|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  215 216 [217] 218 219   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
30.9.2007 14:37:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5401
   RE: Male majčice in majčki (2006)
1.10.2007 7:25:43   
mojsoncek
Jutro...

... kasneje pa kaj vec  user posted image



_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5402
   RE: Male majčice in majčki (2006)
1.10.2007 7:38:48   
puncica
Dobro jutro punce
Evo me po vikendu, imel smo se super, včeraj kr na hitro spokal v ZOO in je bilo krasno, ful sta uživala in valda je naša tavečja hotla balon, mene je skor na rit vrglo, ker je bil tak s helijem napihnjen papir 5 EUR user posted image , pol pa valda še vožnja z vlakcem, in to je blo 1 EUR, no vsaj mal bol znosno. Živlace so itak zakon, najbolj pa mali prašički, sta jih kr lovila tam po ograji, pa zajčki, pa hrčki, pa slon, uh ta je šele bil atrakcija user posted image Ampak najbolj so pa igrala in luknje tam. Potem pa sta omagana privolila da gremo domov, doma pa najprej večerja potem pa kopanje in je mali en lep kup kakca pridelal v vodo, tako da smo mogl menjat, pa še ful pene sta imela noter, in potem smo to lovil tam po bani, pa iskal kje je še kak kakec, tamaledva sta se drla, ker smo vodo ven spustil, no sej potem je blo vse ok, nova voda in novo kopanje. je pa bilo prav zanimiv, sem knjigo brala v kopalnici zraven njiju in kr naenkrat gledam noter kaj je to in so kakci tam plaval v peni, pa se začnem dret L naj pride v kopalnico in potem smo to strokovno odstranili (beri našopal vodo v odtok, da so se kakci lepo odplaknil) user posted image uh prava burleska.

lenika uh tale ugriz pa res ni tako nedložel. Kaj pa je rekla vzgojiteljica zakaj in kako je do tega prišlo?Ma tega je mene skoz strah ampak moram rečt da v 3 letih kar je naša tavečja v vrtcu ni imela nobenga ugriza in nobenga udarca, ma nič, res. Upam da bo tud pri tamalem tako.

auroraa  kaj je dobra tale tvoja Zarja, a ona bi kr sedela gor, pa verjetno un papir vlekla ven. Ej moram rečt da je fuuuuul velika, skoraj tako kot moja tavečja. kolk pa je Zarja velika?

zungi ej tole je pa žalostno takšen odnos, pa res verjetno bolje da greš drugam, če je nonstop nekaj narobe, sej to ne moreš večno prenašat.

Nč sem spet astronomsko dolga. Mejte se.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 5403
   RE: Male majčice in majčki (2006)
1.10.2007 7:46:21   
mojca75
Dobro jutro, glih tolk da nismo spet dol padle.

Auroraa - kolk dobr sedi, bomo videli, mi mamo tud tak nastavek (ma ne identičnega) sam jaz to še kr nič nisem probala, ne kahle ne nastavka,... ma se mi zdi da še ne obvlada. No da je pokakana pove apak pol, pravi da je "puk", ampak ko je že puk je prepozno!

Sicer pa smo meli mi ful lep vikend, v petek sicer ni blo glih vremena, sob in ned. smo pa izkoristili. Mojči je čist navdušena nad trampolinom ki ga imajo nečaki in jo komaj dol spravimo, skače če se koga za roko drži in pol on skače zraven al pa če sama stoji se pa v kolenih pripogiba - ker ne zna skakat, hodi pa totalno suvereno gor - za njejo ravnotežje zelo dobra vaja!

lenika - bogi matic, zgleda prav grdo. user posted image

Zungi, mi imamo čez 14 dni RA pri taisti dohtarci, jaz sem jo sicer enkrat ful zagovarjala, vem da je kao strokovnjak oziroma priznana med RA, ampak odnost pa res ni najboljši (tale tvoj primer). Ne vem - odvisno kolkrat masta še za it, jaz sicer ne bi zdele menjala, ker ena nova pa vse od začetka, pa tisti izvidi, pa... sicer pa imaš na metelkovi dr. Golouh, baje je tud zakon!

Sicer pa vse po starem, danes masta z artijem spet vojno za v vrtec, jaz pa potem naslednje dni!

V sredo imamo roditeljski sestanek, mam že par točk za povedat (al sem sitna mama, ma ne sam ene 2 pripombici, ker smo se na individualnem sestanku drgač menili,....)

Aja, Mojči ima nove škornčke in jih "niti pod razno" noče obuti, ko jih zagleda začne jokat (skoraj) in kliče dudo al pa aja-ajauser posted image , matr je hecna, sosedovim tamalim jih pa dol ne morejo dat!

< Sporočilo je popravil mojca75 -- 1.10.2007 7:47:43 >


_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5404
   [Brisano sporočilo]
1.10.2007 8:57:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojca75)
  Neposredna povezava do sporočila: 5405
   RE: Male majčice in majčki (2006)
1.10.2007 10:36:49   
mojsoncek
No, zdej pa bo mal vec casa...

puncica, je spet postregla z eno lustno prigodo user posted image .

lenika, taksen ugriz pa ni vec hec. Malo opazuj mesto ugriza, baje zna biti cloveski ugriz zelo nevarna zadeva.

auroraa - svetovne fotke! Res je ze prava malda dama vasa Zarja. Na sliki zgleda res ze ful velika in po moje ima ze kar krepko cez 80 cm (Anze ima 78 cm, pa je bolj majhen).

Drugace pa zadnje dve noci spimo ze malo bolje in mislim da smo nasli vzrok. Raste nam se cetrta trojka, ki se kaze tudi na povecani uporabi slinckov. No upam, da bo kmalu zunaj, da bo spet vse po starem.

Je pa imel cez vikend en cuden ritem. Spat je sel sele okrog dveh popoldan in spal samo slabo uro. In zvecer ob osmih se mu tudi se ni nic kaj spalo, ko je bilo treba iti v posteljo. Kaj bo pocasi ze zakljucil z dnevnim spanjem?

sistematika pri 18-ih mesecih - ali bodo tudi cepleni? Sem ze zadnjic enkrat sprasevala pa nisem dobila nobenega odgovora user posted image .

Mah, grem nazaj delat, da bo sel siht hitreje okrog.




_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5406
   RE: Male majčice in majčki (2006)
1.10.2007 10:42:25   
Barbs
Ojla, punce....

mi smo še prisotni ( in prisebniuser posted image ) , glede na to, da je za nami res orto hud vikend. V soboto so priplužili "žabarjiuser posted image  " in smo se prav fajn imeli, pa še vreme ga ni sračkalo. V glavnem, mal smo jedli, mal smo pili ( veliko jedli, veliko pili) ... in potem popadali v postelje... včeraj smo pa spekli kakih pet kil kostanjev ( no ja, sosedje so jih pomagali jest), tako, da nočete vedet, kako je blo zvečer slišat po bajti - fuj.... moji nemarneži, z Aleksom na čelu. Včasih se res sprašujem, kako je možno,  da iz take male ritke prihajajo taki zvoki in ohoho vonjaveuser posted image  Ok, dovolj na to twemo.

Lenika, poslušaj tole : danes zjutraj, ko sem previjala Aleksa, sem pomislila nate in na Matica in se spraševala, kje si in da bom danes mal povprašala tukaj gor.... In potem se priklopim in vidim, da si mal tipkala.... res...mene take stvari kar begajo in včasih celo malo strašijo... veš, nekaj razmišljaš in potem se to poklapa... user posted image sicer pa, bogi Matic, lepo so ga pojedliuser posted image .... eh, nikoli ni prav, ko bo večji, ga bodo pa punce po vratuuser posted image

Ninauser posted image user posted image user posted image   lepo te je slišat po dolgem času....

Zungi, ne bom rekla, da nemudoma menjajte zdravnico - najprej ji "na fini način" povej, da si mal zbegana od vseh teh različnih informacij in če si "gospa lahko vzamete nekaj minut časa več za nas, da nam razložite, kaj in kako, saj veste, mi pač nismo od stroke in ne vemo, je pa to naš otrok in bi radi vedeli vse, ampak res vse...saj razumete, a ne gospa...res vam bomo hvaležni,,," itd itd.... boš videla, kaj bo rekla... drugače pa - Gal je tvoj otrok in edino nate se lahko 100% zanese in če v kaj dvomiš, naredi vse, da ne boš več....user posted image


Glede škornjev - naš je tak kot komunalc....ampak, mora imet popolno bojno opremo... ne zdrži not - če grmi in  lije kot user posted image  , kaže s prstkom k vratom in vpije " mami, mami,bejš pa pa , aks pa pa, mamiiiiiiii" (mami pejt papa, aleks gre papa)...user posted image  In ne pomaga, če mu govorim, da mu bo oblak padel na glavo ( vem, da ni pametno otroka strašit , me je že mož napenil..ampak je"""a) on hoče ven. In gre tak :

user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5407
   RE: Male majčice in majčki (2006)
1.10.2007 10:54:41   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Glede škornjev - naš je tak kot komunalc....ampak, mora imet popolno bojno opremo... ne zdrži not - če grmi in  lije kot user posted image  , kaže s prstkom k vratom in vpije " mami, mami,bejš pa pa , aks pa pa, mamiiiiiiii" (mami pejt papa, aleks gre papa)...user posted image  In ne pomaga, če mu govorim, da mu bo oblak padel na glavo ( vem, da ni pametno otroka strašit , me je že mož napenil..ampak je"""a) on hoče ven. In gre tak :

user posted image


prva liga!


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 5408
   RE: Male majčice in majčki (2006)
1.10.2007 11:06:03   
mojsoncek
se malo pesmic:

http://www.mladinska.com/emagarticle.asp?docid=300994&emag=134478

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 5409
   RE: Male majčice in majčki (2006)
1.10.2007 11:21:22   
Barbs
Tole, mojsonček, mi je pa polepšalo dan!!!!!!!!!! Hvala ti!user posted image user posted image user posted image
user posted image  
NE RIŠEM KROMPIRJEV
NE RIŠEM KROMPIRJEV,
AMPAK RIŠEM KROGE.
TO NISO PALČKE,
AMPAK SO NOGE.
TO NISO METLE,
AMPAK SO ROKE,
TAKOLE OTROCI
RIŠEMO OTROKE.
TA KROG JE TREBUŠČEK,
TA KROG JE OBRAZ,
TAKOLE IZGLEDAM
ČISTO CEL JAZ.


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 5410
   RE: Male majčice in majčki (2006)
1.10.2007 12:19:27   
cofek
oj!

joj, lenika - sva z Ažbetom mela glih včeraj en tak incident in me je čist razburlo - smo šli na kavo v gostilno z igrali in tam je bil še en fantek, ki se je približal Ažbetu in je najprej zgledalo da ga hoče objet - sicer mi ni bilo nič jasno, Ažbetu pa tudi ne, ker se mu je izmikal, no pol ga je pa ušipnil/ukraspnil na lička.user posted image user posted image Sem takoj posredovala, za sosednjo mizo pa njegov oči - no, ...ne nagajaj fantku user posted image . Ažbe je sam začudeno gledal in rekel "ti-ti", jaz sem mu pa potrdila da je fantek res poreden...nismo namreč navajeni fizičnega nasilja - noben otrok ga do zdaj ni napadel in ne bi rada, da bi Ažbe začel šipat, grizt al pa kaj podobnega user posted image
pa sem vas mislila vprašat, kako oz. kaj se dogaja v v rtcu, ko so otroci čist pomešani med sabo - a se tud grizejo,...pa očitno se...me pa zanima kaj naredijo vzgojiteljice s tem...

kahlica
- še nismo probal, ker mu ni še jasno, da kaka al pa lula, mogoče bi mu pa tak nastevek, kot ga mate vi auroraa, bil všeč, pa bi skapiral kaj mislimo user posted image ..a je univerzalen - iz BC al kje drugje?

škorenjčki - sicer sem že napisala, pa bom še 1x - čist je zaljubljen vanje - še spat je šel z njimi. Jih sploh ne sme videt, ker bi mel pol skoz obute user posted image v lužah pa TOOOOKL uživa, da ga sploh ven ne dobimo...

je pa velik 82 cm - sva ga glih včeraj zmerila...ja pa 13kg ma (oblečen)

zungi - včasih bi bla veliko bolj vesela, če bi naletela na zdravnika, ki bi se tolk ukvarjal z Ažbetom (al pa z mano, katerimkoli bližnjim...), ne pa posplošil zadeve....zgleda res, da vaša zdravnica vsakemu drugače govori, sam če pa skupaj potegneš pa zna bit, da vsem isto - fizioth. stvari iz njegove oz. njene stroke, vama bolj po domače,...lej, ne vem točno, sam stvari znajo bit ful relativne...jaz bi naredila tko kot je Barbs predlagala, ker z jezo in ihto ne boste nikamor prišli...če se pač ne bo dalo zmenit, pa pejte po drugo menje...

mojca - saj moramo bit teččne, saj smo mame user posted image

mojsoncek - nisem 100%, sam se mi zdi da jih tokrat tudi cepijo...a katera ve kaj bo na Denverjevem testu - sem iskala ta stari link, pa mi ga ne najde...tisto z dojenčkom in flaško smo imeli mi že zadnjič (pri enem letu)

user posted image sem mogla popravljat - se mi je mozzila updatala, pa mi vse šumnike podvaja user posted image

nič, lepo se mejte - en lep teden nas čaka

lp,t

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 5411
   RE: Male majčice in majčki (2006)
1.10.2007 12:31:34   
mojsoncek
Denverjev test: http://denver.moj-album.com/album/4318734/

Drugace pa ga je Anze delal prejsnji teden v RA. Na listu mora pokazati mucka, kuzka, cluveka, pticka in konja. Rozino mora dati v majhno flasko in jo potem stresti ven, sestaviti "stolp" iz dveh kock, dobijo barvice in risejo, mecejo in brcajo zogo, vprasajo ce in kako gre po stopnicah, vprasajo koliko govori, dojencku mora dati za pit. To je to, kar se spomnim iz glave...


< Sporočilo je popravil mojsoncek -- 1.10.2007 12:43:17 >


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 5412
   RE: Male majčice in majčki (2006)
1.10.2007 12:59:42   
zungi
Ojla vsem skupaj,

najprej naj se vam zahvalim za vsa vaša mnenja glede RA.
Se popolnoma strinjam z vami, da z jezo in ihto ne bom veliko dosegla. Mogoče celo nasprotno.
Je pa res, da sem jaz z njo že govorila glede tega njenega načina dela in se je takrat nekaj vn vlekla,
primer: meni je govorila eno, na izvid napisala drugo - pa je rekla, da ona samo zaradi svoje evidence kaj več napiše in, da je bilo tako tudi takrat v Galovem primeru.
Njo moti najbolj to, da pač Gala s svojim pogovorom ne pritegne. On pri njej tistih 10 min počne in ogleduje druge stvari, ona bi pa rada, da usmeri svoj pogled in pozornost v njo in to takrat kadar ona meni razlaga določene stvari glede razvoja.
Spet enkrat je fizioterapevtki rekla, da bi bilo najbolj če bi z Galom kar zaključili, ker je uredu, pa jo je takrat fizio. prosila, da naj ga še malo obdržijo takrat še zaradi občasne ekstenzije.

Mojca - a ti imaš to dohtarco iz Domžal?? Ker meni je tudi fiziot. povedala par primerov glede nje od drugih mamic - ko je otrokom baje postavljala razne diagnoze, na koncu jim pa ni bilo prav nič. Pa to ne kr neke, tudi resne stvari kot so cerebralna paraliza itn....

Fiziot. jo dobro pozna in pravi, da je zelo zmedena včasih, to mi je rekel tudi Galov pediater. Ko sem mu pokazala zadnji njen izvid je celo rekel, da če bi on gledal na vsakega otroka tako detajlno kot ona, bi bil vsak drugi lahko pri njej zaradi posebne obravnave.

No in od tu potem vsa ta moja zmedenost, nevednost, žalost in jeza.....


Naj vam povem še to, da sem se jaz že sprijaznila s tem, da je Gal pač bolj počasen v razvoju, vendar lepo napreduje. Takega ga vidi tudi fiziot. Napreduje tako fizično kot psihološko.

Sedaj imamo kontrolo v začetku nov. pa bom videla kakšna energija se bo takrat prepletala med nami.

Lep in brezskrben dan še naprej,
S. user posted image




< Sporočilo je popravil zungi -- 1.10.2007 13:00:31 >

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 5413
   [Brisano sporočilo]
1.10.2007 13:02:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojsoncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 5414
   [Brisano sporočilo]
1.10.2007 13:05:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5415
   RE: Male majčice in majčki (2006)
1.10.2007 14:01:21   
mojca75
Ne Zungi, naša je dr. Zavrlova iz ZD Moste. A ima tud v domžalah?

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5416
   RE: Male majčice in majčki (2006)
1.10.2007 14:22:01   
žmož
Mater, kolk napišete samo v enem dnevu, za vikend pa čist nč. A ni lepo, da se za vikende, ko smo vsi skupaj, posvečamo le družini?!user posted image  nas!
Pr nas ni nič novega, uživamo v lepem vremenu, ta mala leti okoli kot navita-me prav zanima, kaj bo rekla na kontroli RA (vidim, da je tema že spet popularna). Mi imamo tudi eno zbrko z temi zdravniki. Prvič sva tudi medve imele dr. Zavrlovo, pol je bila ena druga, zdaj bo baje spet ona, v glavnem vse pomešano. Zungi upam, da se boste v novembru sporazumeli, drgač pač zahtevaj tebi jasno pojasnilo.
Matic je pa res fasal grd odtis zob. Ni ravno na lepem mestu, če bi bil mogče na rokici, bi to verjetno mal drgač zgledalo. Kar pa se tiče teh ugrizov, kraspanj, ščipanj..., je to v tej dobi otrok normalno. Ne znajo se še sporazumevat drgač, kot tako. Vem, da se mogoče mal grdo sliši, ampak je res tako-to bo trajalo tam do 2,5 ali treh let, pol pa se bodo začele že bolj resne borbeuser posted image . Se hecam! Res, otroci v tej starosti ne znajo še točno povedat kaj jim ne paše, da hočejo točno ta moment imet igračo nekoga drugega in najhitrejši in najlažji način je trenutno praskanje, grizenje... Seveda pa je odvisno od karakterja otroka, vendar se bo slej ko prej srečal s tem in tudi to vračal. Taja je obvladala grizenje že pri enih 8, 9 mesecih. Ko ji je bratec kaj vzel, ni vedela drugače protestirat, kot da ga je ugriznila. Tudi marsikatera vzgojiteljica v vrtcu vam bo tako rekla. Drugo pa je, če hodi otrok domov močno "poglodan", pa vzgojiteljice tega niti ne opazijo oz. ne vedo na kak način se je to zgodilo-to pa je že druga zgodba. 
Mojsonček glede cepljenja pa se žal tudi meni nič ne svita, če ne prej ti bom lahko poročala 24.10. ko imamo sistematski.
Lep dan

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 5417
   RE: Male majčice in majčki (2006)
1.10.2007 15:19:57   
puncica
Ja mojsonček so cepljeni pri 18 mescih to je 4 doza unga cepiva ki so ga dobival v okviru 1 leta (3, 4, 6 mescev)

Tile testi ala denverjev test je pa itak men čist mim...

Sem hotla še neki napisat pa ne bom drezala na tak lep dan user posted image

Mejte se.

Ja pa še neki naša punca je stara 4 leta pa ni nikol ma res nikol grizla ne mene ne atija ne nobenga sorodnika, ne otrok, ma res nobenga. Tako da je tole res odvisno od karakterja otroka, pa res je da ni nikol pogrižena prišla domov. Tako da je odvisno seveda od okolice in tega kako se otroci naučijo zarad tega branit in seveda od karakterja. Če naši kaj ni pasal se je raj umaknila. Tako da ni nujno da bodo tud vaši otroci grizl...


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu žmož)
Neposredna povezava do sporočila: 5418
   RE: Male majčice in majčki (2006)
1.10.2007 17:21:07   
cofek
tole grizenje zna bit res odvisno od karakterja otrok, sam po moje tudi od tega kako se z njim igraš - recimo če mu dojenčku grizeš prstke, šipaš lička, bo mogoče misli, da je to ljubkovanje al kaj in bo pol tud sam to delal user posted image , pa tudi kako se ti odzivaš na to dejanje - če se recimo smejiš bo še kdaj probal - no, hotla sem sam rečt, da ni sam karakter, pač pa tudi malo vzgoje (Če se spomnite lenikinga (uf, upam, da sem prav sklanjala user posted image user posted image ) primera tiste punčke- je po moje šlo za navadno razvajenost)...no, to je sam moja hipoteza...
je pa res - kot je rekla žmož - ko odrastejo znajo bit še hujše stvari....

IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

... men je ful boljše, da gre direkt v sekret, da mi ni treba kahle pucat 




se strinjam user posted image

< Sporočilo je popravil cofek -- 1.10.2007 17:22:38 >

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5419
   RE: Male majčice in majčki (2006)
1.10.2007 17:49:42   
cofek
mojsoncek HVALA!

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 5420
   RE: Male majčice in majčki (2006)
1.10.2007 19:53:36   
MarijaPo
Mi smo zboleli.
Eva se ful dere ze od sobote (neki jo boli, pa ne vemo kaj), soboto in nedeljo je tud zakuhala (imela je 39.6 vrocine), danes pa je nima vec (danes ob petih zjutraj sem ji dala zadnjo svecko).
Pa driska precej in zato je cist skupaj skocila - je taka kot dahavec, al pa somalski otroci preden se jim trebuh napihne. :(
Pa se Igorja ni, ker je v Nemciji, tako da sem sama na bojiscu.
Prav bedno je. :(

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 5421
   RE: Male majčice in majčki (2006)
1.10.2007 20:20:39   
Barbs
Marijauser posted image user posted image user posted image brez veze, da gobezdam...drži se. Pa Evici enga slinastega od Ajkija.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 5422
   RE: Male majčice in majčki (2006)
2.10.2007 6:56:22   
mojsoncek
Jutro... jaz se javljam ze iz sluzbe...

MarijaPo, upam da se Evica kmalu porihta in pridobi nazaj izgubljeno! "smajliji mi ne delajo zato si lahko na tem mestu predstavljas eno pikapolonico :) "

grem en kafe spit, pa bom potem lahko mogoce se kaj "pametnega" napisala


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 5423
   RE: Male majčice in majčki (2006)
2.10.2007 7:46:00   
puncica
Dobro jutro punce.
Kot sem rekla Marija, upam da se Evica čim prej pocajta, sam če bo pa dlje trajal bi pa jst na tvojem mestu vseeno šla mal pediatra obiskat.

No mi smo pa tako tako, ponoč je bla spet žurka, tamali je namreč mislil ob treh da je že dan ko je luna tako noter nabijala in bi se on skrival pod kovtrom, pa mal prst poglodal, pa mamico šipal po ličkih pa za nos držal, pa v učke prst porival, sem se mu pod kovter skrila pa se je sam smejal in me iskal, kao da mami se gre pa skrivalnice juhuhu. pol smo ga filal s čajem pa z mlekom, pa ni nič palilo, valda je ležal v svojem kinderpetu 5 min pa jovo na novo spet pojokavanje in spet romal v najino posteljo, potem pa je bilo mami dost pa se je s kovtrom vret spravila v sobo k janji na kavč, tam se imela vsaj mal mira. Se je pa še slišal, kako mali ne spi in kako ati nori in govori: Zdaj je nočka daj že zaspi no in potem je koooooončno pa kakšni uri pa pol zaspal zjutraj pa koma zaspan valda če je pol noči prenorel in se prigral user posted image Ja no vsaj tavčja je ok spala. Men pa še ura ni zvonila in sem kr poležavala in poležavala pa se mi je že zdel da nekam dolg poležavam pa je bila ura še pet čez pet, ponavad ustanem ob 4:45, tako da sem danes bla auf ob 5:05, no dobr da je L porihtal otroke ker ima dopust. user posted image user posted image Pol pa še ta ku...... megla, pa pred mano vozi avto 60 celo pot, ga še prehitet ne morem grrrr, pa uni kolesarji bolani ki se brez luči v takem vozijo, sem misla da bom znorela, kr dva taka sem srečala in pol se valda ful ustrašim in zavintam na levo, uhhh dobr da ni blo nobenga nasprot, pa še enga povoženega zajca sem srečala user posted image mal je manjkal da ga nisem še sama sploščila. Uh pester dan navsezgodaj.

Mejte se


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 5424
   RE: Male majčice in majčki (2006)
2.10.2007 9:10:38   
žmož
Puncica sej tud moj ta večji ni nikol grizel, praskal, cukal..., ko se je "zagužvalo" pri igri, se je rajši odmaknil vsa užaljen, ta mala pa je karakterno čist drugačna. Pa je nismo nič ščipali v lička, pa tudi videt ni imela kje, pač sama spoznava svoje telo in to je po moje noramalno, da izraža svoja čustva, normalno pa je tudi, da ji mi, kot starši povemo oz. naučimo, da to ni lepo. To je pač njihov način sporazumevanja, odrasli se sporazumevamo z besedami, oni se pač še ne znajo pomenit in seveda je potem en kup cukanja, porivanja, joka in včasih tudi grizenja pri dosegu cilja. Sej to obdobje hitro mine, pa ne da to zagovarjam, to je pač otrokov razvoj-seveda vse v mejah normale.
Aja, zajca pa si mogla kar pobrat, pa bi bil za v lonecuser posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  215 216 [217] 218 219   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  215 216 [217] 218 219   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?