|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  217 218 [219] 220 221   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
4.10.2007 16:38:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mari71)
  Neposredna povezava do sporočila: 5451
   RE: Male majčice in majčki (2006)
4.10.2007 17:20:19   
Barbs
Mari, čestitam punca!!!!user posted image user posted image user posted image

Kaj več pa drugič, ker berem lahko, kaj napišete (glavo držim gor), če pa kaj klamfam, mi pa smrklji tečejo po tipkovniciuser posted image user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5452
   RE: Male majčice in majčki (2006)
4.10.2007 19:31:37   
MarijaPo
Eva stiska pesti, da se ji Aleks kmalu pozdrav in hkrati vljudno pozdravlja tasco (to je Barbs).

Mari - cestitke!! Bravo nasa ekonomistka.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 5453
   RE: Male majčice in majčki (2006)
4.10.2007 20:35:13   
mojsoncek
user posted image user posted image user posted image Mari cestitke! Dobra si!!!

Sem ti pa za petami user posted image . Imam samo se nalogo za napisat in upam, da mi uspe do konca leta user posted image .




_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 5454
   RE: Male majčice in majčki (2006)
4.10.2007 21:35:58   
lenika
Mari71 čestitke user posted image .

Govorjenje: mama, baba, deda, duda, da, ne, noče. Tukaj se pa konča.

Drugače pa od danes naprej tudi Matic spada med bolančke. Ob 11h me je klicala vzgojiteljica, da ima Matic 39 stopinj vročine. Sem klicala potem taščo, da ga je šla iskat (še dobro, da imamo hišo 10 metrov od vrtca). Nato ob 13h, ko sem prišla domov kličem v zdravstveni dom in mi rečejo, da naj takoj pridemo. Matic pa je spal (dobil je prej svečko), zato sva šla šele ob 14h. No in ko sva prišla tam, me je sestra full nadrla, da je rekla, da naj pridemo takoj, ker sedaj se je pa že začela posvetovalnica in nas ne morejo vzet vmes med zdravimi otroci in naj pridemo ob 18h. Sem bila jezna kot ris, ker mi ni tega po telefonu povedala.user posted image
Zvečer sem jaz morala na sestanek, zato ga je peljal ati. Ima angino in pristali smo na antibiotikih.

Lepo se imejte in uživajte vikend.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 5455
   RE: Male majčice in majčki (2006)
5.10.2007 7:10:29   
mojca75
Dobro jutro, vikend je pred vrati !

No zdej pa še matic user posted image user posted image , mi se še držimo, trkam, trkam. je bila pa včeraj noro sitna (no tud sosedova tamala) tko da sem bila zelo vesela da je ob pol osmih zaspala, jaz pa sem študirala. Sem dobila tako slabo vest ob Mari, zdej pa vidim da tud Mojsonček finišira... ne ne spuščam se v boj samo pokorno javljam, da se bom najbrž bolj al manj sam še iz službe javljala, ker če se doma vsedem za comp. pol gre študij po gobe!

Tko danes našo miško pelje ati v vrtec, jaz pa sem že zgodaj kle da tud mal ure not prinesem!



_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 5456
   [Brisano sporočilo]
5.10.2007 7:18:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5457
   RE: Male majčice in majčki (2006)
5.10.2007 7:42:46   
puncica
Dobro jutro punce
Najprej čestitke vsem puncam ko so in bodo magistrirale, no jst še blizu tega nisem in verjetno ne vem če bom kdaj, ni financ pa še da se mi ne in tukaj kjer delam itak ne rabim take izobrazbe. Če bi mi pa kdo plačal bi bila pa druga pesem ampak mogoče in second life.

No mi smo za enkrat ok, sicer tamali še mal pokašljuje ampak bo ok, vsaj vročine nima, tavečja se pa tud drži, mami in ati pa vstrajno s palico za muhe odgajanjata bacile. user posted image

auroraa sej ti gor piše na lončku kolk je noter vsebine, sicer pa pri nas nismo jedli frukzverge sto let ker:
1.  so predragi
2. ni nobenga celega sadja noter, vse neki zmiksano in umetno
3. mi niso všeč, prav tako ne otrokom
4. pa še tako glupe pakunge imajo, tile lončki po 4-6 mi ne palijo
5. niso slovenski proizvod, ime danone me že od nekdaj odvrača
6. ni ga čez slovenske skutke pa če so od LM ali MCeleia.
Naš npr., poje 1,5 skute od LM ali MCeleia al pa 3/4 jogurta LCA žitnega, tako da bi verjetno pojedel 2 tavelika lončka al pa 3 male lončke, ma ne vem, tako nekako. Če tvoja poje 180 jogurta, potem bo imela 3 lončke glih za glih. A sama pa ne neha jest ko je sita?

Mejte se.



_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5458
   [Brisano sporočilo]
5.10.2007 7:56:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5459
   RE: Male majčice in majčki (2006)
5.10.2007 8:02:31   
mojca75
Mi sicer sem in kdaj dobimo kake "fruhtsverge" sam jih mojči ne mara, poje jih bolj ati, oz če je fejst lačna poje, najraje ima jogurte od LM (banana, marelica, višnja) ali pa LCA sadne.
Kak Monte ji še gre v rito, seveda pa so njami skutice s podloženim sadjem od LM.
poje pa en jogurt (180g) al pa eno skuto s podloženim sadjem, zadnič je pojedla 1cel in 2/3 drugega jogurta user posted image . Načeloma pa je en komat dovolj.

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5460
   [Brisano sporočilo]
5.10.2007 8:22:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojca75)
  Neposredna povezava do sporočila: 5461
   RE: Male majčice in majčki (2006)
5.10.2007 11:34:30   
puncica
aurora a tebe pa nič ne mikajo tile pudingi user posted image user posted image Jst vem da če ga skuham ga skuham iz 2 vrečk in 1 l mleka in tako imamo 4 lončke za vsakega eden AMPAK najprej mami poje enga, potem damo tamalmu mal za probat ni šans da bi dal v usta, potem še tavečja poje ene pol lončka potem ati enga poje ostalo pa ostane za mami user posted image user posted image user posted image in valda vse zmažem, zato pa tud tele pundinge kuham vsake kvatre enkrat ker drugač bi jih kr jedla. Najboljš pa so topli in valda vse zmanjka v pol urce da ne govorim o tem da morm cel piskr polizat.

Drugač pa tud naša dva obožujeta ampak res obožujeta tele LM skutke s podloženim sadjem, kupujemo pa borovnico pa jagodo, pa tu pa tam še kakšno češnjo, ne kupujem pa breskeve kaj pa vem, me tist ko piše gor da vsebuje samo ta skutka nekaj za povečanje volumna me odbija. Ja sej vem sem čist upledena s temle deklaracijami. bi pa tud jaz najraje zmiksala sadje pa dala v skutko a kaj ko to ni tako dobro kot una kupljena in posledično ostane user posted image Pa imata rada tud one skutke od Mlekarne Celeia ko so tud podložene, tam pa obožujeta tako s ananasom. Tele pa dobim od mami ko pozna enga tipa ki jih dobi zastojn, ker takrat ko trak menjajo za drug okus še nekaj napolnejo in to je to, pa so čist ok, mogoče je mal mešan okus ampak našihi to ne moti.

In še to, če tamal ne bo ma res nič jedel bo skutka tist kar bo pojedel, sem že prav slabe volje zarad tega ker sam od skut pa res ne more žvet. Pa tud zdravo ni, hvala bogu da tud kakšno sadje je.

Druga pa ne kupujemo samo tle skute pa zadnje čase LCA žitne jogurte ker so res dobri, pa več je količinsko noter. Ja pa čist mim so mi skutke od lumpija, te so res ful čudne, pa tud tegale mlečenega riža ne mara nobeden, a to ga pol zagreješ auroraa al kako narediš.

Je pa včeraj lepo in veselo pacal po grisu in v vrtcu poje vse samo da lahko ima žlico in SAM je user posted image

Uh sem se razpisala user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5462
   RE: Male majčice in majčki (2006)
5.10.2007 11:54:07   
mojca75
Ja pri nas je tud hit da "sama je" , če ne dam najprej njej žice in začne sama, potem sploh ne bo jedla, ko pa sama začne pa pol kamot še mal "dofilam". posledica vrtca, taka pozitivna, tud juhico že zna lepo sama pojest!

nič, sm glih po malci, pa se grem spet nazaj v delo zakopat!

mimogrede podložene skutke od Celeje pa še nisem videla?

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5463
   RE: Male majčice in majčki (2006)
5.10.2007 14:31:00   
puncica
Uh komi sem zbrskala tole kao skuto.
NO v bistvu piše da je smetanov jogurt s sadjem na dnu zgleda pa takole:
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa imajo menda ene tele okuse: višnja, ananas, jagoda, stracciatella, vrtno sadje

Naša dva ga imata ful rada. Pa še v akciji je v Mercatorju tako je eden 0,40 EUR, pa not ga je 150 g.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 5464
   [Brisano sporočilo]
5.10.2007 14:31:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojca75)
  Neposredna povezava do sporočila: 5465
   [Brisano sporočilo]
5.10.2007 14:37:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5466
   RE: Male majčice in majčki (2006)
5.10.2007 14:44:26   
mojca75
Aaaaaaaaaaaa Puncica hvala za razsvetlitev, ja sem že videla, nisem še kupila.
Unga mlečnega riža tud naša ne mara, kupim pa zato enga v vrečki (ne vem od koga) za skuhat - mleko zavre, daš not, premešaš, 10 min počakaš in ješ, teh Mlerjevih ni marala tega ga pa je, sam mora bit bl tekoč, tko da še mal mleka ulijem pa se še hitreje pohladi.

Počasi v odhajanju domov... lep vikend vsem, HBDJP (hvalabogudajepetek)

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5467
   [Brisano sporočilo]
5.10.2007 14:51:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojca75)
  Neposredna povezava do sporočila: 5468
   RE: Male majčice in majčki (2006)
5.10.2007 15:28:33   
MarijaPo
Tudi pri nas je veselo, ker bo zvecer Igor priletel. :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5469
   RE: Male majčice in majčki (2006)
5.10.2007 16:41:24   
cofek
uf, danes ste pa mele mlečno temo....ažbe ma pa ful rad tele mlečne riže - kakršenkoli okus pač - jih nič ne pogrejemo razen če so direkt iz hladilnika jih dam za par sekund v mikro....jogurtov in raznih skutk pa še nismo probaval...aja, poje pa celega -(mislim da so 200g) za zajtrk
fruchtzwerge pa ne kupujemo pogosto, kaj pa vem zakaj user posted image se niti ne spomnimo...,

ah topel puding - se z user posted image skoraj stepeva kdo bo polizal lonec user posted image user posted image user posted image ...

Mari čestitke  tudi od nas user posted image user posted image user posted image ....očitno si res ful bolj produktiven, če maš otroke - jaz bom počakala, da dobimo še ta drugega user posted image user posted image ....torej mam še nekaj časa...

Marija super, da ti ne bo dolgčas še čez vikend....

lep vikend vsem, bolančom pa da se čimprej pozdravijo
lp,t

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 5470
   RE: Male majčice in majčki (2006)
6.10.2007 10:06:58   
maya2
Dobro jutro!

Kakšno grozno vreme imamouser posted image , me smo same za vikend in valda kot že v navadi nas nekaj muči ravno takrat. v četrtek ponoči je imela vročino potem v petek nismo skoraj nič spali, sem mislila da so zobki (saj lahko da so res), ampak zdaj pa driska že tretji dan 4x dnevno, ne čisto tekoče ampak mešano tekoče in malo gosto. pije zelo malo, je pa tudi ne kot bi morala

Tiste k ste se že spopadlale z drisko kaj naj???

lp

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 5471
   RE: Male majčice in majčki (2006)
6.10.2007 12:21:00   
mojca75
Maya - tud midve sva sami, oči je šel na eno fešto - piknik, kljub vremenu, bog jim požegnaj fantom, da se jim ljubi!

diska - banane, bobi palčke in veliko pit (to je za nas lažje reči kot narediti), sicer pa se ob driski ne svetuje več dieta, ker nič ne pripomore, ampak normalna mešana, pestra hrana, tud kak probiotični jogurt pomaga, ker obnavlja črevesno floro.

Midve popoldan pakirava k babici, mojči je pojedla juhico (knedl, meso, korenje) in zdej je šla spat, da bi dolgo spala in se naspala!

vreme je "nad-fantastično"

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 5472
   RE: Male majčice in majčki (2006)
7.10.2007 13:07:22   
mojca75
Kje pa ste vse? user posted image

pri nas nič novega, atija še ni, pojedli sva kosilo, zdej mojči spi potem pa greva spet k babici, se poslovit od moje sestre ki danes za dober mesev potuje na japonsko (jaz bi tud, ah ja....)
evo, zdele pa še likalnik zakurblam, da polikam kar se bo kup glihkar prevrnil user posted image user posted image

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 5473
   RE: Male majčice in majčki (2006)
7.10.2007 14:15:12   
lenika
Hoj!

Vreme ta vikend je obupno. Sicer nas ne moti preveč, ker moramo biti zaradi Maticeve bolezni tako ali tako doma. No sedaj je že veliko bolje, vročeine nima več od včeraj, a vseeno še kašlja in ima zamašen nosek. Preventivno jutri še ne bo šel v vrtec, da ne bi spet kaj staknil, ko še ni tako odporen, v torek pa po vsej verjetnosti že gre nazaj. Še dobro, da imamo babico doma, ker bi naši v službi znoreli, če bi bila vsak teden 2-3 dni na bolniški.
No, sedaj je prebolel trebušno virozo in 10 dni zatem še angino in upam, da smo sedaj za nekaj časa zaključili z boleznimi. Ja bomo videli, v rtcu sedaj otroci obolevajo za vodenimi kozami in morda pokasiramo še to.

Želim vam prijeten in čim manj bolan delovni teden.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 5474
   RE: Male majčice in majčki (2006)
7.10.2007 14:26:51   
maya2
Mojca75: tnx, me malo skrbi zato, ket slabo pije, že tako spije le 2 - 2,5 dl na dan kar je malo zdaj bi pa morala več pa noče, je dokaj normalno, če izvzamem dejstvo, da je začela izbirat kaj bo jedla in kaj ne... mleka sploh ne jemo več... ne vem kako naj jo prepričam, razen skutk noče ničesar mlečnega (linote, ali kaj podobnega), zelenjava se ji tudi ustavlja, rada pa ima še vedno sadje....

Našga očija tudi še do večera ne bo, me se gremo pa potepat k našimuser posted image

Zadnje čase me preseneča njena trma, oz napadi histerije, če česa ne dosežeuser posted image user posted image user posted image , vstanem brez besed/reakcije, kar vem da ni prav, kako se ve spopadate s tem?

lp

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 5475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  217 218 [219] 220 221   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  217 218 [219] 220 221   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...
Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?