|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  322 323 [324] 325 326   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JANUARKE 2006
8.10.2007 16:19:27   
alenkica
Tašonka: prekrasne slikice si nalimala, Jure pa je že ful velik. Koliko mesecev ima? Sory, ma sem že pozabila. Je pa res en velik smejko.

Orka: kar pogumno, prvi tedni,oz. mesec so ponavadi kar hudi, potem pa bože steklo. Je pa itka pravilo, da moraš na zač. bolj cartat velikega otroka, kot dojenčka, drugače je ljubosumen.

Kako je kaj s Tilom, upam da ni hujšega. Naj se čimprej pozdravi.

MMetka: lepo da si se oglasilauser posted image user posted image user posted image .

A&T:tudi ti WB. Pa česttike, da tvoj malček že veliko govori, ko bi vsaj naš rekel kakšno celo besedo, razen najosnovnejših user posted image .

Danes pa je pri nas tako lepo. ko sem prišla s tečaja je Jure spal, potem pa sva hitro šla ven na skoraj 2 urni sprehod, potem je ratal pa spet lačen!! user posted image user posted image Takomi je pasal sprehod, sploh nisem več navajena sedet, sploh ne 5 ur. user posted image

Lepo se imejte, pa zdravi bodite!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8076
   RE: JANUARKE 2006
8.10.2007 16:29:38   
A & T
Tašonka - kako se Jure smeji, ne moreš verjeti, na ves glas, posrečene slike

alenkica - hvala za dobrodošlico, ti pa maš novo sliko pri nicku, tudi posrečena. Ja, toliko, kot govori Tino, še nisem zasledila. Nočem, da bi se hvalila, vendar še sami skoraj ne verjamemo, da si vse tako hitro zapomni. Govori cele stavke. Evo primera: zadnjič je dobesedno to povedal zjutraj, ko je vstal:

ati, odpri vrata, tino je tu v posteljici, ka de vido, kak ati lula

Mene je kar vrglo iz postelje. In to zelo razločno.  



(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8077
   RE: JANUARKE 2006
8.10.2007 18:30:11   
orka**
Evo, končno uspelo naložiti slikice.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


(odgovor članu A & T)
Neposredna povezava do sporočila: 8078
   RE: JANUARKE 2006
8.10.2007 20:30:17   
KatjaD
Orka** - kakšne luštne slikice.

Taši - mi smo takšnih in drugačnih bušk že kar vajeni... Matic se včasih kar zanalašč kam zaleti in potem razlaga, da je naredil bum user posted image .
Upam, da se kaj boljše počutiš.

Rija - eno user posted image za Tila, da boste tudi čez tole čim prej...

Mene je pa danes Matic ful prijetno presenetil. Sva šla po 14 dneh spet v vrtec in sem mislila, da bo spet kakšna kriza, on pa veselo zamašira not in mi pomaha, lump mali... Sem bila prav vesela. In je bil ful priden, samo spal še ni tam, sva se zmenili, da bi kakšen dan počakali, da se spet "uvede". PA pridem ob kosilu po njega in mali poje, si umije roke in se gre uležt na prvi ležalnik, ki ga je našel... Je bil kar razočaran, da mora z mano domov, on bi "ajal" user posted image .

Hrana - mi smo v teh 10 dneh, ko je bil tako bolan shujšali pol kile, ker sploh nič nisem uspela psravit v njega (oziroma po 2-3 žlice, potem pa konec), včeraj pa je dobil nazaj apetit in ga sploh ne moremo več nafutrat user posted image . Očitno mora nadoknadit za vseh 10 dni za nazaj. Danes je npr. pojedel v vrtcu zajtrk ob 8:30 (kruh z namazom), potem ob 10-ih malico (sadje), ob 11:30 kosilo (juha, skutin cmok in omaka, solata), potem nujno 1 dcl mleka pred spanjem, ko se je zbudil ob 15-ih eno celo banano, čez pol ure joto, ko smo mi jedli kosilo, ob 17-ih celo breskev, ob 18:30 večerjo (čokolino) in zdajle še 2,5 dcl mleka pred spanjem. Mislim, sploh ne vem kam vse to da user posted image .
Drugače pa je načeloma jedel manj (pred boleznijo), kot kakšen mesec ali dva nazaj... - no, samo malo manjše porcije.

(odgovor članu orka**)
Neposredna povezava do sporočila: 8079
   RE: JANUARKE 2006
8.10.2007 20:53:39   
renan
KatjaD: lepo, da se je matic spet pozdravil. naš vladimir ima podoben apetit: kakšen dan poje več, kakšen manj..

A&T: vaš mali je pa res faca. vladimir tudi nonstop neke fore zganja, edino pove še bolj malo. govori pa vsak dan kakšno besedno zvezo več. danes recimo: tou je moj tatauser posted image   v hrvaščini pa še največkrat reče bok. še dobro, da jo vsaj razume.

lp, renan

(odgovor članu KatjaD)
Neposredna povezava do sporočila: 8080
   RE: JANUARKE 2006
8.10.2007 21:04:54   
renan
tukaj je še ena slikica od mojega miškolina in njegovega prijateljčka, od katerega se bomo ta teden žal poslovili, ker ga bomo oddali. upam, da ne bo vladimirju preveč hudo...

user posted image

Lp, Renan

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 8081
   RE: JANUARKE 2006
9.10.2007 13:44:19   
bobika
Dan!
Jaz sem tak zmatrana, da mi ni nič več za delat. Sem kuhala sladko zeje in pire, pa sem cel dopoldan v kuhinji preživela user posted image
Renan: iii kako lepi muc. Na žalost sem alergična na njih in jih ne morem imeti. Upam, da bo pri čimboljšem lastniku.
KatjaD: MAtic bo pa očitno nadoknadil kar v preteklih dneh ni jedel user posted image Danes je že spančkal v vrtcu?
Orka: tvoj mali Anej pa sloh ne zgleda tako mičken. Pravi korenjak je. Kaj res ni imel zlatenice? Ker na eni slikici zgleda tako rumen v nosek, kot je bila manca pri zlatenici. Morda pa samo svetloba tako pada. Sara pa zgleda da prav uživa ob Aneju. lepo slikice user posted image
A&T: kakšne stavke vse ne povedo naši mali klepetavčki. Sem se pa res nasmejala njegovemu stavku user posted image . Manca me tudi vsak dan spravi v smeh s kakšnimi njenimi stavki. Danes je rekla: "zejna ko kuža! user posted image Verjetno je koga slišala, da je rekel: "
žejn ko pes"
Alenkica: ko bo pa začel govoriti, ga pa zaustaviti ne boš moglauser posted image . Saj bo, nič se ne sekiraj!
Mmetka: manca že vse stavke govori, pa še ni bilo slišati "ja mami!user posted image , Tako da mislim, da to še hitro ne bomo slišale. Pri nas je pa trenutno najpogosteje "nočem in ne morem"
rija: mi in mala pikica smo tudi dobro - hvala. Je Til že zdrav? Verjamem, da si zopet bojevala živčno vojno ob Tilovem stanju.user posted image
Tinka: kako pa kaj Iza v vrtcu? Manca bo po vsej verjetnosti že novembra odšla v vrtec. Mi je že zdaj hudo in se na vse pretega psihično pripravljam. Se pa že veseli, se vsak dan spomni, da bi ona šla v vrtec in bi obula nove batare user posted image
Srečica; kako pa kaj nova služba? Že dolgo se nisi oglasila.
Eros: pa vaše stanovanje? Ste se že privadli?
Kornelija: Kako ste pa vi? In tvoje zdravje? Kaj pa Alex že kaj majn bruha?
Shooo: kaj pa ti in tvoji pikici?
Tako malo sem se spomnila na nekatere punce, ki jih že nekaj časa nisem brala user posted image

Se še javim kaj, če boste kaj napisale!

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 8082
   RE: JANUARKE 2006
9.10.2007 13:50:02   
bobika
Bom pa kar še nekaj Mancinih slikic pripopala

Novi škorenjčki, s katerimi bi najraje še spat šla.
user posted image

buškica
user posted image

tukaj bi pa Manca nujno potrebovala inštrukcije Tila in ostalih pridnih fantov, ki vedo da sesalec ni konjiček user posted image
user posted image

lp

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 8083
   RE: JANUARKE 2006
9.10.2007 15:16:48   
Anonimen
Bobika, Manca je res prava lepotica!user posted image

Renan, Vladimir je tud taki cukr! No, na tej slikci sta kar dva cukra!user posted image

Orka
**, končno vidimo tudi tvoje slikce! Luškana otročka imaš!user posted image Lara ima ful lepe velike učke, Anej me je pa spomnil na moj porod, ko gledam te drobižkste fotke iz porodnišnice.user posted image

Katja, jaz se zdaj veliko bolje počutim, hvala.user posted image Bravo za Matica - vrtec in apetit!user posted image Veš da mora nadoknadit, česar zadnje dni ni pojedel.user posted image

A&T, Tino pa fenomenalno govori!user posted image Jaz bi tudi dol padla od presenečenja in smeha.user posted image

Alenkica, hvala.user posted image Jure je zdaj star 2,5 meseca. Velik je pa za enih 5 mesecev.

(odgovor članu bobika)
  Neposredna povezava do sporočila: 8084
   RE: JANUARKE 2006
10.10.2007 9:02:47   
Rahelca
Hojla punce,
kako ste se imele v ponedeljek na srečanju (Orka, Tašonka)? Meni je bilo žal, da se nismo videle, ampak sem bila na svetu staršev. Zanimivo.
Spet moram oddati obrazec za znižanje plačila vrtca. Joj, zakaj vsako leto.....

Slikice vaših sončkov so čudovite. Bobika, tudi Sara ima podobne škornjčke, jih tudi ni hotela sezut. Ima pa izredno rada svoj dežnik. Tudi spat gre skoraj z njim.

Je pa ponoči spet kašljala. Zbudila se je, ker ni mogla dihat. Čez dan ji dajem samo fiziološko raztopino, zvečer pa ji spet dajem dva kapljici v vsako nosnico Operila. Tako se reva vsaj naspi. Kakšne imate pa ve izkušnje?

Enostavno imam neko obdobje, ko nimam časa za nikogar in ničesar. Sara je seveda izvzeta. Pa saj bo bolje.
Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8085
   RE: JANUARKE 2006
10.10.2007 10:42:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rahelca

kako ste se imele v ponedeljek na srečanju (Orka, Tašonka)?

Saj ni bilo srečanja.user posted image Tako da nisi nič zamudila.

(odgovor članu Rahelca)
  Neposredna povezava do sporočila: 8086
   RE: JANUARKE 2006
10.10.2007 10:59:36   
Rahelca
Tašonka, kako pa to, da se niste srečale? No, potem pa res nisem nič zamudila. Kdaj pa se midve kaj srečava? Mogoče bi se pa Špela in Sara ujeli, pa ju lahko kdaj popazim. Da si malo odpočiješ? Deklici pa imata družbo.

Danes bo že spet en težek dan. Hvala bogu bo kmalu petekuser posted image .


< Sporočilo je popravil Rahelca -- 10.10.2007 11:10:10 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8087
   RE: JANUARKE 2006
10.10.2007 13:08:30   
Anonimen
Ne vem, kako to. Jaz sem povedala, da pridem, če mi nič ne pade vmes, druge se pa niso nič zmenile, tako da se pač nismo dobile.
Za naju bom pa drug teden videla, če bom imela kaj časa. Ta teden imam že vse dni zasedene.user posted image

(odgovor članu Rahelca)
  Neposredna povezava do sporočila: 8088
   RE: JANUARKE 2006
10.10.2007 19:49:37   
Rahelca
Dali30 me je prosila, naj prilepim slike njene princeske Tijane.

user posted image

user posted image

user posted image

Nočka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8089
   RE: JANUARKE 2006
10.10.2007 19:51:24   
Rahelca
Seveda pa ne morem brez tega, da vam ne pokažem Sare. Po dolgem času....
LP
user posted image

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 8090
   RE: JANUARKE 2006
10.10.2007 21:05:16   
renan
user posted image user posted image tijana in sara!

rahelca: tvoja miška ima res prelepe oči!  glede zamašenega noska: mi ravnamo enako, ampak na srečo že nekaj časa nismo bili bolni...

mi smo danes hodili v graz nakupovat, jaz sem si komajda kaj uspela sprobat, zato sva pa za vladmirja nakupila spet en kup stvari. upam, da ga ne bova preveč razvadila..

lp, renan

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 8091
   RE: JANUARKE 2006
10.10.2007 21:56:16   
rija
renan: ne boj se, za cote jim je še figo mar user posted image user posted image user posted image  samo da je udobna razvlečena in popackana trenirka...če pa taka ni, pa jo na hitro popiše s flomastri.

Snahe: kot vedno tipi-topiuser posted image

Jaz pa sem ful, ful bolana....user posted image user posted image user posted image  sem se od malega nalezla, potem pa se mi je vse skupaj skuhalo in danes me je moj zdravnik poslal na bolniško: vnetje sinusov, mi dal antibiotike in rekel, da mi bodo prijeli v dveh dneh user posted image user posted image user posted image
Mene pa tak vse boli: glava, vsaka kost na obrazu, dlesni, vsi zobje....zdaj sem se nafilala z tabletami, pa je malo bolje.

Mali ful čuti, da nekaj ni vredu. Že zjutraj, ko sem prišla k njemu spat, ker sem kampirala v sobi za goste, me je objel, se stisnil k meni in se srečno na glas nasmejal in spal naprej.

Popoldan, ko sem ležala, pa je kar tak prišel k meni me božal po laseh in me poljubil user posted image  in ko nisem mogla z njima na dvorišče, me je peljal v spalnico, me polegel, pobožal, poljubček in pa-pa....jaz sem kar cmizdrila user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako mali, pa že tako zelo občuljivi in čustveni....

Pa še včerajšnja umetnijauser posted image  

user posted image

pa tak žleht, ker je vidno užival v ustvajanju fresk user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 8092
   RE: JANUARKE 2006
10.10.2007 22:53:09   
renan
Sočustvujem s tabo rija. tudi jaz sem imela letos vnetje sinusov in sem bila en teden čisto povožena..( verjetno sem se tudi nalezla bakterij od vladimirja, ker tega prej nisem nikoli imela)

til je pravi umetnikuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8093
   RE: JANUARKE 2006
10.10.2007 23:33:39   
Anonimen
Tijana in Sara sta res pravi lepotici!user posted image

Rija, bogica, upam, da se hitro pozdraviš še ti!user posted image user posted image
Sta pa očitno Špela in Til za skupaj. Špela tudi takele umetnije ustvarja.user posted image Bom pofotkala in pokazala. Imamo porisano steno s flomastri (jih je dobila od Lovrota od ajdaN, take, ki so pralni, pa sem ji jih dala misleč, da ne more nobene škode narest, sej se sperejo, pa nisem pomislila na steno user posted image ), z barvicami pa je počečkala že cel laminat in najino ter svojo pojstlo, pa svojo mizico in stole.user posted image K sreči gre to stran, samo meni se ne ljubi pucat.user posted image user posted image

Mi gremo pa v petek v Celje. Oči bo gor službeno in gremo mi trije po njega popoldne, pa bomo šli malo v C&A pogledat. Upam, da se splača.

(odgovor članu renan)
  Neposredna povezava do sporočila: 8094
   RE: JANUARKE 2006
11.10.2007 7:45:58   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka
Imamo porisano steno s flomastri


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Tole pa ni bil namenuser posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8095
   RE: JANUARKE 2006
11.10.2007 8:53:30   
A & T
Rija - pozdravi se. Til pa ima navdih, mi popisano nimamo, imamo pa v visini Tinojevih rok črte od avtomobilčkov, ki jih vozi po steni.

Tijana in Sara sta pravi princeski. Sara ima takoooo velike oči.

bobika - žejna kot kuža.... sem se nasmejala, res so pametni naši otroci... Manca ima zelo lepe bataše, še jaz bi takšne imela

renan - tvoj miš bo tudi kmalu govoril, zaradi tega se ne sekiraj, eni prej, drugi kasneje, pa potem vse naenkrat. Tino tudi velikokrat pravi: ajdi bok, ko kam gre.

Če sem kateri pozabila odgovoriti, se opravičujem, v službi non-stop nekdo vstopa v pisarno, jaz klikam vse dol in spet na kaj pozabim. Čas je, da nabavimo laptop.

Lep dan, čeprav je bolj turoben in pozdrav iz Prekmurja.







(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 8096
   RE: JANUARKE 2006
11.10.2007 11:02:53   
Rahelca
A&T: ti si tudi Prekmurka? Saj nas je kar nekaj. Jaz sem sicer uvožena oz. posvojena Prekmurka.
Tudi jaz včasih ne odpišem vsaki posebej.

Rija: upam, da se čimprej pozdraviš. Res ti tale jesen ni naklonjena. Til je pa pravi Piccaso. Sara tudi uživa v risanju, ampak okolica papirja je bolj zanimiva kot pa papir.

Tinkamiška: sem ti pisala kar na ZS.

Renan: si me potolažila glede Operila. Včasih imam slabo vest, ampak ponoči ne spi, če ne more dihat skozi nos. Če ne bi imela dude......


(odgovor članu A & T)
Neposredna povezava do sporočila: 8097
   RE: JANUARKE 2006
11.10.2007 13:52:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ajdaN

IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka
Imamo porisano steno s flomastri


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Tole pa ni bil namenuser posted image  user posted image

Kva se zdej fino delaš?user posted image user posted image

(odgovor članu ajdaN)
  Neposredna povezava do sporočila: 8098
   RE: JANUARKE 2006
11.10.2007 13:54:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rahelca

ampak okolica papirja je bolj zanimiva kot pa papir.

Pri nas isto.user posted image Včasih jo opazim, da prav čekira, če jo slučajno gledam, preden začne čečkat, kjer dobro ve, da ne sme. Samo papir je takooo dolgočaaaasen.user posted image

(odgovor članu Rahelca)
  Neposredna povezava do sporočila: 8099
   RE: JANUARKE 2006
11.10.2007 14:25:35   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

IZVIRNO SPOROČILO: ajdaN

IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka
Imamo porisano steno s flomastri


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Tole pa ni bil namenuser posted image  user posted image

Kva se zdej fino delaš?user posted image user posted image



user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  322 323 [324] 325 326   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  322 323 [324] 325 326   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?