|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  323 324 325 [326] 327   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JANUARKE 2006
12.10.2007 23:33:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Kaj pa vem Taši, meni stvari v CA nekak ne kliknejo....user posted image
Je pa res, da maš v Grazu verjetno veliko večjo izbiro kot v Celjuuser posted image

Če tak pomislim, mi je HM še nekak najbolj odpičen, samo me jezi, da ima potem vsak drugi otrok isto jakno.

Se veselim, ker se seli moja prijateljica v Ameriko, pa bomo izropali spletni GAP user posted image user posted image user posted image

Ja, meni tud ni kliknil. Imam tud H&M zelo rada, med drugim tudi zaradi vzdrževanja cunj (vse na 60 stopinj in v sušilca), pa me tud moti, da je vsak drugi enako oblečen. Me je pa v C&A danes najbolj neprijetno presenetilo to, da ni praktično nobene izbire bodijev in pižam, pa bodije najbolj nujno rabimo, v H&M jih je pa že zlo težko dobit št. 86.
Ti, za tale spletni GAP upam, da se bom lahk kej uštulila s kakim naročilom.user posted image

srečica, super, da uživaš v službi user posted image in eno user posted image za Anžeta!

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 8126
   RE: JANUARKE 2006
13.10.2007 8:19:31   
renan
Dobro jutro!

Meni je pa C&A ravno zaradi bodijev in pižam všeč. vsako sezono so na akciji pa še zelo kvaliteni so. zgleda, da potem v ce res ni velike izbire. v grazu smo mi celo zimsko jakno kupili v tej trgovini, ker nam je bila lepša od onih v h&m. v h&M so pa tiste stvari, ki so meni res všeč kar drage..

konec reklam za trgovine.user posted image

lep vikend vsem,
renan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8127
   RE: JANUARKE 2006
13.10.2007 8:51:42   
srečica
Hallo evo spet mene


sem obljubila slikice...

Evo: misija plezanje na posteljo in spust po toboganu: (meni pa skoraj srce v žep pade od strahu)

Plezanje:
user posted image

user posted image



osvojil vrh
user posted image

Pripravljen:
user posted image



evo spust

user posted image



pa še en
user posted image

Evo, upam da ni preveč slikic...

Grem potem v miru prebrat kaj ste napisale in malo pokomentitam.

Lep vikend

darja









(odgovor članu mmetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8128
   RE: JANUARKE 2006
13.10.2007 9:01:57   
rija
srečica, a ste tole posteljo v momaxu kupili?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu srečica)
Neposredna povezava do sporočila: 8129
   RE: JANUARKE 2006
13.10.2007 9:03:16   
rija
renan: zdaj bomo pa na madžarsko hodili po bodije, ko je AiWL našla mothercare user posted image
meni so njihovi itak zakon, še dobro, da jim mam bolj ali maj nakupljene na zalogo do 3 leta user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 8130
   RE: januarke2006
13.10.2007 9:53:30   
srečica
Rija hitro se pozdravi.

ja v momaxu.

Metka in Fiona lepo da sta se javili.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 8131
   RE: januarke2006
13.10.2007 19:29:02   
Rahelca
Rija: kje si našla Mothercare??!!! A ga majo res na madžarskem? Še sedaj mi ni jasno, zakaj so ga pri nas zaprli. No, saj poznam razlog ampak vseeno.
Za Gap se pa tudi sama priporočam. Zakon. Sicer mi oče tu pa tam kaj pošlje, samo jaz bi imela veliko več. Potem pa vedno on plača, meni je pa neprijetno. Kaj čem, takšna sem. Torej Rija, odpri spletno trgovino pa bo! Hecam seuser posted image .

Fiona Apple: Ela je zelo zrasla. Tudi sara se je čez poletje popolnoma spremenila. Zelo odrasla je postala.
Tudi meni se unučila vse iluzije kar se tiče CSI. Za nas laike je itak vseeno. Meni je najbolj všeč Las Vegas, potem Miami, najmanj pa NY. Ampag gledam pa vseeno. Vsako posnamem. Sicer potem presnamem ampak....

Bobika: Sara spet kašlja, danes je sicer malo bolje. V petek ni šla v vrtec, jo je pazila nečakinja.

Rija pa še tole: sploh se ne obremenjuj s socializacijo. Se mi zdi (vsaj po branju) da Til sploh nima težav s tem. je pa res, da so bile porodniške včasih samo pol leta, potem pa vrtec. Kdor seveda ni imel druge opcije. Če bi jaz imela babico, bi Saro zagotovo za pol leta dala v varstvo. Ampak tako je....
user posted image Zadnji vikend v oktobru prihajamo v MS. Ne vem sicer, če nam bo čas dopuščal, ampak ful bi te rada spoznala. Telefonsko imam....Spali bomo v Turnišču.

(odgovor članu srečica)
Neposredna povezava do sporočila: 8132
   RE: JANUARKE 2006
13.10.2007 19:51:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: renan

Meni je pa C&A ravno zaradi bodijev in pižam všeč.

Pižam sploh niso imeli, bodije nam je pa potem prodajalka pokazala (ker jih nisva našla) v eni škatli nametane, da sva mogla kopat kot krta po njih, da sva ugotovila, da sploh nimajo pametnih. Aja, seveda so številke pomešane med sabo. Skratka, koplješ kot kreten tam. Očitno so res slabo založeni.user posted image

Srečica, ful lepe slikce in nora pojstla!user posted image

(odgovor članu renan)
  Neposredna povezava do sporočila: 8133
   RE: JANUARKE 2006
13.10.2007 20:32:19   
renan
rahelca nas žal zadnji vikend ne bo, ker bomo spet pobegnili pred nočjo čarovnic. še sreča, da sem se letos s policaji zmenila, da bodo stacionirani na našem dvorišču.user posted image mogoče pa spet kdaj prideš v zg. seveda, če bomo mi še tam..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8134
   RE: januarke2006
13.10.2007 21:02:00   
rija
Rahelca: odkrila jih je ena druga forumovka v trgovini TESCO, veriga supermarketov ala spar, pod blagovno znamko cherokee....ali nekak tak. Ko bom šla prvič čez, bom pogledala in bomo seveda januarske malčke oblekli user posted image user posted image  če bodo mamice hotele.....user posted image

Za gap pa ti naroči, plačaj s svojo kartico on pa ti naj časti samo poštnino....user posted image  Tak bom jaz naredila, edino, bom kolegici vrnila poštnino. Škoda, da ameriški gap ne pošilja v Kanado, kanadski pa nima baby gapa user posted image  potem bi jaz kaj drugega verjetno ne dala na malega....

Bilo bi pa res prekrasno, če bi se končno dobile. Tiste par ur pa si res lahko vzamete časa in pridete k nam na kavico. Kje po lokalih se v tem trenutku ne maram dobivat, ker od tega potem nimam drugega, kot letanje za tamalim....user posted image

Renan: jaz bi tudi pošizila, če bi se ta noč čarovnic dogajala pod mojim oknom. Za tja it in pogledat je super, sicer pa...user posted image user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 8135
   RE: januarke2006
13.10.2007 21:03:53   
rija
META22, vidim, da si na strani....kaj pa se nič več ne oglasišuser posted image

A si kaj jezna na nasuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8136
   RE: januarke2006
14.10.2007 13:34:53   
KatjaD
Madonca, da nas vsaj na prvo stran nazaj spravim...

Sem bila kar presenečena, ko nas nikjer ni bilo.
Naš mali spi kot ubit, jaz imam pa med pospravljanjem malo časa, pa moram pohvalit mojega pesjanarja, ki se je včeraj na tekmi spet odlično odrezal, in zmagal tako včeraj, kot tudi v skupnem seštevku za državno prvenstvo... Sem prav ponosna pasja mama user posted image .

Srečica - slikice so krasne kot ponavadi. Sem se pa jaz na takšne in podobne plezalne akcije že čisto navadila. Zadnjič skočim samo po kozarec vode v hišo in ko pridem ven najdem Matica na vrhu ograje okrog hiše user posted image . Sploh ne vem kako  user posted image se je spravil tja gor, ampak splezal je sigurno sam...

Rija
- upam, da se že kaj boljše počutiš...

Rahelca - upam,d a iz tega kašlja ne bo kaj resnega.

Taši - škoda, da nisi dobila nič kaj pametnega v C&A. Jaz se spomnim, da sem včasih veliko zase kupovala tam, ampak brskat je bilo vedno treba. Zdej se mi pa dejansko to ne da več.

Eno vprašanje. Koliko vaši škratki in škratice pijejo? Matic namreč odkar je bil bolan pije nenormalno ogromne količine. V vrtcu npr. popije med 8-o in 12-o 6-7 flaš (2,5 dcl) vode ali čaja, popoldan doma pa praktično še enkrat toliko. Sej vem, da je fino, če pije veliko, ampak tole user posted image user posted image user posted image . Meni se res zdi ogromno. Da sploh ne začnem s plenicami. Včasih sem ga previla 4x na dan, zdej ga samo v vrtcu previjejo dopoldan 6x !!! Potem pa sigurno še jaz popoldan 3-4x. Se mi kar meša. Pa še na kahlo ali WC zadnje čase noče več. Zjutraj se zbudi popolnoma poscan, pa spi celo noč in nič ne pije ponoči - cel poscan pomeni - plenica, pižama, spalna vreča, rjuha na postelji. Meni se že meša. Vsake 2 dni perem posteljnino in spalne vreče, ker drugače ne bi mel kje spat.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8137
   RE: januarke2006
14.10.2007 14:31:16   
renan
katjad: nič čudnega, da je polulan, če veliko pije. nekje to mora ven.user posted image   vladimir se tudi vse skozi polula, če prejšnji dan veliko popije. on sicer ne pije toliko kakor matic, ampak, ko dobi kakšen sok, kar ne more odnehat. še posebno, ko pije iz pravega kozarca mu je to taka fora, da pije na silo. ponavadi pije vodo in le te ne spije tako dosti.  jaz mislim, da otroci že vedo, kdaj morajo piti. če misliš, da je nenormalno, pa mogoče vprašaj p.

midva se pa pakirava za zg, medtem ko vladmir spi kot top.user posted image

lp, renan

(odgovor članu KatjaD)
Neposredna povezava do sporočila: 8138
   RE: januarke2006
14.10.2007 20:00:03   
Anonimen
Katja, čestitke Linku za zmago na tekmi in DP!user posted image user posted image user posted image
Špela ful malo pije. Več kot pol litra soka na dan ne spije. S sokom mislim eno čajno žličko Hippovega "prahu" v 2 ali 2,5 dcl vode (sej ne vem, kolk drži flaška, mislim, da 2,5dcl). Glih tolk, da lahk rečem, da je mal okusa, ker same vode noče pit.
Mi je pa jasno, kako ti je, ko je vse mokro in je treba ful previjat in preoblačit pa prat. Občasno ima Špela manijo in pije več, čeprav niti približno ne v takih ekstremih kot Matic. In potem je cela polulana, ker plenica spusti in jo je treba celo preoblačit, pa po možnosti še doma nismo takrat, plenica je pa težka k cegel.
Hm, ko je renan omenila, da vprašaj P - mogoče ni tako neumna ideja, ker je baje taka huda žeja znak sladkorne.

Oooo faaak, kako me je zdele tamala zadela. S čelom se mi je tako v ličnico zabila z vso silo, da se mi je zabliskalo pred očmi in so me oči fuuul zabolele, zdej me pa glava in ličnica bolita.user posted image

(odgovor članu KatjaD)
  Neposredna povezava do sporočila: 8139
   RE: januarke2006
14.10.2007 23:56:20   
Anonimen
Pa kaj se to z januarkami dogaja, da je totalno mrtvilo tukaj? Pa za srečanje se tud očitno nismo sposobne več zment.user posted image Ker zdaj že tako mrzlo ratuje, da me sploh mine it na kakšno srečanje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8140
   RE: januarke2006
15.10.2007 7:52:41   
fiona apple
Dobro jutro,

Srečica: Anže je pravi kaskader. Z našo Elo v vrtcu je en ful luškan fantek, ki me je ful na nekoga spominjal. Sem že Elo vprašala, kdo je ta fantek. Pa pravi, da Aže, kar bi bilo lahko Anže. Sedaj, ko sem videla tvojega Anžeta, pa res vidim podobnost, pa še ime imata očitno enako.

Pa res so mi slikice zbrisal- bom pa nove nalepilauser posted image user posted image .

jaz tut najraje cunje za ELO v H&M kupujem in mi še ni čist jasno, kam bomo šli  nakupovat, ko bo prerasla št. 86, ker  H&M za večje otroke nima lepih stvari oz. niso po mojem okusu.

lp/petra

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8141
   RE: januarke2006
15.10.2007 9:30:46   
meta22
rija:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ! seveda sem  besna na vas, še posebej pa na vas prekmurke, ki ste me zadnjič poslale na izlet na prekmurje- goričko v tisti jelenov hram srnice pa prašičke gledat. smo bluzili po goričkem gor pa dol, na koncu pa pristali na standardu: konji v rakičanu in letala na letališči. ne rečem , da ni blo fajn ker naš mali uživa ko jaha, ampak nama z atijem je že ful bedno poleg njega tiste kroge delat z konjem.!!!!!!

no, zdaj pa zares: nič nisem besna na vas, samo jaz včasih čez dan še dihati pozabim tolko mam vsega, ne da bi še kaj drugega počela. saj vas redno berem, ampak pisati pa absolutno ne utegnem. še sedaj si jemlem čas od pisanja priprav za nastop- opravljam namreč volontersko pripravništvo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , zraven pa še delam. pridem domov ob 4-ih potem mam za malega čas 2 uri, nato pripravljanje za šolo včasih pa še trening. če pomislim da sem lani takega časa cele dneve ždela doma v brezdelju, se začnem režat.

naš mali sonček pa zganja čist iste oslarije ko vaši. mere: 89cm, 12kg!pa mi mamo tudi duracelke v riti, ker malega čez dan komaj uspemo kaj ustaviti. sploh ne ve počasi hodit, non stop v laufu.
sma pa zadnjič z atijem doživela življenski šok: mali je kot ponavadi grizljal hruško, pa ga slučajno pogledam pa vidim da se mu je ta pro***** hruška spet zataknila v grlu. pa ga obrnem ( kot vedno) pa potolčem po hrbtu pa nič!!!! vsa panična porinem prst v grlo pa nič ne dosežem. si čahko mislite, da je v tem momentu bil mali že rahlo rdeč. takrat pa ga zagrabi user posted image , in mu s prstom po kar nekajminutnem brskanju ob pomodrelem otroku končno izruva košček hruške. jaz sem stala poleg in sem amlega že videla v grobu. ne morete si predstavlčati kako mi je odleglo, ko sem ga slišala kako diha. sem rekla, da če bo treba mu bom vse prežvekavala še pri 18-tem rojstnem dnevu. tega ne mislim več doživljat

no, enkrat se spravim pisat, pa napišem cel roman!!!!

mejte se fajn, jaz pa sem bom potrudila včasih tudi kaj dodati k čveku!

lp
meta

(odgovor članu fiona apple)
Neposredna povezava do sporočila: 8142
   RE: januarke2006
15.10.2007 11:03:28   
Anonimen
Fiona, slikice pomanjšaj tako, da širina ni večja od 400 pixlov, višina pa ni pomembna. Pol ti jih pa ne bojo brisal.

Meta22, lepo, da si se malo javila. Mi je jasno, kak šok ste doživeli, tudi mi smo ga že pred časom. Obup! Upam, da se vam nikoli več ne ponovi!user posted image

(odgovor članu fiona apple)
  Neposredna povezava do sporočila: 8143
   RE: januarke2006
15.10.2007 11:13:57   
bobika
Meta22: je moralo pa res grozno zgledati ob tem dogodku, ko se je mali daviluser posted image . No na srečo se je le dobro končalo.
Pa javi se še kaj!
Taši: ja očitno ni nekih pravih interesov za srečanje tako na štajerskem kot v ljubljani user posted image . Jaz bi pa vas tako rada videla. Ampak za popoldan po 4 uri sploh ni več za od zunaj biti, je že tako mrzlo.

KatjaD: manca tudi kar precej popije, predvsem se naceja s kakšnimi sokovi. Ampak v takih ekstremnih količinah spolh ne. Ko je Manca imela eno tako obdobje, da je veliko pila, sem tudi pomislila, da je kaj narobe z njo. In predvsem na to, da je cela familija sladkornih bolnikov, sem tudi na to pomislila. Res te ne želim strašiti, ampak ti vseeno priporočam pregled pri p.
Rahelca: pozdravite se!
srečica: končno smo dočakali slikice tvojega junaka!user posted image user posted image user posted image user posted image kaj na tako visoki postelji spi? Pa te ni nič strah, da bi dol zgrmel? Bušlica je pa res fejst vidna.
Fiona apple: joj kako lepo pupiko imate. Sem manci pokazala slikice in jih kr nprej želi gledati, pravi, da bi gledala pupouser posted image

Tako malo sem vas pokementirala. Sem pa zelo utrujena.Že dve noči nič kaj prav ne spimo. Manca je nocoj spala kar med nama v postelji. Ponovno smo prehlajeni. Manci še zaenkrat ne teče kaj fest iz noska, meni pa zopet. Ne vem a se ne pozdravim do konca ali kaj če pa sem vsak drug teden prehlajena user posted image . Pa še nobenega zdravila ne upam vzeti.
RIja: bi te prosila za tisti recept s čebulo proti prehladu, da če bo hudo da še to poiskusim.
Sem pa danes bila na odvzemu krvi in sem čakala uro in pol. Ker sem bila tešča mi je bilo že tako slabo in glava me je bolela kot hudič. Sedaj je pa že malo boljše. Sem potem hitro pojedle eno štručkouser posted image .

Lepo se imejte!



(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 8144
   RE: januarke2006
15.10.2007 11:57:27   
renan
Joj meta 22 mene bi tudi kap zraven. smo tudi mi že iskali košček jabolka v goltancu...ko boš naslednjič na goričkem, se javi. imaš vodiče na vseh straneh: na eni strani rijo, na drugi mene.user posted image

jaz sem tudi malo jezna na vas, ker prejšnji teden niste pokazale ineteresa za srečanje. grrrrrruser posted image user posted image

lep dan vsem,
renan

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 8145
   RE: januarke2006
15.10.2007 15:23:29   
Rahelca
Hojla, meni doma zmanjkuje časa za sedenja za računalnikom. Komaj imam čas zapečt kakšen DVD. Seveda vse za Saro. Imam DVD Pujse Pepe, če katero zanima. Jaz bi pa imela Smrkce, če ima katera.

Rija: z veseljem se oglasimo, vidim da si tudi ti razumska, tudi sama raje vidim, če se ne dobivam po lokalih, ker nimam nič od tega. Stalno letam za Saro. Čudno, da kg ne izhlapijo. V petek krenemo(naslednji teden), najprej uredimo grob, potem pa se slišiva. Tvoj mobi pa imam.

Danes sem pa Sari dala bolj toplo bundico. Ampak žabic ji pa še vedno nisem oblekla. Ima podložene žametne hlače.
Upam, da ju3 ne bo tako mraz.
lp

(odgovor članu fiona apple)
Neposredna povezava do sporočila: 8146
   RE: januarke2006
15.10.2007 19:17:10   
Anonimen
Rahelca, jaz bi imela Pujso Pepo!user posted image Smrkcev žal nimam, imam pa marsikaj drugega, če te kaj zanima. Samo o tem ne smeva tu, to lahko na ZS.user posted image

(odgovor članu Rahelca)
  Neposredna povezava do sporočila: 8147
   RE: januarke2006
15.10.2007 20:10:49   
bobika
Punce, kaj tiste, ki date svojim malčkom operil, a jim date tistega na katerem piše za odrasle, ali obstaja kakšen otroški?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8148
   RE: januarke2006
15.10.2007 20:16:43   
renan
Bobika obstaja otroški- v spreju in kapljicah.

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 8149
   RE: januarke2006
15.10.2007 23:05:55   
rija
bobika, ti je že renan odgovorila, jaz samo dodajam, da kupi tega v spreju, je lažje za dozirat.

jaz sem danes končno malenkost bolje, vendar me še vedno vse boli in mi je danes zdravnik predpisal malo močnejše tablete proti bolečinam in me potolažil, da bom boljša do četrtka ali petka user posted image user posted image user posted image

fak, pa tak sem že  user posted image  zdelana od teh bolečin....user posted image user posted image user posted image

mišek je pa tak priden, sploh glede na to, da danes sploh ven nisva šla, ker pri nas hudo piha....že par dni, pa ga ne upram kaj dosti ven vlačit, ker je bil skoraj cel teden na svečkah, ker se mu je vročina hotela in hotela nekak skupaj skuhat.
sumim, da je pa zdaj res od zobkov, ker je drugače popolnoma zdrav, pa ena svečka mu je prijela, da se mu tisti dan in noč vročina ni več dvignila...

zdaj pa je že dva dni brez svečke user posted image user posted image user posted image

jaz sem tak srečna.....

po drugi strani pa bijem bitko sama s svojimi mislimi, če ga ne prikrajšujem za tisoč lepih stvari s tem, da ga jemljem iz vrtca....user posted image user posted image user posted image  po drugi strani si pa mislim in za tisoče virusov....user posted image user posted image

tak sem razdvojena....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 8150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  323 324 325 [326] 327   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  323 324 325 [326] 327   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?