|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke
18.7.2006 10:08:40   
dolgolaska
ZORA,koliko časa pa si ti nosečka???user posted image

(odgovor članu zora)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Marčevke
18.7.2006 10:25:45   
dolgolaska
jjasna,koliko časa si nosečka???
torej boš šla na prvi pregled,ko boš user posted image  skoraj 9 tednov??
ja jaz pa še ne vem kdaj bom imela pregled!
moja g pride delat šele 1.8. tok,da jo takrat kličem potem pa bom videla kdaj me bo naročila!!!
KOMAJ ČAKAM!!!!user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Marčevke
18.7.2006 10:26:22   
dolgolaska
jjasna,koliko časa si nosečka???
torej boš šla na prvi pregled,ko boš user posted image  skoraj 9 tednov??
ja jaz pa še ne vem kdaj bom imela pregled!
moja g pride delat šele 1.8. tok,da jo takrat kličem potem pa bom videla kdaj me bo naročila!!!
KOMAJ ČAKAM!!!!user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Marčevke
18.7.2006 11:56:13   
zora
Danes 7t5d. po izračunu na RR imam PDP 1.3., po G pa 2.3.07.

Lp

_____________________________

Zora

(odgovor članu dolgolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Marčevke
18.7.2006 16:39:56   
Anonimen
dolgolaska, jaz sem danes noseča 5t in 5d. Naročena sem pa pri 9t in 1d. user posted image

Lp, jjasna

(odgovor članu dolgolaska)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Marčevke
18.7.2006 18:55:08   
tinaaja
Halo pupe, danes se pa na tem forumu ni veliko dogajalo.user posted image
Jaz sem zapadla v tisto obdobje, ko bi spala od 21-6 in 17-20. Ce bi se dalo. Grem za eno uro spat popoldne, pol pa priguram do 9-10, da se spet zavlecem pod kouter. Tja do ene 14 je se ok, sploh ce je dost dela v sluzbi, pol pa kriza, se kosila se mi ne da jest. Drugace pa mi ni nic slabo (verjetno je poudrek na Še).. Prvic sem imela tako zahrbtno slabost, ki jo cutis cel dan, ne da ti miru, ne mores pa bruhat ali jo kakorkoli umirit.
Komaj cakam, da mine se teh 10 dni do dopusta, da bom lahko spala in se relaksirala. Pol pa direkt z morja na pregled.. Bova morala v ponedeljek startat prej z morja. Ampak za najino user posted image  brez problema.. Komaj cakam, da jo vidim.
No tko, midva greva danes se malo razvajat vn na vecerjo - njama japonska hrana user posted image  Lep vecer vam zelim. Papa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Marčevke
18.7.2006 19:28:41   
tinaaja
No se tole. Tale link mi je super - ful lepo pokaze za vsak teden, kako se razvijajo nasi user posted image  http://kidshealth.org/parent/pregnancy_calendar/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Marčevke
18.7.2006 19:41:36   
dolgolaska
iiiiijjjeeee tanaaja!!!

full dobr da si to napisla...sem takoj user posted image pogledat...kako zgleda moj user posted image !!
Zelo zanimiva stran...
Kaj pa apetit???Se ti je kaj povečal,oz.ali si se kaj zredila'????
Jaz zaenrat na srečo še ne user posted image ...nimam niti neke velike želje po hrani...

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Marčevke
18.7.2006 19:49:48   
spes
tinaaja!
 
Lahko dodaš še mene na tvoj seznamček!
Si bom lepo sama izračunala rok poroda, 4.8. pa bom videla kaj pravi ginekologinja!

Po mojih izračunih (po formuli ZM +7 dni in - 3 mesece),
je 3.3.07!!

_____________________________

Lp,Spes

(odgovor članu dolgolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Marčevke
18.7.2006 21:55:34   
tinaaja
Spes, dobrodosla med marcevkami user posted image user posted image
Dodana na seznam:
user posted image  1.3. Zora
user posted image   1.3. Urla
user posted image   2.3. Slonči
user posted image   2.3. Karina
user posted image   3.3. Lana
user posted image   3.3. Bibi
user posted image   3.3. Anonimna
user posted image    3.3. Spes
user posted image   4.3. Žabika
user posted image   6.3. Vanji
user posted image   6.3. Lejci
user posted image   6.3. Grizo
user posted image   7.3. Thaiss
user posted image   9.3. Meaa
user posted image  10.3. Majita
user posted image  10.3. Sibil
user posted image  11.3. Petrinja
user posted image  11.3. tejcica
user posted image   12.4. Kr_enamami
user posted image  15.3. jjasna
user posted image  18.3. brinaa
user posted image   18.3. dolgolaska
user posted image  19.3  Pikica (2cmokca)
user posted image  24.3. tinaaja

(odgovor članu spes)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Marčevke
19.7.2006 7:17:35   
tejčica
Pozdravljene marčevke!

Vidim da se seznam marčevk iz dneva v dan veča. user posted image  Bo marca zelo veselo.user posted image

Mene pa tako zaspanost daje... Po kosilu skoraj vedno mrknem za kake pol urce, zvečer pa me tudi tako hitro pobere, da sploh ne morem verjeti.

Drugače pa se počutim super in odštevam dneve do pregleda. Torek je že kar blizu.

Pozdravček!

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Marčevke
19.7.2006 7:44:13   
tinaaja
Dolgolaska,
meni se apetit ni kaj dost povecal. je pa res, da nikol nisem imela problema s pomanjkanjem apetita. user posted image user posted image user posted image
Pa tudi sportam se vedno,sem ravno zdaj po eni uri teka in orbitreka. Edino ful se mi hitro utrip zdaj dvigne cez 150, pol moram pa hodit med tekom. Zvecer sem taka koma, da se ne morem spravit kaj migat.

tejcica, bo pa hitro pregleduser posted image  superca. jaz se bom do svojega 7.8. se kar nacakala.
Grizo - javi se, kaj so rekli vceraj na pregledu? Si vidla srcka user posted image
Pozdravcek user posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Marčevke
19.7.2006 9:39:20   
Grizo
Tinaaja: z veseljem sporočam, da sem videla user posted image !!! Mi je kar ena user posted image  pritekla. Je bila še moja G tako vesela, da se ji je kar smejalo. Mislim, da je bila prepričana, da se ne bo tako dobro izteklo. Tudi hormoni so potrdili, da je vse ok ( v četrtek sem imela betaHcG 3030, ta ponedeljek pa že 6900).
 
In ja, govorila sem o pregledu user posted image  Moj je user posted image  videl le na 2 slikcah ultrazvoka, pa za enkrat zgleda kot ena mala amebica user posted image . Žal mi je samo, da ni videl kako bije user posted image . Bo pa šel sigurno z mano na NS, konec avgusta. Me pa ma, da bi ga naslednjič vseeno notri peljala, pa se narediva malo francoza user posted image
 
Dolgolaska: ja, avgusta bo čisto ok. Si boš prišparala kakšno mojo travmo. user posted image
 
Jutri poveva njegovim - to bo žur, ima njegov ati RD.
 
Tejčica: Jaz sem tudi takooo utrujena... user posted image sem kot lenivec, počasi z veje na vejo...spala bi ves čas. A kavo kaj pijete? Jaz sem si kupila tisto brez kofeina, samo kaj ko nič ne zadane...user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Marčevke
19.7.2006 9:43:24   
tinaaja
Grizo - juhuhu user posted image user posted image user posted image user posted image  Sem ful vesela, da je vse ok, res nobeni ne privoscim, da bi zgubila user posted image , je prevec grozno..
Ja kavico jaz pijem, sicer dve na dan. Se moram prav nazaj drzat. Mi ful pase. men je G rekla sama, da komot spijem kavo al pa dve na dan, sploh ce imas nizek pritisk. Taka kolicina kofenina ne skodi. Ponavadi pa user posted image  ne pase kavica.

(odgovor članu Grizo)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Marčevke
19.7.2006 9:50:31   
Grizo
Meni tudi fuuul paše kavica. Verjetno v mejah normale res ne škodi. Si grem kar eno skuhat...user posted image
Tinaaja, je tebi kaj slabo? Meni je če ne jem vsaj vsake 3h, ko ena user posted image . user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Marčevke
19.7.2006 10:10:46   
tejčica
Grizo, user posted image user posted image user posted image  za user posted image ! Ti čisto verjamem da ti je pritekla kakšna solzica sreče. Joj, kolk jaz to težko čakam. V torek ko imam pregled bom noseča 7t2d in upam da se bo srček že videl.

Kavo pa tudi jaz pijem. Da je ne bi pila si sploh ne morem predstavljati, ker potem ne vem kako bi se zjutraj k sebi spravla. user posted image  Spijem kakšne dve na dan, tako kot prej. Mislim da taka količina ne more škodovat. Tudi med prvo nosečnostjo sem jo pila in je bilo vse o.k.

(odgovor članu Grizo)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Marčevke
19.7.2006 10:30:51   
tinaaja
Oj, meni ni nic slabo, sem pa kar ene dva do 3 tedne za vami (PDP: 24.3.).. tko da imas se cas, da jo pridelam hehehe v prvi mi je bilo.. tko da zaenrkat se cakam. takrat pa mi je bilo cel dan slabo, ce sem jedla,c e nisem, ampak nisem bruhala.. samo tko stalna slabost.. user posted image user posted image  jaz ce ne bi testa naredila, sploh ne bi vedla,da sem noseca, ker nimam nobenih znakov.. user posted image  

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Marčevke
19.7.2006 10:44:27   
dolgolaska
Tudi meni ni nič slabo....full mi diši hrana..pol pa ko si zamislim,da bi tisto(karkoli pač)pojedla,mi pa ne paše več...se mi zdi,da jem, manj kot prej...sm kr vesela,kar se tega tiče...nebi bila rada kot tank...da me bo lažje preskočit,kot it okoli mene...pa sem velika 176 cm...user posted image    user posted image    user posted image
Punce koliko pa ste stare, če ni skrivnost??user posted image
Jaz bom čez dobre 3mesece  27 let in to bo moj prvi user posted image !

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Marčevke
19.7.2006 10:48:33   
thaiss
Pozdravljene souser posted image ,

jaz se pa ta teden presenetljivo dobro počutim, tudi utrujenost me je minila, o slabostih ne duha ne sluha... včasih me je kr malček strah da je kaj narobe user posted image

Tudi jaz kavico še kar pijem, sem sicer zmanjšala na 1-2 na dan. Sem pa fuulll žejna, tako da spijem cca 3litre vode na dan!!!

Čestitke vsem ki ste v teh dneh, oz boste v naslednjih dneh vidle svoje pikice inuser posted image !!!

Moj naslednji pregled je tako daleč (22.8.), da sploh ne vem kako bom zdržala!

A ste domačim že povedali veselo novičko??? Midva še nisva, bova pa enkrat v teh dneh.

user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Marčevke
19.7.2006 10:56:16   
tinaaja
Dolgolaska, jaz sem zaenrkat se 27:) po pocutju pa 25 user posted image
Thiass, starsem sva takoj povedala, ker so sli cez vso kalvarijo marca z nama ... in takrat sva rekla, da sta sem poveva takoj. tudi dolocenim prijateljicam sem takoj povedala. tistim, ki so vedele tudi za prvo nosecnost.
najtezje bo v sluzbi.. sef je cist razumljiv, ampak glede na to, da sem zdaj napredovala, pa morda ne bodo ravno navduseni. user posted image user posted image  no ja, najbolj vazen je moj user posted image , v sluzbi se bo ze uredilo.. 

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Marčevke
19.7.2006 11:10:58   
Grizo
Jaz bom čez 11 dni 26, to bo pa moj/a prva user posted image .
Pa nimam problemov v službi user posted image ..., ker še nimam službe. user posted image
Sem ravno končala šolo. Tako, da jo moram zdaj po hitrem postopku najt, preden se mi vidi user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu dolgolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Marčevke
19.7.2006 11:21:53   
Vanji
Tudi pri meni so stvari podobne, slabi me skozi cel dan, vendar bruham ne. Najbolj slabo mi dela, ko pojem, takrat moram za nekaj deset minut odležat. Najslabše je popoldne in zvečer (utujenost, slabost). Drugače pa sem še kar O.K. Trebušček in prsi pa so se mi že kar lepo napeli.

Pregled imam 27.7., po mojih izračunih pa je PDP  6.3..

A mogoče katera od vas ve, če imajo v Postojni 3D ultrazvok za NS, ter koliko časa prej se je potrebno naročiti. A ima katera telefonsko št. , ter mogoče že osebno izkušnjo o NS v Postojni? 

Lep pozdrav

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Marčevke
19.7.2006 11:51:17   
thaiss
jaz sem jih imela januarja 28;)).... stara koka hhhaaaahhhaaauser posted image user posted image

Vanji jaz imam izbranega G v Postojni; vem da delajo morfologijo z 3D, za NS pa ne vem.
Moj G je trenutno na dopustu, bom preverla ko se vrne.
Lahko pa pokličeš;
NAROČANJA na samoplačniške 3D UZ PREGLEDE:

Najugodnejši čas za pregled je 278. do 30. teden nosečnosti.
Preglede predvidoma opravljamo ob ponedeljkih in torkih popoldan. Pregled traja do 30 minut.
Cena pregleda: 12.000,00 SIT.
Naročanje: telefon št. 05 720 40 08 v dopoldanskem času ali po e-mailu: info@bolnisnica-po.si


http://www.bolnisnica-po.si/

(odgovor članu Vanji)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Marčevke
19.7.2006 11:54:00   
malička
spet se javljam ker rabim nasvet. nisem šla na abrazijo ker sem jo odklonila. Noseča naj bi bila 6 tednov ampak jaz sumim da sem manj in tudi zdravniki so rekli da je to ena od možnosti, bila sem na štirih ultrazvokih in so mi rekli da ne vidijo srčka češ da bi ga že morali rekli so da to naj nebi bila normalna nosečnost hormon beta hcg pa kar raste včeraj je bil nekaj čez pet tisoč, zanima me če katera ve kdaj se mora slišati srček in za koliko mora ta hormon zrasti v enem dnevu, jutri imam kontrolo potem pa bom počakala, da vidim če bo čez teden dni kaj drugače, zdravniki so rekli da mi to nič ne more škoditi tako da sem se odločila da bom raje počakala, rada bi vaše nasvete-hvalla!!!!

(odgovor članu dolgolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Marčevke
19.7.2006 12:10:53   
Anonimen
čau mamice marčevke!!!! Predvsem tistim ki boste rodile po 21. marcu želim čim več mirnih živcev ker ovnčki smo prave male zverine user posted image , jst veliki oven bom marca 2007 dopolnil 30 let, en mesec prej pa pričakujem svojega prvega Vodnarčka........ Uživajte!!!!!user posted image

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?