|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oktoberčice
1.7.2005 6:43:58   
chips
Dobro jutro!
Jaz že veselo pokonci.Nekaj me skrbi in sicr,v sredo sem bila v trgovini in sem malo več nakupila ,sem si zložila v škatlo,do avta sem peljala v vozičku doma pa sem jo v hšo morala nesi sama ker ni bilo nobenega doma.Ni bilo nič lahko.Ampak sedaj pa:duda: čisto na rahlo pobrca,nič tako močno kot v torek ko me je tao brcnil-a da sem se kr vsesti morala mi je kr slabo postalo.

A mislite da bi bilo lahko kaj narobe???:zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   oktoberčice
1.7.2005 7:01:39   
chips
Aja še to.Včeraj sem imela takšne krče v trebuhu kot:hudicek: je bolelo.Sem že mislila da bom rodila.:)-Ne ,ne brez heca,bi bilo malo prehitro.
Ampak ko sem si pa začela masirati križ in lepo dohati je bilo pa potem boljše.Aja zvečer sem pa še drisko dobila,...
Joj kaj sem jaz naredila moji:duda:,da me zdaj tao krega!

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   oktoberčice
1.7.2005 7:40:48   
nana 27
Dobro jutro!

Mene je prejšnji teden podobno matralo. Bila sem veliko na nogah in se šla čistilno akcijo, ker sem hotela dopust izkoristiti. :duda: se je umiril. Bolel me je buši in še drisko sem imela. Tudi jaz sem mislila, da je nekaj zelo zelo narobe. Aja, pa buši sem imela cel dan trd, ko skala. Ni bilo tako kot pravijo, da otrdi za nekaj minut pa mine. Šla sem do svoje G, ki mi je povedala, da za teh 23 tednov to ni normalno in da je otrdevanje trebuha nastopilo prehitro. Preverila je, če je maternični vrat zaprt in izmerila dolžino. Še sreča, da je bilo vse v redu. Predpisala mi je veliko magnezija, kalcija in buscopan proti krčem oz. otrdevanju trebuha. Otrdevanje naj bi bili namreč že popadki :ups: Cel dopust sem morala preležati v postelji, ker če ne bi bilo vse OK, bi morala ta teden že v bolnico. No, zdaj je bolje, ampak me je vseeno dala na bolniško, ker nočemo, da mali tako kmalu pokuka na svet.. Ker moram čuvati sebe in malega, bom že potrpela s poležavanjem pa mehiške nadaljevanke bom gledala pa bo...mogoče bom na naslednji kontroli že v redu. Upam.
Aja, :duda: zdaj kar hudo brca, tako da je z njim vse v najlepšem redu.

Svetujem ti, da greš za vsak slučaj k svojemu G in mu poveš, kako je s tabo. Naj pogleda, če je vse v redu z vama.

Poročaj, kako se bo odvilo.

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   oktoberčice
1.7.2005 8:45:21   
muriel
živijo!

sem ravno hotela začeti novo (še stokrat isto ) temo o otrdevanju trebuha, ko vidim, da imamo podobne težave. meni namreč trebuh kar že nekaj časa otrdeva in zadnje čase je tega vedno več; G, ki sicer rada komplicira je rekla, da so to krči, ki se na koncu razvijejo v popadke in da jih redke čutijo celo nosečnost in da sem torej ena izmed takih. ampak me vseeno skrbi.?!?

ampak vidim, da mi odgovor da kar telo samo; če grem počivat je bolje (ni pa čisto OK).

tako, da žal nimam odgovora, ampak sem še jaz postavila isto vprašanje kot vidve.

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   oktoberčice
1.7.2005 8:50:38   
nana 27
Ja res, telo ti pove, kdaj je potreben počitek. Dobro bi bilo, da bi me to opazile še preden pride do otrdevanja...
Meni je res že kdaj prej otrdel, ampak je minilo. Prejšnji teden pa sem se zelo prestrašila, ker je bil trebuh trd cel dan kot skala. Še zdravnica je čudno gledala. Ko me je s prstom potipala po trebuhu so odtisi prsta ostali na bušiju :ups:


(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   oktoberčice
1.7.2005 9:49:32   
Udb
Dan!
Moj buši je najbolj trd zjutraj, preden vstanem! Mi ni čisto jasno! :zmeden:

Drugače sem pa fajn! Dobro da je vikend!

Pa veselim se že, ker grem čez malo manj kot 2 tedna v Graz zapravljati!!!!!!!!

Pa še v torek imam pregled! UZ! Bom videla mojega :duda:! ;) ;)

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
1.7.2005 11:07:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
1.7.2005 11:47:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   oktoberčice
1.7.2005 12:42:30   
žlička
jaz bom hodila v avgustu, samo se razmisljam ali v LJ ali pa Domžale

kdaj pa se zacne v avgustu v Ljubljani?

lp, K.

chips..........pazi nase, saj jaz tudi kdaj kaj nosic, ce sem sama, samo bolje veckrat po malo, ali pa ce je kaj takega in nepokvarljivega glede na to vrocino lahko tudi v avtu pustis

punce, cuvajte se!!!:rozica:

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   oktoberčice
1.7.2005 12:44:40   
Udb
jAZ PA ZAČNEM Z MATERINSKO ŠOLO DRUG TEDEN!!!!! Ker avgusta je v Nm ni, septembra ...kaj pa vem, to je pa že zelo blizu roka!! ;)

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   oktoberčice
1.7.2005 12:55:42   
soncek&luna
pozdravljene punce...
s trebusckom nimam tezav.. je pa :duda: poskocen, da je kaj...me je pa vceraj zelo bolel trebuh kaksne pol ure...sem imela krce podobne menstrualnim, pa se je vse umirilo zdaj...samo :duda: ne :)-

nalin, v materinsko bom jaz zacela v ponedeljek ob 16.00 uri v lj...baje traja 9 dni, tako so mi rekli...

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
1.7.2005 13:06:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   oktoberčice
1.7.2005 13:09:21   
Udb
Ej, punce! Kaj pa če bi se me - oktobrčice - kakšen popoldan dobile na kavi? (ali sladoledu :)- ) Na primer v Lj - se mi zdi da ste vse neke gorenjke in ljubljančanke.

Bi bile za????

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
1.7.2005 13:23:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   oktoberčice
1.7.2005 13:28:02   
Udb
Kaj če bi se kar zmenile!?

JAz sem za to, da bi bilo enkrat sredi tedna. Pa enkrat do 23., ko grem na morje!! :)-

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   oktoberčice
1.7.2005 13:30:00   
žlička
:bravo:jaz sem tudi za, pomoje kje v BTC-ju, ker je dovolj prostora za parkirat

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   oktoberčice
1.7.2005 13:30:41   
Udb
Evo, žlička je odgovorna za iskanje lokacije!! ;)

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
1.7.2005 13:31:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   oktoberčice
1.7.2005 13:32:58   
soncek&luna
ja nalin, v pon. se zacne...ob 16 in 18. uri.. jaz sem izbrala 16., da grem lahko direkt iz sluzbe... je pa devet dni zapored zaradi dopustov...mislim pa, da je naslednji termin zadnje dva tedna v avgustu...
sem si rekla, da je bolje zdaj, ko je trebuscek manjsi kot pa potem z velikim trebuhom :ups:
moras pa najprej v porodnisnico v sprejemno dvignit nalepke

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
1.7.2005 13:34:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   oktoberčice
1.7.2005 13:34:12   
soncek&luna
udb, jaz sem tudi za... lokaija bi lahko bila v city parku, tam kjer imajo bozanski sladoled :)-

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   oktoberčice
1.7.2005 13:34:52   
soncek&luna
nalin, po moje lahko... so pa uradne ure do 15.00

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
1.7.2005 13:35:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
1.7.2005 13:37:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   oktoberčice
1.7.2005 13:37:05   
Udb
No, torej, če bi se dobile drug teden, bi se lahko na primer v sredo, od 16.00 naprej, lahko v City parku.

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?