|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  214 215 [216] 217 218   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Male majčice in majčki (2006)
27.9.2007 10:23:49   
mojsoncek
Oj!

Ste vceraj toliko lepih pesmic napisale, da se jih moram naucit user posted image , ker nas mali moz tudi zelo rad poje in plese.

Midva sva bila pa danes zjutraj v RA. Sem tako vesela, ker je rekla P, da hipotonija ni pustila nobenih posledic (lepo hodi, stopal nic ne zvraca, platfusa ne bo, ker ima ze sedaj malo loka, na prste lepo stopi, drza ima lepo- ko je bil majhen je imel pa malo puklcka, ...). No, naredila je tudi cel Denverjev test, ki ga delajo na sistematiki pri 18 mesecih in ga je ful uspesno opravil user posted image .  Edino dojencku ni hotel dati za pit. Dojencka je dal meni in rekel mami, s tisto malo flaskico je hotel pa risati (je hotel nadaljevati z risanjem, ker mu je pred tem vzela barvice). Pa ful je bila presenecena, koliko ze govori. naslednji pregled imamo pa pri treh letih...

Dajte mi nekaj povedati. A je pri 18 mesecih na sistematiki tudi cepljenje? Mi smo ze dobili vabilo pa pregled v novembru (imamo novo P, ki ima drugacen sistem, prej smo se morali sami narocati).

Drugace pa sem danes definitivno bolje... sem malo vec spala, Anze v avtu ni bil nic siten, pa se pregled je bil uspesen.

Mojca, za dezjem vedno posije sonce user posted image !

Bodite lepo...

p.s. danes mi je zjutraj vzgojiteljica v vrtcu rekla, da je vceraj Anze cel dan hodil po igralnici in se pogovarjal po telefonu ali pa gledal knjigice. Je rekla, da je bilo tako, kot da ga sploh ne bi bilo...


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 5376
   RE: Male majčice in majčki (2006)
27.9.2007 10:26:03   
cofek
mojca jaz te pa čist zastopim - sem gledala včeraj Koljo in sem fuul jokala, ko je pogrešal babico in bi po moje tudi jaz težko prenašala, če bi videla, da se joka, jaz pa grem. Še zdaj kar zginem, da ne bi jokal -  pa ga puščam pri babicah, vrtec je pa itak druga situacija...tko da se zna naredit naslednje leto, ko bomo meli uvajanje, da vam bm ful težila, ve pa že prave veteranke, kot zdaj mojsoncek...

ste me pa ful razveselile s temi pesmicami - jaz sem namreč ful dolgočasna mama, ker ne znam nič otroških pesmic, pol mu pa kar naprej pojem hudo maravljico (čist navdušen), pa naša četica koraka; ježek teka,teka; metuljček cekinček pol so pa na vrsti že narodne, ker drugih ne znamuser posted image

mi smo  pa drisko fasaluser posted image - čist redko, brez vročine, je pa še ful živahen in kar naprej bi pil, tko da mi ni nič jasno...smo ga ponoči 3x previli, pa še posteljnino moram zamenjat, ker je vse čez prišlo, še dobro da mam vmes platno, da ni nič po jogiju...upam, da se zadeva danes umiri...

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 5377
   RE: Male majčice in majčki (2006)
27.9.2007 13:20:59   
maya2
Lep pozdrav vsem!!
Se trudim pa mi ne rata več po forumu glih surfatuser posted image , imam preveč vsega drugega v službi, doma mi je pa računalnik skurl, smo že nabavl druzga, pa je treba še vse naložit,... ma kaj jaz vem bojo že zrihtal, ,...

Karin raste, v varstvu je vse ok zaenkrat še nobenkrat ni bilo panike, ponoči še vedno ne spimo posledično sem jaz kot veščauser posted image , ravno danes je bilo hudo, spodnja trojka leze ven pa ravno 14 dni nazaj sta zgornji prišli.....

user posted image user posted image user posted image  za pesmice... Karin obožuje svoje cd-je pa tudi drugo glasbouser posted image  že 'poje' zraven....user posted image

Nič grem lepo se imejte, pa se ob priliki še kaj oglasim

lep dan!

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 5378
   RE: Male majčice in majčki (2006)
27.9.2007 19:18:01   
TiaSara
Lep dan!


Mojsonček - user posted image za uspešne rezultate v razvojni!

Super ste s temi pesmicami. Mi smo včasih ogromno peli in to, ko je bil mali v vozičku, ker sicer ni hotel sedeti v njem. No sedaj po smo kar malo pozabili na vse to. Pojemo pa plešemo pa na ringaraja, pa se tako rad po tleh meče user posted image .

Cofek - mi imamo tudi sedaj nekaj podobnega - driska, sicer pa dobro počutje - pa ravno laringitis se je izboljšal (se je začel izkašljevati)user posted image .

Mojca - mene je bilo tako strah uvajanja v vrtec. K sreči je Andraž zelo dobro prenesel - kdo ve kako bo sedaj, ko ima spet tako dolgo pavzo, drugače bi pa jaz tudi jokala!

Sicer je pa Andraž danes od blizu stestiral kako trde so naše plošče zunaj - sedaj je pa tak kot bokser po dvoboju - ima veliko buško na čelu, zatečeno oko in krvav nos.

Sedaj moram pa večerjo kuhati!

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 5379
   [Brisano sporočilo]
27.9.2007 21:48:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TiaSara)
  Neposredna povezava do sporočila: 5380
   RE: Male majčice in majčki (2006)
28.9.2007 7:32:49   
mojca75
Dogro jutro,

zame je še kar dobro, ker danes ati pelje Mojči v vrtec pa me ne bo tolk stiskalo. Pa še k frizerju grem popoldan kar sploh dobrodejno vpliva na psiho, jutri zvečer pa na 5moških.com!

še en deževen dan, s sestanki in kupom dela, potem pa VIKEND!!!!!

Novega nič, noč je bila še kar mirna.

Auroraa - lepa novica!



_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5381
   RE: Male majčice in majčki (2006)
28.9.2007 7:34:41   
puncica
Dobro jutro punce
Spet nimam kaj za napisat hmmmmm... no razen tega da si je mali prstek na rokici opekel ampak hvala bogu nič kaj hujšega, no pozna se mu ne. Zdej imamo pa prednostno nalogo kako ogradit pečko v kuhinji user posted image

Ja pa petek je JUHUHU.user posted image

auroraa čestitke prijateljiciuser posted image user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 5382
   RE: Male majčice in majčki (2006)
28.9.2007 7:56:49   
MarijaPo
puncica - v sheferju prodajajo tako ogrado za peci, sam je precej draga.
Evo link: http://www.schaefer-boutique.si/produktansicht.php?url=8993132313d347e6562716074666c6e6f5d657e66253232313d307277647b65746f627074666c6e6f5d657e6628353631333030313d347b65746f627074666c6e6f5d657e6624303433303233323d34696

Upam, da deluje ceprav je tako dolg. :)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5383
   RE: Male majčice in majčki (2006)
28.9.2007 8:08:50   
mojsoncek
Jutro! Danes spet ni moj dan...

Pri nas tudi nic novega, razen to, da se je tamali spet zbudil ob treh in potem spet jokcal v nedogled. To je ze tretja noc zapored in res ne vem kaj je s to tretjo uro, da ga tako namesa.

Pa se zjutraj ob pol sestih je bil tak naliv, da sem rekla, da sploh ne grem v LJ in da bom kar doma ostala. No, pa se vseeno javljam iz pisarne user posted image .

Drugace sem pa neizmerno vesela, da je petek!

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 5384
   RE: Male majčice in majčki (2006)
28.9.2007 9:23:49   
Barbs
Mojsonček, če ti kaj pomaga....jaz sem tudi kot rezervni kristususer posted image user posted image user posted image

Ob pol treh alarm, potem je pa pojokaval v nedogled; zaspala sem pa ravno, ko je najdražji odpeketal proti prestolnici in spotoma odpeljal še Gajo v šolo, ker ima danes (ubogi otrok) preduro!!!!! Mislim, halo!!! kdo si je izmislil predure za devet let stare otrokeuser posted image  in to ob petkih...ne razumem, kako lahko nekdo deset čez sedem zjutraj rešuje matematiko na tretjem nivoju....user posted image al pa na prvem..se je čist vse en k"""c....user posted image user posted image

Ok, bolš, da si en orng kofe skuham, kot da jamram, ker imam sedemstoosemnajst stvari za nardit in oddat do enih.user posted image  Upam, da bo štroma zmanjkal.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 5385
   RE: Male majčice in majčki (2006)
28.9.2007 10:05:20   
cofek
daaan!

jaz sem pa danes spala kot ubita - sploh ne vem kdaj je prišel k nama (baje ob pol enih, pa da je kar jokal user posted image - jaz pa nič slišala user posted image ) - sem se ob štirih obrnila na drugo stran pa ga zagledam tam na sredini - nič mi ni blo jasno...ja, moj materinski čut....

zgleda pa da smo z dieto (postana jabolka in ogromno banan) in linexom uspešno odgnali driskouser posted image user posted image user posted image ...

puncica tudi ažbe si je zadnjič opekel prstek, pa se zdaj lepo izogiba štedilniku - kaže tja in reče "ajs,ti-ti" - je pa zgledalo da se mu bo naredil mehur, ker je mel zgornji del blazinice bel, pa se je začelo luščit zdaj, ko ma že zdravo kožico spodaj, tko da nima  HB nobenih posledic. Upam, da ne bo pozabil in kdaj kako vrelo vodo nase zlil- sicer fuul pazimo, sam je včasih tolk hiter, da ne moreš verjet...

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 5386
   RE: Male majčice in majčki (2006)
28.9.2007 10:07:36   
F*S*M
oj

se tudi jaz pokorno javljam k ne spancem, nimam pojma kaj za hudiča mu je bilo ob pol enih žejn mu dam čaj zaspi ob pol 2 pa alarm ki se ne da ugasnit in se je dru in dru in dru pol ga je ata nosu okol in sta gledala naliv čez okno, potem smo nekaj malega zaspali jovo na novo, zjutraj ob 6 pa je gospod hotel imati la la in smo pržgala radio in potem smo poslušali la la in smo zaspali do pol 9 jupi mi in hvala bogu da je šiht popoldan,

pa da ne govorim da že dva dni z zvitim gležn jem hodim na šiht jaz sem čist out

imejte lep vikend moj bo deloven

nočko


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 5387
   RE: Male majčice in majčki (2006)
28.9.2007 10:11:28   
žmož
Jutro!
Se pridružujem klubu rezervnih kristusov! S to razliko, da sem spala ok, a kaj ko me že cel teden neprestano boli glava. Mislim, za znoret. Saj ne vem, a je psihičnega izvora, a se mi kaj kuha. Verjetno bo ta prva varianta tudi malo kriva, ker se počutim čist na tleh. Danes sem se šla tudi prijavit na zavod, in moram rečt, da me kar pri srčku stiska. Ja nič, tudi take stvari se morajo dogajat v življenju, upam le, da ne bom predolgo tam in da se tud zame kaj najde.
Sicer pa se že celo jutro spravljam kaj pospravljat, pa mi ne gre od rok. Malo je kriv glavobol, malo pa to vremeuser posted image . Mulčki so v vrtcu, Tajica se je super priučila, sploh nič več ne pojokca, pa tudi za spanje ni problem. Sem prav vesela in nekako mi je zjutraj lažje pri srcu, ko jo pustim vso vesečlo tam. Upam le, da je vsaj zaenkrat konec z temi virusnimi stvarmi, da ne bomo vsak drugi teden doma.
Grem pa vsaj še en kufe spit, če se že ne morem nč lotit delat user posted image .

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 5388
   RE: Male majčice in majčki (2006)
28.9.2007 10:24:21   
puncica
Ja no sem prehitro napisala da nimam nič za povedat. Tud pri nas smo rezervni kristusi, tamal prav tako ob treh (vsaj zdi se mi), pa ne vem a so vsi majčki na noč dans naštiman al kaj, pa je jokal in jokal, pol sva mu po pol ure naredila čaj in ga je v šupu spil in potem lepo zaspal naprej a kaj ko je potem moj L začel smrčat pol pa sam to poslušam user posted image user posted image Pol pa še ta dež, komaj sem se do LJ pripeljala, tako slabo vidim od vseh teh luči, pa bleščanje, pa še noč je. Uh dobr da bo vikend.

user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu žmož)
Neposredna povezava do sporočila: 5389
   RE: Male majčice in majčki (2006)
28.9.2007 10:50:39   
Barbs
Men je ful lažje, ko berem, da je vam tudi težko.user posted image


user posted image user posted image user posted image





_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5390
   RE: Male majčice in majčki (2006)
28.9.2007 10:55:32   
mojca75
pa men tud, saj vidim d ase ne dogajajo tele štale sam pri nas, pa ne da vam glih privoščim, sam mal mn se sama sebi smilim!user posted image

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 5391
   RE: Male majčice in majčki (2006)
28.9.2007 11:01:49   
puncica
Ja tud men je mal lažje ko vidim da ni pri nas samo tako hudo, ker se mi včasih zdi da so vsi majčki in majčice tako pridni, pa vsi spijo, pa lepo jejo, nobenih težav, ma nič, sam pol se hočem prepričat da je to sam v moji glavi pa je kr bolje user posted image user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 5392
   RE: Male majčice in majčki (2006)
28.9.2007 11:04:11   
Barbs
Jaz bom zdaj vsake pet minut čekirala in se naslajala ob tem, daje komu še težje....user posted image  Glava me malo manj boli, zaspana tudi nisem več toliko, kaj pa vem.... no ja, saj ni tako hudo (več) .user posted image


user posted image A dejte babe...... saj bojo zrasliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5393
   RE: Male majčice in majčki (2006)
28.9.2007 11:06:44   
mojsoncek
Jaz tudi vsem posiljam user posted image user posted image user posted image .

Mah, nic se mi ne da pa sem za sodelavke naredila en snel kurs iz pivot tabel user posted image . Ja, vcasih raje koga kaj "naucim", kot pa da bi delala svoje delo user posted image .

puncica - se cisto strinjam s tabo, da je voznja v LJ v taksnih razmerah popolnoma "nemogoca" in nesprejemljiva.

Ja, pa na banko bi mogla it, pa se mi ne da ker tako lije zunaj. Bom po moje sla kar ob dveh iz sluzbe in potem na banko.

Zivim z mislijo, da je vikend pred vrati...


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 5394
   RE: Male majčice in majčki (2006)
28.9.2007 12:00:50   
mojca75
Barbs ...če ti rečeš bo že držalo ...da bodo zrasli, čprav se mi včasih zdi da bo trajalo celo večnost, in da se prebijamo od krize do krize (s spanjem, s hrano, s hojo, z uvajanjem v vrtec,...)user posted image

Puncica - mene taka vožnja ubija, pa še leče nosim in se mi še tolk bolj blešči! Za ponoret! še dobro da se ne rabim vozit v službo (sem ena redkih srečnic ki to lahko na peš obvladam, pa še vrtec imam usput!)

Sem glih zdravo pomalcala - 2 naktarini, ena banana in 2 navadna LCA jogurta in eno sirovo štručko (tamalo) - ja vse to se da vnest v eno želodec user posted image
zdej pa spet delat!

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 5395
   [Brisano sporočilo]
28.9.2007 13:32:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojca75)
  Neposredna povezava do sporočila: 5396
   RE: Male majčice in majčki (2006)
28.9.2007 17:10:25   
nina64
Hojla bejbike, da se še jaz malo javim!
Jaz sem tudi tako utrujena, da včasih mislim da zdaj pa res več ne morem nič user posted image . Ampak kaj ko se mora in ni druge. Vidim da so tudi drugi majčki in majčice takšni zaspančki, da spijo brez problema celo noč user posted image user posted image user posted image . Le kdaj bo to user posted image ? Je pa res, da je zdaj še kar dosti prehladov in je to še dodatni vzrok za slabše spanje, tudi naš Tim je že skoraj deset dni prehlajen - mu teče iz noska. Hvala bogu zaenkrat nič hujšega, upam da tako tud ostane.

Pri nas nič kaj posebno novega, hodimo še ne. Zato pa ga je povsod polno in vse kar doseže gre z njim.  Na FTH so zadovoljni z njim tako, da jih nič ne skrbi njegova hoja - ima še čas so rekli. Drugače pa je zelo navihan in kar naprej hoče družbo enega od nas in seveda posledično sem jaz zvečer samo še za na sedežno. Zvečer ko gre spat okoli devetih se meni po pravici ne ljubi čist nič in zato se tako malo oglašam na RR - preberem še že ostalo pa user posted image .

Berem, da ste ene kar dobro prestale uvajanje v varstvo, duge pač malo majn dobro. Kmalu tudi nas to čaka, jaz grem delat 12. nov. Moram priznat da me je kar malo strah kako bo to, ker imam občutek da je vedno bolj navezan na naju in da bo kar problem ga kje pustit samega. Do zdaj ga še nikjer nisva pustila, saj vem da ni prav ampak takšna pač sem. 

Kalina - upam da je Kalinca že boljša. Kdaj greš pa ti kaj v službo in kaj boš naredila z varstvom Kaline?

Barbs - ti pa si frajerka ko lahko delaš kar doma, sem ti kar malo fauš user posted image .

bolančki - upam da čimprej vsi ozdravite in ste to jesen čim majn bolani .

_____________________________

Namesto avgusta, je naš sonček Tim pokukal na svet že 7.maja.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5397
   RE: Male majčice in majčki (2006)
29.9.2007 11:59:09   
zungi
aloha,

uhh kok ste vse pridne, ko takole sproti pišete kaj dogaja in kaj ne dogaja.
Mene danes tale vreme prav ubija. Očitno je tudi nizek pritisk ker me hoče neki v glavi špikat.
Ah sej bo, kako se reče: Sonchek sije tudi kadar ga ne vidiš user posted image .

No naš korenjak trenutno spančka, se probam kar držati ritma, ki ga imajo v vrtcu (glede hrane in spanja).
Gal je bil te dni kar doma, ker mu še vedno iz noska teče pa vsake toliko zakašlja. Upam, da bo do pon dober za v vrtec.

Sem pa že prav obupana in zelo razočarana nad našo RA - ta je namreč zadnjič fizioterapevtki po telefonu prijavila, da se pa od Gala mamica nikakor ne more sprijazniti s tem, da je pa Gal malček poseben otroček user posted image  user posted image . Zakaj že?? Na podlagi katere/ga ugotovitve/izvida?

Ko sva bila z možem na zadnjem pregledu tam, pa ni tudi malo takih stvari omenjala, celo nasprotno, pohvalila ga je, rekla je celo, da ima za hojo itak še čas in da mu ga je potrebno tudi dati??
Prav tako, da je pred poletjem pošiljala na EEG glave, ker je trdila da jo je potrebno ponovno opraviti, tam pa so naju zavrnili, češ da pa to res ni potrebno delati glede na prejšnji izvid.
Skoz neki išče, skoz hoče nekam pošiljati, da ne rečem še to, ko je bil še manjši je imel UZ glave opravljen dvakrat in so na Vrazovem ugotovili, da glede na videno NE ODSTOPA od normale, ona pa ga je takoj zatem hotela narediti še enkrat. Zakaj ???


Nimam več pojma kaj naj naredim glede nje in njenega načina dela.
Nama govori eno, na izvid piše drugo, s fizioter. pa debatira spet tretje.
Nikakor ne pridemo skupi. Ona prav išče dlako v jajcu. Dobesedno!!

Prav preizkuša mojo mero strpnosti. Bojim se, da bom pri naslednjem pregledu prav eksplodirala in ji povedala svoje, vzela kartoteko in šla. Sej mrbit bi to že morala zdavnaj narediti.
Kaj pravte, naj to storim ali pač počakam še nekaj časa??






(odgovor članu nina64)
Neposredna povezava do sporočila: 5398
   RE: Male majčice in majčki (2006)
29.9.2007 16:14:17   
mojsoncek
zungi - jaz bi na tvojem mestu vzela kartoteko in sla drugam. Saj imas pravico do izbire. Taksnega ravnanja in obnasanja res ne bi dolgo trpela. Pa ne sekiraj se prevec, saj sama najvec casa prezivis s svojim malckom in vidis kako se razvija.

Vsem zelim en lep dan.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu zungi)
Neposredna povezava do sporočila: 5399
   RE: Male majčice in majčki (2006)
30.9.2007 14:02:50   
lenika
Ojla!

Se javljam po dolgem času. Berem vas redno, za pisanje, mi pa zmanjka časa. Saj veste služba, Matic, gospodinjstvo,...
Pri nas neurja ni bilo in sočustvujem z vsemi tistimi, ki ste ga dali skozi.
Mi smo v redu, na vrtec se je čisto navadil, je pa imel prejšnji teden trebušno gripo in je bil 1 dan resnično bogi, ker je vsaj 10x bruhal, imel je tudi vročino in lepo mirno nepremično ležal pri meni. Je pa to na srečo v dveh dneh minilo. Nalezla sta se tudi mož in tašča, tako, da smo imeli res pestro.
Se še kaj javim.
Prilagam pa vsam eno slikico našega ogriženega Matica. Ugriz je seveda pridelal v vrtcu.

user posted image

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 5400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  214 215 [216] 217 218   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  214 215 [216] 217 218   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?