|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  321 322 [323] 324 325   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JANUARKE 2006
5.10.2007 13:20:05   
Anonimen
Joj, jaz pa danes sploh ne pridem k sebi.user posted image Bi človek pričakoval, da bom v kaj boljšem stanju, ker sem včeraj popoldne spala, pa sem še vseen povožena. To je pa stranski učinek teh zdravil.user posted image Sej ne vem, mogoče je pa v tem štos, da si tolk crknjen, da se nimaš energije sekirat nič.user posted image

Lonja, jaz obisk planiram na OH dan, da bom lahko palačinke al pa mafine jedla.user posted image Samo včeri smo po kosilu vsi dol padli in smo se šele ob 19h zbudli. Pridni otroci!user posted image Sooooory!!!!user posted image user posted image user posted image

Orka, lepo da vam gre fajn!user posted image Špela je pa glih včeraj prišla prvič na idejo, da bi ona Jureta okol nosila. Očitno je bil tak dan.user posted image

ajdaN, kot vidiš, sem še vedno zadetek.user posted image
Jooooj, men sta ta tvoja otroka taka cukra!!! Anči se takooooo lepo smejčka!user posted image

Tinka
, superca za vrtec!user posted image

Bobika
, helou.user posted image

Katja, jst sm tud naivno mislila, da bo Špela s flomastri po papirju risala. No, pa imamo lepo okrašeno steno.user posted image Sem vesela, da je Matic zdrav!user posted image

Ovčka, če bo lepo vreme, potem skoraj ziher pridemo!

Moram posrano rit it previt, pridem še kasneje sem.

(odgovor članu XXYY)
  Neposredna povezava do sporočila: 8051
   RE: JANUARKE 2006
5.10.2007 13:54:12   
Anonimen
No, sem nazaj.

Sem se hotla "potožit" glede Špele, pa zanima me, če ga vaši tud tko sračkajo. Zdaj že lep čas ful slabo spi ponoči in se non stop zbuja. Sinoči je celo spala celo noč. Pa skoz je neki tečna. Non stop se dere za prazen drek, joka, sitnari, vpije, izsiljuje... Pa lačna je skoz.user posted image Ta bi samo jedla, si pa non stop zmišljuje, kaj bi pa kaj ne bi. Da znoriš! Prejle je pojedla skoraj dve banani in še kar tečnarila, da bi jedla. In banane je jedla pol ure po tistem, ko je pojedla jogurt, jogurt je pa pojedla pol ure po zajtrku.user posted image Ni mi jasno, kam daje. Aja, pa sproti še jabolka zoba, ki jih ima skoz na voljo narezana v posodici.
Skratka, skoz me nekaj gnjavi.user posted image Jaz pa čist povožena. Zdele bi se tako rada ulegla in imela malo miru, pa se ne morem.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8052
   RE: JANUARKE 2006
5.10.2007 15:05:21   
renan
Tašonka mogoče  je v fazi rasti in zato več rabi jesti. saj veš, da otroci rastejo na intervale..jaz si ob vladimirju tudi ne morem odpočiti in je vedno neka akcija. še dobro, da nimam dveh. mogoče špela tudi sluti, da imaš krizo in zato zahteva več pozornosti, ali pa ima enostavno tak tečen dan. le kdo bi vedel...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8053
   RE: JANUARKE 2006
5.10.2007 15:42:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: renan

Tašonka mogoče  je v fazi rasti in zato več rabi jesti.

Vidiš, to pa nisem pomislila. Hvala.user posted image

(odgovor članu renan)
  Neposredna povezava do sporočila: 8054
   RE: JANUARKE 2006
5.10.2007 21:11:47   
tinkamiška
Taši, jst sem tudi nakprek pomislila na preskok v rasti. Možno, da je tudi zato malo bolj sitna...si se lahko kaj spočila?

jst pa sem bla na rekreaciji, sem se fino namigala, pa malo dala na off. dane ssem bila zelo pridna in pospravljala bajto, pomila vsa okna, zmetala veliko neuporabnih stvari v smeti...zdej se kr boljpe počutim.

možek je pa kostanj spekel ta čas in ga šibam zdej papa:-) nekaj kalorij sem pokurila, pa jih moram zdej nazaj dobituser posted image user posted image user posted image

nočko!

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8055
   RE: JANUARKE 2006
5.10.2007 23:02:13   
lifcsi
Tašonka po moje se ne obremenjuj s Špelino "hranomanijo", če prosi in lep poje je lačna. Naša malčica tudi dosti je (za moje pojme), a ko sem zadnjič bila priča, kako je en mali hranosled vse kar je "videl" pohurstal, se ne sekiram več. user posted image

Na rod. sestanku v vrtcu so nam vzgojiteljice rekle, da zjutraj (beri ob 7. oz. 8. uri) otroci lačni prihajajo v vrtec user posted image (kljub temu da spijejo flaško mleka doma). In še pred zajtrkom tacajo v kuhinjo po hrano user posted image Šele ko jim dajo kak keks npr., se umirijo in normalno zaživijo.user posted image

Lepo spite


(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 8056
   RE: JANUARKE 2006
6.10.2007 16:06:14   
alenkica
Orka - iskrene čestitke za Aneja. Ne se obremenjevat, ker je še majhen, taki malčki ponavadi še hitreje zrastejo. user posted image user posted image user posted image

KatjaD: super, da je tovj mali že bolje, o zdravnikih pa je itak škoda izgubljat besede, imam namreč zelo slabe izkušnje z njimi.

Rija: upam  da uživaš, da imate lepo vreme. Til pa bo po moje veliko bolj užival kot v vrtcu in ti boš veliko bolj brez skrbi.

Tinka: ti imaš pa prav čistilno akcijo,če hočeš, lahko prideš tudi meni pospravit, podstrešje, npr. user posted image user posted image

Mi smo v redu, zdravi (močno trkam!!!), spet dela zobek, ker girze kar mu pride pred usta (mojo ramo, majico, hlače - VSE!).
Govori se mi zdi vsak dan več, ampak le prvi dve črki. Zdaj stalno išče pava v slikanici in potem pride k meni pa reče res lepo pav in je ves ponosen, da je  nekaj prav povedal! user posted image

Tečaj je zelo v redu, kar naporen pa še Jureta pogrešam, še sreča da je v dobrem varstvu in me čisto nič ne pogreša.

Sva pa ga navadila, da da lupček na ličke. Prav cmokne ob tem in jaz seveda kar zacvetim, ko mi da lupčka, včasih brez da bi mu kaj rekla. user posted image

Čiao, vsem skupaj!

(odgovor članu lifcsi)
Neposredna povezava do sporočila: 8057
   RE: JANUARKE 2006
6.10.2007 22:42:14   
ajdaN
Čer!

Kje ste se pa vse zgubile? Je bilo pa res tako vreme user posted image !

Mi smo popoldne udarili "družinsko spanje"user posted image . Lovro se je po pol ure zbudil in bi kar vstal, pa sem ga kar nazaj požokala - je ene pol minutke jokcal, pa zaspal še za 1h, potem je pa še pri nama na kavču zadremal - kdaj nimam pojma, sem zaspalauser posted image .

Ana je pa tudi spala 2,5h, pa pojedla pa še 1h odspalauser posted image . Tako da smo se vsi skupej fajn spočil!

Lovro je imel pred par dnevi klopa zadaj na glaviuser posted image ! Sta dopoldne z dedijem hodila naokrog (pa sploh ne po gozdu), doma je šel samo spat, ko je vstal in sem ga napravljala sem ga pa videla. Je bil še čiiiiiiist majhen in lepo sem ga dobila ven, tako da upam, da ne bo kaj stakniluser posted image .

Taši Špela vsaj poje, kar hoče imet. Pri nas pa hoče to - 2x ugrizne pa fertik, pa bi tisto, pa spet 2x ugrizne pa konc. Pa bi za zajtrk marmelado, pa mal poje, potem pa vidi da ima ati hrenovko bi pa to user posted image . No saj poje itak ogromno!

IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka
Jooooj, men sta ta tvoja otroka taka cukra!!! Anči se takooooo lepo smejčka!user posted image


A ti pripeljem ta "cukrasto Anči" za čez noč, ko po 100x vstajamuser posted image  user posted image  user posted image . Takrat verjem, da ni cukr, ampak malo vreščalouser posted image .

Upam, da bo boljše zdajle, ko prileze ven še ta drugi zobek!

Je pa res posrečena zdaj s svojimi nasmeški - boš videla zdajle pri svojih user posted image , ko se bo Jure začel režat, pa vedno bolj po Špelo porajtal, pol bo pa še mala skrbela za njegovo zabavo...user posted image  Vedno bolj posrečena bosta.

KatjaD Ana pa krepkooooo zaostaja za Lovrom po velikosti. Lovro je bil takle pri 2m! Ana je fuuuuul majhna in "dojenčkasta".

No tako - sej niste nč naklofale, tako da tud komentirat nimam kajuser posted image .

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8058
   RE: JANUARKE 2006
6.10.2007 22:52:30   
rija
oj....mi smo nazaj user posted image

meli smo se res lepo pa mali se je v sredo celo kopal v morjuuser posted image  mene že nebi dobili noter....brrrrr.....

tokrat pa je res vse štimalo: ni bilo burje, dva sončna dneva, en oblače user posted image user posted image user posted image  stanovanje fenomenalno...res....če dobimo še kje kaj takšnega, bomo do nadaljnjega črtali hotele....

samo malo za gušte...
 



in mali je bil več zunaj kot noter...user posted image

Nazaj grede pa so nas zelo, zelo lepo pogostili pri Lonji user posted image  in Ajda je user posted image user posted image   še enkrat HVALA!

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 8.10.2007 21:29:19 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 8059
   RE: JANUARKE 2006
7.10.2007 19:46:22   
tinkamiška
Hojla

Rija, sem vesela da ste uživaliuser posted image , apartma pa res zgleda superuser posted image user posted image user posted image user posted image Kje ste bli?

AjdaN, držim pesti, da klop ni bil okužen, mene tudi vedno skrbi, da bi Iza dobila kakšnega...Pa želim vam, da bi zobek hitro ven pokukal, da bi se malo spočili...

Alenkica, fino da ste zdravi in da je vse vredu z vamiuser posted image Načistila sem se pa dovolj, hvalauser posted image pa ta teden mam nadaljevanje, je še toliko za počistit, pa se potem skoraj nič ne po znauser posted image , ko imamo še vse tako v izdelavi...

A katera ve kaj je z Rahelco?user posted image Nič se ne oglasi...

No sej tudi ostale niste kaj preveč zgovorneuser posted image user posted image

Nočko!

Tinka




_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8060
   RE: JANUARKE 2006
7.10.2007 19:46:43   
renan
Kje ste vse danes? kaj je zdaj s srečanjem? se dobimo enkrat ta teden popoldan? mi smo trenutno v prekmurju in bi vas spet želela videti..user posted image

nam se zadnje čase dogajajo neverjetne stvari. danes so tu mimo hodili neki irci in iskali hiše za kupit, pa so se zainteresirali za našo, čeprav jim je mož povedal večjo ceno od realne. no, ne smem se prerano veseliti, ampak srečna sem že, da obstaja interes za to ceno.user posted image bomo videli v četrtek, kaj bo iz tega..

lp, renan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8061
   RE: JANUARKE 2006
7.10.2007 19:48:25   
Rahelca
Hojla,
da se še jaz malo javim. Spet sem ful prehlajena, ne vem kako to. Sara je zaenkrat ok (ne bom preveč hvalila). Včeraj smo tudi mi imeli družinski počitek, danes pa smo bili v Izoli. Prekrasen sončen dan.

Ovčka: v ponedeljek imam svet staršev, tako da me žal ne bo. Vreme bo pa zelo lepo. Vam kar zavidam.

Tinka se ti javim na ZS.

Rija: super, da ste uživali. Kje pa ste bili, da je tako lepo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8062
   RE: JANUARKE 2006
7.10.2007 21:04:59   
mmetka
halo!

Naj se vam malo javim... če se me še sploh spomnite...glede na to, da me ni bilo celo večnost! Ampak vas nisem čisto zapustila, dostikrat se spomnim na vas, vendar imam vedno premalo časa, da bi kaj napisala!user posted image

Naš Tijan pridno raste, nič kaj  še ne govori, razen mami, babi, deda, bibi(sestrična rebeka),...in seveda zna tudi  besedo NE, ki jo zadnje čase non stop uporablja (in mene spravlja ob živce)!user posted image Na vse, kar mu rečem dobim odgovor ne!Ne oblečt, ne obut, ne jest, ne spat, ne it na sprehod, ne it k babi... Joj kako si želim, da bo to kmalu minilo!user posted image

No,pa da ne bom takoj, ko se po dolgem času javim,samo jamrala... sem vas htela samo pozdravit in vam povedat , da sem še vedno z vami!user posted image


_____________________________

Lep pozdrav!

Metka

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 8063
   RE: JANUARKE 2006
8.10.2007 8:43:26   
rija
joj, drage moje...če bi ve vedele, kakšno noč smo meli user posted image user posted image user posted image

mali je dve uri jokal, potem pa bruhal da je joj user posted image user posted image user posted image  ga je tak zmatralo, da še zmeraj spi user posted image user posted image user posted image  upam, da ni fasal pa še k temu prehladu kakšne črevesne viroze....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mmetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8064
   RE: JANUARKE 2006
8.10.2007 9:11:07   
tinkamiška
Joj Rija, pa kaj je to zdej z Tilomuser posted image A je mogoče kaj takega jedel, da bi mu bilo lahko slabo? Držim pestke, da bo vse vredu!user posted image

Mmetka, ja tebe pa že res celo večnosti ni bilo tukaj...fino, da se s Tijan lepo godi, beseda NE ga bo že minila, Iza ima zdej PUSTI na sporeduuser posted image

Rahelca, fino, da ste se šli malo doklopit, ti pa se hitro pozdravi! Sara pa naj ostane zdravauser posted image

Renan, zgleda, da še ne bo srečanja, razen, če se dobite tist, ki lahko mede tednom pridete....Držim pesti, za fino ponudbo!user posted image



Lepo se imejte in ostanite zdravi, bolančki pa se hitro pozdravite!

Lep dan!

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8065
   RE: JANUARKE 2006
8.10.2007 9:14:40   
lonja
Til, hitro se pozdravi, user posted image  od Ajde!user posted image




(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8066
   RE: JANUARKE 2006
8.10.2007 11:27:34   
A & T
mmetka - ti si pa ista kot jaz, zmeraj na hitro preletim napisano, pisem pa bolj redko, upam, da mi to punce ne zamerijo. Jaz se te spomnim, dobrodosla. Nas Tino pa vcasih na vsako vprasanje odgovarja z ne. Ce ga vprasas, ce je spal, pravi ne, ce je to ali ono, pa spet pravi ne... se moramo res nasmejati.

rija - bogi Til, daj mu lupcka od nas, pa naj se hitro pozdravi. Tino na veliko uporablja batase, ki ste mu jih podarili, on bi se spal z njimi. Na morju pa ste imeli res ameriko, super izgleda.

renan - a ni mel zadnjic vladimir klopa? Je imel kaksno reakcijo? Mi smo namrec vceraj Tinoju vzeli ven klopa in nas je zdaj malo strah.

Drugace smo zdravi, ponoci spimo in tega sem najbolj vesela, govorimo veliko.

Lepo se imejte.




(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 8067
   RE: JANUARKE 2006
8.10.2007 12:48:53   
orka**
Hoj!

Za nami je ena burna noč. Lara ni hotla spat, Anej pa tudi ne. Lara je ponoči živa groza. Sploh noče spat, kar dere se, prav sili se jokat. Očitno želi malo pozornosti.

Rija  user posted image  za Tila.

ajdaN naša zibka je nizka, je že precej stara, Lari seže do pazduhe. Tako da lahko malo doseže do njega.

Še malo slikic
Nič ne bo z slikicami. Sploh mi jih noče naložiti v album. Bom jutri spet probala.

(odgovor članu A & T)
Neposredna povezava do sporočila: 8068
   RE: JANUARKE 2006
8.10.2007 12:53:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ajdaN

boš videla zdajle pri svojih user posted image , ko se bo Jure začel režat

Glih ta vikend smo ga končno uspeli fotknit, ko se je režal. Evo dve slikci:

user posted image

Tuki se je pa Špeli režal:

user posted image

Rija, user posted image  za Tila.

mmetka, helou. Seveda se te spomnimo!user posted image  Lepo, da si se javila malo, in da ste ok.

Za srečanje se pa jaz sploh ne mislim več trudit, ker očitno resnega interesa sploh ni.

Smo bili pa včeraj v Tivoliju in se je Špela spotaknila in ful prbila z glavo v asfalt, tako da smo staknili prvo resnejšo buško. Glave si pa k sreči ni prebila. Še ena slikica mojega buškastega otroka:

user posted image

(odgovor članu ajdaN)
  Neposredna povezava do sporočila: 8069
   RE: JANUARKE 2006
8.10.2007 12:55:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: orka**

Še malo slikic
Nič ne bo z slikicami. Sploh mi jih noče naložiti v album. Bom jutri spet probala.

A mogoče preko mozzille delaš? Ker slikce nalaga samo preko internet explorerja.

(odgovor članu orka**)
  Neposredna povezava do sporočila: 8070
   RE: JANUARKE 2006
8.10.2007 13:22:49   
renan
A&T: imel je klopa, da. ampak na srečo ni bilo nobene reakcije. počakaj 10 dni in se ne sekiraj vnaprej. borelijo se itak pozdravi z antibiotiki, za menigitis pa tu v okolici še nisem slišala..

TIL hitro se pozdravi!
tudi naša mala soseda je staknila virus in malo je manjkalo, da ni pristala na infuziji. rija zato ne pozabi  na rehidracijsko sol.

Tašonka: jure je pravi sončekuser posted image

lp, renan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8071
   RE: JANUARKE 2006
8.10.2007 14:12:28   
bobika
lep sončen pozdrav!
Očitno je nekaj v lufto, da ti naši mali bavkeji ne spijo in si delajo buške user posted image
Mi tudi zadnje čase zelo slabo spimo se full prebuja, tudi po 5x in več na noč.
Manca je pa dobila buško v soboto, ko je pri kolegici skočila iz posle na nočno omarico. Malenkost si je presekala. Zgledala je pa full velika buška. Včeraj pa še pri babici dodala eno majnšo buško pod to veliko user posted image .
Rija: user posted image za Tila in zate!
Tašonka: kak lep nasmehec user posted image . Full je srčkan! Ja tudi Manca ima prvič malo večjo buško in še presekano.
Klopi: jaz sem kar vesela, da sem jo dala cepiti, saj bi vedno paničarila, ker me je res strah meningitisa. Na srečo pa ga je le enkrat imela, kljub nenehnemo igranju v travi in hoji po šumi.
mmetka: ja končno si malo pokukala in tudi kaj napisala !
Lepo da se imata z Tijanom vredu.
Rahelca: pozdravi se in upam, da tudi Sara ostane zdrava.user posted image user posted image
Hranjenje: manca pa sedaj je vedno majn. Se moramo včasih kar malo pokregati, da nekaj poje. Pred kratkim pa je jedla velike količine in nonstop. Sem že opazila, da ima Manca takšne intervale lakote. V nekem obdobju full je, potem pa zopet majn. In takrat ko je več opažam, da so ji lače prekratke user posted image

Sedaj pa bi mogla iti malo porspravljati, pa mi ni preveč. Tinka mi pošlješ malo svoje volje user posted image prosim user posted image .

lepo bodite






(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 8072
   RE: JANUARKE 2006
8.10.2007 14:52:13   
mmetka
bobika- tudi mi smo trenutno na "nelakoti"! Se mi zdi, da Tijan nima časa jest! Če pa sedi za mizo v svojem stolčku, pa samo packa po hrani in se igra! In bog ne daj, da bi mu kdo pomagal jest, se kar razjezi in hoče sam!

taši- ful je luškan Jure, ko se reži!

A & T- me veseli, da me nekdo razume in da nisem sama v "nejavljanju"!user posted image

Tinka- upam, da naša nasljednja priljubljena beseda ne bo PUSTI...user posted image Lahko bi bila recima "JA MAMI"...


rija- bogi Til!user posted image Upam, da se hitro porihta...





_____________________________

Lep pozdrav!

Metka

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 8073
   RE: JANUARKE 2006
8.10.2007 16:01:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mmetka

upam, da naša nasljednja priljubljena beseda ne bo PUSTI...user posted image Lahko bi bila recima "JA MAMI"...


Misliš, da bomo dočakale to kdaj?user posted image Jaz kar dvomim...

(odgovor članu mmetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8074
   RE: JANUARKE 2006
8.10.2007 16:12:34   
orka**
Tašonka delam preko internet explorerja. Sem zdajle probala še enkrat, pa ne gre.
Jure je pa res posrečen, ko se tako luštno smeji.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  321 322 [323] 324 325   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  321 322 [323] 324 325   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?