|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečniške kopalke
24.7.2006 9:52:11   
aisha
živjo!

zanima me, kje se jih da kupit, kakšne so kaj cene?

uživajte!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečniške kopalke
24.7.2006 10:25:55   
total
Če te zanima,mam jaz ene čist nove št.38,enodelne od Lisce,piši na zs če hočeš.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu aisha)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečniške kopalke
24.7.2006 12:20:17   
Naty*Taja
Lisca ti jih dobavi po naročilu za okrog 16.000, Imajo jih v Mothercaru v Merkatorcentru v Celju ( ne vem za druge centre) pridejo pa okol 8.000.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečniške kopalke
24.7.2006 14:18:08   
dix
Kako številko rabi? Ima od Lavie, nošene eno sezono (natančneje 10 dni), temno zelene barve, enodelne.

So pa 40 če se ne motim. Prodam za 5000.

(odgovor članu aisha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečniške kopalke
24.7.2006 15:34:38   
Nea
Jaz sem si jih kupila v C&A. Enodelne modre z nadpisom Boy or Girl? stanejo pa 25EUR

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečniške kopalke
24.7.2006 16:15:45   
naja78
hej.ravnokar sem z morja.
nikol si jih ne bi kupila.
hlačke spodnji del sem imela od lanskih kopalk,ali pa si jih lahko tudi kupiš(H&M),zgornje dele pa sem dobila v sportu 2000,po jurja.
čist kul.enodelne se mi ne dopadejo.

(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosečniške kopalke
24.7.2006 16:28:38   
Jančika_
Mothercare so zaprli, tako da tam jih žal ne dobiš več. So imeli krasne, dvodelne, a s pokritim trebuhom. Bi jih prodala, ampak imam še namen biti noseča, tako da...user posted image .

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nosečniške kopalke
24.7.2006 22:06:57   
andrejaz
Enodelne nosečniške kopalke imajo tudi v kataloški prodaji Neckermann - jaz sem si kupila dvoje - so pa smešno poceni - tam okoli 3000 do 4000 SIT


_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu aisha)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nosečniške kopalke
24.7.2006 22:15:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: naja78
nikol si jih ne bi kupila.
hlačke spodnji del sem imela od lanskih kopalk


Enako user posted image .

Tiste nosečniške so se mi pa zdele kot "za staro mamo", videne pa so bile na morju v Splitu.

(odgovor članu naja78)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nosečniške kopalke
24.7.2006 23:18:52   
Nea
V prvi nosečnosti, v petem mesecu, sem tudi jaz nosila dvodelne kopalke. Takrat mi je moja "normalna" velikost še bila prav. Bili pa smo v Ptujskih toplicah... ne da so vsi buljili v moj, takrat še ne tako velik, trebuh user posted image  Še moja sestra je komentirala, da ljudje prav nesramno zijajouser posted image , kot da sem nekakšen vesoljec. user posted image

Par dni pozneje pa sem bila v toplicah v Stuttgart-u in sem za ljudi tukaj bila samo user posted image  in bodoča mamica...
Neverjetno kako ljudje v različnih sredinah različno reagirajo!



Tokrat pa sem si nabavila enodelne kopake samo zato ker mi je fora z nadpisom bila strašno všeč user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nosečniške kopalke
24.7.2006 23:34:26   
andrejaz
Jaz pa sem si enodelne nosečniške kopalke kupila zato, ker sem jih rabila samo konec 8 meseca. Vse dvodelne kopalke oz. hlačke, ki sem jih probala, so se mi pod mojim velikih trebuhom zvijale oz. rolale, tako, da je prav grozno izgledalo.

Odločitev glede nakupa enodelnih ali dvodelnih kopalk je po mojem mnenju zelo odvisna tudi od meseca nosečnosti.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nosečniške kopalke
25.7.2006 11:15:05   
Jančika_
Jah no, je tudi precejšnja razlika, če se daš v navadne dvodelne kopalke pri 26 ali pri 36 tednih. Kaz sem imela na koncu tak trebuh, da se spodnjega dela navadnih kopalk sploh ni videlo in je zgledalo, kot da hodim okoli spodaj brezuser posted image . Tako da sem bila zelo vesela tistih dvodelnih kopalk iz MC, ker je spodnji del malo širši, zgornji pa ravno toliko pokrije trebuh, da se ga še nekaj vidi, pa da ne visi ven kot kugla.

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nosečniške kopalke
25.7.2006 15:50:25   
Doti
Sama sem tudi komplicirala s kopalkami, potem pa mi je sodelavka posodila svoje, enodelne kopalke, ki so bile številko večje in so mi bile čisto prav. Sicer je odvisno kako velik trebuh imate... je pa res, da so cenejše od nosečniških.

Je pa res, da sem na morju ugotovila, da so moje skrbi bile čisto odveč, ker sem videla kar veliko nosečnic, ki so nosile svoje navadne, dvodelne kopalke in so bile prav lepe.

Pač stvar počutja....

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nosečniške kopalke
25.7.2006 22:02:19   
Clody
Tudi jaz imam raje dvodelne, čeprav je res, da ljudje zijajo kot da prvič vidijo nosečnico. Al se jim pa zdi zanimivo, nevem. Dvodelnih že prej nism marala, ker se ti popajo po celem telesu.
kupla sm jih u H&M ta največje mislim da. SEm v 7 mesecu in po moje se bom kopala še kak mesec pol jih pa najbrž tud ne bom več gor spravla!user posted image

Mi pa plavanje res koristi in raje mal portpim ta zijala in fajn zaplavam!


_____________________________

18.10.2006 se nam je pridružil Nejc!

(odgovor članu Doti)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nosečniške kopalke
26.7.2006 10:58:17   
Billi
Jaz sem imela pa kar svoje bikinke pa nisem imela občutka, da bi kdo prav zijal. Sploh pa, če nekateri razkazujejo svoje zašpehane trebuhe, ne vem zakaj bi se morale nosečke sramovat svojih trebuščkov. Tisti, ki pa kljub temu zijajo in komentirajo, naj pa raje sebe pogledajo, saj nihče ni popoln. Kar pogumno pokažite svoje trebuščke, če želite. user posted image


(odgovor članu Clody)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nosečniške kopalke
26.7.2006 12:59:24   
viv_
Jaz imam kar obične bikinke, na štrikce, pa je user posted image

(odgovor članu Billi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nosečniške kopalke
26.7.2006 14:20:01   
asso
Meni se tudi zdi najboljše navadne bikini na špagce, ki jih lahko reguliraš v širino user posted image user posted image
Jaz si ne predstavljam, da imam trebuh pokrit, ker mi je še tako vroče...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nosečniške kopalke
26.7.2006 22:04:05   
frrrr
js pa sploh nimam kopalk, ker sm nudistka user posted image

si pa morm ene ubost, ker se s kolegicami menimo za en vikend v atomskih toplicah... kopala se verjetno ne bom, bom pa pod tuš skakala na 5 minut :) pa ne bi glih v cunjicah sedela kje pod senčnikom.

drgač pa najbolj paše na morju zaplavat brez vsega... pa na nudistični plaži me nč ne gledajo kot vesolca... res pa, da tam itaq nihče ne ocenjuje in so vsi velik bolj sproščeni

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nosečniške kopalke
26.7.2006 22:12:03   
cmokec
Jaz sem lansko leto tudi kar komplicirala. Na koncu sem si kupila dvoje dvodelne kopalke. Dvoje zato, ker sem se vedno preoblekla v suhe, ko sem prilšla iz vode. Letos so mi hlače še prav, ker nisem kaj dosti skupaj skočila, modrc sem pa dokupila (isti modrc iz lanske kolekcije) za celih 1.500 SIT, pa imam spet komplet. Edino hlačke sem imela pod trebuhom malo zrolane, ker sem imela kar velik trebuh. Kolk so ljudje zijali, se pa ne spomnim, ker sem tako s ponosom nosila trebuh.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
27.7.2006 11:15:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nosečniške kopalke
28.7.2006 9:48:45   
Billi
Frrrr user posted image zate. Nudizem je še najboljš user posted image . Še nasvet za tiste, ki prisegate na kopalke: Bikinke s štrikci so velik boljš kot navaden spodnji del. Lahko se regulirajo po širini, pa še ne rolajo se pod trebuhom user posted image
Uživajte v user posted image brez ali z... user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nosečniške kopalke
28.7.2006 10:26:11   
Samoyedka
IZVIRNO SPOROČILO: Billi

Sploh pa, če nekateri razkazujejo svoje zašpehane trebuhe, ne vem zakaj bi se morale nosečke sramovat svojih trebuščkov.



user posted image user posted image Se popolnoma strinjam. Ampak se pa res vidi, kje smo še po maniri- je že ful velika razlika, če nosečka skače po trgovini v Avstriji ali pa pri nas- te res gledajo, ko bi ble male, pa zelene z velikimi glavami! Ko pa folk vidi nosečko v kopalkah imajo pa itaq eni kljune do talVerjetno bi eni najrajš videli, da se zavlečemo v en kot do konca nosečnosti... Brezveze. No, mimogrede, sva že z mojo teto orali glede oblačenja nosečnic: je izjavila, kako grozne hodijo danes nosečnice okol, pa v bolnico na preglede user posted image , vse v hlačah, pa ozkih majicah, da lampe kažejo...Sem se razkurila ko user posted image in jo prosila, da greva v klet po kak žakl od krompirja, da bo verjetno najbolš da tistega oblečem.
Jaz imam tudi kar stare bikinke, čeprav moram na mlekarne pazit, da jih ne izgubim user posted image
Uživajte pupe.


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Billi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nosečniške kopalke
28.7.2006 10:42:43   
Anonimen
Jaz sem letos na morju uporabljala kar svoje stare za zvezat ob strani, škoda je dati toliko denarja za eno samo sezono user posted image


(odgovor članu Samoyedka)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
1.8.2006 8:46:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?