|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  319 320 [321] 322 323   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: januarke2006
1.10.2007 9:09:54   
ajdaN
Tinka user posted image  za jutranjo telovadbo! Si konkretno zaslužila zajtrkuser posted image !

Upam, da se vam kakanje porihta. Pri nas sicer nimamo problemov - zelo učinkovito je pa grozdje. Takrat sračka tudi po 3x na dan. Res pa da ga poje na kile, če smo na vikendu.

Jaz sem se do zdaj za silo sestavila skupaj - prehad me še vedno konkretno matra. Tako da je šel Lovro služit v spodnji štuk in bova dans kraljevale sami z Anči. Kaj bova pa počele pa še ne vem.

Aja še to - Ana ima prvi zobekuser posted image user posted image ! Vsaj vem kaj jo matra ponočiuser posted image . In  da ji pač ni treba po 5x jest!

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 8001
   RE: januarke2006
1.10.2007 11:58:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tinkamiška


Taši, si poskusila žajbljev čaj? Me zanima, če res deluje..

Nisem, ker očitno zdravila sama zavirajo nastajanje mleka in sploh nimam težav.
Pa super za jutranjo telovadbo.user posted image user posted image

ajdaN, čestitke za prvi zobek!user posted image Anči je pa brzinska!

Špela me je pa zdele skor eno uro hecala za zaspat. Pa bi, pa ne bi, pa bi, pa ne bi... No, na koncu ni.user posted image Prisilit je pa tud ne morem.
Jure je pa soor fasal in zdaj vem, zakaj je tako tečen in velik joka. Je možek že kupil daktarin in komaj čakam, da pride domov. Ampak do takrat je še predolga.user posted image Sem pa že par dni nazaj mislila, da ima soor, pa sem potem pogruntala, da ima samo jeziček bel od mleka, drugje pa nič. No, zdaj ga ima pa res. Kot da bi ga priklicala.user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 8002
   RE: januarke2006
1.10.2007 12:14:30   
renan
tinka žajbljev čaj res deluje. jaz sem imela veliko zastojev, ko sem dojila, ker sem imela preveč mleka. enkrat sem popila preveč tega čaja, pa mi je dan po tistem skoraj zmanjkalo mleka. na srečo se je potem spet vse uravnalo. isti učinek ima metin čaj, le da je bolj blag.

lep pozdrav punceuser posted image kaj pa srečanjeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8003
   RE: januarke2006
1.10.2007 13:53:31   
bobika
Se malo oglasim user posted image
Tinka, sem še tukaj.
Za nami je naporen vikend oz. kar teden. Vse se je vrtelo okoli rojstnih dnevov. V soboto smo malo praznovali od user posted image 30ko. In ker je bilo kar precej otrok so mali seveda mislim, da najbolj uživali.
Včeraj pa smo šli malo nabirati kostanje z liju in Ninotom. Potem smo jih pa še spekli in jih pojedli. V glavnem preživeli smo en lep popoldan.

Rija:joj, bogi vi! Želim, da se ti napadi ne ponovijo več!!!user posted image
Alenkica: super, da ima Jure že kar malo starejšo prijateljico, ga lahko še malo počuva.Luškan avatar in ostale slikice seveda tudi.
Tašonka in Tinkamška: prekrasni punčki imata! Ste se pa lepo pozabavali user posted image
Tinka: joj, kako mi je hudo, ko vaša pupi tako trpi pri kakanju. Mi nimamo več problemov s tem. Kaka tudi po večkrat na dan. Je pa pred parimi dnevi izpustila kakanje in je tudi pri nas bila pestra noč. Manci zelo pospeši prebavo grozdje in maline. Kaj če bi ji poskusila fajn namazat ritko s kremico, preden se ti zdi, da bi lahko kakala. Krema malo zmehča vse skupaj in je morda ne bi tako bubala rita. TO smo mi delali pri manci, ko je imela probleme pri 4 mesecih. Takrat je boga revica bila vedno zaprta in sploh ni več kakala brez svečke. Se pa spomnim, da smo jo dvakrat tudi prislilila, tako,da sem ji palčko za uhice namazala kremico in pol malo v ritko potisnila. To je bil nasvet nekaterih punc iz foruma. S tem malo prebudiš živčevje.
Naj se vam to čimprej porihta user posted image

user posted image user posted image user posted image Sem se nasmejali tvoji današnji telovadbi. Ob takem vremenu pa še paše to, a ne user posted image . Sedaj si videla kako je in lahko vsak dan tako pešačita user posted image Šalim se.

Punce, dajmo se zorganizirati, ste za srečanje to soboto?????

grem še malo po forumih pobrskati
lepo se imejte



(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 8004
   RE: januarke2006
1.10.2007 14:22:43   
bobika
Bom pa še jaz malo slikic nalepila user posted image

Nino in Manca čakata na kostanjeuser posted image
user posted image

Tudi Ninotu je všeč Mancin "Nodi mobil"

user posted image

Manca v družbi trnutno najboljšega prijatelja Nodija

user posted image

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 8005
   RE: januarke2006
1.10.2007 14:38:49   
Rahelca
Bobika: kako luškana je Manca!!! Lepe kavbojke ima. Kje si jih kupila?

Tinkamiška & Tašonka: kako sta srčkani. Sem malo žalostna, ker se nismo videli ampak itak ne bi imela časa.
Tinka hvala za ebay. Nisem uspela še nič uredit. Čas me bo povozil. Ne vem, kam to pelje......

Sara je bolje, jutri imava alergologa. Me zanima, kako bo. Sem kar vesela, sem si uredila tako, da imam bolniško (spremstvo za otroka.....). Ne bom hitela in ne bom se dajala iz kože, ko ne bo več parkinga okoli vrtca.

Zaenkrat.....

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 8006
   RE: januarke2006
1.10.2007 19:29:58   
orka**
Živjo punce!

Mi smo pa danes prišli iz porodnišice. Naš mali korenjak Anej je precej pohitel in se je rodil v 34. tednu. Težak je bil 2.530 kg in velik 47 cm. Je pa pravi borec. Ni nam bilo treba iti v inkubator, polno se dojimo in pa tudi zlatence nismo dobili. Je pa taka majhna štručka, da sem morala nabaviti bodije št. 50, kajti v št. 56 se kar zgubi, pa tudi na njegovo telesno temeratruro moram pazit, da se ne bi slučajno podhladil.
Drrugače pa se mi je porod sprožil čisto običajno. Kot, da bi rodila okrog roka. začeli so se popadki in ko sem prišla v porodnišnico sem bila že skoraj 4 cm odprta. Ko so mi pa predrli mehur, je pa v 2h urah bilo konec.
Zdaj pa se privajam na nov način življenja doma, kar malo me je strah.

Pa še to, Lara je čisto navdušena nad malim, skoz bi ga stiskala in mu devala lubčke.

Ko pa pridem malo k sebi, pa se vam spet javim.

Lp

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 8007
   RE: januarke2006
1.10.2007 20:31:19   
Rahelca
Orka: iskrene čestitke za Aneja!!!! Res si lahko srečna. Zdaj imaš parček. Tudi mi čakamo, da se bo kaj zgodilo...

Sara spi. Je zelo utrujena od vrtca. Kako pa vaši vrtičkarji spijo? A so tudi tako utrujeni? Če bi jo pustila zaspat ob štirih, bi spala do šestih. Poizkušam jo maksimalno animirati. In potem sem utrujena tudi jaz.
Ampak saj bo. Vsak dan je bolje.
LP

(odgovor članu orka**)
Neposredna povezava do sporočila: 8008
   RE: januarke2006
1.10.2007 20:33:39   
tinkamiška
Orka, čestitke malemu borcu in seveda vam trem, tako lušno si si spremenila nick in imaš zdej dve **user posted image Želim vam, da vam hitro steče in da bi se imeli lušno kar se dauser posted image čestitke še enkrat!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu orka**)
Neposredna povezava do sporočila: 8009
   RE: januarke2006
1.10.2007 20:39:30   
tinkamiška
Rahelca, Iza ni ne spi popoldan, koliko pa Sara spi v vrtcu? Iza baje spi od 12ih pa do 14ih, kae je kr vredu, čeprav bi doma potegnila še kakšne pol ure, tam je zgleda prej živžav. Spat gre pa potem med 20 in 20.30.

Bobikauser posted image , lušne slikiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kaj ga pa džingaš, če nimaškondicije za touser posted image user posted image user posted image pa čestitke tvojemuuser posted image

Kdaj bi pa naj bilo srečanje v soboto? Ker mi lahko pridemo samo popoldan, če bo sploh kej interesauser posted image

Iza je danes kakala v vrtcu in doma. Doma je bil jok, čeprav kakec ni bil trd, zgleda ima res strah pred kakanjem. Sem ji pa jst zadnjič tudi palčko potisnila v rito, da je potem kakala, pa je že takrat malo protestirala. Vsak dan poje vsaj dve pesti rozin, čeprav mogoče to ni najbolj dobro, ampak se mi zdi vseeno boljše, kot kakšni keksi, ki bi jo mogoče zdej še bolj zaprli. Je pa obsedena z rozinamiuser posted image

No tolk za zdej...

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 8010
   RE: januarke2006
1.10.2007 20:43:27   
rija
Orka: čestitke za Aneja user posted image

A bo res srečanje to soboto? user posted image user posted image

Mi se odpravljamo v sredo na morje.....če nam rata priti....smo dobili eno fajn ugodno varianto super luksuznih vil v Umagu, pa bi radi ujeli še zadnje mazanje user posted image  user posted image
Če bo srečanje vseeno v soboto, pa se mogoče oglasimo na poti domov, če boste vztrajale.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 8011
   RE: januarke2006
1.10.2007 20:48:41   
Rahelca
Rija, če si kdo zasluži dopust, potem si to vsekakor ti.

Tinka, Sara vstane ob šestih, ob pol dvanajstih gre spat. Včasih spi urico, včasih več. Otročki, ki se še uvajajo ne morejo spati in zaspati in to potem zbudi Saro. Spat pa gre med 19. in 19.30. Redko kasneje. Je pa utrujena, tako da bi z lahkoto vmeš še kakšno urico zaspala.

V nedeljo je spala od 10-11, potem pa še od 14.30-16.30. In normalno zvečer.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8012
   RE: januarke2006
1.10.2007 21:11:50   
srečica
Alo punce

samo, da vas malo pozdravim in pohvalim lepotičke. Prave lepe punce so že. pa Nino tudi, pa seveda še Jure. Rija pogrešam slikice tvojega Tila? Daj kaj prilepi.

Srečanje' Meni čez vikend nikakor ne ustreza, ker imamo vedno nekak zasedenega. Pa mislim, da se bomo težko zmenle za vikend saj vidite, da ima vedno katera kaj. Kaj če bi se dogovorile za en dan med tednom? Kaj pravite?
No kakorkoli jaz sem bom potrudila, da bi lahko kako prišla. Ta vikend pa žal ne gre.


Orka čestitke za aneja.

Lepo se imejte,

Darja

(odgovor članu srečica)
Neposredna povezava do sporočila: 8013
   RE: januarke2006
1.10.2007 22:01:36   
rija
Srečica, samo zateuser posted image

Ne....sem jih že milila dati gor, pa nekak nisem prišla zraven...

glasbenik Til

user posted image

trmež Til s popisanimi nogami user posted image

user posted image

zapeljivček Til...

user posted image

user posted image

ga hoče katerauser posted image

saj je ful priden...

user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu srečica)
Neposredna povezava do sporočila: 8014
   RE: januarke2006
1.10.2007 22:20:16   
lifcsi
Orka čestitkeuser posted image

Rija Til je pa res pravi mali maneken.

Pa tudi vse frčafelce so lepotičke. Tudi Jure bo imel zagotovo veliko prijateljic.

Upam, da mi bo končno uspelo prilimati fotko navihane Tare, ki je v vrtcu dobila vzdevek smehica.



Mirno noč

Livija


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8015
   RE: januarke2006
1.10.2007 22:34:49   
lifcsi
Porkaduš, tole mene zeza


(odgovor članu lifcsi)
Neposredna povezava do sporočila: 8016
   RE: januarke2006
1.10.2007 22:43:16   
rija
kaj to user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu lifcsi)
Neposredna povezava do sporočila: 8017
   RE: januarke2006
1.10.2007 22:49:49   
lifcsi
Noče mi slikic limatuser posted image user posted image user posted image


http://ringaraja.net/forum/photo.asp?v=moji&photoid=91096&asortType=9&apage=1

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8018
   RE: januarke2006
1.10.2007 22:51:40   
lifcsi
KOnčno je vsaj link prijel.

Ne da se mi več zafrkavat. Bom se kdaj drugič spet trudila.

Lahko noč

(odgovor članu lifcsi)
Neposredna povezava do sporočila: 8019
   RE: januarke2006
1.10.2007 22:51:50   
rija
uuuuu user posted image user posted image

glej jo...še ena kandidatka za snaho user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu lifcsi)
Neposredna povezava do sporočila: 8020
   RE: januarke2006
1.10.2007 22:52:50   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: rija

uuuuu user posted image user posted image

glej jo...še ena kandidatka za snaho user posted image user posted image user posted image


Te bo Jana73 za uhe boš vidla!user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8021
   RE: januarke2006
1.10.2007 22:55:12   
rija
user posted image user posted image

moderatorji, radirajte user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 8022
   RE: januarke2006
1.10.2007 23:28:37   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: rija

uuuuu user posted image user posted image

glej jo...še ena kandidatka za snaho user posted image user posted image user posted image


Ne prehitevaj! Ta pa je že nam obljubljenauser posted image .

Lahko pa počakaš do decembra in iščeš novo kandidatinjo pri nasuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8023
   RE: januarke2006
2.10.2007 0:43:05   
Anonimen
Rija, k bi one vedle, kaka tašča boš ti, se ne bi tko greble.user posted image A jana73 ve, v kaj se spušča?user posted image

Nam je sobota ok za srečanje. Med tednom bi mi verjetno bolj težko, ker sem odvisna od šoferja, pa preden pride mož iz službe in bi mi gor prišli... sploh ne pride v poštev. Jaz pa trenutno ne smem vozit.

Kaj več pa jutri. Sem čist počena. Grem spat.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 8024
   RE: januarke2006
2.10.2007 8:36:30   
tinkamiška
Tašiuser posted image , zdej se boš pa na "stara leta" zadevalauser posted image user posted image user posted image sej se hecamuser posted image

Mi tudi ne moremo čez teden na srečanje, ker je Iza v vrtcu in preden pride mož domov in se spokamo, se lahko potem samo obrnemo v MB in gremo nazaj...

Rija, Til je pa res en pravi zapeljivčekuser posted image , res je lušn fantekuser posted image

Ampak Iza se trenutno pali na blondince z modrimi očmiuser posted image

Rahelca, mogoče pa je Sara utrujena tudi od vsega hudega, ki se ji je zdej dogajalo-bolezni in rabi toliko spanca...pri nas v vrtcu imajo dve sobici za spat in tiste, ki kaj galamijo prestavijo, da lahko ostali spančkajo. Se pa Iza zbuja med prvimi, pa spi do dve uri tam...

Lifcsi, res maš lepo pupouser posted image user posted image user posted image user posted image kako se vsi spreminjajo...res moramo nardit eno srečanje, da spet dobim malo celostnega občutkauser posted image

Rija, a tako huda tašča boš al kaj?user posted image

Lep dan!

Tinka



_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  319 320 [321] 322 323   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  319 320 [321] 322 323   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?