet en teden v vrtcu in spet doma.
Jah tudi sama se sprašujem koliko časa se bo še tako nadaljevalo.

Mojca - prebrala sem da si že plačala položnico za vrtec? Jaz sem pred kratkim dobila šele odločbo in me je sicer po pričakovanju kar na rito vrglo, saj smo padli v 8. pl. razred - to je 356 €. Vendar položnice še nismo prejeli?.
Pa še to me zanima, do kdaj je potrebno oddati novo prošnjo za znižanje plačila vrtca?

Spanje - pri nas tamali zaenkrat še spi pri nama v sobi, ker sva rekla, da ga bova najprej ulavfala v vrtec, da ne bo preveč sprememb naenkrat.
Potem pa začneva s spanjem v svoji/njegovi sobi in šele nato se bomo losali še dude.

Lep dan, user posted image



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5348
   RE: Male majčice in majčki (2006)
25.9.2007 8:15:37   
mojca75
Ne Zungi, nisem še dobila položnice, sam sem dobila odločbo v kateri razred sodimo in sosedje ki imajo tamalo v isti skupini že pol leta so v istem razredu tko da bomo enako plačevali.
Vas po moje nese tudi to da vam MOL ne sofinancira, ker niste iz LJ, Gal pa je v vrtcu v LJ. popravi če se motim

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu zungi)
Neposredna povezava do sporočila: 5349
   RE: Male majčice in majčki (2006)
25.9.2007 8:33:01   
zungi
ja prav imaš, če bi bili iz občine Lj, bi nam dodatno sofinancirali 14 % in bi plačali za 8. pl. razred ca 270 €, tako pa imamo polnih 356, kar precej ja. Potem pa ugotoviš, da je bil tvoj otroček v celem mesecu slaba dva tedna pri njih v varstvu.
Kaj čmo, se bo treba tudi s tem sprijazniti.
Pa mogoče veš kdaj pošiljajo položnice? In kdaj je potrebno oddati novo vlogo?

LP user posted image

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 5350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  212 213 [214] 215 216   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  212 213 [214] 215 216   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?