|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mirena pomoč..
15.1.2009 12:30:22   
TinKiCa1
Sem že napisala tam pod mireno vsaditev..pa ne vem..mogoče se ne vidi prav dobro, pa sem samo semle prekopirala!! prosim za katerokoli mnenje! hvala

hej hoj!! Jst mam pa tud še eno vprašanje glede tega!! zdej mam mireno..hmm..nekje 6-7 mescov! Pač začetek je bil itaq vs zmeden pri tem, in vse tko! morm rečt, da sem zelo tadovoljna z njo..kar se tiče menstruacij in vsega..odlična zadevica! joj ko pa pride tale ovulacija..rekla mi je G da je to vse vredu in prov..ampak mene tako zravn mehurja na levi strani ščipat začne..in to res hudičevo boli! samo še zvijem se, vzamm dva naklofena in boga lohk prosim, da popusti po kakšnih pol urah! ampak to je iz mesca v mesec bolj pogosto..kar na dva dni se to pojavi v enem tednu..in če tablete primejo, sem lahko še vesela! mi lahko katerapo ve kaj več o tem? hvala in upam, da bom kaj izvedela!! lp


_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mirena pomoč..
15.1.2009 21:21:07   
CLAUDY11
sem jo dala po 6 mesecih ven ker sem po cel mesec krvavela in me je vse bolelo G pa tak vedno reče da je vse ok je bla pri men prav tegotna ko jo je na mojo željo dala ven in od tedaj mam M na 28 dni brez bolečin in brez slabosti in bolečih prs

(odgovor članu TinKiCa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mirena pomoč..
15.1.2009 21:29:16   
kamilija
hm..mene tud nekaj ščipa ja..tko proti večeru. Mam mireno 2 meseca. Zdej me par dni.

(odgovor članu CLAUDY11)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mirena pomoč..
16.1.2009 7:42:05   
TinKiCa1
hvala obema..meni drugače mirena zelo odgovarja..skoraj ni menstruacije, ni nobenih bolečin ob menstruaciji (prej ni šlo brez tablet), prsi me ne bolijo..vse je odlično! samo med ovulacijo je pa polom to! Bolečine so tako močne, da ni za opisat! in danes jih pričakujem spet:(

_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mirena pomoč..
16.1.2009 9:02:29   
ninachow
mireno imam 3 mesece. prej sem imela menstruacije na 28 dni, po 4 dni, brez bolečin. trenutno stanje: bolečine ves mesec, menstruacije na 18 dni, trajajo 10 do 14 dni. khm?

(odgovor članu TinKiCa1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mirena pomoč..
16.1.2009 9:10:50   
TinKiCa1
auch..jst sm mela pa prej na 28dni, do zdej sm mela pa več kot mesec k je ni blo, zadn mesec pa se mi zdi da je skoz! Pa ravno me je začelo spet boleti..dva dni nazaj me je, zdej me sprt..obup res! Ja kaj pa pol namesto tega? katera kontracepcija? Tabletke definitivno ne..ker mam full nore hormone:)

_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu ninachow)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mirena pomoč..
16.1.2009 9:20:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ninachow

mireno imam 3 mesece. prej sem imela menstruacije na 28 dni, po 4 dni, brez bolečin. trenutno stanje: bolečine ves mesec, menstruacije na 18 dni, trajajo 10 do 14 dni. khm?


Podobno je pri meni. In vse tole mi že počasi preseda. Jaz jo imam pa 10 mesecev in se še vedno ni uredilo. Skoz nekej curlja. Prej pa nisem imela nobenih problemov. Pa moja G govori, sej bo, sej se bo uredilo... bla bla bla. Če se bo to vleklo še nekaj časa jo bom šla kar ven dat. Kaj pa čem? Mi grejo izcedki že na živce. Pa trajajo tudi po teden do 10 dni. Pa tri dni vredu, pa spet en teden izcedek,...

(odgovor članu ninachow)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mirena pomoč..
16.1.2009 9:21:49   
Anonimen
Pa včasih je bilo tako, da sem imela 1 teden menstruacijo, pa 28 dni mir. Zdej imam pa 28 dni menstruacijo, pa teden dni miru. Al pa še to ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mirena pomoč..
16.1.2009 9:27:27   
TinKiCa1
res ne vem..a nam to ne odgovarja ali kaj je..ker tudi ta bolečina ni ravno luštna..in mi je naprimer smešno, kako to, da samo na eni strani boli, na ddrugi pa nič.mogoče pri meni razmišljam tudi to, da se je kej premaknilo, ker to traja 2meseca, prej pa ni nikoli to bilo..mam jo pa od maja notri!! ne venm no..vse je čudno! tudi izcedek je bil čuden (bel tok), mam cel del še s tem..ggrrrr

_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mirena pomoč..
19.1.2009 2:19:37   
andread
Jaz imam sedaj mireno v sebi že 4 leta in pol. Sem zelo zadovoljna, predvsem zaradi tega, ker je odlična zaščita in nimam več menstruacije. Prej sem imela navaden maternični vložek že 10 let in sem imela zelo močne in dolge menstruacije. Meni je super in sploh ne veš da ga imaš. Bolečin nimam pa nobenih, nikoli. Menstruacija pa mi je popolnoma izginila po približno 8. mesecih. Edina težava, ki pa jo imam je: da sem se zredila za 8 kg (čeprav mi G govori, da ne mora biti od tega vložka, ker je lokalna zaščita s hormoni) in malo se mi je obarvala koža nad ustnico (vendar se mi sedaj, ko se izteka rok trajanja vložka to ne opazi več toliko).
Ko ga bom dala ven, bom verjetno spet vzela novega.
Mogoče bi morala edino kdaj na kakšno krvodajalsko akcijo, da si malo prečistim kri.
Andrea

(odgovor članu TinKiCa1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mirena pomoč..
19.1.2009 14:16:37   
TinKiCa1
Hvala za tvoje besede!! ja sej drugače sem jaz zelo zadovoljna z njko..samo ta bolečina ko je prišla..to je tisto edino, kar je zdaj narobe! zato pa me zanima. če je možno da se mirena kdaj premakne?! lp

_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu andread)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mirena pomoč..
20.1.2009 8:30:38   
Anonimen
Jaz bi pa imela eno vprašanje. Kdaj po odstranitvi mirene lahko zanosiš? Moraš čakati prvo menstruacijo? Ali po odstranitvi kakšen čas krvaviš? Hvala za odgovore!

(odgovor članu TinKiCa1)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mirena pomoč..
20.1.2009 9:15:37   
Anonimen
Jaz bi imela pa drugo vprašanje.
Kdaj ti jo lahko vstavijo? Nekje sem prepbrala, da pri prvem obisku G, torej 6tednov po porodu. Ampak kaj če pa dojiš? Lahko vseeno?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mirena pomoč..
20.1.2009 12:25:54   
metuljčica1
Tudi če dojiš ti jo lahko vstavijo.Meni so jo nekje 6tednov po porodu.Sem še polno dojila, pa baje ni vpliva na mleko, no pri nas ga tudi ni bilo.Se mi je pa stanje uredilo tam nekje 8mesecev po tem ko so mi jo vstavili in sem zdaj ko jo imam že več kot leto dni z njo zelo zadovoljna.Menstruacije imam zelo šibke in kratke, edino prsi me včasih bolijo tudi ko nimam menstruacije, ampak se da potrpet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: mirena pomoč..
20.1.2009 14:34:35   
TinKiCa1
o kaj bi dala za bolečino prsi!!:) da bi vsaj lahko zamenjala:)

_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu metuljčica1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: mirena pomoč..
20.1.2009 18:05:37   
metuljčica1
Pa saj mam js tut včasih kake bolečine, sam so milina proti krčam ki sem jih mela pred mireno.Saj se ti bo uredilo boš vidla

(odgovor članu TinKiCa1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: mirena pomoč..
20.1.2009 18:27:52   
TinKiCa1
ja jaz res upam, da se bo!ker je ne bi rada dala vn..men je drugače odlična..ker imam pa zelo močne hormone, mi nič drugega sploh ne odgovarja! mene moti to, ker to so res bolečine..zakaj se je t pojavilo zdaj pa ne že na začetku?:(

_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu metuljčica1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: mirena pomoč..
20.1.2009 18:43:42   
brnkefca
Pozdravljene!
Včeraj mi je ginekolog vstavil Mireno...boleleo je kot sam hudič...je normalno, da sem danes že cel dan narahlo omotična?...ko berem vaše izkušnje me postaja malce strah...user posted image

(odgovor članu TinKiCa1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: mirena pomoč..
20.1.2009 19:17:32   
metuljčica1
tinkica1.Sem ravno zadnjič govorila s kolegico,ki tut ma mireno že eno leto, je zdaj mela take bolečine da je 2 dni sam ležala pa jedla tablete.Pride kak tak mesec.Meni je tut večkrat ful slabo, pa glava me boli, sam nekak preguram, ker pač potrebujem zaščito in mi mirena najbolj odgovarja, ker mi je po tabletah še bolj slabo.Če nebo boljše pa pojdi do ginekologa pa naj ti razloži kk pa kaj.Vsako telo različno sprejme tujek, vse je za neki dobro pa za neki slabo.

(odgovor članu brnkefca)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: mirena pomoč..
20.1.2009 21:08:34   
TinKiCa1
to pa je res..si me že malo s tem potolažila, da nisem edina na tabletih..tudi jaz rabim zaščito..obvezno ja! in tole ja..bomo probal še mal stisnt..upam, da bo res bolš!! hvala za vse:)
brnkefca..jeto normalno ja..par dni zna bit kar malo čudno, da telo to sprejme!! mene je samo na začetku ko mi je notri dala, pol je blo pa vredu.sm pa skor skp zlezla takrat ja:)


_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu metuljčica1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: mirena pomoč..
20.1.2009 21:53:20   
majčyca
Pozdravljene punce!
Jaz imam mireno leto in 2 meseca in ko mi jo je ginekolog vstavil, me je to tako bolelo, da ne znam opisat, tam sem potem skupaj padla, dali so me na kisik, da sem malo prišla k sebi, potem pa sem imela še kar nekaj dni ful bolečine in take čudne občutke. Potem je ta bolečina minila. Menstruacijo pa imam nekje na mesec in pol do dva meseca, pa še to samo bolj nek izcedek, nič kaj prav. Glede bolečin pri menstruaciji pa je zdaj tako, da včasih me vse boli preden prihaja user posted image , drugič pa nič kaj. Sicer pa grem jaz 18.2. do ginekologa, da mi jo odstrani, ker si zelo želim/va user posted image .

Upam, da vsem te bolečine čimprej minejo.

Lep večer vsem!

(odgovor članu TinKiCa1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: mirena pomoč..
20.1.2009 22:36:41   
CLAUDY11
tudi jaz sem se po vstavitvi mirene zredila za 5 kil in se jih nikakor ne moram znebit!!!!! PA čeprav jo že nimam skoraj eno leto nikakor ne moram zanosit!!  pri ta prvih dveh nisem imela probleme sam da se mi je M uravnala že sem bla noseča!!!  zda jo mam že 1 leto (po odstranitvi mirene) na 28 dni pa ničuser posted image   upam da nam vseeno rata tebi pa želim čimmanj bolečin!!!



tebi pa da šimprej zanosiš!!!!!

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: mirena pomoč..
21.1.2009 13:21:18   
brnkefca
...še eno vprašanje imam...kako je s kontrolo teh nitk?...me je strah, da vse skupaj ne pade ven user posted image ...oz. na koliko časa se naj to kontrolira...saj je v navodilih,ki so bile zraven Mirene vse napisano, ampak me zanimajo vaše izkušnje user posted image ...

(odgovor članu CLAUDY11)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: mirena pomoč..
21.1.2009 13:30:02   
metuljčica1
Jaz sem bila do zdaj enkrat na kontroli, pa jo imam približno leto in pol.Na začetku sem nitke sama lahko zatipala potem pa nič več.Sem vsa panična klicala ginekologu, pa je setra rekla da je normalno da se čez nekaj časa ne čutijo več.Me je potem naročila za pregled, ki ga imam februarja, bomo vidli če je to res normalno.Ne vem na kolk časa je potebno ginekologu na pregled jaz hodim itak vsako leto vsaj enkrat, bom pa vidla kaj bo zdaj povedala.

(odgovor članu brnkefca)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: mirena pomoč..
21.1.2009 18:01:50   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: CLAUDY11

tebi pa da šimprej zanosiš!!!!!



HVALA!!! Tudi jaz tebi želim, da res čimprej zagledaš user posted image user posted image !!! Vso srečo!!!
Jaz sama teh nitk nisem čutila, je pa mi fant rekel, da jih je na začetku čutil pri user posted image , zdaj pa tudi več ne. 

< Sporočilo je popravil majčyca -- 21.1.2009 18:11:14 >

(odgovor članu metuljčica1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?