|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke
20.7.2006 12:47:59   
Grizo
Res iskrene čestitke Malička!!! user posted image user posted image user posted image
Vidiš tvoje upanje in trma sta rešila tvojo/ega user posted image !
Upam, da je bila to največja preiskusnja v tvoji user posted image  in boš lahko zdaj v miru počivala in se veselila user posted image !user posted image user posted image user posted image

Čestitke tudi tebi Lana 22! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malička)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Marčevke
20.7.2006 13:29:09   
tejčica
Jaz sem danes s službo zaklučila malo prej. Še dobro, ker sem bila tako zaspana, da sem šla takoj ko sem prišla domov spat. In sedaj sem za par uric kot rožca.user posted image
Karina, super da se je srček tvoje male pikice že videl.user posted image  Čuvaj se!user posted image Je pa res grozno ko vidiš kaj vse nekatere doživljajo. user posted image

Anonimna, dobrodošla med marčevkami. Se kar pridno daljša naš seznam.

Malička, super!!! user posted image user posted image user posted image  Dobro da si vztrajala in srček se je le pokazal. Res enkratno.

(odgovor članu Grizo)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Marčevke
20.7.2006 16:23:17   
NMJ
zdravo marčevke. se vam lahko pridružim še jaz. za kakšen klepet in verjetno bom potrebovala kdaj tudi kakšen nasvet user posted image .
Jaz imam pa to srečo, da imam sedaj počitnice user posted image  in zato grem lahko spat ali počivat kadar mi zapaše. joj jaz bi kar spala. sicer se pa dobro počutim. pa ve?

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Marčevke
20.7.2006 17:01:39   
NMJ
aja, po mojih izračunih naj bi bil pdp 14.3.. 1. pregled pa imam šele 21.8., ko bom že 10t5d user posted image - moja G je vmes na dopustu. A mislite da bi morala iti vmes vseeno na kak pregled? čeprav berem, naj to ne bi bilo prepozno. kje je še ta datum, jaz bi pa že tako rada slišala user posted image  moje pikice.

(odgovor članu NMJ)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Marčevke
20.7.2006 20:10:16   
Lana 22
Čestitke malička!user posted image user posted image user posted image
Zdaj se nas je pa res že kar veliko nabralo! Držim pestke za vse nas, da pridemo srečno do konca user posted image !

(odgovor članu NMJ)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Marčevke
20.7.2006 21:24:10   
thaiss
Čestitke Maličkauser posted image  user posted image  Dobrodošla NMJuser posted image user posted image
Jaz sem imela  danes ful gužvo v službi, tako da sem zdaj nikakvauser posted image !! Komi čakam vikend, da se bom naspala...sam upam, da ne bo tko vroče, ker se mi potem še na plažo ne ljubi!!
Razen utrujenosti je moje počutje še vedno ok, sam kolegice mi pravijo, da ta hujše (beri bruhanje itd) še pride, tam okoli 10ga tedna. user posted image  
Kako ste ostale??
user posted image

(odgovor članu Lana 22)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Marčevke
21.7.2006 7:02:53   
karina
Čestitke....le  tako naprejuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malička)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Marčevke
21.7.2006 7:10:06   
tinaaja
NMJ - dobrodosla! Evo te kar takoj dodamo na seznam:

Bp :)

user posted image  1.3. Zora
user posted image   1.3. Urla
user posted image   2.3. Slonči
user posted image   2.3. Karina
user posted image   3.3. Lana
user posted image   3.3. Bibi
user posted image   3.3. Anonimna
user posted image    3.3. Spes
user posted image   4.3. Žabika
user posted image   6.3. Vanji
user posted image   6.3. Lejci
user posted image   6.3. Grizo
user posted image   7.3. Thaiss
user posted image   8.3. Anonimna
user posted image   9.3. Meaa
user posted image  10.3. Majita
user posted image  10.3. Sibil
user posted image  11.3. Petrinja
user posted image  11.3. tejcica
user posted image   12.4. Kr_enamami
user posted image   14.3. NMJ
user posted image  15.3. jjasna
user posted image  18.3. brinaa
user posted image   18.3. dolgolaska
user posted image  19.3  Pikica (2cmokca)
user posted image  24.3. tinaaja

Marcevke - 26 .. Wow kok se veca seznamcek user posted image user posted image

Drugace pa pupe - PETEK JE user posted image user posted image user posted image user posted image  Se pa ur in bo vikend.
Jaz bom na izi,mroda kaj probala studirat, pa malo sportat, hja mal pospravit doma user posted image , pa spaaattt.. user posted image user posted image  Naj delovni dan cim prej mine..

(odgovor članu karina)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Marčevke
21.7.2006 7:50:01   
Grizo
Zdravo NJM, dobrodošla. Uff, koliko nas že je... to bo veselo!

Jaz sem tako tako. Slabo mi je ves čas po malem, če pa ne jem vsake 2 h vsaj malo, pa me čisto zaslabi.
Pa zjutraj se zbudim čisto povožena - res kot bi me zbil vlak!

V ponedeljek pa greva z user posted image  na zadnje potovanje (upam) naslednjih par let. user posted image
Pa me kar malo skrbi kako pa kaj. Upam, da ne bom štiri tedne preživela z glavo v stranišču... user posted image

Pa ve sotrpinke user posted image ? Kako počutje?

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Marčevke
21.7.2006 8:21:59   
dolgolaska
Dobro juto  user posted image   !!!

Tudi jaz se počutim...tako,tako!!!
Pet minut mi diši kava..pet minut mi smrdi...pol lačna ku volk..pa bi jedla pa ne vem kaj bi...za znort mi paše majoneza...včer sem jo pojedla..ha ha skoraj celo tubo user posted image ...jah kaj čmo!!!
Kaj pa vam kej paše jesti????
Zmatrana sm pa da ne znam povedat,dop.je še uredu..po kosilu ni pa več nič od mene,od dveh naprej samo še zeham...Ko pa je ura 21h pa tud več gledat ne morem...groza!
Še malo pa bo konec meseca....in koooončno pride moja ginekologinja iz dopusta,....da se že enkrat naročim na pregled....JUPI!!!!!!Komaj čakam!!!!!user posted image
NMJ...dobrodošla med nami!!! Pošiljam ti velik  user posted image  !!

(odgovor članu Grizo)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Marčevke
21.7.2006 8:42:08   
tinaaja
Uff jaz moram prav potrkat. Jaz se pocutim super, brez slabosti.. No ce spustimo utrujenost. Ampak spanec pomaga :) Danes sva spala do 6:40 tko da sem skor spocita user posted image  ampak ne dvomim, da bo po kosilu treba mal panat, tko za ene dve uri heheh
Dolgolaska, jaz tud ravno jem sendvic, ki je super za nosecnice: tuna, majoneza, jajce.. Seveda kupljeno, ne doma pripravljeno. Meni drugace ful slane zadeve pasejo. Vceri sem po teku jedla lubenico. Pol me pa na enkrat cist zavrti in sem si sla narest (ne vem od kje ta zelja): fizol s cebulo in kisom. Halooo.. nic jasno. no ja, pasalo je ffuuulll.

(odgovor članu dolgolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Marčevke
21.7.2006 9:18:06   
dolgolaska
Kok to misliš dobr za nosečnice  ha-ha...user posted image   user posted image
Pa ne morem sm sadja pa zelenjave jest....ku je pa majoneza pa vsi tej sendvički tko dobri, a ne?????user posted image
Tebi paše fižol na kisu jaz pa sem predvčerajšnem za večerjo pojedla,ma ne pojedla požrla cel kozarec kislih kumaric....mater so ble dobre, ampak če zdejle pomislim da bi jih jedla....se mi pa kr želodec obrne, zanimivo a ne???Pet minut pašejo pet minut smrdijo!
Najbolj sem srečna da nimam nobene potrebe po sladkem!
Jaz že tako sama po sebi sem bolj nagnjena k debelim(sem 176cm velika pa imam 68-70kg), pa nebi bila glih rada ku tank že pri parih mesecih user posted image !A ne?
A SE JE KATERA ŽE KAJ ZREDILA??????
KAJ PA TREBUŠČKI....SE VAM ŽE KJE KAJ POZNA??????user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Marčevke
21.7.2006 9:19:50   
NMJ
Pozdravljene. Moje počutje je kar znosno. zjutraj moram takoj nekaj pojesti in čez dan tudi večkrat po malem jem. tako preženem slabost. upam, da se to ne bo dosti poznalo na kg user posted image . tudi jaz dopoldan lahko še kaj naredim, po kosilu in popoldan pa bi samo še ležala. pa tudi za kakšni 2 uri grem spat. moj user posted image  me sprašuje če bom celo nosečnost toliko spala. drugače pa tudi meni bolj pašejo kisle zadeve  (pred nosečnostjo bi pa samo sladko jedla). pa še eno vprašanje: koliko oz. ali sploh kaj z user posted image  še user posted image . mene in mojega je kar malo strah, da ne bi bilo kaj narobe.

vsem user posted image  pa iskrene čestitke tudi z moje strani in božajte svojega user posted image  bušija.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Marčevke
21.7.2006 9:42:50   
Grizo
Vidva kar veselo user posted image user posted image user posted image !
To vsi G pravijo, da kvečjemu koristi za psiho user posted image , user posted image  pa samo lepo ziblje! user posted image

(odgovor članu NMJ)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Marčevke
21.7.2006 9:50:39   
tinaaja
NMJ - normalen sex naj bi bil OK user posted image
Punce, nic bom kar vseen dala tale link, ceprav sem ze tri, ampak mi je ta do sedaj najboljsi: http://www.pregnancy.org/pregnancy/fetaldevelopment1.php
Se 6 ur do konca sluzbe user posted image user posted image

(odgovor članu Grizo)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Marčevke
21.7.2006 10:19:38   
damo
Halo, še jaz bi šla na vaš seznam.

Tudi moj test je pokazal user posted image , kar je bilo veliko ampak user posted image  presečenje (še nismo načrtovali). Zaradi dopustov imam prvi pregled v 9T5D. Upam, da bo vse vredu. PDP po mojem nekje konec marca.

Komaj čakam na izmenjavo izkušenj z vami.

LPuser posted image user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Marčevke
21.7.2006 10:40:10   
tejčica
Pozdravljene čvekice!user posted image

Končno petek, pa še službo danes zaključim že ob 14-ih.user posted image  Bom lahko prej malo zalegla.user posted image  Ampak ta zaspanost je pa res nenormalna! Pokonci sem šele 5 ur, pa bi že lahko šla nazaj spat. Zadnje dva večera me je že pred deseto zmanjkalo na kavču, vsak popoldan grem spat, prejšnjo noč pa je mala s postelje padla jaz pa sploh nisem nič slišala. Spim kot da sem v komi. V prvi nosečnosti se mi niti približno ni tako spalo. 

Vas prsa kaj bolijo? Jaz imam čisto napete in tako občutljive, da me bolijo ko grem po stopnicah dol! Bohnedaj da se jih moj dotakne.user posted image

Jaz se zaenkrat še nisem nič zredila, pa tudi kakšnih posebnih napadov lakote še nisem imela. Edino kar je, sem morala začeti jesti malico. Prej sem čez dopoldan jedla samo sadje, sedaj pa ni šans da sem na sadju do kosila. Jaz samo upam, da se v tej nosečnosti ne bom zredila tako kot v prvi, ko sem šla čez vse meje.

Tudi trebušček se mi še nič ne pozna. Sicer sem pa bolj "zalite "sorte, tako da se bo kar nekaj časa skrival pod špehcem.user posted image

Pozdravček!

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Marčevke
21.7.2006 10:41:33   
tejčica
Damo, dobrodošla med marčevkami. user posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Marčevke
21.7.2006 10:42:08   
dolgolaska
OOOOOOOOO!!!!
Še ena novauser posted image ....SUPERCA!!!!user posted image    user posted image   user posted image   user posted image
Aha zdejle mam pa še jaz eno kr eno vprašanje!!!!
Bel tok..ja vem ni nič narobe če ga imaš...jaz ga imam pa spet nimam...včasih ga imam kar toliko da imam hlačke vlažne...mislm groza...sm mislla da ne bom več rabla vložkov zdele pa to!
Ni pa problem v belem toku ampak ta bt ima malo vonja...ne da bi glih fulll smrdelo ampak malo....tko kot da se nisem umila cel danuser posted image    user posted image    user posted image
KAJ JE TO???????????????????????

(odgovor članu damo)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Marčevke
21.7.2006 10:45:12   
barbž
Ojla nosečke:)
No, se pridružujem....mislim da imam PDP 13.3. Drgač mam pa pregled šele 2. avgusta pa že ful komi čakamuser posted image Jeeej, jupi.
Jest se počutm kr dobr, sam je pa res, da mam kr dost časa za počitek k mam študentske počitnice...


(odgovor članu Grizo)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Marčevke
21.7.2006 10:51:08   
Anonimen
Ojla,
Ja prov lepo se nabiramo. No jest sm una anonimna k ma rok 8.3. Sem šla kar danes na pregled v porodnišnico, ker je moja G. na dopustu. Nosečna 7T 1D, srček lepo bije. Ja, prov res mi je pritekla solzica.
Imela sem pa skrbi, ker sem ene parkrat opazila svetlo rjav izcedek, pa pravi, da krvavitve ni, predpisal pa mi je Dabroston. 2x na dan po eno tabletko, verjetno pol na 12 ur, nič ni rekel.
Drugače se počutim kar v redu, razen to, da mi mogoče čez dan na cajte mal zaslabi, pa SKOZ bi jedla, pa zdele sm pico naročila. Komej čakam.
Bejba moja spi zdele, tko da mam cajt počivat, ker sem se pošteno polenila.
Jutri odhajamo za tri tedne na dopust, tako, da vas bo prav zanimivo brati, ko se vrnemo. Upajmo, da bo vse OK. Pa čim manj slabosti.

(odgovor članu tejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Marčevke
21.7.2006 11:09:35   
dolgolaska
....AJA...
ta moj beli tok je ne preveč gost in je bledo rumene, ah skoraj bele barve!user posted image

(odgovor članu dolgolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Marčevke
21.7.2006 11:11:47   
Anonimen
Aja no pa še to, dons na pregledu je meril v dolžino od glavice do ritike 16 mm. Men se zdi kar velik, ker za punco sem bila na pregledu tri dni kasneje, pa je bila dolga 12.8 mm. To bo dečko. user posted image

(odgovor članu dolgolaska)
  Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Marčevke
21.7.2006 11:14:23   
tinaaja
Bobrodolsi Damo in Barbž user posted image user posted image user posted image  
dodani na seznam.

user posted image  1.3. Zora
user posted image   1.3. Urla
user posted image   2.3. Slonči
user posted image   2.3. Karina
user posted image   3.3. Lana
user posted image   3.3. Bibi
user posted image   3.3. Anonimna
user posted image    3.3. Spes
user posted image   4.3. Žabika
user posted image   6.3. Vanji
user posted image   6.3. Lejci
user posted image   6.3. Grizo
user posted image   7.3. Thaiss
user posted image   8.3. Anonimna
user posted image   9.3. Meaa
user posted image  10.3. Majita
user posted image  10.3. Sibil
user posted image  11.3. Petrinja
user posted image  11.3. tejcica
user posted image   12.3. Kr_enamami
user posted image   13.3. Barbž
user posted image   14.3. NMJ

user posted image  15.3. jjasna
user posted image  18.3. brinaa
user posted image   18.3. dolgolaska
user posted image  19.3  Pikica (2cmokca)
user posted image  24.3. tinaaja
user posted image   konec marca Damo

Dolgolaska - cim manj se obremenjuj zanekrat. Ce te ne srbi, bi rekla, da je vse to posledica hormonov, seveda pa poveg G na pregledu avgusta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Marčevke
21.7.2006 11:26:29   
dolgolaska
AJOJJJJ!
Da nebi o prsih!
Ne morem lavfat..kamlu še počasi ne bom mogla hodt!
Bog ne daj da pa sem brez moderčka...si bom enga športnega brez kosti kupla da ga bom mela še ponoči gor...za vsak slučaj,če je treba na wc...ha-ha!
Bradavičke imam pa čist vnete( skelijo pa ku...)..pa delam po nasvetu prijateljice ki je pred 4 meseci rodila,vsak dan ko se stuširam si jih malo podrgnem z brisačko pa namažen z BEPANTENOM...baje si jih je dobr mal prej utrdit..ker ko bo user posted image  prvič potegnil...najbrž glih ne bo najbolj nežen, ane?? user posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?