|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   navadno mleko
27.3.2006 11:41:12   
AKŠ
.

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: navadno mleko
27.3.2006 11:44:32   
AKŠ
spet jaz...

zanima me, kdaj ste najhitreje svojim sončkom zamenjale adaptirano mleko z navadnim in lew tega redčile z vodo...

moja ima polnih pet mesecev - torej teče šesti. Kolegica je začela svojemu dajati navadno mleko z petim mesecem, ko je začel z gosto hrano.....se vam zdi to prekmalu, ali lahko tudi sama poskusim?

kaj pravite?

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: navadno mleko
27.3.2006 11:48:06   
mamči
Jaz pri  prvem šele po 1.letu, sveže kravje polnomastno, nič razredčeno, prekuhano. Pri drugem imam namen enako uvajat.

Meni se zdi absolutno prezgodaj.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: navadno mleko
27.3.2006 11:49:56   
Seven*
Prezgodaj. Pocakaj do enega leta. Na to temo je bilo ze ogromno napisanega, poisci z iskalnikom "kravje mleko". Cemu hiteti?

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: navadno mleko
27.3.2006 12:01:17   
taška30
Jaz sem šele pri 10,5 mesecih poskusila z mlekom v prahu (pediater rekel, da lahko, da je boljše kot 'tekoče' kravje), pa ga ni preveč marala in je 3 dni bojkotirala večerno mleko. Potem smo šli nazaj na Aptamil in sem se odločila, da tako tudi ostane do 1 leta.
Ji pa dam malo alpskega že tam od 6.-7.meseca recimo v pire, špinačo...ampak minimalno. Mlečne kašice sem vedno delala z adaptiranim, le sedaj ji z mlekom v prahu (v kašici jo pa ne moti).

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: navadno mleko
27.3.2006 12:47:48   
Anonimen
Prvič pri 5 mesecih in drugič pri 6. mesecih. Nobenih reakcij

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: navadno mleko
27.3.2006 12:57:49   
Anonimen
js sem naši okol 8. mesca, pa sem ji že hotla dat pri dopolnjeni 6 pa pol, pa ga ni hotla pit razredčenga z vodo in sicer alpskega. seveda ne k pa je ogabn k sto matr. pol pr 8. mescih sem ji dala kr lepo nerazredčenga in ga je lepo sprejela nobenih reakcij in tko da smo kr na hit prešoltal.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: navadno mleko
27.3.2006 13:18:47   
Anonimen
Pri 6-7 mesecih alpsko 3,5

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: navadno mleko
27.3.2006 16:04:48   
skuštrana
Priporoča se adaptirano mleko do prvega leta starosti, vendar moram priznati, da sem jaz naši punci začela dodajat kravje mleko pri 10 mesecih. Ni prenesla adaptiranega mleka, nekaj časa sem vztrajala na rižinem in sojinem potem pa sem prešaltala na kravje. In ni imela nobenih težav.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?