|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  223 224 [225] 226 227   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke
8.3.2007 21:24:22   
VRTNICA30
Kar ne morem verjeti , da vedno ko pogledam na RR je med nami dojenček več.

ČESTITKE ENCIJAN, LEJCI IN NIFRA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PA SMO DOČAKALI NAŠO PRINCESO NUŠO.

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 5601
   RE: Marčevke
8.3.2007 21:24:31   
A-N-J-A
Upsss,Žabika si me prehitelauser posted image !

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 5602
   RE: Marčevke
8.3.2007 21:24:34   
Žabika
Sem šla malo nazaj pogledat in sem ugotovila, da se nam je Encijan javila točno (natanko 07.03. ob 12:04) 24 ur predno je na svet prikukala njena princeska Zanimivo, a ne? Je pa njen zadnji post na strani 219! Je zanimivo brati kako se je začelo!

Lahko nočko,
Ž.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 5603
   RE: Marčevke
8.3.2007 21:28:17   
A-N-J-A
Žabika a misliš da če se jaz zdele spelem z rr da bom jutr rodilauser posted image ?Jaz bi bila zauser posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 5604
   RE: Marčevke
8.3.2007 21:29:23   
A-N-J-A
Lejči čestitke za hčerkicouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 5605
   RE: Marčevke
8.3.2007 21:32:31   
babri
oj,
pa se spet ful dogaja.
čestitke novim mamicam user posted image user posted image user posted image .
ja zgleda da bo na letališču 10.3. res gužva, ampak hvala bogu je velik destinacij, da se ne bomo vse v isti porodni sobi steple in kregale katera bo prava rodila user posted image .
Jaz imam sobo že rezervirano -oziroma klistiranje ob 9h zjutraj-sfrizirali se bomo pa doma, da nbe bojo imel preveč dela z lepotnimi popravki in da bomo čim prej pestval-
punce držte se in lahko noč


(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 5606
   RE: Marčevke
8.3.2007 21:49:31   
skačica
user posted image čestitke encijan za lepotičko!user posted image  Čestitke tudi Nifri za sinčka in Lejči za punčko!
Danes je pa bil en tak produktiven dan,kajne? Kar tri nove mamice? Superca.

No,naj še jaz oznanim,da mi je mentor dispozicijo odobril in je ok,zaželel mi je veliko družinske sreče in ko bom utegnila naj mu prinesem celoten osnutek diplome. Kar pomeni,da lahko začnem pisati diplomsko nalogo in mu jo prinesem v vpogled,takrat jo bova tudi prijavila.user posted image  Kako zelo sem srečna,verjetno ne rabim razlagat,glede na to,da ste mogle revce skoz poslušat kako sem bogicauser posted image .

Jutri še samo preživim razgovor z mentorjem za tisto seminarsko,ki že več kot pol leta čaka na ocenitev pa je vedno kaj narobe z njo. Me zanima kaj je tokrat našel.
Potem sem pa konec in grem lahko rodit. Kar jutri zvečer rezerviram čarter polet,draja! Je mogoče?

Drugače sem pa ravno prišla domov,smo bile tri babnice na večerjici v kitajski in smo se imele super. Jaz sem 10 dni pred rokom,druga je en mesec pred rokom,tretja pa mamica dveh punčk. Smo imele enih tem za obdelatuser posted image .

Zdaj je pa moj user posted image  prišel domov,se bova pa mal stiskala.

Če ponoči ne bom mogla spat,bom pa spet vpisala dežurstvo tle gor. Čeprav se mi dozdeva,da bo današnja noč bolj mirna.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 5607
   RE: Marčevke
8.3.2007 23:42:46   
tejčica
user posted image Nifra, čestitke za malega sinkota Samota!user posted image
Joj kolk je drobcen!
 
user posted image Encijan, čestitke za hčerkico Špelo!user posted image
 
 
Mene jutri zjutraj čaka prvi CTG. Upam da pokaže kakšno konkretno dogajanje, ker PDP je že pred vrati, jaz pa sem že pošteno neučakana. Sicer me danes vse nekaj ščipa in dol tišči, ampak tako je itak že skoraj cel zadnji mesec, pa še vedno nisem rodila.
 
Pocka, tudi ti imaš jutri CTG, kajne? Ti želim hitro akcijo!
 
Ko gledam seznam čakajočih pa skoraj ne morem verjeti. 13 jih že zamuja, 2 pa imata jutri dan D!!! Pa kaj čakajo ti otročki!?!
 
A-N-J-A, ti pa nič ne bodi neučakana! Nas je še dosti prej na vrsti in prosim da nehate prehitevat!!!
Skačica, user posted image user posted image user posted image  za uspešno dispozicijo! Pa prespano noč ti želim. 
 
Imam občutek, da bom danes jaz dežurala tu gor. Imam danes polno glavo slabih družinskih novic in ne verjamem da bom imela kaj dober spanec.

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 5608
   RE: Marčevke
9.3.2007 0:56:32   
Pikca
Nifra, čestitke za malega Samota!

Encijan, čestitke za Špelo!

 
A toliko jih že zamuja? Jej jej punce, dejmo no!
 
Tejčica, objemček in mirno nočko, jutri pa uspešen CTG!
 
Pocka, tudi tebi srečno in da se začne kaj dogajat!
 
Skačica user posted image  za dispozicijo, evo, pa je trud poplačan!
 
Blanči - super, da si doma, pa da ti ne bi bilo več treba nazaj do poroda in seveda da bo vse ok. Pa Majciko lepo pozdravi.

Ela80, kok je faca tvoja tamala! ta prva fotka je prav svetovna, tko zadovoljna izgledauser posted image !

Jaz pa sem imela popoldne prvi CTG. Vse ok, nič ne kaže, da bi se mu kam mudilo. Kot sem že navajena, pa moram jutri ponovno vodo dat... pa tudi pritisk mi bodo merili, ker imam poleg bakterij tudi beljakovine v urinuuser posted image . Upam, da bo ok, da ne pristanem slučajno v bolnici kot Blanči.

Zdaj pa lahko (in prespano) nočko in se beremo jutri!


 
 

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5609
   RE: Marčevke
9.3.2007 4:29:27   
dskubin
Evo, danes mam pa jaz dežurstvo. Kot vidim, ste vse v svojih posteljah in mirno spančkate - to je lepo user posted image . Z nami ni sicer nič narobe (nič me ne stiska, tišči, user posted image se ne premetava, še zaradi lulanja nisem vstala), samo smo imeli akcijo pred kakšno uro - se je tamali zbudil, pa mu je očka odnesel mlekca, pa je flašo slabo zaprl. Tako, da smo mogli njega (tamalega) celga preobleč, pa njegovo posteljo,.. Pa sem dala vse prat, na, zdej pa ne morem več zaspat user posted image . Pa sem prišla malo prečekirat sem gor.

Nifra, čestitke za sinčka Samota!

Encijan, čestitke za hčerkico Špelo!


Nič, bom še malce pobrskala okoli (ropotat in pucat kaj preveč ne smem, da ne bo cela hiša pokonci in ne bojo mislili, da se odpravljamo na letalo - čeprav so mogoče zaradi naše izvedene nočne akcije že kukali skozi okna user posted image ), potem pa poskusim malo it vodoravno.

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 5610
   RE: Marčevke
9.3.2007 7:15:43   
tejčica
Jutro punce!

Jaz sem proti pričakovanjem spala kot angelček! Sem pa sedaj zjutraj na papirju opazila kepo sluzi. Sicer ni bilo vmes nič krvavega, kot opisujete čep, ampak vseeno upam da je to znak, da se nekaj dogaja.user posted image  Bomo videli kaj bo CTG pokazal.

Sedaj pa šibam, ker moram prej še malo v vrtec spravit.

user posted image

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 5611
   RE: Marčevke
9.3.2007 7:19:11   
skačica
dobro jutro!

Lepo prespala noč,me je pa zdele že ven vrglo in izbrisalo cel post,ki sem ga napisala tako da zdej pišem jovo na novouser posted image . Se mi je prvič zgodilo.

Skratka,vsem hvala za user posted image user posted image user posted image  za dispozicijo,tud jaz sem srečna.

tejčica,dobro opravi na ctg,ti pošiljam enouser posted image  
blanči,si kar predstavljam kaka muka more bit tam v bolnici ležat in čakat. Upam,da greš naslednjič noter šele ko boš rojevala.

Sicer pa ne vem kaj delam že tako zgodaj zjutraj na računalniku,grem še eno kitico odspat,čeprav mi že kruli(user posted image ) po želodcu.
Danes pa ne bo nič s svežimi žemljicami,ker je mož zjutraj v službi,najin hladilnik pa bolj prazen. Zgleda,da bom danes imela postuser posted image . Tud midva morava it v šoping,da ga nafilava pa enostavno ni časa in energije. Jutri.

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 5612
   RE: Marčevke
9.3.2007 7:28:09   
malička
dobro jutro, najprej čestitke vsem novim mamicam , in prijetne zadnje dni nosečkam, sporočam vam da sem dodala slikice v album, in si jih lahko ogledate nevem zakaj pri nekaterih piše napaka ampak gredo vseeno odpret in pogledat, tako da si jih lahko ogledate geslo pa je sanja!!!!

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 5613
   RE: Marčevke
9.3.2007 7:30:34   
Pikca
Jutro,
o, saj nas je že kar nekaj vstalouser posted image .

user posted image za prespano noč (Dskubin, ti pa dopoldne nadoknadi).
Tejčica, tud jaz ti pošiljam eno user posted image  za uspešen CTG, mogoče se je pa res začelo, to bi bilo pa skoraj čisto točno po voznem reduuser posted image


Čez kakšno urco bom šla v ZD tisto vodo oddat, pol sem pa pri frizerki naročena, si bom dala pramene (narastek je že precejšen), da bom lepa mamiuser posted image .

Lep dan vsem!

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 5614
   RE: Marčevke
9.3.2007 7:45:02   
erna14
jutrouser posted image

majcika,ksenjica 78,lejci,nifra,encijan,cestitke tudi od meneuser posted image user posted image user posted image in obilo veselih trenutkov vam zelim
blanci upam da se ti stanje cim prej popravi in vazn da je z tvojimuser posted image  vse uredu.drzim pestiuser posted image
skacica CESTITAM za odobreno dispozicijo,no se dansnji dan izdrzi in potem si lahko brez skrbi in lahko mirno cakas na prihod svojegauser posted image .user posted image user posted image user posted image
tejci opa ooopaaa mogoce pa bo kmalu tud pri vas kaj,srecno na ctg-uuser posted image user posted image
 
lp
 

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 5615
   RE: Marčevke
9.3.2007 7:48:01   
Anonimen
Nifra cestitke za sinkauser posted image user posted image user posted image
Encijan pa za pupiko user posted image user posted image user posted image

tejcica ti je uspelo spati ponoci? Upam,da ja user posted image Ahaaa vidim,da si fajn spala.Ocitno pa bos kmalu vzletela tudiuser posted image user posted image
Pikca upam,da bo vse ok z vodo danes user posted image
malička user posted image je res pravi cukrcek...Pa full laskov ima,res sikana user posted image

Mali user posted image vas tudi pozdravlja se tako premetava sem pa tja zdajleuser posted image ...Se vidi,da kako sem se vstala sem ze nekaj pojedla pa je zacel z akcijo user posted image ....Da bi se zacela kaksna drugacna akcija pa zaenkrat ni na vidiku ceprav me zadnje dni mogoce ene trikrat na dan ob otrdevanju trebuha se zraven cisto mickeno boli kot pr menstruaciji.Otrdeva mi pa itak ze zadnje tri mesece nonstop....

lep dan v
sem  user posted image

(odgovor članu VRTNICA30)
  Neposredna povezava do sporočila: 5616
   RE: Marčevke
9.3.2007 7:53:02   
amy26
tejčica in Pikca danes lepo opravita na pregledihuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5617
   RE: Marčevke
9.3.2007 8:07:05   
tinaaja
user posted image
 Štorklja je marčevkam prinesla
 
user posted image 23.01. NMJ : Živa, 1010g, 38 cm in Neža, 2030g in 45 cm (pdp: 15.3.)
user posted image  09.02. Urla : Katja, 2610g, 48 cm (pdp: 1.3.)
user posted image  11.02. Majita : Ana, 2630g, 48cm (pdp: 12.3.)
user posted image    13.2. Sandra-10 : Patrik, 2200g, 45cm (pdp: 10.3.)
user posted image    21.02. *sonchek* : Anej, 2800g, 50cm (pdp: 12.3.)
user posted image   21.02. Magor : Mija, 3230g, 49cm (pdp: 7.3.)
user posted image    21.02. Zora : ?, 3270 g,  53 cm (pdp: 1.3.) 
user posted image   23.02. Force : Živa, 2840 g, 50 cm (pdp: 5.3.)
user posted image    24.02. Barči78 : Žan, 3780g, 51cm (pdp: 8.3.)
user posted image    25.02. malička : Sanja, 2350 g, 46 cm (pdp: 18.3.)
user posted image   26.02. Ela 80 : Ela, 2850 g, 50 cm (pdp: 8.3.)
user posted image    27.02. Thaiss : Matia, 3070g, 51cm (pdp: 7.3.)
user posted image    27.02. K_a_t_i : Žiga, 3320 g,  51 cm (pdp: 10.3.)
user posted image    28.02. Tekica : Klemen, 3200 g, 51 cm (pdp: 15.3.)
user posted image    28.02. Sibil : Lukas, 3610 g,  54 cm (pdp: 9.3.)
user posted image    28.02. Kr_enamami : Maks, 3800 g,  52 cm (pdp: 15.3.)
user posted image    02.03. TeDyBear : Jurij, 2680 g,  52 cm (pdp: 23.3.)
user posted image    03.03. Ksenjica78: Samo , ?g,  ?cm (pdp: 17.3.)
user posted image   04.03. freya : ?, ? g, ? cm (pdp: 2.3.)
user posted image    05.03. Klavdyk: ? , ?g,  ?cm (pdp: 12.3.)
user posted image    05.03. Sezam : Žiga, 3590 g,  53 cm (pdp: 3.3.)
user posted image    06.03. simonka: Jaka, 4165g,  53 cm (pdp: 7.3.) 
user posted image   07.03. m a j c i k a : Tija, 3280 g, 49 cm (pdp: 18.3.)
user posted image   08.03. Lejci : ?, 2660 g, 49 cm (pdp: 6.3.)
user posted image   08.03. Encijan : Špela, 3300 g, 51 cm (pdp: 11.3.)
 


user posted image  user posted image user posted image  

STATISTIKA:

12 user posted image     in     14 user posted image



Za check in in boadring za naslednji polet se obrnite na Drajo user posted image


(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5618
   RE: Marčevke
9.3.2007 8:15:59   
tinaaja
Dobro Jutro!

Tko, jaz sem se odlocila, da ne bom vec cakala na to, kdaj grem rodit.. Ker itak nimam nic zraven pri odlocitvi in se bom sam napsihirala, in bog ne daj, da bo zamujala, ker pol se bo moj odselil oz je napovedal, a bo kar v sluzbi ostal user posted image , ker bom sigurno tecna ko driska.. Tko da odpovedujem vse polete, karte,... grem z avtom, enkrat... user posted image   Tam nekje do konca maja pa ze bo prisla, a ne heheheh

Tko, drugic: skacica, bom te probala mal posnemat, namrec, sem odprla spletno stran od mojga faxa.. moram nest prijavo teme diplomske podpisat predstojinici katedre, pa eno seminarsko imam za narest, pa tko.. mal se zorganizirat.  Cestitam za dispozicijo, upam, da uspesno resis se seminarsko nalogo.
Zdaj ravno gledam, da je en rok za izpit 27.3. - ampak nekako se mi zdi, da ne bo slo user posted image

Tejcica, morda se je zacelo, pa bosta s pocko danes ze cartali user posted image

Jutranji opravki klicejo, pol bom pa res probala malo se na fax skoncentrirat.. Pridne bodte!

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5619
   RE: Marčevke
9.3.2007 8:26:12   
amy26
tinaaja, bebi bo že potrkala na vrata ko je ne boš pričakovala, tako da je res najbolje da ne razmišljaš kdaj bo in zakaj se še nič ne dogaja, tako da uživaj še teh nekaj dni kot user posted image in naredi še kaj samo zase in za svojgauser posted image  ker pol bo nekaj časa na prvem mestu samouser posted image .

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5620
   RE: Marčevke
9.3.2007 8:28:40   
Anonimen
Pa se malo mojega spijunskega sodeleza user posted image

Kopiram s sosednjega foruma user posted image
Lep dan punce!
Tokrat vam ne pise Vaihativa ampak njen bodoci moz. Rad bi vam sporocil, da je ni nihce povozil v Leclercu, ampak smo imeli danes praznovanje dneva zena v porodnisnici, kjer se nama je ob 12.31 pridruzila se Zoja, prekrasna deklica, tezka 3460 g in velika 52 cm.
V porodnisnico sva odsla malo pred 5. uro zjutraj, takoj so jo sprejeli, imela sva super babico, nato pa se je pocasi nadaljevalo. Naj vam povem, da je porod potekal normalno, vse popadke je normalno prenasala, bolecine je imela samo v skrajni, zadnji fazi poroda, ko je treba potiskati, a jih je kot prava hrabra punca lepo prenesla. In sedaj smo trije.
Zdaj pa, kot je pri ocetih navada, je treba na Zojino zdravje se nekaj spit.
Ker pa vem za debato, kaj lahko sprozi popadke, ali stopnice ali seks, bi vsem svetoval slednje user posted image Pri nama je delovalo!
Pa veliko srece vsem, ki se cakate, ter cestitke vsem mamicam se v mojem imenu.
Lp Bostjan

Vaihativa cestitke za princesko Zojo user posted image user posted image user posted image . Pa si dobila najlepse darilo za dan zena user posted image user posted image

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5621
   RE: Marčevke
9.3.2007 8:30:42   
Anonimen
No pa zgleda,da bojo user posted image le izenacle pocasi user posted image .... Lepo lepo,izbira mora bituser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5622
   RE: Marčevke
9.3.2007 8:35:08   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: amy26

tinaaja, bebi bo že potrkala na vrata ko je ne boš pričakovala, tako da je res najbolje da ne razmišljaš kdaj bo in zakaj se še nič ne dogaja, tako da uživaj še teh nekaj dni kot user posted image in naredi še kaj samo zase in za svojgauser posted image  ker pol bo nekaj časa na prvem mestu samouser posted image .


user posted image user posted image user posted image Tocno tko Amy user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 5623
   RE: Marčevke
9.3.2007 8:37:17   
tinaaja
user posted image user posted image user posted image

user posted image
 Štorklja je marčevkam prinesla
 
user posted image 23.01. NMJ : Živa, 1010g, 38 cm in Neža, 2030g in 45 cm (pdp: 15.3.)
user posted image  09.02. Urla : Katja, 2610g, 48 cm (pdp: 1.3.)
user posted image  11.02. Majita : Ana, 2630g, 48cm (pdp: 12.3.)
user posted image    13.2. Sandra-10 : Patrik, 2200g, 45cm (pdp: 10.3.)
user posted image    21.02. *sonchek* : Anej, 2800g, 50cm (pdp: 12.3.)
user posted image   21.02. Magor : Mija, 3230g, 49cm (pdp: 7.3.)
user posted image    21.02. Zora : ?, 3270 g,  53 cm (pdp: 1.3.) 
user posted image   23.02. Force : Živa, 2840 g, 50 cm (pdp: 5.3.)
user posted image    24.02. Barči78 : Žan, 3780g, 51cm (pdp: 8.3.)
user posted image    25.02. malička : Sanja, 2350 g, 46 cm (pdp: 18.3.)
user posted image   26.02. Ela 80 : Ela, 2850 g, 50 cm (pdp: 8.3.)
user posted image    27.02. Thaiss : Matia, 3070g, 51cm (pdp: 7.3.)
user posted image    27.02. K_a_t_i : Žiga, 3320 g,  51 cm (pdp: 10.3.)
user posted image    28.02. Tekica : Klemen, 3200 g, 51 cm (pdp: 15.3.)
user posted image    28.02. Sibil : Lukas, 3610 g,  54 cm (pdp: 9.3.)
user posted image    28.02. Kr_enamami : Maks, 3800 g,  52 cm (pdp: 15.3.)
user posted image    02.03. TeDyBear : Jurij, 2680 g,  52 cm (pdp: 23.3.)
user posted image    03.03. Ksenjica78: Samo , ?g,  ?cm (pdp: 17.3.)
user posted image   04.03. freya : ?, ? g, ? cm (pdp: 2.3.)
user posted image    05.03. Klavdyk: ? , ?g,  ?cm (pdp: 12.3.)
user posted image    05.03. Sezam : Žiga, 3590 g,  53 cm (pdp: 3.3.)
user posted image    06.03. simonka: Jaka, 4165g,  53 cm (pdp: 7.3.) 
user posted image   07.03. m a j c i k a : Tija, 3280 g, 49 cm (pdp: 18.3.)
user posted image   08.03. Lejci : ?, 2660 g, 49 cm (pdp: 6.3.)
user posted image   08.03. Encijan : Špela, 3300 g, 51 cm (pdp: 11.3.)
user posted image   08.03. vaihativa : Zoja, 3460 g, 52 cm (pdp: 10.3.)
 


user posted image  user posted image user posted image  

STATISTIKA:

13 user posted image     in     14 user posted image



Se malo pa bodo punce dohitele fante user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5624
   RE: Marčevke
9.3.2007 8:43:09   
urskas
Jutro,

Drage moje, z veseljem vam sporočam, da smo tudi pri nas že rodiliuser posted image user posted image user posted image .
In sicer 5.3. ob 9:44. (PDP 8.3.) in smo že doma.
Imamo pa punčko Vito, težko 3.080 in dolgo 51 cmuser posted image user posted image user posted image .

Vsem še-nosečkam želim kar najlažji porod in lepe otročičke in seveda čestitam tudi vsem ostalim mamicam, ki že veselo cartajo svoje dojenčke.

LP, urska

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  223 224 [225] 226 227   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  223 224 [225] 226 227   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?