|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  216 217 [218] 219 220   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Male majčice in majčki (2006)
2.10.2007 9:30:32   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Pol pa še ta ku...... megla, pa pred mano vozi avto 60 celo pot, ga še prehitet ne morem grrrr, pa uni kolesarji bolani ki se brez luči v takem vozijo, sem misla da bom znorela, kr dva taka sem srečala in pol se valda ful ustrašim in zavintam na levo, uhhh dobr da ni blo nobenga nasprot, pa še enga povoženega zajca sem srečala user posted image mal je manjkal da ga nisem še sama sploščila.



joj puncica, tole je pa tako, kot bi jaz pisala...

grizenje - Anze je ze dostikrat prisel pogrizen iz vrtca, ampak sam pa nikoli ne grize (no, ce je ihtav, bo ugriznil v kaksno igraco ali rocaj od kuhinjske omarice user posted image ali kaj podobnega). Pa kaj naj naredim, vzgojiteljice ponavadi povedo kaj se je zgodilo in to je to. Saj imajo "grizlije" vedno na oceh, ampak to se zgodi tako hitro, da ni casa za reakcijo. Je pa odvisno od otroka do otroka in je za nekatere to samo nacin komunikacije, ker se ne znajo povedati. Nekateri pa mogoce to delajo zato, ker se jim zdi fajn (se pocasi priblizajo in nakazejo, da bodo dali ljubcka... potem pa samo ugriznejo).


< Sporočilo je popravil mojsoncek -- 2.10.2007 9:35:32 >


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5426
   RE: Male majčice in majčki (2006)
2.10.2007 10:49:50   
MarijaPo
Evica je ze bolje. Ponoci je spala od osmih do osmih, tako da je bilo super (sem se naspala tudi jaz). Driskala je danes samo 2x, pa zjutraj je spila 2.5 dcl mleka, tako da najbrz tudi ful dehidrirana ni vec. Vrocine pa tudi nima ze od vceraj zjutraj ob petih.

Domnevam, da ji je najbolj zalegel tisti slinasti poljubcek od Aleksa. (Sej vsi vemo, kako ljubezen cudezno pozdravi vsako bolezen.) :)

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 5427
   RE: Male majčice in majčki (2006)
2.10.2007 11:07:18   
mojca75
Marija, spanc je bolš k žganc! Super da ste bolje

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 5428
   RE: Male majčice in majčki (2006)
2.10.2007 13:51:54   
maya2
user posted image user posted image user posted image

samo na hitro vas pozdravljam.....



(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 5429
   RE: Male majčice in majčki (2006)
2.10.2007 21:32:06   
mojsoncek
Kaj vse ze spite user posted image

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 5430
   [Brisano sporočilo]
3.10.2007 7:39:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojsoncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 5431
   RE: Male majčice in majčki (2006)
3.10.2007 7:44:55   
puncica
Dobro jutro, ja tud pri nas smo že ustal in valda je bil mali pri nama v postli in takoj zapazil da sem šla iz postelje in sevedda jo, potem sem ga še mal pocartala in ga na skrivaj dala k atiju v postlo, pa spet čez 10 min jok in k meni v kuhinjo pol pa se je ati razjezil da kaj hudiča se moram tako zgodaj vstajat, da ne morem tistih mojih jabolk pa kosmičev na poti v službo jestuser posted image , jst sem se pa sam smejala.

Ja pa včeri sta male dva žreble zabijala v les in je valda bilo to grozno zanimivo. user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5432
   RE: Male majčice in majčki (2006)
3.10.2007 8:27:04   
mojca75
Dobro jutro,

ja pri nas smo imeli zjutraj spet "klanje prašičev" - tko približno zgleda ko jo peljem oz se pripravljava. Mojči je včeraj zaspala že ob 7.20 in je spala danes do 6.45 - z enim samim dajanjem dude user posted image !
sem se še jest spočila!

Sicer pa imamo danes roditeljski v vrtcu tko da bom videla kaj bodo rekli, jaz pa mam tud par pripomb, oz komentarjev. baje je sicer že čist OK tam, sam zjutraj še izsiljuje! Ah ja, je tašča rekla da se je mož do šole dru ko so ga dajal v vrtec - tko da - lepa tolažba, - pričakujem še pestra jutra!

Bodite rožice, letim na en sestanek

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5433
   RE: Male majčice in majčki (2006)
3.10.2007 11:15:44   
Barbs
Jutro...user posted image user posted image ,

Aleks in jaz v kompletu bolna. S tem, da je on še kukr tok uredu (svečka, mal pokašljuje) jaz pa vročina, levo uho me boli, ko zakašljam mi hoče glavo raznest, nos zamašen, driska, na bruhanje me skos sili ( česa sploh nimam?????!!!!!!user posted image  )

Vzela sem daleron in zdaj mi je mal popustil nabijanje. grem k Aleksu na kavč ležat, je revež prej s stola izpred računalnika na glavo padu, zdaj pa spi.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 5434
   RE: Male majčice in majčki (2006)
3.10.2007 11:46:55   
Panda.
Ojla, punce!

Rok že spi svoj lepotni dopoldanski spanec, jaz pa imam končno malo časa, da se vam spet oglasim. Saj, v mislih sestavljam tale post že kakšen teden, pa vedno preložim na 'jutri'... user posted image

Danes imam še točno 3 tedne do PDP user posted image in moja user posted image veselo razgraja po trebuhu. Odkar sem prepričala zdravnike, da mi nič ni, bistveno bolj uživam. Vsak se je namreč vtaknil v prezgodnje in dramatično Rokovo rojstvo in slaba statistika me je spremljala ves čas. Vmes mi je še ena prof. dr. mr. mag. fr. bla. bla. **** narobe naredila UZ user posted image , nakar je nastala cela panika, dokler si niso vzeli pol ure časa zame, zmerili vse kar se zmerit da in ugotovili, da je prof. **** imela 'težko roko' pri meritvah in da je z mojo bejbo vse OK user posted image . Sedaj pa v miru čakamo... user posted image

No, prav dosti miru pri Roku ni user posted image , čeprav ga dopoldne običajno zabava kar babica en štuk nižje. Mala žverca rabi animacijo vsako sekundo user posted image . Pa ne kar nekaj, o, ne, tisto, kar se gospod spomni. Včeraj, recimo, smo imeli kosilo pol ure kasneje, ker se je Rok odločil, da se morata z očitom najprej obrit in šele potem kosilo. Kaže s prstom na brado in brenči 'buuuuu' zraven in potem kaže na kopalnico in vleče user posted image za roko. In šele ko je bilo 'gladko, gladko', smo lahko šli jest... user posted image user posted image user posted image

Ja, prejšnji teden je malčku končno uspelo, da prinese žlico z juho v usta in na to je blazno ponosen user posted image . Kar pomeni, da ga je treba vsakič pohvalit. In če nisem dovolj hitra s hvalo, potem z žlico v ustih vpije 'mama, mama...' Posledično včasih kakšen nudelj celo ostane v ustih. user posted image

Kakšen mesec nazaj mu je bilo pa v veliko zabavo, če je fuuuul glasno zavpil 'MAMA'. Sploh, če sem ga imela v naročju ali smo se kje sprahajali. Tako, da so me ljudje spraševali, če je to njegova prva beseda user posted image . Ja, valda... Rok je prava čveka, ampak govori le po en zlog user posted image . Edina izjema so besede, kjer se isti zlog ponovi. 'POMPOM' tako lahko pomeni kompot, šampon, bonbon, parfum, pil bom, mislim, da še nekaj, odvisno od situacije. 'KA' je pa kašica, zobna krtačka, košara, Katja, kapa (te sploh obožuje in bi ves čas nekaj imel na glavi)...

Zdaj smo že tako daleč, da prinese knjigo, potem pa sedi in posluša pravljice user posted image . Najljubše pa so še vedno slike živali. In potem se mu režimo, ko oponaša oglašanje. Trenutno mu je najbolj všeč vrana in zna zakrakat tako avtentično, s takim, 'koroškim R-jem', kot bi se res oglasila vrana user posted image . Za nekatere živali se pa ne pusti prepričat, da so različne. 'EEEUUUUU'  user posted image so tako vse velike mačke - lev, tiger, leopard, gepard ali pa ko z jezikom tleska in oponaša konja, če vidi konja, osla, zebro ali žirafo user posted image . No, ja, saj imam še kakšno leto, da ga naučim razlike... user posted image Da pri vzgoji o naravi ne pozabimo na rastline pa Rok kar sam poskrbi. Zadnjič se je steeeegnil na prste, da je dosegel mojo lepo monstero (recimo meter x meter in pol veliko lončnico) in si jo potegnil nase user posted image . Zdaj pa vsak dan pripoveduje kako je 'uuuuh' potegnil in je 'bam' in potem je bilo 'au', potem je treba pa popihat pa še 'ti ti' za povrhu user posted image . Pa 'BU' (buče) so popularne in jih prevaža naokoli v svoji samokolnici... Ah, pestro! user posted image

Sem ga pa iz čiste nagajivosti naučila, da mi odgovori na vprašanje 'Kako bo ime dojenčku'. In Rok potem reče 'NAAAAA' in vsi hočejo vedet kaj to pomeni jaz jim pa pravim naj še enkrat vprašajo Roka...user posted image

Evo, punce moje. Najprej cele tedne nič, potem pa vam napišem roman user posted image .  Se vam oglasim ponovno, ko bomo že štirje. Upam da bo kmalu.

lp He

ps
Barbs - se mi je včeraj sanjalo, da sva pripeljali otroke na otroško delavnico in Aleks je sestavljal eno ful komplicirano elektronsko sestavljanko, Rok je pa samo podiral stolpe iz kock... user posted image   O, pa ravnokar sem prebrala, da se greš zbolevanje. En user posted image , da hitreje mine. Jaz imam tudi poln nos. Beda...

Aurora - včasih, ko te berem se mi zdi, da je tvoja Aurorica en tak Rok v ženski izvedbi... user posted image



(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 5435
   RE: Male majčice in majčki (2006)
3.10.2007 12:46:59   
mojsoncek
Vsem en velik user posted image , zate Panda pa kar dva user posted image user posted image . Drzi se!

Kaj vec pa kasneje, ker imam guzvo!

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Panda.)
Neposredna povezava do sporočila: 5436
   RE: Male majčice in majčki (2006)
3.10.2007 12:54:03   
Barbs
user posted image Pandauser posted image user posted image user posted image

Glede delavnice pauser posted image ...zadnje čase Aleks nima nekak koncentracije - elektronska sestavljankauser posted image  ja pa ja de.... še računalniška miška ga karnaprej jezi, zato raje meče kocke po tleh in ostalim v glavouser posted image

Drži se, pa naj user posted image  sporoči, ko bo bitjece prijokcalo, da bomo še me mal tle po forumu vzdihovaleuser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 5437
   RE: Male majčice in majčki (2006)
3.10.2007 14:53:34   
MarijaPo
Barbs - kako ne razumes? Valda se je nalezu od Eve, k ji je dajal slinastega poljubcka, da bi ozdravela. In mimogrede, Eva je imela isto - zamasen nos, ful dretje, driska, ornk vrocina, nic ni hotla ne pit ne jest. Mi smo bili zdravi v treh dneh, pol pa dobili izpuscaje, ki so se danes (5. dan od zacetka bolezni). Potolazi naj te to, da bo vsaj pri njemu hitro minilo. S tabo bo najbrz slabse, ker mi ful bolj zbolimo od otrok.
Drugic pa naj gleda s kolk zdravimi se kusuje. :)

No, drzim vam pesti, da se cim prej pozdravita.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 5438
   RE: Male majčice in majčki (2006)
3.10.2007 15:12:39   
mojca75
 Se ne bom umešavala v debato bolančkov, ker mi bi tokrat radi ostali zdravi, samo en user posted image  in user posted image  vam pošiljam in šibam na "roditeljski"user posted image !



_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 5439
   RE: Male majčice in majčki (2006)
3.10.2007 21:03:37   
lenika
Hoj!

Samo na hitro, ker sem čisto brez energije in bom kaj kmalu odšla v posteljo.

Barbs lepo, da si se spomnila name. Pa pozdravita se oba.

Panda čim lažji porod ti želim in uživajte vsi štirje.

Jaz pa cele dneve nekod letam. Če nimam nič v šoli, imam pa v vrtcu, kjer so me potisnili v svet staršev in tam še v svet zavoda. user posted image user posted image user posted image

Dobro, da Matic še sploh ve kdo sem user posted image . Ma saj ni tako hudo. Vikende imamo pa res samo zase.

Imejte se lepo.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 5440
   RE: Male majčice in majčki (2006)
4.10.2007 7:27:43   
puncica
Dobro jutro punce.
No tud mi smo med bolančki sicer še ni tako kritično je pa hudo poslušat kako tamal kašlja in posledično se tud zbuja ponoči. Uh res se mi smili, sicer je danes romal v vrtec ker vročine nima, samo kašljak, tako da če bo pa vročina me bodo pa poklical pa romamo domov.

Ma nič nimam za povedat. Razen tega da sem vedno mislila da imajo učiteljice tako fajn delovni cajt ko pridejo že ob 2 domov, pa vidim da naša lenika nima nevem kolk prostega cajta.

Nč mejte se.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 5441
   RE: Male majčice in majčki (2006)
4.10.2007 8:01:12   
MarijaPo
Ja, zdaj bi bilo pa res lahko ze konec teh bolanckov. A je sploh se kdo razen Matica zdrav? :)

Nasa Pevka je ze skori cist dobra, od bolezni ji je ostalo samo se majckeno driske in super razvajenost (medtem, ko je bila bolana, je bila tok tecna, da smo jo skos okrog nosili - jaz ne, ker me hrbet boli, ampak ostali pa vsi). No, zdaj se posledicno dere za vsako stvar, ki je ne more dobit, tako da se vecinoma ukvarjam z vzgojo.

Moj nov siviljski projekt je jakna. To je moj najtezji siviljski podvig do zdaj in mi ne gre glih za posizit dobro. Sama jakna se nekak zgleda, ampak je tok komplicirana, da se mi je kar ne ljubi sivat. :)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5442
   RE: Male majčice in majčki (2006)
4.10.2007 8:08:41   
mojca75
Marija - user posted image  dobra si da se lotiš šivanja take jakne, mene bi že ideja pokopala, sem antitalent za "ročna dela" - šivanje, kvačkanje, kak kleklarski tečaj bi bil najbrš znanstvena fantastika!

Bolančki - ma mi smo zdravi! HB! da bi bili vsaj še en teden, da se fajn navadimo na vrtec!

Danes je bilo že fajn, jokala je samo pred vrtcem oz pred oddajo, doma pa nič user posted image user posted image !

lenika, tud jaz sem pokasirala svet staršev - zihr zgledam zajuser posted image   baba!user posted image

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 5443
   RE: Male majčice in majčki (2006)
4.10.2007 8:14:46   
Anonimen
ojla babe po dolgem času :)
sem prišla malo pofirbcat kako se kej mate :)

ja tut pr ns smo bolni. od kar je tisa v vrtcu smo skos neki bolani. tut js, pa babi pa ata,....ah. no v glavnem vnetje ušes. tut mija jih je pokasirala in je še na antibiotiku, tisa je pa včer začela spet jokat zvečer pa še pišo ma vneto - gljivice. ah drek.
ja tut js sem v svetu staršev, pa še predstavnik vrtca v svetu šole - pri nas je vrtec v sklopu šole. sama uradniška jajca.

zanima pa me kok ste že kej govorno napredni? tisa je v taki starosti že kr veselo blebetala in govorila cel repertuar besed, dvo besednih stavkov...mija pa vse kar spravi iz sebe je...pa pa za adijo, pa kak - za umazane zadeve, pa par živali zna oponašat. ah ja! no sej bo že sam ne morm vrjet da sta si dva otroka lohk tolk različna. no je pa motorično bl napredna od svoje starejše sestre. :) vsaka za neki! user posted image

(odgovor članu mojca75)
  Neposredna povezava do sporočila: 5444
   RE: Male majčice in majčki (2006)
4.10.2007 13:16:19   
mojsoncek
Se samo na hitro pofockam in javim, da smo OK user posted image ...

Ma, imam v sluzbi taksno guzvo, da je groza.

Bodite lepo!


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5445
   [Brisano sporočilo]
4.10.2007 14:48:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojsoncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 5446
   RE: Male majčice in majčki (2006)
4.10.2007 14:53:28   
Mari71
Najprej en živjo od nas 4ih!

Vidim, da sem samo še 3 tedne edina Majčika z enim user posted image , a ne, Panda! Vso srečo in lahek porod ter pridnega user posted image ti želim! Pa nič bat - nam je kar zalaufalo in sploh ni panike z dvema malima otrokoma (in prav nobene babice ali none kje na dosegu roke, najbližji starši so 100km stran). Gašper je v Živo kar malo zaljubljen, pravi BB.

Grizenje -
Gašper po malem že več mesecev grize, ampak bolj za hec (ne ugrizne fejst in se smeji zraven), ali pa ko je res jezen, grize mizo, igračke, ...je probal tudi že tla v Tivolijuuser posted image , pač kar je pri roki oz. ustih.
Zungi
- Gašper ima v RA dr. Golouhovo, kot je predlagala Mojca (Metelkova LJ center) in je res super. Na prvi pogled sicer ne, ampak potem pa nimam pripomb. Mi imamo kontrolo naslednji mesec.
Gašper gre šele marca 2008 v vrtec, tako da smo  se izognili bolančkom, dokler je Živa še tako majčkena.
Aurora - hvala za idejo nastavka WC in luštne fotke vaše navdušenke.

Mi smo drugače OK, tistega Denverjevega testa pa nisem 100%, da bi naredili (mi besede človek še nismo vzeli - ostale živali pa pozna, pa rišemo tudi še ne, ostalo bi morda kar šlo). Bomo videli 14.11., ko ima Gašper sistematski pregled.
Mala Živa je tudi OK, le s težo se malo lovi, a bo že. Je bolj manekenske postave, tako kot bratec, ki še nima 11kg.
Aja, pa še nekaj za podelit z vami: mami je pa mal važna, ker je od tega torka magistra ekonomijeuser posted image . Ker sem zadevo pacala dobesedno 6 let, prosim ne govort tega naokroguser posted image . Ampak važna pa sem lahkouser posted image .
Pozdravček vsem in vsaki posebej!



(odgovor članu Panda.)
Neposredna povezava do sporočila: 5447
   RE: Male majčice in majčki (2006)
4.10.2007 14:57:18   
mojca75
Joj Mari ne morem verjet, dva otroka, pa magistretaš. ČESTITKE iz srca (nič ne de kolk časa si pacala, mimogrede jaz sem se vpisala 2001 pa še nisem spacala, sem pa te dni "spet) trdno sklenila da bom do drugega otroka, se pravi v letu in pol! Drži pesti!

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu Mari71)
Neposredna povezava do sporočila: 5448
   RE: Male majčice in majčki (2006)
4.10.2007 14:57:49   
Mari71
zanima pa me kok ste že kej govorno napredni?


Ma mi bolj slabo - Gašper ves čas nekaj blebeta, nič ne govori, a veliko poveuser posted image . Ga z očijem skoraj vse razumeva, pove pa: mami, buh (avtobus), ba (bager ali babica, ali pa umazano), žžžž (sestra Živa), am am, gda  -. brez r-ja (grda - npr. grda miza, če se ob njo udari).
Ostalo je pa vse bi, bi, ali kaj podobnega. Razume pa ogromno, se na skora vse odziva (velikokrat celo na "pospravi, prosim"user posted image user posted image ).
Mi se gremo torej še vedno pantomimouser posted image , nam vsaj ni dolgčasuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5449
   RE: Male majčice in majčki (2006)
4.10.2007 15:01:42   
Mari71
sem pa te dni "spet) trdno sklenila da bom do drugega otroka, se pravi v letu in pol! Drži pesti!

Mojca - jih že držim. Pa nehi to pogojevat z drugim user posted image , da ne boš potem samo odnašala - oboje mislimuser posted image user posted image user posted image . In upam, da si si izbrala tako temo, da boš uživala ob njej. Meni je to fuuul pomagalo (pa moja ovnovska trma tudi kdaj prav prideuser posted image ) - jaz sem imela "Oglaševanje, namenjeno otrokom" (izbrala davnega leta, ko sem bila še brez moža in dveh otrok, sedaj pa celo zelo zelo prav pride tudi za osebnostno rastuser posted image ). In hvala za čestitke!

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 5450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  216 217 [218] 219 220   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  216 217 [218] 219 220   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?