|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mini boxerce
8.10.2004 8:45:12   
dory
Oi

imam vprasanje, a katera ve, koliko je najmanjsa stevilka boxerc za fantke...za fizioterapijo morm kupit spodnje hlacke, pa bi najrajs kr boxerce :)


hvala za odgovor :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   mini boxerce
8.10.2004 8:49:52   
Anonimen
:ups:teja ciao,sicer ne vem za številko,jaz to na oko kupim.Škoda da ne moreš v Palmanovo,tam so imeli na izbiro,kar ti srce poželi.Midve z Katjo sva kupili seksi kopalke boksarce..imajo pa tudi spodnje perilo v tem stilu:)-Pozdravčke vama dvema:kuza::muca:

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   mini boxerce
8.10.2004 8:51:08   
Anonimen
Po mojem je bolje navadne spodnje hlačke, ker če se polula, ne teče toliko naokoli, kot pri bokserkah. Saj je verjetno smisel v tem, da hočejo imeti spodnje hlačke. Sicer pa spodnjih hlačk za majhne fantke pri nas skoraj ni. Sem in tja dobiš kakšne za 4 leta, za 2 je pa že velika kriza. No, ja Schiesserjeve imajo za 1.5000 SIT. Mi smo morali ponje v Avstrijo, kjer smo jih v C&A dobili po 200 SIT - ful fletne in mehke. Ampak to so navadne spodnje hlačke. Bokseric sicer nisem gledala, ampak moj fotografski spomin mi malo sugerira, da so jih tudi imeli.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   mini boxerce
8.10.2004 9:42:26   
Donja
V Mariboru je poleg Tuša Metro trgovina in tam sem kupovala spodnje hlačke za mojega srčka. Pa te micene sem videla tudi v Family shopu.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   mini boxerce
8.10.2004 10:06:50   
malika
Jaz imam doma ene sposojene pa piše št. 56.So pa tak mini, da so pomoje to res najmanjše. Kupljene pa so v H%M.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   mini boxerce
8.10.2004 10:53:41   
KatjaP
V Skiniyju v Nm je najmanjša št. 92. Manjših še nisem zasledila oz. lani so imeli v Leclercu akcijo in so jih imeli tudi št. 86.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   mini boxerce
8.10.2004 12:28:15   
TARA in MAJ
Tudi mi imamo za fizoterapijo boksarce kupili pa smo jih v takotu v Kranju:muca::kuza:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   mini boxerce
8.10.2004 14:00:49   
dory
Punce hvala vam...



:rozica: za vse :)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   mini boxerce
8.10.2004 14:02:48   
Anonimen
Teja, dej mi povej zakaj mora met sp. hlačke na fozioterapiji?:zmeden::zmeden::zmeden:
:fis:

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   mini boxerce
8.10.2004 14:03:55   
dory
ja da pipca ne nese tko dalec okol :)...sam navadne gate so mi tko tko...pa ce bi se dal bi mela kr boxerce :)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   mini boxerce
8.10.2004 15:28:17   
Anonimen
Aha. Zakaj pa ne sme met pleničke?:ups::ups::ups:

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   mini boxerce
8.10.2004 19:19:18   
TARA in MAJ
pleničke ne sme:kuza::muca:imeti ker pravi da z njim lažje dela ker ga nič ne veže mora pa imeti dvojne spodnje hlačke če se v ene slučajno polula tudi doma naj bi vadili brez pleničke čeprav se tega vedno ne držim. lp.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   mini boxerce
10.10.2004 15:04:26   
Anonimen
Ali pa če kupiš kar kopalkice!? Tiste, čisto ta male, so po kilah. Ne prepuščajo, če se polula, pa še za v bazen jih boš lahko imela (oziroma jih bo lahko imel, tebi bodo najbrž premajhne...)

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?