|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   malica v vrtcu
3.9.2010 9:26:03   
2.2.
zanima me ali pripada otroku popoldanska malica v vrtcu če ne spi. oz ni do 14h ali dlje.
namreč hčerka je v vrtcu do 12h ker  več ne spi podnevi in tudi noče ostat počivat zdaj pa ali jo popoldanska malica pripada, ji bi mogle vzgojitljice dat od odhodu domov?  plačujem normalno kot da je v vrtcu do 14h.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: malica v vrtcu
3.9.2010 9:29:59   
lake
Seveda, ponavadi jo dajo v vrečko in za domov. 

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: malica v vrtcu
3.9.2010 9:41:54   
minabo
Moj sin jo dobi ob odhodu ob 12h.

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
3.9.2010 9:44:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu minabo)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: malica v vrtcu
3.9.2010 9:45:18   
zmajaz
Mi je pa nismo dobili. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: malica v vrtcu
3.9.2010 9:46:17   
pety78
Pri nas je pa za doplačat. user posted image

_____________________________



(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: malica v vrtcu
3.9.2010 9:51:10   
KIKI****
Pri nas je za domov ne dajejmo zaradi enega samega razloga. Enkrat se je zgodilo, da je nekdo izmed staršev (tisti najbolj picajzlast) prnesu domov jogurt in štručko in je bil jogurt predrt. Vzgojiteljica je vztrajala pri temu, da je dala cel jogurt, starši pa, da bi se lahko pokvaru in da ga oni niso predrli.

Malica je v vrtcu, če otrok odide po kosilu je ne dobi.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: malica v vrtcu
3.9.2010 9:53:45   
jera3
Mi jo dobimo, če gremo po kosilu domov.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: malica v vrtcu
3.9.2010 9:59:27   
uškinamama
Je v skrajšanem programu, od 8-14 in smo se pri vpiso odločili, da bo brez popoldanske malice. Je pa na roditeljeskem sestanku bilo poudarjeno, da se popoldanska malica poje v vrtcu in je ne bodo dajale za seboj.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu jera3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: malica v vrtcu
3.9.2010 10:00:14   
agataema
Pri nas je stvar taka, ali jo otroci pojejo po tem ko se zbudijo ali pa nas čaka zunaj v škatlji, ki je za vsakega otroka posebej. Ponavadi je malica kar velika in vedno dobimo nekaj za domov. Ali sok, jogurt, žemljica...

Če plačuješ normalno, mislim da bi jo morali dobiti.

(odgovor članu jera3)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: malica v vrtcu
3.9.2010 11:29:50   
Najaa
Vsake otrok je upravičen do popoldanske malice in če gre prej domov, mu jo morajo dat zraven. Razen za skrajšane programe ne vem, kako je.

(odgovor članu agataema)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: malica v vrtcu
3.9.2010 11:35:37   
MissLady
mi jo tudi dobimo za domov, če gre po kosilu ob 12h domov

_____________________________

27.9.2007 sem prvič občutila čisto srečo, ko sem prvič prijela svojo štručko.
27.10.2010 pa se nam je pridružil še en sonček in sedaj je naše življenje še svetlejše in še toplejše, saj nam svetita kar dva sončka.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: malica v vrtcu
3.9.2010 12:23:33   
NEVA-1
IZVIRNO SPOROČILO: jera3

Mi jo dobimo, če gremo po kosilu domov.


Mi tudiuser posted image

(odgovor članu jera3)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: malica v vrtcu
3.9.2010 12:32:56   
bučkabb
skrajšan program jo pri nas nima, ker je tudi ne plača

če pa v normalnem programu gremo prej domov in jo ne poje v vrtcu jo dobimo za domov, s tem da smo mogli podpisati izjavo, da ko hrana zaposti prostore vrtca je naprej naša odgovornost in skrb, nam jo pa vzgojiteljica da v roke, da takoj vidimo če je vse vredo, potem pa ni več na njihovih bremenih 
to pa zaradi tega, kot je že napisala ena, da se je dogajal da so potem starši trdili, da je bil jogort napihnjen (ko so ga en dan po avtu vozil, al pa v rugzaku pozabl),pa sadje nagnito in nevem kaj še....

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: malica v vrtcu
3.9.2010 12:41:49   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: lake

Seveda, ponavadi jo dajo v vrečko in za domov. 


Isto pri nas.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: malica v vrtcu
3.9.2010 12:43:28   
Čebel@
mi jo dobimo za domov

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: malica v vrtcu
3.9.2010 13:15:58   
2.2.
bom drugi teden vprašala kako je z tem. sicer zdaj je komaj začela hodit v vrtec in sem še nova v tem. jaz tudi mislim da bi jo mogli dobit za domov, ker marsikateri otrok, ki spi  tudi ne je potem tiste malice ker jih že starši čakajo. nevem. hvala za odgove.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: malica v vrtcu
3.9.2010 13:40:04   
Dudica1
Če plačaš zakaj jo potem ne bi dobila!!!

Pri nas jo dobiš,kadarkoli po kosilu greš domov.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: malica v vrtcu
3.9.2010 13:57:24   
2.2.
sicer zdaj razmišljam ,ker tamala noče spat v vrtcu(niti doma več ne spi čez dan) da bi jo imela samo do kosila-a je potem kaj ceneje vrtec?
za zdaj je prijavljena no sem rekla da bo bila od 7-14h. samo če noče spat kaj mi drugega preostane kot da jo hodimo po kosilu iskat.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: malica v vrtcu
3.9.2010 14:55:28   
Anonimen
Pri nas se zaradi "hassap-a" ne sme odnašati hrane ven iz vrtca. Ničkolikokrat je ostal kak kos kruha na toboganu, v peskovniku...in ne dovolijo več!

(odgovor članu 2.2.)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: malica v vrtcu
3.9.2010 17:34:57   
mamamajča
Nam je ne dajo nikoli! Plačamo pa in se mi ne zdi fer. Tako kot mnogim drugim staršem ne.....




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: malica v vrtcu
3.9.2010 21:06:55   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: *rebecca*

Pri nas se zaradi "hassap-a" ne sme odnašati hrane ven iz vrtca. Ničkolikokrat je ostal kak kos kruha na toboganu, v peskovniku...in ne dovolijo več!


Kaj pa je to? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: malica v vrtcu
3.9.2010 21:09:59   
Dudica1



IZVIRNO SPOROČILO: 2.2.

sicer zdaj razmišljam ,ker tamala noče spat v vrtcu(niti doma več ne spi čez dan) da bi jo imela samo do kosila-a je potem kaj ceneje vrtec?
za zdaj je prijavljena no sem rekla da bo bila od 7-14h. samo če noče spat kaj mi drugega preostane kot da jo hodimo po kosilu iskat.
 

pomoje ne bi blo nč cenejše

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: malica v vrtcu
3.9.2010 21:17:59   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: *rebecca*

Pri nas se zaradi "hassap-a" ne sme odnašati hrane ven iz vrtca. Ničkolikokrat je ostal kak kos kruha na toboganu, v peskovniku...in ne dovolijo več!


Kaj pa je to? user posted image



HACCP (angleška kratica Hazard Analysis Critical Control Point, kar pomeni analiza tveganja in ugotavljanja kritičnih kontrolnih točk) je mednarodna metoda zagotavljanja varne prehrane. Določila HACCP so obvezna za vse pridelovalce krme za živino, poljedelcev, živinorejcev, transport, skladiščenje živil, gostince, trgovce z živili in predelovalno živilsko industrijo. V podjetju uvedejo HACCP na osnovi načrta v štirinajstih korakih, ki poleg tega vključujejo sedem osnovnih načel.

to je na kratko, se ga pa držijo pri nas v vseh ustanovah, kjer se pripravlja hrana

ne vem pa v kakšni povezavi je z odnašanjem hrane ven... bolj mi je znano kot kontrola priprave


< Sporočilo je popravil majana79 -- 3.9.2010 21:19:07 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: malica v vrtcu
3.9.2010 21:18:04   
Najaa
Ne, nič ne bo cenejše. Če hočeš cenejše, jo moraš dat v skrajšan program, če ga vrtec ima. To pomeni ali 4 ali 6 ur.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
Kdo so otroci, ki nimajo alergij in niso b...
Večina se nas z veseljem spominja odraščanja, pri katerem je bilo igranje v blatu in pesku vsakdanja dejavnost in pogost...




x
rbdx3

katero ime vam je naj bol všeč???

anja (67%)

jerneja (16%)

vera (3%)

dulce (6%)

katero koli (8%)


Število vseh glasov: 428

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!