|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ninica ?
9.8.2006 22:59:28   
abi
Olja,
zanima me nasledje: imajo vaši sončki v posteljici kakšno "ninico", medvedka ali spančkajo brez vsega?

*Pozdravček *
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ninica ?
9.8.2006 23:01:03   
Anonimen
Moj brez vsega

(odgovor članu abi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ninica ?
9.8.2006 23:07:08   
Pupica
Navihanka ima Nino, to je kuža ki poje uspavanko če ga povlečeš za rep.Pravzaprav ima sedaj dva taka kužka, ker je mamic enga dala v stroj prat pa je nehal petuser posted image
Malček pa stiska k sebi vsakkršno pleničkouser posted image

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ninica ?
9.8.2006 23:10:25   
Jančika_
Naš tavečji (2 leti) ima tisto pikapolonico iz telegrama. Jih imamo na zalogi, da ne bi kdaj ostal brez in bi imeli paniko (večino smo dobili od RR-ovkuser posted image ). Eno smo že izgubili, ena je skoz v postelji, ena v avtu, ena pri babici in ena v omari (za vsak slučaj). Zadnje čase se je pa nakuril še na enega zajca, ki mu reče apa-apa (hop-hopuser posted image , bohpomagaj, ni glih govorec; pikapolonice sploh še ne poimenuje). Tamali (1 mesec) pa še ni tako daleč, je samo na dudiuser posted image . Aja, tavečji ima tudi dudo za spat.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ninica ?
10.8.2006 9:15:08   
Ro-La
taveliki ima dve ninici, da lahko eno brez problema operem, tamala je zaenkrat še brez vsega, ampak, če ji bo taveliki posojal svojo ninico da mu jo pazi, bo ostal brez njeuser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ninica ?
10.8.2006 9:42:06   
kada
Tavelka ima enega medvedka, k ga vedno s sabo nos. user posted image user posted image  Tamali majo pa tudi neke mucke. user posted image user posted image

_____________________________

Nina - 18.9.2004,
Lara in Sara - 6.11.2005,
Žiga - 8.10.2007


(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ninica ?
10.8.2006 10:02:13   
KBM
Flokijauser posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu kada)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
10.8.2006 10:41:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KBM)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ninica ?
10.8.2006 11:34:14   
lexl
Moja mala je pa dobila pri prvem obisku od stare mame Merkatorjevega kužka in si ga je takoj izbrala za ninico. Je ful mehak, imena še nima, ker mala še ne govori. Zdaj se čuva pri babici in sem ji kupila še enega enakega, da ga ni treba nosit sem in tja. Eden pa je seveda še v omari za rezervo, če se kateremu kaj pripeti, da ne bo poplave.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ninica ?
10.8.2006 11:36:51   
KODA
Tastarejši ima plišasto opico,ki jo je zaplenil meni.
Tamlajši pa štorkljo iz telegrama,ki sem ga dobila v porodnišnico.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu lexl)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ninica ?
10.8.2006 11:47:40   
nana 27
Na nobeno stvar ni pretirano navezan. Duda mu od pol leta dalje tudi ni všeč.Ima eno mehko kvadratno krpico z glavo in rožički, ki ima grizalo in mu jo vsak večer pred spanjem obesim na posteljno stranico, da jo zagrabi, ko se zbudi. Ko zjutraj pridem v sobo, sedi v posteljici in jo grize. 

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ninica ?
10.8.2006 12:13:39   
arielca
Ko zaspi k sebi stiska pleničko, ki jo po določenem času spusti. Mora biti pa fajn pomečkana user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ninica ?
10.8.2006 12:15:53   
abi
včasih jo dobim med spanjem stisnjeno ob stranico posteljice, in razmišljam če mogoče potrebuje pač nekaj ob kar se lahko stisne .
Stara pa je 8 mesecev.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ninica ?
10.8.2006 12:30:46   
diva 4
Joj, naš mali pa ima veliko ninico.Mu je babica ob rojstvu kupila koco v bavariji voltex , pa sem ga z njo pokrivala.Zdaj pa sploh ne more zaspat brez njeuser posted image .Hčerki je tudi babi kupila takšno ob rojstvu , pa je nima za ninico.Ko sem prvič prala Davidovo koco, sem seveda zraven oprala še Anino.Pa nista bili pravi čas suhi , je bil taki jok , ko sem ga dala v kinderpet in ni imel svoje dekice.Tak , da ne vem kako bo v vrtcu.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ninica ?
10.8.2006 12:33:53   
ada2
Nuša ima Ajo - plišastega psa, ki sem ga jaz prinesla iz Anglije, ko še nisem imela otrok, tako da bog nam pomagaj, če se kje izgubi, Adam pa ima Flokija iz telegrama, je pa modre barve in tudi nimamo nadomestka zanj, saj iz lastnih izkušenj vem, da se ta prave ninice ne da zamenjati, že če se samo opere ni več tako "sladka" kot prej. to vem, ker je moj 27 let stari plišast pes Arno še vedno pri meni v postelji in ga vsak večer še malo pobožam.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ninica ?
10.8.2006 12:58:32   
tananejka
4-letnici imata v postelji cel živalski vrt (za povštrom imata cel bataljon živaliuser posted image ), stiskata pa vsaka svojo igračko, ki jo menjata na nekaj časa.

5-mesečnica pa ima pleničko za stiskat ...ampak ne vedno.

LP

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?